Photoshoots 2015

Porter (by Cass Bird)

3. prosince 2015 v 13:03 | EW*

Mám tu pro vás zbrusu nový photoshoot, tentokrát pro zimní číslo Porter Magazine. Photoshoot má na svědomí fotografka Carter Bird a vzhledem k pozadí to vypadá, že byl nafocen v Los Angeles, kde Emma byla během září a října. Fotky jsou úplně dokonalé, Emma tam vypadá neskutečně, líbí se mi celkově ta koncepce přirozenosti, ale shoot je nápaditý a jsem z něj prostě maximálně nadšená, rozhodně se jedná o můj nejoblíbenější photoshoot z těch, které Emma letos nafotila. V galerii si můžete tak prohlédnout zatím celkem osm úplně nových fotografií a to ve vysoké kvalitě. Časopis bude k zakoupení od 4. prosince, čili od zítřka, ale na scany si zatím musíme stále počkat, protože ty zatím dostupné jsou opravdu velmi nekvalitní, takže jsem se ani nenahrávala do galerie, tam se zatím můžete podávat jen na titulní stranu, kterou zdobí další nádherná fotka z tohoto shootu a Emma na ní má na sobě černobílou proužkovanou košili Louis Vuitton.

Vogue Italia (by Vincent Peters)

17. listopadu 2015 v 10:39 | EW*

Konečně Vám sem zveřejňuji fotografie z nejnovějšího photoshootu, který Emma nafotila a to pto listopadové číslo italské Vogue. Když jsem fotky viděla, tak mi udělaly ohromnou radost, protože letošní rok byl, co se týče photoshootů (no vlastně celkově všech novinek) opravdu chabý. Photoshoot nafotil Vinvent Peters, se kterým Emma nefotila poprvé, má už na svědomí dva její photoshooty - pro britský magazín GQ z roku 2013 a potom jeden z mých úplně nejoblíbenějších photoshootů, pro britský Glamour z roku 2012. Celkově máme zatím k dospozici 13 fotografií, které se sice hned objevily v opravdu velkém rozlišení, ale byly takové rozostřené, prostě ne moc kvalitní, takže jsem je přehrála fotkami sice v menším rozlišení, ale v krásně vysoké kvalitě. Photoshoot je takový temnější než jsme zvyklí, možná je to i tmavými vlasy a většinou černými outfity, ale i pozadí je temné a celkově má photoshoot takový zajímavý ráz. Jako asi u každého shootu se mi nějaké snímky líbí více a jiné méně, ale Peters to prostě umí a jako obvykle mu dávám palec nahoru.
Před pár dny se také objevila informace o tom, že Emma by měla být i na obálce březnového čísla americké Vogue a photoshoot měla nafotit začátkem měsíce v New Yorku s Mario Testinem, se kterým Emma fotila pro Vogue už v roce 2011. Informace ztaím není potvrzená, ale určitě by to bylo skvělé, takže snad se opravdu dočkáme dalšího photoshootu.

Vogue UK (by Josh Olins)

20. srpna 2015 v 23:30 | EW*

V galerii se můžete prohlédnout všechny (prozatím) zveřejněné fotografie z nejnovějšího photshootu, který Emma nafotila a to pro britskou Vogue, konkrétně zářijové číslo. Fotek je k dispozici zatím pět a všechny známe ze scanů, které můžete vidět ZDE, ale jsem si jistá, že časem se ještě nějaké snímky objeví. Photoshoot má na svědomí fotograf Josh Olins, který si práci s Emmou velmi pochvaloval, každý snímek prý chtěla vidět a konzultovat, říkala své názory, třeba že tyhle a tyhle šaty si na sebe prostě nevezme a tečka. To se dočteme právě v rozhovoru pro Vogue, který jsem slíbila, že Vám přeložím, ale zatím jsem se k tomu nedostala, takže spíše platí ta půlka září, jak jsem Vám psala v minulém článku. :) Na fotkách je Emma oblečená v šatech různých návrhářů. například ty růžové jsou od Stelly McCartney, zelené jsou Erdem...
Názor na photoshoot jsem Vám také psala v článku se scany, na který je odkaz výše, ale je pravda, že už jsem si zvykla a fotky se mi začínají líbit. Jen zatím pořád nechápu, proč má Emma na všech fotkách tak upláclé vlasy, na ty si asi nezvyknu. :D Celkově se mi ale shoot celkem líbí, přijde mi takový originální a mám z něj velkou radost, nicméně si pořád stojím za tím, že Emma má i lepší photoshooty. :)
Teď trochu odběhnu od Vogue, ale Emma začala tento týden na twitteru sledovat Vanity Fair a protože ji v září čekají premiéry (a s tím i propagace) Regression a Kolonie, tak je možné, že se dočkáme i nového shootu pro Vanity Fair. Naposledy Emma pro Vanity Fair fotila v roce 2013 v rámci propagace The Perks of Being a Wallflower. Další shoot by byl každopádně úplně parádní a my můžeme držet pěsti, ať to vyjde, protože Em většinou začne někoho sledovat kvůli nějaké spolupráci. Říjnové číslo Vanity Fair vyjde začátkem září, tak uvidíme, zda na jeho civeru bude právě Emma... :)

UN Women HeForShe IMPACT 10x10x10 Portrait

1. února 2015 v 11:39 | EW*

Omlouvám se, že nic nepřidávám, ale nemám žádný čas a vlastně ani moc náladu. V galerii se můžete podívat na speciální portrét, který byl pořízen v lednu na Světovém ekonomickém fóru ve švýcarském Davosu, kde Emma představila novou HeForShe kampaň - IMPACT 10x10x10.Cílem kampaně je, aby se zapojily vlády, různé korporace, univerzity a pomohly řešit nedostatky v posílení postavení žen a rovnosti žen a mužů. OSN zapojí nejméně 10 vlád, univerzit a korporací.

 
 

Reklama