Magazine Scans 2015

Fotogramas - October 2015

27. září 2015 v 22:04 | EW*

V galerii se můžete nyní podívat na 9 HQ scanů z říjnového vydání španělského magazínu Fotogramas. Emma pro časopis nafotila také nový photoshoot, opět společně s Alejandrem Amenabárem, režisérem thrilleru Regression. Právě v rámci propagace Regression je Emma na obálce, takže i nový rozhovor se týká hlavně filmu. Nicméně kromě Regression se Emma rozpovídala i o dalších věcech - např. o slávě, HeForShe, Harrym Potterovi nebo také o připravované Královně Tearlingu. . Vzhledem k tomu, že rozhovor je ve španělštině, tak předpokládám, že spíš uvítáte překlad do angličtiny, který najdete například na TÉTO stránce. Z photoshooty zatím známe jen dvě fotografie - tu na titulce s Emmou a Alejandrem a potom ještě jednu samostatně s Emmou, ale snad časem zveřejní ještě další.

Elle Spain - October 2015

24. září 2015 v 20:42 | EW*

Jak už jistě víte z jednoho z předcházejících článků, Emma je na coveru říjnového vydání španělské ELLE, nicméně jen čísla pro předplatitele, klasické vydání má obálku jinou. Emma samozřejmě při této příležitosti nafotila i nový photoshoot a to společně s Alejandrem Amenabárem, režisérem thrilleru Regression. Phootoshoot nafotili koncem srpna v Madridu, kdy probíhala jedna část propagace Regression a právě v rámci propagace filmu se můžeme těšit i z tohoto vydání ELLE. K dispozici je také úplně nový rozhovor nejen s Emmou, ale i s Alejandrem, kde je samozřemě hlavním tématem Regression a s ním spojená odvětví. Já rozohovor pekládat nebudu, ale pokud neumíte španělsky a nebo se vám nechce číst rozhovor v angličtiě, tak si ho můžete přečíst, na emmawatson.cz, kde si Sara dala tu práci a rozhovor přeložila. V galerii si nyní můžete prohlédnout 13 scanů ve vysoké kvalitě.

Elle Spain - October 2015

19. září 2015 v 15:15 | [emmawatson-all]

Emma sa objavila na titulnej strane októbrového čísla španielskej verzie ELLE.
No výtlačok bude dostupný iba pre predplatiteľov.Emma spoločne s Alejandrom Amenabarom (režisér a scenárista filmu Regression),ktorého môžete vidieť na druhej fotografii objímajúc sa spoločne s Emmou nafotili photoshooty pre podporu Regression.Čo sa týka photoshootu,ktorý nafotil Alejandro ten zverejnený ešte nebol.Z minulého článku možno viete,že Emma si nechala pristrihnúť vlasy,čo svečí,že photoshoot musel byť fotení niekedy koncom augusta až začiatkom septembra a pravdepodobne Emma photoshoot nafotila keď bola ešte v Madride.Zatiaľ sa nevie kto shoot fotil kedže všetky fotografie boli zverejnené len včera a informácii z fotenia je naozaj málo.

Vogue UK - September 2015

9. srpna 2015 v 23:17 | EW*

V galerii si nyní můžete prohlédnout všechny scany z nového vydání britské Vogue, jejíž titulky zdobí Emma, a to ve vysoké kvalitě. Rozhodně doporučuji si článek přečíst, protože je to jeden z nejzajímavějších rozohovorů, které jsem v poslední době četla. Emma je jednoduše fantastická, je vidět, že v hlavě má všechno srovnané a ví, o čem mluví. Pro Vogue se rozpovídala samozřejmě o své kariéře a HeForShe, ale trochu i o svém soukormí, což pro ni není zrovna typické. Někdo se mě ptal na asku, jestli budu článek překládat, tak samozřejmě budu, ale protože není zrovna nejkratší, pravděpodobně bude překlad zveřejněn někdy v průběhu sprna a když to nestihnu, tak možná i začátkem září. :)
Emma pro Vogue nafotila nový photoshot s fotografem Joshem Olinsem, ale abych byla upřímná, tak z fotografií nejsem nějak nadšená, jak z jejich koncepce, tak i z Emminy vizáže. Nemůže si pomoct, ale absolutně se mi nelíbí vlasy, nějak asi nechápu ten nápad a smysl. Emma má na sobě modely od Stelly McCartney, ty se mi líbí, možná i kvůli tomu, jak jsou barevné, protože u Emmy jsme většinou zvyklí na černou nebo bílou. Nechci být ale úplně skeptická, celkově bych photoshoot neřadila mezi ty mé nejméně oblíbené, tam na prvním místě stále figuruje photoshoot od Karla Lagerfelda z roku 2009 pro magazín Crash a myslím, že ho jen tak něco nepřekoná. :D Shoot je pro mě spíš takový průměr, Emma má podle mého názorů několik lepších, ale na druhou stranu jsou fotky takové odlišné a originální. :)

ELLE Canada - March 2015

6. dubna 2015 v 13:07 | EW*

Už asi měsíc se o Emmě neobjevily vůbec žádné novinky, občas jen něco k HeForShe a potom tweety od fanoušků, že Emmu potkali v Londýně nebo v Oxfordu. Snad se to zlepší v květnu, kdy bude Em natáčet v Londýně Krásku a zvíře. Nicméně se mi alespoň konečně podařilo do galerie nahrát scany z kanadské ELLE, jejíž březnové číslo Emma zdobila. Samozřejmě pouižili photoshoot pro prosincovou ELLE UK. Soubory jsem se snažila nahrát asi měsíc, ale pořád mi to psalo nějaký problém, tak jsem ráda, že dnes se konečně zadařilo.

ELLE South Africa - January 2015

17. ledna 2015 v 15:50 | EW*

Momentálně je, co se týče Emmy, naprosto beznovinkové období. Do galerie jsem nahrála alespoš scany z lednového vydání Elle v Jižní Africe. Není tam nic extra zajímavého, v podstatě pořád dokola jedno a to samé, mluvé se tam hlavně o feminismu a kampani HeForShe. Jelikož je vydání v angličtině, tak kdo budete mít čas, určitě si ho přečtěte. Emma je na obálkách i jiných ELLE, ale zatím se neobjevily scany, ta ještě stále vyčkávám.

 
 

Reklama