Miscellaneous

Social Media Gallery Update

12. prosince 2016 v 22:45 | EW*

Protože se téměř neobevují novinky, tak jsem se rozhodla udělat opět takový menší update sociálních sítí, hlavně tedy instagramu. Všechny fotky jsou byly pořízeny v listopadu, konkrétně v New Yorku. Na první fotce Emma rozmisťuje další výtisky Mom & Me & Mom, takže nejen v Londýně, ale i v New Yorku měli lidé možnost najít výtisky knihy, navíc s krátkým vzkazem od Emmy. Další fotka je od Emminy kadeřnice, ta sdílela Emmin look na premiéru dokumentárního filmu City of Joy. Poslední fotky jsou z jednoho dne propagace Krásky a zvířete, která probíhala v polovině v listopadu.

Disney Studios Photoshoot (BTS)

24. listopadu 2016 v 18:49 | EW*

Minulý týden pomalu začala propagace Krásky a zvířete. V úterý 15. listopadu se hlavní čtveřice (Emma - Belle, Dan Stevens - Zvíře, Luke Evans - Gaston a Josh Gas - Le Fou) sešla v Disney studiích v New Yorku, kde společně nafotila photoshoot. Josh Gad ten den měl také na starost Disneyho účet na instagramu a právě od něj máme tyto krásné a vtipné fotografie a videa. Emma na sobě měla model od Victorie Backham. Už teď se strašně moc těším na fotky. <3New Pictures Taken By Fans

17. srpna 2016 v 21:16 | EW*

Jelikož se neobjevují vůbec žádné novinky, tak přidávám alespoň fotografie od fanoušků, které byly pořízeny během posledních dnů. Všechny foty jsou z USA, takže je jisté, že minimálně od konce července je Emma ve Státech. První fotografie pochází ze 31. července a byla vyfocena v restauraci, když byla Emma na večeři s přítelem Mackem Knightem. Dalčí dvě jsou potom z New Yorku, konkrétně z 8. a 10. srpna, takže je velmi pravděpodobné, že z NYC je i ta první.
Co se týče toho minima novinek, co se objevilo kolem Emmy, tak nás zajímá datum 20. září, protože Emma se zúčastní v New Yorku akce HeForShe IMPACT University Champions.
Na podzim také byla očekávána premiéra filmu The Circle, který Emma natáčela s Tomem Hanksem vloni v září, ale kolem filmu se bohužel zatím absolutně nic neobjevilo. O filmu se také mluvilo v souvislostech s filmovými festivaly v Benátkách a v Torontu, které proběhnou začátkem září, nicméně v Benátkách film na 100% uveden nebude a TIFF už také oznámil většinu filmů a o The Circle zatím nic, takže ani tam to nevypadá moc nadějně. Co se týče české premiéry filmu v kinech, tak se mi podařilo zjistit, že práva na film získal Bonton Film, ale jelikož zatím není známe datum světové premiéry, nemůžou zatím vědět ani datum té české.

Social Media Gallery Update

24. července 2016 v 19:00 | EW*

Dnes jsem si pro Vás připravila update fotek, které Em v posledních týdnech sdílela na svých sociálních sítích. Jako první je selfie pro Our Shared Shelf, kde Emma propaguje knihu Persepolis od Marjane Satrapi a to na měsíc červen. Druhá je už tradičně nový outfit, opět od Sarah Slutsky, tentokrát pro projekt #LeanInTogether, Emma má na sobě šaty J. Mendel. Třetí fotografií Em vyzývala občany Spojeného království, aby volili v referendu ohledně Evropské unie. Poslední dvě fotky Em zveřejnila tento týden a opět souvisí s Our Shared Shelf a na letní měsíce červenec a srpen Emma zvolila knížku Hunger Makes Me a Modern Girl od Carrie Brownstein. Tentokrát se nejdená o selfie a o make-up a vlasy se postarala Emmina dlouholetá kamarádka, vizážistka a vlasová stylistka Charlotte Hayward, která s Em pracuje ještě od dob Harryho Pottera, pracuje s ní na většině filmových projektů, naposledy na Krásce a zvířeti, na různé akce se pak podle potřeby střídá i s jinými vizážistkami, například Vi Sapyyapy. :)

Birthday Celebration with Derek Blasberg in New York City (22.04.2016)

30. dubna 2016 v 11:11 | EW*

Konečně se dostávám k updatu fotek, které se objevily během posledního týdne na sociálních sítích. První fotka se objevila minulý pátek odpoledne, když nějaký fanouše vyfotil Emmu v newyorském obchodě s matracemi. Večer měla Emma double oslavu narozenin s dlouholetým kamarádem Derekem Blasbergem, který sdílel jejich společnou fotku. Další fotku sdílela na instagramu samotná Emma a jedná se o další selfie v rámci Our Shared Shelf, tentokrát zvolila knížku How To Be a Woman od spisovatelky Caithlin Moran. Poslední fotka z New Yorku je z pondělí a jedná se o behind the scene, jelikož Emma něco fotila (nebo natáčela) pro britskou ELLE a fotku sdílela na instagramu Scarlett Curtis, ale později ji vymazala. Můžete si všimout, že Em má na sobě úplně stejný outfit jako na pondělních candids fotkách. Nakonec tu mám pro Vás ještě jednu fotku z Kalifornie, kde byla Emma na pár ndí v polovině měsíce a fotka je vyfocená ze záznamu z kamery a Em je na ní s Mackem.

Emma Watson Promotes Caitlin Moran's 'Moranisfesto'

19. dubna 2016 v 20:50 | EW*

Před pár dny zveřejnila Emma na sociálních sítích novou fotku v rámci Our Shares Shelf, tentokrát Em propaguje knížku Moranisfesto od anglické spisovatelky Caithlin Moran.

Emma Was Spottted ad Adele's Concert in London

10. dubna 2016 v 12:09 | EW*

Emma je momentálně v New Yorku, už potřetí se byla podívat na muzikál Hamilton a také byla spatřena v Condé Nast, kde se pracuje s magazíny jako Vogue, Vanity Fair, Glamour a další, tak držte palce, ať se tam Emma nebyla jen podívat a my se dočkáme nějakého nového rozhovoru nebo photoshootu. :)
Aby to tu ale nestálo, tak pro Vás mám několik nových i starších fotek od fanoušků. Nejdřív se můžete podívat na dvě fotky z prosince, když byla Emma v Kalifornii - první je z kanceláře Palo Alto a druhá z letiště v Los Angeles. Další fotka byla vyfocena v únoru v Oxforu v Lady Margaret Hall. Předposlední fotka je starší, konkrétně byla pořízena v roce 2007 v Paříži, když se Emma byla podívat v Muzeu D'Orsay. Poslední fotka je z 21. března a fanoušek Emmu vyfotil na londýnském koncertě Adele a na fotce se Emma zrovna baví s Carou Delevingne. :)

Emma Watson & Guy Friend Take a Trip to Big Sur Together

4. února 2016 v 16:54 | EW*

Buď toto úterý (2. února) nebo minulé pondělí (25. ledna) byla Emma vyfocena fanouškem v hotelové restauraci v Big Sur v Kalifornii. Pokud jste viděli starší fotografie, které jsem nahrávala do galerie, tak jste určitě zaregistrovali, ře na fotografii je s ní i muž, kterého známe z těchto fotek. Původně se mluvilo o tom, že je by to mohl být bodygaurd, nyní už se spíše hovoří o novém příteli. Na spoustě stránek se také psalo o tom, že je to Emmin dlouholetý kamarád Roberto Aquirre, ale 100% jistě vám můžu říct, že tohle Roberto prostě není, protože si nejsou ani podobní, pokud nevíte, jak Rob vypadá, tak se podívejte třeba sem. :)

Small Steps Project

28. října 2015 v 15:26 | [emmawatson-all]


Emma tak ako po iné roky aj tento rok sa naplno venovala charite.A po druhý krát venovala svoje lodičky do aukcie ktorú usporiadáva každý rok britská organizácia Small Steps.Ide charitu do ktorej rôzny herci,návrhári,speváci a modelky posielajú svoje topánky ktoré sa následne predajú a celá suma putuje k deťom na ulici v Rumunsku,Cambodži či Laosu.Do projektu sa zapojil herec Benicio del Toro,herec Benedict Cumberbatch,britský herec,komik,režisér a producent Ricky Gervais,herečka ktorú určite všetci poznáte z Harry Pottera Helena Bonham Carter a britský herec Colin Firth a veľa ďalších skvelých hercov,herečiek,speváčok...
Emma do aukcie venovala svoje lodičky Jimmy Choo (veľkosť 37.5).

Taktiež bol 17.októbra zverejnený zoznam 25 najvplyvnejších hercov celého času medzi ktorými nechýbala ani Emma.
V rebríčku sa na prvom mieste objavil Johnny Depp následne za ním Brad Pitt a Angelina Jolie...Emma sa umiestnila na úžasnom 13. mieste! Tom Hanks s,ktorým Emma natáčala film The Cirlce sa umiestnil na krásnom 25.mieste. Pokiaľ sa chcete pozrieť na celý zoznam kliknite tu.

Day 2 And 3 of 'Regression' Promo Tour in Madrid, Spain

28. srpna 2015 v 22:24 | EW*

Nejprve tu mám jednu fotofrafii ještě ze středy, kdy Emma byla oblečena do černého topu a zlaté sukně Raplh Lauren, kterou stylistka Sarah Slutsky doplnila černými lodičkami Paul Andrew a šperky Cartier. Fotka je poměrně nekvalitní, protože Emma je focena zezadu a navíc za chůze, pravděpodobně ji vyfotil jen narychlo někdo v hotelu.

Včerejšek, tedy druhý den propagace filmu, byl pro nás, co se týče outfitů i fotografií, nejpestřejší. Hned ráno Sarah Slutsky na svém instagramu zeveřjnila fotku Emmy v barevných dlouhých šatech Wes Gordon, které byly vytvářeny nejprve v Londýně a potom v New Yorku a v Itálii. Páskové černé lodičky pocházejí z dílny Alexandera Whiteldta a Sarah s Emmou je vybraly kvůli poctivé ruční výrobě a hlavně z toho důvodu, že na ně nebyla použita žádná 'chemie'. Šperky zvolily WWAKE, které jsou vyráběny z recyklovatelných materiálů a WWAKE studio dbá na to, aby jejich zaměstatnci nebyli řádným způsobem poškozeni na zdraví.
Odpoledne Sarah sdílela další fotku, tentokrát můžeme vidět Emmu v elegantních černých šatech Edun, ty byly vybrány například z důvodu spolupráce s africkými návrháři. Botky jsou opět z dílny Paula Andrewa a opět byly ručně vyráběny v Itálii a to umělci, kteří se tímto oborem zabývají několik desetiletí, mnohdy i generačně. Prsteny Vieri se pyšní tím, že každý kousek je vyráběn s maximálním ohledem na lidské zdraví a životnímu prostředí. Náušnice Jennifer Fisher jsou z New Yorku a byly vytvořeny jen z šetrných materiálů. Kabelka pochází z dílny Lautem.
Ze včera máme k dispozici také jednu fotografii pořízenou běhěm nějakého rozhovoru, žádné podrobnosti ale prozatím nevíme, protože všechny rozhovory budou k dispozici až po premiéře Regression, které proběhne 18. září na Filmovém Festivalu San Sebastian. Emma má na sobě koskované černobílé šaty, které jí moc sluší, líbí se mi i makeup a vlasy.
Odpoledne se Emma zúčastnila také photocallu, ale tomu věnuji samostatný článek, který se na blogu objeví někdy během zítřka.

A poslední fotografie je ze dneška, opět z instagramu Sarah Slutsky, tentokrát v modelu Erdem, jehož výraba probíhala v dílnách v Portugalsku a Itálii. Černé botičky Alexa Wagner pocházejí z italského Milána. Jednoduchý look Sarah doplnila šperky Monique Pean a hlavně originální Feminine/Masculin kabelkou Clare Vivier. O make-up se Emmě po celou dobu stará jako obvykle Charlotte Hawards, účesy jsou ale tentokrát od Vi Sapyapy. Charlotte je Emminou osobní vizážistkou a vlasovou stylistkou nejen během akcí, ale i při natáčení filmů od Relikvií smrti v roce 2009. S Emmou zná již od roku 2004, kdy pracovala na natáčení Ohnivého poháru, později také na Fénixové řádu a Princi dvojí krve.

 
 

Reklama