Site Info

Vyhodnotenie kontroly affiliates!

4. září 2015 v 19:57 | [emmawatson-all]

Najskôr než prejdem k vyhodnoteniu chcem sa vám ospravedlňiť,že vyhodnotenie neprebehlo 22.8. tak ako bolo písané pri kontrole ale až teraz. No a teraz k vyhodnoteniu...s pôvodných 19 zapísaných blogov sa prihlásilo osem...úprimne väčšina blogov je buď zrušených alebo neaktívnych no a asi 2-3 sa jednoducho nezapísali...V priebehu predošlého mesiaca sa zapísali tri nové blogy,ktoré už sú samozrejme zapísané a taktiež aj ikonka je pridaná :) K tomu sa blog prihlásil do ďalších troch blogov a celkovo je v affiliate 12 blogov. A pokiaľ vás zaujíma ako dopadol váš blog určite sa pozrite nižšie :)

Kontrola affiliates!

17. srpna 2015 v 9:21 | [emmawatson-all]

KONTROLA AFFILIATES!

Na blogu práve prebieha kontrola affiliates s dôvodu,že niektoré blogy sú neaktívne alebo zrušené! Vyhodnotenie kontroly bude na blogu zverejnené 22.8.2015.Pokiaľ máte stále záujem navštevovať blog a zostať zapísaný v affiliates napíšte do komentáru:/Pokiaľ záujem nemáte článok prosím ignorujte alebo to napíšte do komentáru (:

2 Years Online

10. dubna 2015 v 15:00 | EW*

Ten pocit, když máte z maturity úplně vygumováno a 7. dubna ve 23:11 si vzpomenete, že je vlastně duben, a že někdy začátkem dubna jste kdysi zakládali tento blog. Tak se podíváte na blog a zjistíte, že 4. dubna měl narozeniny a vy jste na chudáča úplně zapomněli. :D

Je to tedy už 2 roky, co jsem se rozhodla založit emmawatson-all, protože Emma je můj vzor už... hodně let a v té době žádný blog nebyl. Navíc jsem už časově nestíhala blog o hercích z Harryho Pottera, tak jsem se tedy rozhodla s ním skončit a vytvořit blog jen o Emmě, o které mě stejně bavilo přidávat ze všech nejvíc. :)

Musím opět poděkovat nejúžasnějšímu blogovému človíčku - Lexi, bez té by blog asi vůbec nevzniknul, nebyl by první layout, natož nějaká galerie. Zapomenout nesmím ani na Katty, která v posledním roce blog oblékala a krásněší layouty jsem si ani nemohla přát. <3

Děkuji také všem pravidelným i náhodným návštěvníkům blogu, všem affilaties, které obíhají, i když to já o sobě moc vůbec říct nemůžu. :D

S blogem to teď bude takové 'nijaké', přidávat budu, ale vzhledem k maturitě a přijímačkám na vysokou na blog opravdu nemám čas ani náladu, nehledě na to, že stejně nejsou novinky. V květnu by se ale mělo vše změnit, bude se natáčet Kráska a zvíře a je i malá pravděpodobnost, že se Emma zúčastní filmového festivalu v Cannes.

Doudám ale, že moje velmi omezená aktivita vás alespoň od občasných návštěv neodradí a blog se vám bude i nadále líbit, abych mohla při troše štěstí psát příští rok o třetích narozeninách. :)

Let's Celebrate World Elephant Day!

13. srpna 2014 v 17:29 | EW*
Dnes, 12.8.2014, slavíme Světový den slonů. Možná jste spozorovali, že už od začátku mé práce pro ISF, mám nejhlouběji v srdíčku 2 druhy - nosorožce a právě slony. Proto jsem se kromě článku na toto téma rozhodla věnovat jednomu z vás, kteří podpoří slony a IS Foundation, dáreček - konkrétně podepsanou fotografii Iana. Co pro to udělat se dozvíte, pokud budete číst dál.

Věděli jste, že... (source)
-slon africký je největším suchozemským tvorem?
-existují dva druhy slonů, africký a asijský?
-nejnovější věděcké poznatky odhalily, že slon africký žijící v lesích je geneticky jiným druhem než zmiňované 2, tedy je to možný 3. druh?
-sloní chobot má více než 40 000 svalů, tedy více, než než všechny svaly v lidském těle?
-slon má větší mozek než jakýkoliv jiný suchozemský tvor?
-slon asijský je ohroženým druhém, zbývá méně než 40 000 jedinců na světě?
-sloní samičky jsou nejdéle těhotné - 22 měsíců?
- a slonu afrických zbývá už pouze 400 000?
- asijští sloni se pohybují ve 14 zemích světa?
- za posledních 50 let se zmenšil rozsah slonů o 70%?
- na začátku minulého století bylo v Thajsku více než 100 000 slonů, nyní jich tam je méně než 4 000?
- jeden ze tří asijských slonů, kteří zbývají na celém světě, žije v zajetí?
- nedávný výzkum zjistil, že v zajetí trpí sloni dlouhodobou depresí a traumatem z jejich odchycení a zajetí, což výrazně zkracuje délku jejich života?
- v roce 1989 CITES (Úmluva o mezinárodním obchodu s ohroženými druhy), vydal mezinárodní zákaz obchodu se slonovinou?
-v roce 2003 bylo zabaveno největší množství slonoviny za posledních 25 let?
-hodnota jednoho klu na černém trhu je mezi 15-20 000 dolarů?
- hlavním trhem pro obchodování se slonovinou je Čína, kde jeden kel může vynést až 100-200 000 dolarů?
kly se nacházejí u afrických slonů u obou pohlaví, přičemž u slonu asijských je mají pouze samcci?

"96 slonů je zabito každý den v Africe. Můžeme to zastavit. V tento den, 12. srpna, Světový den slonů, se zeměkoule spojí, aby ochránila a oslavila slony. Potřebují naši pomoc. Zvyšující se poptávka po slonovině vede slony k zániku. Projevme svou podporu těmto úžasným zvířatům."

"Rozlučte se slony, pytláci je začali masově trávit kyanidem. Každých patnáct minut zabíjí pytláci v Africe jednoho slona. Zdá se vám to děsivé? Bohužel to bude ještě horší - pytláci a pašeráci totiž začali proti slonům používat obzvlášť zákeřnou zbraň... Zatím zabíjeli pytláci především automatickými a loveckými zbraněmi. Teď ale strážci národního paku Hwange v Zimbabwe zjistili, že nelegální lovci proti slonům začali používat kyanid. Pomocí tohoto jedu otravují napajedla, kam sloni chodí pít. Za posledních pár měsíců tímto způsobem zemřelo celkem 41 slonů. Tresty za toto drastické narušení ekosystému jsou zcela bezzubé. Pokud bude vybíjení slonů postupovat stejnou rychlostí, budou sloni v Africe ve volné přírodě vyhubeni do 12 let. Přežili 50 milionů let v přibližně stejných stavech - ale stačilo 150 let s Evropany a je s nimi konec..."

#CzechPeopleForElephants
Co udělat? Vyfotit se s papírem s nápisem #CzechPeopleForElephants a fotografii sdílet na sociálních stránkách - nejlépe instagramu. K tomu jako popisek si vyberte jeden z bodů "Věděli jste, že...", které jsem psala výše (pokud chcete v angličtině - to by bylo lepší, je to napsáno tady) a použijte hashtag #CzechPeopleForElephants - díky tomu vás dohledám a budete zapojeni do soutěže. Ovšem tady důležitá věc - NEMŮŽETE MÍT SOUKROMÝ ÚČET, to bych se k tomu nedostala :D Pokud máte, pošlete mi print screen obrazovky z vašeho instagramu, nebo mi napište komentář nebo mail, abych vás mohla začít sledovat a viděla to :)

Pokud nemáte instagram, použijte twitter, tam se ale nevlezete pravděpodobně do 140 znaků, tak to stačé sdílet bez jednoho z bodů z "Věděli jste, že...", ale označte mě v tweetu (@Helena_Lotter).

Pokud nemáte ani twitter, sdílejte foto na Facebooku, kde také napište jeden z bodů a použijte hashtag - následně udělejte print screen obrazovky a to mi pošlete na mail - helena.lotterova@seznam.cz.

A pokud nemáte sociální sítě, stačí mi fotografii poslat na mail helena.lotterova@seznam.cz, ovšem nebudete již zařazeni do soutěže o Ianův autogram.

Ještě jedna věc - na papír, se kterým se budete fotit, dopište "Global March For Elephant & Rhinos". Jedná se o pochod na podporu slonů a nosorožců - celosvětový. Budu také ráda, pokud podpoříte následující stránky "lajkem" na facebooku, a to konkrétně tuto a tuto.

POSLEDNÍ DEN SRPNA BUDE "SOUTĚŽ" VYHODNOCENA A VYBRÁN JEDEN VÝHERCE, KTERÝ ZÍSKÁ PODEPSANOU FOTOGRAFII IANEM. JE TO JEN TAKOVÁ TŘEŠNIČKA NA DORTU, PEVNĚ VĚŘÍM, ŽE TO NEBUDETE DĚLAT KVŮLI TOMU, ALE KVŮLI NAŠIM ŠEDÝM OBLÍBENCŮM :)

Dobré vědět:
- za každé sdílení máte větší možnost získat Ianův podpis - tím nemyslím jen různorost sociálních sítí, ale jak často budete sdílet - pokud každý den zveřejníte novou fotku, s novým heslem a použijete hashtag, budete mít větší šanci, že vás vylosuju
- jak už vám z předchozího bodu došlo, bude se losovat výherce a losovat nebudu já (aby se předešlo kecům o protekci)

BLOG SE TAKÉ POČÍTÁ - za sdílení projektu na vašem blogu získáte další "body, vstupy" do losování

Pokud by vás zajímalo něco dalšího nebo byste mému vysvětlení nerozuměli (upřímně, vůbec by mě to nepřekvapilo :D), kontaktujte mě na mail helena.lotterova@seznam.cz nebo na asku.

Jinak mnohokrát děkuji za zájem a případnou účast - a nezapomeňte, že to neděláme pro sebe nebo pro podpis, ale pro slony ♥ :)


PROJEKT LEXI Z IAN-SOMERHALDER.BLOG.CZ

Vyhodnocení kontroly affliates

8. srpna 2014 v 14:53 | EW*

SISTER SITES
http://ian-somerhalder.blog.cz/
http://gossipgirlsite.blog.cz/

ELITE AFFILIATES
http://online-chloemoretz.blog.cz/
http://hq-hart-of-dixie.blog.cz/
http://ninadobrev-4fans.blog.cz/
http://iheartblakelively.blog.cz/
http://unlimited-vanessah.blog.cz/
http://shaymitchell-daily.blog.cz/
http://best-actresses.blog.cz/
http://emmastone-daily.blog.cz/
http://katka219.blog.cz/
http://claireholt.blog.cz/
http://dailyseyfried.blog.cz/
http://jules-hough.blog.cz/

TOP AFFILIATES
http://arrow-web.blog.cz/
http://harrypot.blog.cz/
http://ultimate-prettylittleliars.blog.cz/
http://lovely-annehathaway.blog.cz/
http://eternal-magic.blog.cz/
http://mugglespace.blog.cz/

Kontrola affiliates

14. července 2014 v 21:39 | EW*

Kontroly ráda nemám, ale teď mám v affs takový nepořádek, že mi nic jiného nezbývá. Kontrola bude probíhat do 24. července a do konce července bude vyhodnocení.

1. Přezdívka + blog
2. Elite (alespoň 1x,2x týdně) nebo top - je to pouze orientační, ale nějak vás rozdělit musím
3. Změnili byste něco na blogu? (*nepovinné)

OMLOUVÁM SE, ŽE NEOBÍHÁM, ALE CHODÍM DO PRÁCE NEBO JSEM VENKU, ZA PÁR DNÍ JEDU PRYČ A NA POČÍTAČI TEĎ MOC ČASU NETRÁVÍM. BĚHEM SRPNA BY SE TO MĚLO MALINKO ZLEPŠIT :)

1 Year Online

4. dubna 2014 v 16:59 | EW*

Juchů! Dnes slaví tento blog o talentované, krásné, inteligentní, prostě nejdokonalejší herečce Emmě Watson první narozeniny. Je to už rok, co jsem se rozhodla založit tento blog, protože blog o Harrym Potterovi, na kterém jsem působila 3 skvělé roky, už jsem časově nestíhala a tak jsem se rozhodla právě pro Emmu, i z toho důvodu, že o ní ádný jiný blog nebyl.

V první řadě bych chtěla poděkovat skvělé Lexi, bez které by asi žádný blog nebyl, protože je prostě nejlepší. :D Jo a máte díky ní i galerii. :D :D

Další člověk, kterého nesmím zapomenout, je Katty~ u které jsem ve wardrobe a já moc děkuji za dokonalé layouty, ze kterých jsem úplně nadšená. :)

Děkuji také všem pravidelným i náhodným návštěvníkům blog, všem affilaties, které obíhají, i když to já o době moc říct nemůžu. :D

Ještě jednou všem moc děkuji. :)

I-S BLOG AWARDS 2013 - FINALE

25. ledna 2014 v 15:00 | EW*

Moc všem děkuji, kteří jste pro mě hlasovali v kole o Nejlepší začínající blog, kde jsem společně s Britt vyhrála a postoupila do velkého finále. Proto bych byla moc ráda, kdybyste mi prosím dali hlas. Přdem moc děkuji. :)

VOTE HERE

Support me! :)

16. ledna 2014 v 21:10 | EW*

Ahoj lidi, Lexi a Eve mě nominovaly do I-S BLOG AWARDS 2013 jako nejlepší začínající blog. Sice s výhrou nepočítám, ale i tak budu moc ráda, pokud mi dáte hlas. :)

HLASOVAT MŮŽETE ZDE, PŘEDEM MOC DĚKUJI. :)

Veselé Vánoce!

24. prosince 2013 v 11:20 | EW*

Veselé Vánoce a štastný nový rok 2014! Všem přeji jen to nejlepší a dnes si to pořádně užijte. ;)

P.S. Chtěla bych ještě poděkovat úžasné Lexi, bez které by tu tento blog nebyl. :*
 
 

Reklama