Videos

Red Nose Day 2016: The Ultimate, Definitive, Multi-Celebrity Plea (feat. everyone we know)

26. května 2016 v 13:02 | EW*
Nezapomeňte, že už dnes proběhne v Los Angeles přímý přenos z akce v rámci #RedNoseDayUSA a Emma by mezi zúčastněnými neměla chybět!

Beauty and the Beast Official US Teaser Trailer

23. května 2016 v 20:33 | EW*
Minulý týden se na twitteru rozběhla konverzace mezi Joshem Gadem, Lukem Evansem a Datem Stevensem o tom, že brzy přijde velké překvapení ohledně Krásky a zvířete. Konverzace byla docela legrační, takže pokud Vás zajímá podrobnější info, tak se určitě na twitter mrkněte. Včera Disney video zveřejnilo video, ve kterém oznámilo, že se dnes dočkáme teaseru v Good Morning America!
A ano, dočkali jsme se, Disney dnes vypustilo první teaser trailer a ten překonal všechny moje očekávání, protože první teaser na Popelku před dvěma lety byl jen skleněný střevíček a tak jsem čekala jen něco s růžemi. Částečně jsem se trefila, protože růže tam opravdu je, navíc ale je tam několik pohledů na zámek, potom tam můžete slyšet hlasy Iana McKellena (Cogsworth) a Ewana Mcgregora (Lumiera) ve scéně, když Belle vchází do zámku. V poslední scéně už je potom samotná Emma jako Belle. :)
Já jsem navíc neskutečně nadšená z překrásné hudby! :)
Do komentářů mi samozřejě nezapoměňte napsat názor na teaser a jak se na film těšíte. :)

Emma Watson interview in Scoop With Raya

29. ledna 2016 v 14:00 | EW*
Emmo, je tak skvělé tě znovu vidět a mluvit s tebou o tomhle filmu. Je opravdu velmi zajímavé, že film je podle skutečnýc událostí, tak nám prozraď, co je pravidvé a co je fikce.
No, vlastně všechno kromě příběhu Daniela a Leny je pravdivé. Tole se skutečně stal, tihle lidé vážně existovali. Takže jen moje zápletka s Danielem, to jak jsem ho zachraňovala, bohužel není pravdivé. Ale jinak je opravdu všechno podle skutečných událostí.

Skučně jsem se stala posedlou, když sem film viděla. Šla jsem na wikipedii a všechno jsem si o tom hledala. Stalo se to už před několika lety a pořád se o tom mluví.
Já vím. Mám to úplně stejně. Všichni se mě ptali, proč jsem se rozhodla v tom hrát. A já.. prostě o tom jednou začnete číst a je to tak neuvěřitelné, že o tom prostě potřebujete vědět všechno.

Je zajímavé, jaké typy filmů sis doposud vybrala. Pokaždé je to jiný druh filmu a hlavně odlišné prostředí. Je to pro tebe vzrušující?
To je. Vždycky se toho tolik naučím, což miluji. Myslím, že je oblíbená část mé práce, když se staneš někým jiným, naučíš se vždycky nové a hlavně úplně odlišné věci, někdy jiný jazyk, jindy jiný přízvuk a to je skvělé. Vážně se toho tímhle způsobém hodně naučíš.

Co je pro tebe důležité na tom být herečkou a celebritou? Když jsi herečka, vidímě tě v kinech a když celebrita tím myslém červené koberce a tyhle věci. Jak to máš v životě?
Snažm se být celebritou, co nejméně jít od toho tak daleko jak jen můžu. Beru svoji práci hodně vážně a velkou součástí naší práce je propagace takže prostě musíš brát to špatné s tím dobrým.

Rozhodně. A teď jsi navíc ambasadorkou Goodwill Ambassadorship a víš, jak se v těhle věcech orientovat.
Přesně! Všechno kolem toho je velmi nápomocné.

A pak si myslím, že máš velkou výhodou v tom, že jsi začala tak mladá. Pořád si tě pamatuu, když ti bylo 9.
Já vím, je to šílené. Byla to opravdu dlouhá cesta. Nikdo vám nedá knihu s pravidly. Učíte se za pochodu, ale myslím, že jsem se do cíle dostala.

Je tohle ten nejzajímavější film od Haryho Pottera? Wallflower byl skvělý, potom Blin Ring a ty ostatní. Každá zkušenost byla jiná, takkže který film pro tebe nejvíc znamená?
Bože. Vážně miluju The Perks of Being a Wallflower. Miluju ten příběh a zbožňuju tu postavu, miluju ty, se kterými jsem na filmu pracovala. Byla to opravdu neskutečně pozitivní zkušenost a byla jsem opravdu nadšená výsledkem, takže jo, pravděpodobně Perks.

Perks byl skvělý. Které herečky jsou tvé oblíbené?
Bože! Úplně zbožňuju Cate Blanchett. Meryl Streep, Natalie Portman. Miluju Julii Roberts, tu jsme milovala vždycky. Nedávnou jsem si znovu pouštela Erin Brockowich a je to vážně skvělý film. Je jich tolik skvělých... Výkon Brie Larson v Room byl neuvěřielný, potom Daisy Ridley v nových Hvězdných válkách, její výkon byl parádní. Takže jo, právě ted jsou v kinech pro ženy skvělé věci.

Je to ženská síla v tenhle moment.
Rozhodně! Rozhodně!

'Colonia Dignidad' International Trailer

7. ledna 2016 v 19:36 | EW*
Omlouvám se za neaktivitu, ale zkouškové je zkouškové a nemám na blog vůbec čas, i když ono je to vcelku jedno, protože se skoro nic nového u Emmy neobjevuje. Nicméně včera byl konečně zveřejněn nový trailer, tentokrát jsme se ho dočkali v angličtině, je tedy úplně stejný jako ten německý, terý byl zveřejněn před Vánoci, ale teď to dává tak nějak větší smysl. :D Já se nemůžu dočkat, protože tohle vypadá prostě úplně parádně. <3 Nezapoměňte, že česká premiéra filmu je 14. dubna. :)

Emma Watson Brings the Tears in First 'Colonia' Trailer - Watch Now!

17. září 2015 v 9:30 | [emmawatson-all]

Emma v pondelok (14.septembra) zverejnila oficiálny trailer k jej najnovšiemu filmu Colonia!
Colonia bude v januári vydaná v Nemecku 2016.No zatiaľ je premietaná na filmovom festivale v Toronte (Toronto International Film Festival)
V priložených fotografiaách nižšie na prvej fotke môžete vidieť prvý plagát ku Colonii.Neskutočne sa mi páči jej líčenie,je jemné a decentné a Emme sa presne niečo takéto hodí. Čo sa týka druhej fotky nemám proti nej žiadne výhrady a Emme to celkom svečí :)

Emma má talent pre hranie žien ktoré si stoja za tým čo chcú a jej úloha v Colonii nebude iná.
Emma si v Colonii zahrala Lenu,mladú ženu,ktorá sa spolu so svojou láskou Danielom (Daniel Brühl) zapletú do vojenského prevratu v Čile.Daniel je unášaný vojenskou vládou tajnej polície. Lena ho sleduje na miesto zvané Colonia Dignidad a charakterizované ako charitatívny kult,ale čo je to vlastne za kult z ktorého sa nik nikdy nevracia a panuje tam násilie? Lena sa rozhodne pripojiť k kultu v nádeji Daniela zachrániť.
Zaujímavosťou filmu je že,bol natáčaný podľa skutočnej udalosti!


Emma Watson on He For She and Gender Equality

8. března 2015 v 10:59 | EW*
V týdnu Emma na svém facebooku pomocí videa oznámila, že dnes, na mezinárodní den žen, bude mít v Londýně od17:00 (u nás 18:00) živé Q&A.

First Trailer of 'Regression'

11. února 2015 v 12:40 | EW*
Je to tady, konečně jsme se dočkali, byl zveřejněn první, i když poměrně krátký, trailer na thriller Regression, ve kterém Emma hraje hlavní roil po boku Ethana Hawka. Emma ztvárnila roli Angely Gray, mladé dívky, která obviní svého otce ze sexuálního zneužití a případ má na starosti detektiv Bruce Kenner. Premiéra filmu je stanovena na 28. srpna.


JEN RYCHLÝ PŘEKLAD Z ODPOSLECHU
Jsem detektiv Bruce Kenner a je 14. října 1990.
Je důležité, abyste nám řekla všechno.
Zabijí mě.
Nikdo už vám neublíží.
Vyjasněte si mysl. Řekněte nám, co vidíte.
Slyšela jsem klepání na dveře. Byla tam stará paní a měla takový divný obličej. Vzala mě dolů, nosili lana a černé masky. Vás také zabijou.
Tento případ je součástí něčeho většího.

Late Night with David Letterman (25.03.2014)

30. března 2014 v 12:59 | EW*
Níže se můžete podívat na celý záznam z úterý, když Emma dorazila do Late Night with David Letterman v New Yorku. Na začátku chvilinku mluvili o Harrym Potterovi a univerzitě, nejvíce se samozřejmě věnovali Noemovi.

Videos from Berlin and Madrid

23. března 2014 v 11:49 | EW*
Dříve jsem to nestihla, takže se zpožděním se můžete podívat na videa a rozhovory z berlínské (13. března) a madridské (17. března) premiéry Noah.

Emma Watson - Noah B-Roll

20. března 2014 v 17:11 | EW*
Můžete se podívat na video z natáčení Noah. Nevím proč, ale strašně se mi líbí ten umělý déšť ve 2:50

 
 

Reklama