News

Paige O’Hara Reacts to Emma Watson's and Dan Steven's Casting in Live Action Film!

21. září 2016 v 21:33 | EW*

Paige O'Hara, která namluvila Belle v původní animované Diesnyho verzi Krásky a zvířete v roce 1991 se v rámci oslav k 25. výročí filmu rozpovídala i nové hrané veri, která vtrhne do kin po celém světě v březnu 2017.

''Myslím, že casting je prostě geniální! Nemyslím si, že by se do role Belle hodil někdo jiný než Emma Watson. Je krásná, inteligentní a nesmírně chytrá. Myslím, že bude okouzlující. Opravdu!''


Paige nemluvila jen o Emmě, ale také o Danu Stevensovi, který se ve filmu představí v hlavní roli zvířete.

''Do Dana Stevense jsem se zamilovala v Downton Abbey (Panství Downton). Byla jsem tak rozzlobená, tak naštvaná ještě 3 dny potom, co v Downton Abbey zemřel - skoro jsem seriál přestala sledovat, až tak jsem byla naštvaná!''

Emma Watson Promotes #FromWhereIStand Project

14. srpna 2016 v 22:26 | EW*

Emma se podílela na novém projektu v rámci #HeForShe, konkrétně se jedná o projekt #FromWhereIStand. Jeho úkolem je zjitit pohlavní rovnoprávnost v okolí respondentů, kteří vyplní TENTO dotazník. Na základě vyplněných údajů bude následně vytvořena mapa celého světa, ve které bude vyzobrazena pohlavní rovnoprávnost v různých profesích.

V rámci projektu také Emma natočila video a navíc s Andreou Carter-Bowman nafotily i novou portrétovou fotografii.


Happy Birthday, Emma Watson!

15. dubna 2016 v 15:13 | EW*

Je to neuvěřitelné, ale Emma dnes slaví už 26. narozeniny. Jak jistě víte, narodila se v roce 1990 v Paříži, ale od 5 let žije v anglickém Oxfordu, kde ji také v roce 2000 objevili pro roli Hermiony v Harrym Potterovi. Od té douby natočila několik dalších filmů, byla tváří nejvýznamnějších značek, navrhla vlastní kolekci fair trade oblečení a od roku 2014 bojuje za práva žen jako velvyslankyně dobré vůle OSN v kampani #HeForShe.


Za celý blog přeji Emmě všechno nejlepší k narozeninám, přeji jen to nejlepší - a to ve všem, na co sáhne! :)


P.S. Při psaní tohohle mini článku mi také došlo, že 4. dubna oslavil tento blog už 3. narozeniny, takže i blogu a sobě samotné bych chtěla popřát všechno nejlepší a doufám, že vás blog nepřestane bavit a pořád sem budete chodit hledat novinky o Emmě. :)

'Colonia Dignidad' Berlin Premiere Livestream

5. února 2016 v 10:42 | EW*

Emma Watson introduces the new HeForShe website

20. ledna 2016 v 18:34 | EW*

Háleluja, druhý článek během dvou dní a to ještě není konec zkouškového :D
Před pár dny bylo zveřejněno video, ve kterém Emma představujen novou webovou stránku pro HeForShe. Video má téměř 15 minut a určitě stojí za slédnutí, Emma v podstatě celou dobu mluví o tom, co má kampaň za účel, že se může zapojit opravdu každý - nyní už i ženy a jakým způsobem se do kampaně zapojit, jak pomáhat. Na konci videa přijde řeč také na nový knižní klub, který Emma nedávno založila, Our Shared Shelf. Tam se může připojit také úpně každý, nyní se počet členů blíží ke 100000, což je opravdu rychlost a z videa je poznat, že Emma je z tohoto projektu úplně nadšená.
Dále Emma ve videu také prozrazuje, že se po roce opět dostaví na Světové ekonomické foŕum ve švýcarském Davosu a to už tento víkend, takže se určitě můžete těšit na spoustu nových fotek :)
Nakonec pro Vás mám také novou fotgrafii, která byla pořízena právě ku příležitosti nových webových stránek. Přijde mi hodně podobná jako ta první z roku 2014, ale nic to nemění na tom, že je krásná a ke kampani se skvěle hodí. :)


Emma Watson Won't Attend World Premiere of 'Colonia' at TIFF on September, 13

25. srpna 2015 v 22:41 | EW*

Před pár dny jsem Vám psala článek, ve kterém jste se mohli dočíst, že Kolonie bude mít světovou premiéru na letošním 40. ročníku Filmového festivalu v Toronru, který proběhne od 10. do 20. září. Zatím jsme ale nevěděli přesné datum premiéry filmu ani seznam hostů, kterí se festivalu zúčastní.

Dnes TIFF na oficiálních stránkách zveřejnil, že premiéra Kolonie se uskuteční v neděli 13. září a po uveřejnění seznamu hostů nyní také víme, že Emma se premiéry bohužel nezúčastní. Film tak na festivalu budou zastupovat režisér Florian Gallenberger a herci Daniel Bruhl a Michael Nyqvist.

Pro všechny fanoušky to je opravdu špatná zpráva, protože Emmin poslední film Noe měl premiéry v březnu 2014 a také je pro Emmu první hlavní role od roku 2012, kdy ztvárnila Sam v The Perks of Being a Wallflower.

Vzhledem k její neúčasti na světové premiéře Kolonie v Torontu je i velmi pravděpodobné, že nebude ani na světové premiéře Regression, která se koná 18. září na Filmovém festivalu San Sebastian.

Důvodem Emminy neúčasti je pravděpodobně natáčení snímku The Circle, které začíná v září v Los Angeles. kdy přesně natáčení začne ale zatím nevíme.

'Beauty and the Beast' at D23 Expo 2015

24. srpna 2015 v 17:17 | EW*

Od 14. do 16. srpna probíhalo v Los Angeles D23 Expo, kde Walt Disney představovalo několik filmů, na které se můžeme těšit v příštích dvou letech. Svůj panel zde měla například Kniha džunglí nebo už pátý díl Pirátů z Karibiku, na který se osobně dostavil Johny Depp v kostýmu Jacka Sparrowa a byl tam vážně skvělý, takže pokud ho máte rádi, určitě se podívejte, protože je to opravdu legrace. :)

Pro nás ale byly nejdůležitější dva panely, které se konaly 14. a 15. srpna a to panely s Kráskou a zvířetem. Výkonný ředitel Sean Bailey Disneyho Krásku a zvíře uvedl, zveřejnil oficiální logo filmu a představil herce, které ve filmu uvidíme. Nevím, jak vy, ale já jsem výběrem herců úplně nadšená, protože nashromáždit tolik hvězd do jednoho filmu, to se jen tak nevidí. :)

Dále Bailey prozradil, že Emma se chtěla D23 osobně zúčastnit, ale nemohla, prtože stále natáčela film v Londýně, nahrála ale alespoň krátkou zprávu (i když pravděpodobně nebyla zvřejeněna celá).


Během D23 bylo zveřejněno několik fotografií z natáčení a také exkluzivní záběry z filmu a publikum vidělo Emmu ve žlutých šatech i modrých šatech Belle. Zaměstnanci ale vše přísně hlídali, takže žádné fotografie ani videa se nedostala ven a budeme si tak muset ještě nějakou chvíli počkat.

Také bylo znovu potvrzeno, že světová preméra filmu proběhne 17. března 2017, k nám se Kráska a zvíře dostane ale o den dříve a to 16. března 2017.

Teď odběnu od D23, ale u Krásky a zvířete pořád zůstaneme. V pátek, tedy 21. srpna, oficiálně skončilo natáčení Krásky a zvířete, což Emma potvrdila na svém twitteru. Napsala tweet, ve kterém se s námi podělila o to, že 21. srpen je pro ni opravdu mimořádný, protože nejen že dotočila svůj první muzikál, ale 21. srpna 2000 proběhla tisková konference, na které byli odhaleni herci pro Harryho Pottera a Kámen mudrců :)

Ještě si připomeňme, že Emma natáčela Krásku a zvíře v Londýně v Shepperton Studios a to od května, samotné natáčení tedy zabralo 4 měsíce. :)

''21. srpen je pro mě opravdu významný. Před 15 lety začala moje cesta Hermiony a o 15 let později jsem jako Belle dokončila svůj první muzikál.''

The world premiere of ''Regression'', by Alejandro Amenábar, will open the 63rd San Sebastian Festival

14. srpna 2015 v 14:50 | EW*

Regressin, poslední film režiséra Alejandra Amenabára, zahájí letošní ročník Filmového festivalu San Sebastian. Světová premiéra filmu se uskuteční 18. září v Kursaal Auditorium.

Mezinárodní herecké obsazení thrilleru tvoří v hlavních rolích Emma Wtason, Ethan Hawke, David Thewlis a David Dencik. Jedná se již o šestý Amenabárův celovečerní film, tentokrát se vrací zpět k psychologickému thrilleu a opět si sám napsal i scénář. Film se natáčel v Kanadě a produkuje ho Fernando Bovaira.

Oficiální synopse:
Minnesota, 1990. Detektiv Bruce Kenner (Ethan Hawke) se zabývá připadem mladé díky Angely ( Emma Watson), která obvinila svého otce Johna Graye (David Dencik) z nevýslovného zločinu. Když se John nečekaně a bez jakýchkoliv vzpomínek přizná, vstupuje na scénu proslulý psycholog Dr. Ranies (David Thewlis). Ten se snaží obnovit Johnovi jeho vzpomínky, ale to co se jim odaří odhalit, je děsivé celonárodní tajemství.

Španělsko-kanadský film uvede do kin Telecinco Cinema. Ve Španělsku se objeví film v kinech 2. října, během října se ale filmu dočká také Německo, UK, Francie, Itálie, Čína a Korea. Premiéry v dalších státech proběhnou v následujících měsících.

Zatím není jasné, zda se Emma světové premiéry zúčastní, protože od 10. do 20. září probíhá Filmový festival v Torontu, kde má premiéru Kolonie a v září také Emma začíná natáčet The Circle v Los Angeles.

Ke zveřejněním preméry filmu byly zveřejněny dvě stillsky a také další plakát. Ten byl vytvořen spojením plakátů s Emmou a Ethanem Hawkem a to přímo pro filmový festival. Také byly spuštěny oficiálná webové stránky thrilleru, které naleznete ZDE.

FIRST LOOK - Introducing the September issue of Vogue, starring Emma Watson

1. srpna 2015 v 11:00 | EW*

Několik posledních týdnů kolovala na internetu zpráva, že Emma by měla být cover girl pro zářijové vydání britské Vogue. Informaci ale stále nikdo nepotvrzoval a dnes ráno si Vogue UK připravil opravdu příjemné překvapení, protože odhalil první ochutnávku z nového čísla.

'Colonia' World Premiere at Toronto International Film Festival 2015

28. července 2015 v 22:30 | EW*

Dnes bylo na tiskovové konferenci Mezinárodního filmového festivalu v Torontu oznámeno, že film Colonia, bude mít na letošním festivalu světovou premiéru. Letošní ročník bude probíhat ve dnech 10. - 20. září, přesný den premiéry ale zatím zveřejněn nebyl. Stejně tak zatím neznáme festivalové hosty, jejich seznam bude k dispozici ke konci srpna. Jelikož se jedná o světovou premiéru filmu, tak s účastí Emmy můžeme předběžně počítat, ale v září ji čeká také natáčení filmu The Circle v Los Angeles a právě to by mohlo její účast zkomplikovat.

Ke Kolonii bylo zatím zveřejněno jen několik stillsek, ale vzhledem k blížící se premiéře je velmi pravděpodobné, že se brzy dočkáme i traileru, ze kterého bylo prozatím odhaleno pouze pár screenshotů.


Připomeňme si také, že natáčení filmu probíhalo od září do prosince 2014 a to v Německu, Lucembursku a Argentině. Natáčení v Německu bylo poměrně dost střežené, ale v Argentině měli paparazzi pré a my tak měli k dispozici několik setů fotografií přímo z placu.


Synopse k filmu:
Film je o mladém německém páru Leně a Danielovi (Emma Watson a Daniel Brühl), kteří se nachází v Chile v době vojenského převratu v roce 1973. Lena a Daniel jsou rozděleni, když Daniela zatkne a odvede soukromá policie generála a později také chilského diktátora Augusta Pinocheta. Lena se za Danielem vydá a vypátrá ho na jihu země v uzavřené oblasti jménem Colonia Dignidad. Celá kolonie se vydává za dobročinnou misi vedenou kazatelem Paulem Schäferem, ale ve skutečnosti je to místo mučení a útlaku, ze kterého už nikdy nikdo nevyvázne. Lena se na oko přidá ke kultu, který v kolonii působí, aby odtamtud svého Daniela zachránila.
 
 

Reklama
Reklama