Magazine Scans 2016

Joy Czech Republic - April 2016

1. dubna 2016 v 16:51 | EW*

Pravděpobně jste již stihli zaregistrovat, že Emma je momentálně na obálce dubnového vydání české Joy. Minulý týden jsem se konečně dokopala k tomu, abych vám číšlo naskenovala, takže jsem všechno sice nahrála do galerie, ale nepřekvapivě jsem zapomněla přidat článek na blog. :D
Na obálku byla použita fotka z photoshootu, který Emma nafotila po obdržení ceny na People's Choice Awards v lednu 2013. Uvnitř se můžete dočíst z každého soudku něco, mluví se o jejím soukromí, módě, o kampani HeForShe a potom o herectví - nsamozřejmě také o Kolonii, která už za dva týdny dorazí do českých kin. :)

Esquire UK - April 2016

6. března 2016 v 23:08 | EW*

Mám pro Vás úplně skvělou zprávu, Emma je na titulce dubnového vydání britského magazínu Esquire a to dokonce s americkým hercem Tomem Hanksem, se kterým na podzim natáčela v Los Angeles film 'The Circle'. Jedná se o speciální číslo Ženy & Muži - Potřebujeme si promluvit, které se celé věnuje boji za rovnoprávnost. Speciálně pro tuto příležitost nafotili Emma s Tomem nový photoshoot, fotografie pořídil fotograf Art Streiber.
Rozhovor jsem nepřekládala, protože jsem na to vůbec neměla čas, ale pokud máte problémy s angličtinou a chcete si ho přečíst v češtině, tak ho přeložila Sara na emmawatson.cz, kde si můžete počíst. Mluví spolu o feminismu, HeForShe, postavení žen, ale i mnoha dalších záležitostech týkajících se této problematiky.
Toto vydáné má také dvě obálky, barevnou pro prodej na stáncích a v obchodech a černobílou speciálně pro předplatitele. :)

 
 

Reklama