Videos

'The Circle' Twitter Q&A in San Francisco (24.04.2017)

26. dubna 2017 v 17:35 | EW*
V pondělí proběhla první promo akce k The Circle, konkrétně se jednalo o Q&A v sídle twitteu v San Francisku. Přítomni kromě Emmy byli také herečtí kolegové z filmu Tom Hanks a Patton Oswald a režisér James Ponsoldt.

'The Circle' Trailer #2

9. února 2017 v 20:08 | EW*
Před pár hodinami byl zveřejněn nový trailer na The Circle s Emmou a Tomem Hanksem v hlavních rolích a tentokrát už je to oprabdu pořádný trailer a ne jen teaser jako minule. Trailer odhaluje poměrně hodně záběrů z filmu a hlavně víc ukazuje příběh a samozřejmě také nové pohledy na postavy. Nezapomeňte, že světová premiéra filmu je 28. dubna, do českých kin se dostane o den dříve, tedy 27. dubna. :)

'Beauty and the Beast' US Official Final Trailer

5. února 2017 v 13:07 | EW*
Tento týden byl zveřejněn finální trailer na Krásku a zvíře, která v trhne do kin po celém světě v polovině března. Jelikož je trailer už opravdu poslední, ukazuje poměrně hodně scén z filmu. Mojí nejoblíbenější částí traileru je ta, která začíná spolu se zpěvem Ariany Grande a Johna Legenda a jsou tam naprostro skvěle sestříhané scény. Úplně nejraději mám tu část s Gastonem a LeFou, jak tancují na stole v hospodě a potom tanec Belle se Zvířetem, to je prostě nádhera.

Pro ty, co neumí anglicky nebo mají raději český dabing přidávám i českou verzi traileru. Jak si můžete všimnout, Emmu zde opět nadabovala Anežka Pohorská, která dabovala Emmu také v Harrym Potterovi, The Perks of Being a Wallflower a naposledy před třemi lety v Noemovi.

'Beauty and The Beast' TV Spot & Something There Sneak Peek

1. ledna 2017 v 7:00 | EW*
Disney zveřejnilo o Vánocích TV Spot, který na začátku s přáním k Vánocům uvádí Emma, Dan Stevens, Luke Evans a Josh Gad. V posledním dni roku byla zveřejněna další verze, tenokrát už jen s Emmou a Danem, kteří přejí vše nejlepší do nového roku. Co se týče spotu, tak kromě jedné scény jsme už všechno viděli v traileru. :)

Nakonec tu mám pro Vás první ukázku hudební. Je na ní Emma, která zpívá Something There a zní naprosto úžasně. Strašně moc se na hudební čísla těším, protože písničky z Krásky a zvířete jsou prostě dokonalé. :)

The Circle - Official Teaser Trailer

9. prosince 2016 v 12:59 | EW*
V úterý byl představen první teaser trailer na thriller The Circle, který Emma natáčela minulý rok na podzim v Los Angeles s Tomem Hanksem. Tom Hanks zde hraje roli Eamona Baileyho, zakladatele společnosti na technologie a sociální média, Emma roli Mae, mladé asistentky, která začne ve společnosti pracovat. V dalších rolí se představí John Boyega nebo Patton Oswald. Film je natočen podle knižní předlohy Dava Eggerse.
Já musím říct, že se na film strašně těším, protože už ten trailer je prostě pecka, přijde mi fakt skvěle udělaný, takový děsivý, což je způsobeno pravděpodobně i tou hudbou. Film vtrhne do kin v USA 28. dubna 2017, my se ho dočkáme dokonce o den dříve, 27. dubna 2017. Jak se vám trailer líbí a půjdete na něj do kina? :)

'Beauty and the Beast' Official US Trailer

14. listopadu 2016 v 22:14 | EW*
Dnes ráno newyorského času (u nás tedy odpoledne) byl přes Good Morning America uveřejněn plnohodnotný trailer na Krásku a zvíře. Já se tady nechci moc rozepisovat, protože trailer je ještě lepší než jsem očekávala a jsem neuěřitelně nadšená. Líbí se mi všechny postavy - hlavně Zvíře, Dan Stevens se opavdu povedl! Prostě jsem z traileru úplně nadšená a na film se neuvěřitelně těším! <3 Určitě mi do komentářů nezapomeňte napsat váš názor. :)

Rovnou do článku přidávám i trailer s českým dabingem, který mně osobně se vůbec nelíbí, hlavně Dan Stevens jako Zvíře to podle mě docela schytal. Flacon zatím plánuje uvést film do kin POUZE s českým dabingem, takže pokud s tím nesouhlasíte a rádi byste, aby si diváci mohli vybrat, zda chtějí film vidět s dabingem nebo v originále, tak jim to určitě napiště, ať už na email nebo třeba přes facebook. :)

A glimpse at the Beauty and the Beast table read!

3. září 2016 v 23:19 | EW*
Možná už jste zaregistrovali, že 6. září vyjde nová speciální DVD edice (Blue -Ray 18. září) animované Diesnyho verze Krásky a zvířete a to v rámci 25. výročí vzniku filmu. DVD i Blue-Ray disky budou obsahovat i spoustu bonusových materiálů včetně bts záběrů z nové - hrané - Krásky a zvířete. Nyní byla vydána malá ukázka a můžeme tak vidět např. podobu Lumiéra (Ian McKellen) a Cogswortha (Ewan McGregor), krátky tozhovor s režieérem Bilem Condonem a navíc také krátké čtení scénáře s Emmou a Danem Stevensem. Když se podíváte pozorně, tak v širším záběru jsou vidět opravdu všichni herci, vedle Emmy sedí Luke Evans, potom Josg Gad a tuto stranu stolu zakončuje Emma Thomspon. Celý klid by měl být uveřejněn v úterý 6. září. :)

#LeanInTogether: Together Women Can...

28. července 2016 v 19:00 | EW*
Emma si vybrala režisérku Sofii Coppolu, protože ji ve všem podporuje a dokáže ji přimět věřit v to, že je vždy schopná dosáhnout něčeho většího. Rozhodně se podívejte na celý klip, opravdu to za to stojí. :)

Emma Watson's Embarrassing Ringtone Revealed When Her Phone Goes Off Mid-Interview! | Lorraine

26. července 2016 v 19:00 | EW*
29. června byl vysílán předtočený rozhovor pro Lorraine, který s Emmou dělal Mark Heyes a mluvili samozřejmě hlavně o Kolonii, ale i o módě a nebo o tom, že Em je pořád nervózní z červených koberců :)

Emma Watson & Caitlin Moran In Conversation for Our Shared Shelf

22. července 2016 v 19:00 | EW*
6. května se Emma sešla s Caitlin Moran, autorkou knihy How to be a Woman a z jejich rozhovoru bylo zveřejněno celkem 8 klipů, v každém pak probírají jiné téma.

 
 

Reklama