Gallery Update

Gallery Update #48

25. listopadu 2014 v 17:53 | EW*

V galerii se můžete podívat na 2 staronové fotografii, které byly pořízeny minulý rok v prosinci, když Emma byla navštívit dětskou nemocnici Great Ormond v Londýně. Tenkrát jim vzala ukázat Hermionin obračec času, hůlku kouzelnický plášť. Na fotách ji můžete vidět s holčičkou Mayou, která má rakovinu. Doufám, že i letos Em něco podobného podnikne, protože i když těm dětem nemůže pomoct se vyléčit, alespoň jim dělá radost a zlepšuje náladu, což je podle mě velmi důležité.Objevily se také 4 další fotografie z photoshootu pro dubnové vydání americké Elle od Cartera Smitha. Bohužel zase malá kvalita, ale i tak jsou fotky super a Em to na nich moc sluší.

New HQ promotional still for 'Colonia'

22. listopadu 2014 v 14:05 | EW*

I když natáčení filmu Colonia ještě zdaleka neskončilo, k dispozici máme už druhou stillsku a to dokonce opět ve vysoké kvalitě. Nevím, jak vy, ale já se na ten film strašně těším, stills je skvělá, celkově to vypadá parádně. Natáčelo se zatím v Lucembursku a v Mnichově, včera Emma začala natáčet v Berlíně a v prosinci ji čeká natáčení ještě v Argentině, kde by mělo končit koncem prosince.

New BTS Picture from 'Colonia' Filming

16. listopadu 2014 v 18:35 | EW*

Emma natáčela v posledních dvou týdnech film Colonia v německém Mnichově a ve čtvrtek štáb natáčel scény v Dachau, které leží asi 20 km severně od Mnichova. Právě v Dachau byla pořízena tato fotografie, na které můžete vidět Emmu se dvěma dobrmany. Ta fotka je skvělá, škoda, že se z natáčení skoro žádné neobjevují. Nyní je Emma doma v Oxfordu, je tedy možné, že se po víkendu vrátí do Německa a nebo její natáčení bude pokračovat až v Argentině.

Gallery Update #47

12. listopadu 2014 v 21:53 | EW*

V galerii se můžete podívat na dvě nové stillsky z Noema, kde Emma ztvárila postavu Ily. Na té první je s Russelem Crowem - Noe. Jsem ráda, že se stills pořád objevují, snad se ještě nějakých dočkáme.Zveřejněna byla také jedna fotka z natáčení, fotka se mi moc líbí, je taková zajímavá a navíc v překrásné HQ kvalitě.Dále se můžete také podívat na dvě fotografie z naáčení The Perks of Being a Wallflower, který byly pořízeny v květnu 201. První fotil Logan Lerman a Emma na ní čte právě The Perks. Fotku už jste možná viděli, jen mi chyběla v galerii. Druhá fotka je bohužel v nízké kvalitě, ale můžete na ní krom Emmy vidět i ostatní herce z The Perks, např. Logana Lermana, Ezru Millera a další. Fotografii zveřejnil před pár dny na instagramu právě Logan.A jako poslední jsem do galerie nahrála HQ stillsku z nejnovějšího filmu Colonia, který Emma momentálně natáčí v německém Mnichově.

First HQ promotional still for 'Colonia'

24. října 2014 v 22:19 | EW*

I když má za sebou film 'Colonia' jen první část natáčení, dnes se objevila první stillska a to dokonce ve vysoké kvalitě. Jedná se o formu magazínového scanu, watsonuncensored scan získal ze švédského časopisu Dagens Nyheter. Na stillsce můžete vidět Emmu v roli hlavní hrdinky Leny a také uznávaného švédského herce Michaela Nygvista, který ztvárňuje hlavího záporáka, kněze Paula Shäfera. Další část natáčení bude probíhat v Německu, pravděpodobně začne začátkem listopadu, jelikož příští čtvrtek (30. října) se Emma záčastní BAFTA Awards v Los Angeles. Závěr natáčení poté proběhne v Argentině, kde skončí 12. prosince.

On The Set of 'Colonia' in Luxembourg (03.10.2014)

6. října 2014 v 17:40 | EW*

Emma od čtvrtka natáčí v Lucembursku film Colonia (Colonia Dignidad), kde hraje hlavní roli po boku německého herce Daniela Bruhla. Na place je ale zákaz pořizování fotografií a vláda nechtěla kvůli zájmu médií a fanoušků ani prozradit přesnou lokaci natáčení, ale i tak máme k dispozici fotografie. Byly pořízeny už v pátek, ale na internet se dostaly teprve dnes. Já z nich mám ohromnou radost, protože jsem se bála, že opravdu žádné fotky z Lucemburska nebudou. Vzhledem k tomu, že děj filmu se odehrává v roce 1973, tak má Em na sobě dobové oblečení. Hlavně na těch fotkách v modrém kabátu je hodně dobře vidět její líčení a také si můžete všimnout, že je celá taková špinavá, i třeba nohy. Osobně jsem na Colonia vážně hodně zvědavá. Na fotkách můžete s Emmou také vidět její manažerku a vizážistku a vlasovou stylistku Charlotte Hayward. Natáčení v Lucembursku by mělo trvat do 21. října, potom se přesune do Německa - pravděpodobně do Mnichova a poslední natáčecí lokací bude Argentina.

Gallery Update #46

14. září 2014 v 21:49 | EW*

Z předchozího článku víte, že Emma v pátek přiletěla do Čile v Jižní Americe. Podle informací tam ale nebyla na dovolené, jednalo se spíše o pracovní cestu. V Čile měla nafotit photoshoot, což doufám, že je pravdivá informace. Dále se také na internetu psalo, že je tam se svojí maminkou a kamarádkou, což potvrzené nemáme, ale jisté je, že tam s ní byla její agentka a také německý režisér Florian Gallenberg. Tady už zase koluje více verzí, mluví se o tom, že by si Emma mohla zahrát v jeho připravovaném filmu Colonia Dignidad, druhá verze je ta, že Gallengerg by mohl být režisérem The Queen of the Tearling, Emma je producentkou filmu a zároveň bude hrát havní roli. V galerii se můžete podívat na další fotku, která byla pořízena v pátek, opět je ze stejné restaurace, ale na této fotce můžete s Emmou vidět i Gallenberga. Emma by už v Čile být neměla, kam odletěla nikdo neví, nicméněuž v sobotu hostí akci v New Yorku.Objevily se dvě fotografie s fanoušky. První byla pořízena pravděpodobně v Londýně nejspíš v roce 2007 (maximálně 2008), protože má Emma blond vlasy. Druhá fotka je už aktuální, byla vyfocena v pátek na letišti v Čile a můžete si všimnou, že má Emma obarvené vlasy, protože ještě na candids fotkách z 2. září je měla světle hnědé.V galerii se můžete podívat na 2 nové fotografie z photoshootu pro magazín The Edit, který Em nafotila v New Yorku v sprnu 2013. Obě fotky jsou moc krásné, Emma na nich vypadá dokonale. I když fotky nejsou v HQ, pořád se jedná o pěknou kvalitu.A jako poslední přidávám bts fotografii z focení photoshootu pro Gloss In Love, což je poslední kampaň, kterou Emma nafotila pro Lancome. Podle délky vlasů bych řekla, že propagační shoot byl nafocen na podzim či konci roku 2012, kampaň byla ale samozřejmě vydána až v roce 2013.

Gallery Update #45

27. srpna 2014 v 22:51 | EW*

Jelikož je Emma stále na dovolené, nemám vůbec žádné novinka. Aby to tu nestálo, tak přidávám alespoň další gallery update a vy si tam můžete v galerii prohlédnout nové stillsky k Fénixově řádu. Vždycky mám radost, když na internetu objevím nějaké stills v krásné kvalitě o kterých vím, že mi v galerii chybí.U Fénixova řádu se ještě trošku zdržíme, v galerii je nyní úplně nové album, které obsahuje propagační shoot právě pro pátou Potterovku.Na promo fotky jsem samozřejmě nazapomněla ani u Prince dvojí krve, které mám obzvlášt ráda, protože Emma je na nich úplně dokonalá.Tento update skončí stillskami z první části Relikvií smrti. V galerii přibyly další, v nádherné kvalitě, tak si je určitě prohlédněte.

Untagged Noah stills and BTS

26. srpna 2014 v 13:20 | EW*

Tyto stillsky k Noemovi se objevily už dříve, ale bohužel byly potagované. Nyní už jsou k dispozici bez tagů a i když jsou poue MQ, pořád je to pěkná kvalita. Emmě to všude moc sluší, snad se časem budou objevovat další a další stills, brala bych nějaké s Douglasem nebo Loganem.Kromě nových stills se na internet dostaly i další fotografie z natáčení, na kterých můžete Emmu vidět s Douglasem Boothem nebo Anthonym Hopkinsem.

Gallery Update #44

9. srpna 2014 v 17:49 | EW*

Opět jsem měla chvilku čas, tak jsem doplnila další fotografie týkající se Harryho Pottera. Dnes se můžete podívat na propagační photoshoot z Tajemné komnaty, nové stillsky a photoshoot z Vězně z Azkabanu, jako poslední je v dnešním článku shoot z Ohnivého poháru. Sice mám v galerii konečně nahrané i fotky z ostatních Potterů, ale ty přidám až zítra. 
 

Reklama
Reklama