Videos

This Is the End Official Clip

21. května 2013 v 19:59 | EW*
Objevila se další scéna s Emmou z filmu This Is The End a já si nemůžu pomoct, ale přijde mi to docela vtipné. Jak Emma říká, že je úplně zřejmé, co se tam děje, že je to invaze zombie a potom, jak si jde lehnout, tak jak si ssebou bere tu sekeru. :D

This Is The End + The Bling Ring Videos

14. května 2013 v 17:49 | EW*
Objevilo se video z natáčení This Is The End, kde zároveň i mluví herci o filmu a o svých postavách. Nová scéna s Emmou je tam od 1:00.


A pak je to ještě fransouský trailer k The Bling Ring.

This is The End - Trailer Francie

11. května 2013 v 18:49 | EW*
Objevil se další trailer k This Is The End, tentokrát francouzský. K dispozici je nová scéna s Emmou, která začíná v 1:09. U affs Luboše jsem pro vás našla překlad, kdybyste někdo neuměl anglicky. Takže, nepřekládala jsem to já, ale Luboš.

Schovávala jsem se několik dní ve výfukovém potrubí.
Zkus se trochu prospat !
Jsem velký fanoušek Harryho Pottera. Nemůžu se dočkat, až se jí zeptám na všechno o natáčení filmů.
Ticho Brumbále!

This Is The End Trailer #01

3. května 2013 v 16:00 | EW*
Uvědomila jsem si, že tu chybí trailer na film This Is The End, ve kterém si Emma zahrála s Jamesem Francem nebo například s Rihannou. Všichni ztvárnili sami sebe.

The Bling Ring Trailer #2

24. dubna 2013 v 16:29 | EW*
Jak jsme vám už včera psala, objevil se nový trailer na The Bling Ring. Na fim se moc těším, Emma je tam jako Nicki úplně skvělá a ten její americký přízvuk je úplně super.

The Bling Ring Trailer

20. dubna 2013 v 13:29 | EW*
Před měsícem se objevil oficiální trailer na film The Bling Ring. Premiéru v Cannes bude mít 16. května a oficiálně přijde do kin v červnu.

MTV Movie Awards

16. dubna 2013 v 21:27 | EW*
Mám tu pro Vás několik videí z nedělního předávání MTV Movie Awards. Jako úplně první je medailonek, kterým byla Emma uvedemna při předávání ceny. Mně osobně se strašně moc líbí a ještě je úplně super, že tam použili It's Time od Imagine Dragons, stejně jako v traileru na The Perks of Being A Wallflower. K naší smůle to není na youtube úplně celé a ještě ve špatné kvalitě.


Tady už si Emma jde pro cenu a je úplně úžasná. Má moc krásný projev a je tam i docela vtipná. Bohužel video není úplně kvalitní.


A poslední video je z červeného koberce.

 
 

Reklama