Photoshoots 2017

Disney (by Art Streiber)

23. dubna 2017 v 23:05 | EW*

Ještě než začne promo k The Circle, tak jsem se rozhodla přidat alespoň jeden článek týkající se propagace Krásky a zvířete, ostatní články, a že jich je ještě poměrně dost, si nechávám na beznovinkové období. Dnes se tedy můžete podívat na photoshoot, který nafotil Art Streiber speciálně pro Disney. Photoshoot má dvě varianty, jednu elegantní, ze které jsem úplně nadšená, protože tam Emma vypadá prostě neskutečně nádherně, druhá verze je potom taková pohodová. Na většině fotograií je Emma buď sama nebo s Danem, ale k dispozici jsou i dva portréty, na kterém je už více herců z Krásky a zvířete. :)

Entertainment Weekly (by Kerry Hallihan)

12. února 2017 v 14:06 | EW*

S Kerry Hallihan Emma nefotila jen pro britskou ELLE, ale také pro Entertainment Weekly, konkrétně pro březnové číslo, které vyjde jako speciální sběratelská edice s Kráskou a zvířetem na obálce. Prozatím byly z photoshootu zveřejněny dvě fotografie a i když nejsou v HQ, tak kvalita není úplně špatná. Jako všechny shooty, které Emma s Kerry nafotila, tak i tento je takový jednodušší, což mi přijde na jednu stranu trochu škoda, protože nějaký zajímavější shoot by vůbec nebyl na škodu, ale i tyto fotky jsou krásné. Co na phtotoshoot říkáte vy? Zaujal Vás více tento nebo ten pro ELLE, který jsem zveřejňovala v minulém článku? :)

ELLE UK (by Kerry Hallihan)

11. února 2017 v 14:43 | EW*

Emma bude na obálce březnového čísla britské ELLE, která jde do prodeje 14. března a s novou titulkou samozřejmě přišel i nový photoshoot. Ten Emma nafotila s Kerry Hallihen, se kterou nespolupracovala poprvé, už spolu nafotili photoshoot pro ELLE UK, konkrétně pro prosincové číslo roku 2014. Z photoshootu zatím máme k dispozcici tři fotografie, ale do galerie jsem nahrála zatím pouze dvě, které byly hned zveřejněny jako HQ, třetí fotka příliš kvalitní nebyla. Já osobně mám ze shootu ohromnou radost, protože poslední pořádný photoshoot Emmy byl na podzim 2015. Co na photoshoot říkáte vy? :)

Zároveň bylo také potvrzeno, že se Emma zúčastní ELLE Style Awards 2017, jelikož byla jmenována Ženou roku. Akce proběhne v pondělí 13. února v Londýně. Pro Emmu to na ESA nebude první ocenění, v roce 2014 byla zvolena Herečkou roku a v roce 2011 Módní ikonou roku!

 
 

Reklama