Gallery Update

Emma Watson & 'Beauty' Cast Take First Group Photo

19. dubna 2015 v 21:09 | EW*

Konečně jsme se dočkali, máme první společnou fotku části castu z Krásky a zvířete. Samotné natáčení sice začne až za měsíc, ale už teď probíhá čtení scénaře a herci nahrávají ve studii písničky. A Josh Gad právě z jedé zkoušky poslal do světa skvělé selfie, které zveřejnil na svém instagramu. Kromě již míněného Joshe na něm samozřejmě můžeme vidět i Emmu a také i její 'Zvíře' Dana Stevense. Vedle něj je nad Emmou vysmátý Luke Evans a úplně vpravo můžete vidět Kevina Klina. Pokud jste to ještě nezaregistrovali, tak k filmu se připojil i Ian McKellen, kterého určitě všichni znáte jako Gandalfa z Pána prstenů nebo Hobita.

New still from Deathly Hallows: Part 2

14. dubna 2015 v 20:43 | EW*

V galerii si můžete prohlédnout staronovou stillsku z druhé části Relikvií srti, na které můžete vidět Hermionu s Ronem během závěrečné bivy o Bradavice. Nevím proč, ale vždycky mám ohromnou radost, když se něco objeví okolo Harryho Pottera - asi nostalgie. Jinak nezapomeňte, že zítra slaví Emma 25. narozeniny a ppozítří budeme konečně vědět, jestli se bude Regression promítat na filmovém festivalu v Cannes.

New 'Colonia' Still

4. února 2015 v 21:43 | EW*

V galerii si můžete prohlédnout další stillsku z Kolonie a navéc opět hned ve vysoké kvalitě. Opět na ní můžete vidět Emmu s Danielem, tektokrát jak utíkají před vojáky. Opravdu se na film moc těším, ale na září, kdy proběhne jeho premiéra, si ještě počkáme. Doufám, že brzy zveřejní alespoň trailer na Regression.

Regression BTS Photos

13. ledna 2015 v 22:50 | EW*

Omlouvám se za neaktivitu, ale mám toho teď vážně hodně, nejen ve škole a navíc se stejně neobjevují vůbec žádné novinky. Zveřejněny byly pouze dvě fotografie z natáčení Regression, který Emma natáčela minulý rok na jaře v kanadském Tornontu. Na druhé fotce ji mlžete vidět s Ethanem Hawkem a také režisérem Alejandrem Amenábarem. Premiéra filmu je stanovena na srpen 2015.

More Photos from 'Colonia' Filming

31. prosince 2014 v 12:04 | EW*

Na internetu byly zveřejněny dvě fotografie od fanoušků, které byly pořízeny během listopadového natáčení v Německu. Ani jedna není moc kvalitní, ale můžete si všimnut, že Emma je na fotkách s Danielem.A další fotka už je z Buenos Aires, kde natáčení probíhalo téměř celý prosinec. Je to opravdu super fotka, moc se mi líbí, jak je tam celý cast i všichni lidi kolem.

Promotional Picture of Emma Watson and Daniel Bruhl for 'Colonia'

23. prosince 2014 v 18:39 | EW*

Dnes byla na oficiální facebooku Emmy zveřejněna další stillska z filmu Kolonia, tentokrát na ní můžeme vidět i Daniela Bruhla. Stills je úlně super, vážně se filmu nemůžu dočkat. Spolu s fotografií byla zveřejněna i informace, že film bude mít premiéru později v roce 2015, uvidíme tedy, jestli zůstane premiéra v září 2015 nebo bude o trochu posunuta.Abych nemusela psát samostatná článek, tak se můžete rovnou podívat i na novou stills z Noema, která byla zveřejněna před pár dny. Stejně jako všechny ostatní je krásná, doufám, že se ještě nějaká objeví.

New Photos from 'Colonia' Filming in Bueos Aires, Argentina #02

20. prosince 2014 v 14:49 | EW*

Omlouvám se za neaktivitu, ale v poslední době to bylo poněkud hektické. Mezitím se nahromadila i várka fotek z natáčení 'Colonia' v Buenos Aires. 15. prosince Em opět natáčela s Danielem na letišti a k dispozici máme 4 fotografie od šťastných fanoušků.Fanouškům se podařilo pořídit fotky i 16. prosince a Emma měla očividně skvělou náladu, protože dokonce mávala. I když se opět nejedná o žádnou extra kvalitu, i tak jsem za fotky moc ráda.17. prosince se opět dostali na natáčení paparazzi a vyfotili Emmu na cestě do maskérny a následně i když šla z maskérny, to už s ní můžete na fotkách vidět její vizážistku Charlotte Hayward a také její manažerku. Můžete si všimnout, že Em má na sobě kostým, který měla už začátkem října na natáčení v Lucembursku. Emma měla zase super náladu, nejen že mávala, ale i se krásně usmívala.Ještě se objevila jedna fotografie ze čtvrtečního natáčení. Moc se mi líbí, je taková zajímavá, jak Em sedí na té zemi a kolem vojáci. Na sobě má šaty, které už jsme také viděli, natáčela v nich začátkem minulého týdne. Natáčení filmu podle informací mělo skončit v pátek 19. prosince, což potvrdili někteří fanoušci i Emmina trnérka a Emma je pravděpodobně už doma v Oxfordu.
EDIT: Přidány 3 další fotografie od fanoušků.

New Photos from 'Colonia' Filming in Bueos Aires, Argentina

13. prosince 2014 v 22:52 | EW*

Ve středu Emma natáčela s Danielem scény na letišti a i když se na natáčení nedostali parazzi, několika šťastným fanouškům se podařilo pořídit alespoň pár, i když ne moc kvalitních fotek.Paparazzi neměli štěstí ani ve čtrvrtek a my se tedy opět můžeme podívat jen na pár fotek od fanoušků. Můžete si všimnout, že Em má na sobě opět žlutou uniformu letušek, ve které natáčela už minulou sobotu.Ze včerejšího natáčení už máme opět k dispozici fotografie od profesionálních fotografů ve vysoké kvalitě. Fotky jsou vážně super, Em natáčela scénu s Danielem a měla úplně krásné šaty, které jste viděli už na fotkách ze středečního natáčení. Trošku mě udivilo, že by Emma měla až tak dlouhé vlasy, navíc když je má kudrnaté. Na fotce od fanouška, když má na zádech ten batůžek mi ale přijde, že má vlasy, nejen o trochu kratší, ale i rovné, tak je možné, že je bude mít v nějaké části filmu trošku prodloužené nebo nějaké příčesky. Všimněte si také, že i Daniel tady vypadá úplně jinak, třeba na fotkách z nedělního natáčení měl dlouhé vlasy.

On The Set of 'Colonia' in Buenos Aires, Argentina (07.12.2014)

9. prosince 2014 v 21:13 | EW*

V galerii se můžete podívat na další set fotek z natáčení filmu 'Colonia', které právě teď probíhá v hlavním městě Argentiny, Buenos Aires a tyto fotografie byly pořízeny v neděli. Můžete vidět, že Em zrovna natáčela scénu s Danielem Bruhlem a fotky jsou dost akční, vypadá to, že utíkají před policíí. Jsem za fotky strašně moc ráda, protože jsou úplně skvělé.Do galerie jsem nahrála i kvalitnější fotky ze sobotního natáčení, kde Emma na sobě měla žlutou uniformu německých letušek. I když sou fotogrfie od paparazzi, stejně jsou malinko rozostřené, takže zřejmě byly pořízeny z dálky. Na fotkách si můžete s Em všimnout i Daniela Bruhla nebo Charlotte Hayward.

On The Set of 'Colonia' in Buenos Aires, Argentina (06.12.2014)

7. prosince 2014 v 12:09 | EW*

Po Lucembursku a Německu Emma momentálně natáčí film 'Colonia' v hlavním městě Argentiny, Buenos Aires. I když je natáčení přísně střežené, včera měli fanoušci štěstí a podařilo se jim pořídit několik fotek. Můžete si všimnout, že Em má na sobě žluté šaty, konkrétně se jedná o uniformu letušek německého národního leteckého dopravce Lufthansa. Na fotkách můžete s Em vidět i její manažerku a také vlasovou stylistku a vizážistku Charlotte Hayward.

 
 

Reklama