Gallery Update

On The Set of 'The Circle' in Fillmore (21.09.2015)

22. září 2015 v 21:40 | EW*

Mám tu pro vás další várku fotofrafií z natáčení 'The Circle', které byly pořízeny včera při natáčení scén ve Fillmore, které leží asi hodinu jízdy od Los Angeles. Z fotek je patrné, že se zrovna natáčela nějaká scéna v autě, protože Emma sedí za volantem. Fotky jsou v menší kvalitě než ty dosavadní a také je poznat, že byly vyfoceny z větší vzdálenostim navíc jsou i různě potagované. Emmě to jako obvykle moc slušelo, opět měla jen jednoduchý outfit, tentokrát složený ze světle růžového trika a černé sukně. Přijde mi, že Emma není nalíčená a ani nemá udělané vlasy jako na fotkách z minulého úterý, takže pravděpodobně jsou to fotky z takových těch zkoušek a herci jdu teprve potom do maskérny. v galerii se můžete podívat na 11 fotografií, tentokrát ale není ani jedna ve vysoké kvalitě.

K článku rovnou přikládám i první 'behind the scene' fotky z natáčení, ty zatím můžete najít v galerii tři, ale určittě časem budeme mít ještě další. Hned první fotka je úplně parádní a zveřejnil ji na svém twitteru Patton Oswalt, který je na selfie společně s Emmou a Tomem Hanksem. Fotka mi přijde vážně povedená, jak se Emma vzadu kření, je tam prostě skvělá. Druhá fotografie je záběr z kamery během natáčení nějaké interiérové scény a kromě Emmy tam můžeme vidět také Karen Gillan, která ve filmu hraje Emminu nejlepší kamarádku. Na poslední fotce je Emma společně s Tomem Hanksem před zeleným plátnem v rozhovor s režisérem. Tom je asi velký pohodář a na natáčení si spolu s Emmou velmi rozumí, protože ta dnes zvřejnila tento tweet: Právě jsem zkontrolovala své fotoalbum a zjistila jsem, že mám v mobilu 5 selfies Tma Hankse. Je tu nějaký klub, ke kterému se můžu připojit?#tomhanksselfielove

On The Set of 'The Circle' in Pasadena (18.09.2015)

20. září 2015 v 14:47 | EW*

V galerii se můžete podívat na další fotografie z natáčení 'The Circle', které byly pořízeny v pátek, kdy se natáčelo v Pasadeně, což je město kousek od Los Angeles. Emma na fotkách vypadá opavdu krásně, je opět nenalíčená a jako obvykle v jednoduchém oufitu. Navíc se zdá, že byla skvěle naladěná, protože se na fotkách zase usmívá. Podle visačky na tašce s kostýmem Emmu zrovna čekalo natáčení scény v bílé halence. S Emmou ten den natáčel samozřejmě také Tom Hanks, na fotky s ním se mpžete podívat ZDE. Jsem strašně moc ráda, že se objevuje z natáčení 'The Circle' tolik fotografií - je to opravdu příjemná změna oproti Krásce a zvířeti, kdy jsme za čtyřměsíční natáčení neměli ani jednu fotku.

On The Set of 'The Circle' in Los Angeles (15.+16.09.2015)

17. září 2015 v 21:54 | EW*

První fotky z natáčení 'The Circle' jste mohli vidět v minulém článku a nyní si můžete prohlédnout další várku. Nejprve vyfotili fotografové Emmu v úterý ráno pravděpodobně při příchodu na natáčení, kdy na sobě měla stejné kalhoty jako v pátek, tentokrát ale s modrým trikem. Později ji vyfotili znovu, to už byla Em nalíčená a místo modrého trika měla červenou halenku, modré kalhoty vyměnila za černé. Můžete si také všimnout, že má Emma zkrácené vlasy, ještě před pár dny je měla při propagaci Regression v Madridu o dost delší, pro porovnání se podívejte třeba na tuhle fotografii. Hodně lidí se shoduje na tom, že vypadá úplně stejně jako na natáčení Harryho Pottera před několika lety a jako důkaz vytvořili třeba tuto koláž, kdy první fotka byla pořízena v roce 2009 na natáčení Prince dvojí krve.

Fotografie máme i ze včerejška, ty už ale nejsou od fotografů, protože se natáčelo v interiérech, konkrétně na Citrus College. K dispozici tedy máme pár méně kvalitních fotografií od fanoušků, kteří měli to štěstí a Emmu potkali. Můžete si všimnout, že má na sobě úplně stejný outfit jako v úterý. Jeden fanoušek také pověsil na internet krátké video, na které se můžete podívat níže.


On The Set of 'The Circle' in Los Angeles (11.09.2015)

12. září 2015 v 11:37 | EW*

Včera v Los Angeles oficiálně začalo natáčení filmu 'The Circle', kde Emma hraje hlavní roli po boku Toma Hankse, a již dnes se můžeme podívat na první fotografie z natáčení. Je vidět, že Emma byla skvěle naladěná, protože se krásně usmívala. Na fotkách také můžeme jako obvykle vidět její manažerku Denise nebo také herce Pattona Oswalta.
Snímek režíruje James Ponsoldt (Kouzlo přítomného okamžiku) a jde o adaptaci stejnojmenného románu Davea Eggerse, v němž se mladá žena Mae Holland (Emma Watson) rozhodne ucházet o pozici ve firmě, která propojuje všechna osobní data svých zaměstnanců do jedné velké sítě. Tento systém, popisovaný jako "nový věk společenské průhlednosti v rámci online identity člověka", však zahrnuje i osobní emaily, údaje ze sociálních sítí i záznamy toho, co a kde kdo nakupoval...
Z fotek mám velkou radost a doufám, že se brzy dočkáme dalších, už teď se těším na fotky s Emmou a Tomem. :)

Last Photos of 'Regression' Promo Tour in Madrid, Spain

6. září 2015 v 12:36 | EW*

V galerii jsou sice fotky už delší dobu, ale vůbec jsem neměla čas sepsat článek a dostala jsem se k tomu až nyní. Nejdříve se opět podíváme na několik dalších fotografií od Sarah Slutsky, osobní Emminy stylistky, které zveřejnila na svém instagramu. Jako první Sarah zveřejnila dvě úplně dokonalé fotografie Emmy v nádherných kostičkovaných černo-bílých šatech Isa Afren, které se vyráběly ve Spojeném Království, Itálii a Francii. Espadrilky pochází z Emmina osobního šatníku, my je bohužel ani na jedné fotce ale nevidíme, šperky jsou Jade Trau. Jako úplně poslední look z celého promo tour Sarah pro Emmu zvolila fialkové šaty Tome, které byly vyrobeny v New Yorku, ručně vyráběné sandálky od Paula Andrewa a klobouk Maison Michel, vyráběný v Paříži. Celý look ještě doplnila vínovou Maiyet kabelkou. O make up se celou dobu starala Emmina osobní vizážistka a kadeřnice Charlotte Hayward, vlasy ale měla tentokrát na starost Vi Sapyyapy.Dále tu máme jednu fotku ještě ze čtvrtečního photocallu, kterou zveřejnila Emma na svém twitteru a připsala: ''Opravdu úžasná zkušenost pracovat s tak skvělým režisérem. Děkuji ti Alejandro.'' Můžete se také podívat na další fotku z rozhovoru, který proběhl 27. sprna. Zajímavé je, že Emma má stejné šay jako na fotkách z posledního dne propagace, takže buď je měla dvakrát a nebo ty dvě fotky od Sarah jsou už ze čtvrtka a ne z pátku.

'Regression' and 'Colonia' Gallery Update

17. srpna 2015 v 16:30 | EW*

Už přes 2 měsíce mám v galerii nahranou tuhle stillsku z Kolonie a teprve teď jsem si uvědomila, že jsem úplně zapomněla ji zveřejnit na blogu. Na promo stillsce můžete vidět Emmu jako Lenu a fotka je úplně parádní, vypadá to, jako by Lena někoho potají pozorovala.
Jestli jste si přečetli článek, který jsem psala před pár dny, tak víte, že Kolonie bude mít světovou premiéru na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu, který letos proběhne od 10. do 20. září. Zatím se neví přesné datum premiéry, ale zítra budou oznámeny další informace o letošním ročníku, včetně různých fotografií, trailerů a ukázek z filmu, takže zítra bychom se měli dozvědět i přesné datum premiéry. Na oficiálním twitteru bylo dnes zveřněno, že premiéry filmů se dozvíme 25. srpna a během srpna zveřejní i seznam hostů. Také bylo potvrzeno, že film bude promítán na Filmovém festivalu v Zurichu, jehož letoční 11. ročník se koná od 24. září do 24. října, přesný den promítání ale zatím také nevíme, jelikož program bude zveřejněn 10. září.

Něco málo bylo zveřejněno i k Regression a v galerii si tak můžete aktuálně prohlédnout další stillsku, na které opět vidíme Emmu s Ethanem Hawkem jako detektivem Brucem Kennerem. O víkendu jsem na mobilu projížděla twitter a narazila tam ještě na jednu stillsku, ae teď ji nikde nemůžu najít, ani na žádných fanstránkách, takže tu bohužel neuvidíte. :D Dále byl zveřejněn další plakát v rámci propagace světové premiéry, který je úplně stejný jako ten předchozí, jen tentokrát je k dispozici v angličtině a tak si například můžeme všimnout, že na plakátu je napsáno, že strach si vždy najde svoje oběti, což mi přijde k Regression úplně výstižné.
Nyní už také víme, že světová premiéra Regression proběhne 18. září na Filmovém festivalu v San Sbeastian, který dokonce zahájí. Účast Emmy není zatím ani na jednom festivalu potvrzená, protože v září ji také čeká natáčení The Circle v Los Angeles a právě od toho se bude odvíjet její účast na všech akcích. :)

New stills of Emma Watson and Ethan Hawke in Alejandro Amenabar's 'Regression'

5. srpna 2015 v 21:17 | EW*

V galerii si můžete prohlédnout šet nových promo stillsek k thrilleru Regression, který Emma natáčela minulý rok na jařev Kanadě pod taktovkou španělského režiséra Alejandra Amenabara. Emmu můřete na stillskách vidět jako Angelu Gray, na některých je i s Ethanem Hawkem jako detektivem Brucem Kennerem, Já osobně se na film strašně moc těším, ale bohužel vám stále nejsem schopná říct, kdy se dočkáme premiéry, protože původí datum 28. srpna bylo prý zrušeno, ve Španělsku je premiéra stanovena na 2. října a film by měl být uveden také na prvním ročníku francouzského festivalu Des Notes Et Des Toiles, který se bude konat od 4. do 6. září. Nicméně žádné oficiální stanovení premiéry neproběhlo, o Emmině účasti nemluvě. Na druhou stranu, zveřejnění nového Vogue coveru bylo na Emmině oficiálním facebooku označeo hastagem #Regression, což znamená, že propagace filmu už začala a premiéra by mohla být dřívě než premiéra Kolonie, která bude mít světovou premiéru na filmovém festivalu v Torontu koncem září.

Kromě promo stills byla také zveřejněna další bts fotografie z natáčení, na které můžeme Emmu vidět se samotným režisérem filmu Alejandrem Amenabarem. Fotka byla pořízene v loňském dubnu, kdy Emma natáčela v kanadském Torontu. Mně osobně se fotka strašně moc líbí, přijde mi zajímavé, jak režisér vysvětluje svoje představy a Emma vypadá tak soustředěně. Doufám, že podobných fotek z natáčení se ještě dočkáme, protože jsou vážě super a vždycky mi udělají ohromnou radost. Kromě Emmy a Ethana Hawka se v dalších rolí thrilleru můžeme těšit třeba na Davida Dencika nebo Davida Thewlise, kterého určitě všichni velmi dobře znáte z 'Potterovek' jako vlkodlaka a profesora Remuse Lupina.

HQ Photos from Taylor Swift's Concert in Hyde Park, London (27.06.2015)

30. června 2015 v 21:43 | EW*

Jak jsem čekala, objevily se fotky ze sobotního koncertu Taylor Swift ve vysoké kvalitě. V předešlém článku jsem vám psala, že v sobotu Emma se svojí kamarádkou Amy Vaver a švagrovou Lauren vyrazily na londýnský koncert Taylor Swift, konkrétně do Hyde Parku. Holkám dělala společnost ještě Emmina bodyguardka a osobní asistentka Denise. Na VIP balkoně seděla Emma ještě např. s modelkami Karlie Kloss a Carou Delevigne, se kterými se přátelí, ale byla tam s nimi také Kendal Jenner. Po koncertu šla Emma do zákulisí za Taylor a vzniklo několik společných fotek, které jsou úplně parádní. Emma měla celou dobu skvělou náladu, usmívala se od ucha k uchu a fotila se s fanoušky. V galeri si aktuálně můžete prohlédnout 131 fotografií a přes 80 fotek je v HQ.

New Stills from Harry Potter and the Half Blood Prince

24. června 2015 v 23:05 | EW*

Ani nevíte, jakou já mám vždycky radost, když se objeví něco okolo Harryho Pottera, protože se tak nějak vrátím v čase a dýchne na mě trocha nostalgie. A jelikož se teď objevilo pár staronových stillsek z Prince dvojí krve, tak jem je okamžitě nahrála do galerie a vy si tak můžete zavzpomínat, konkrétně na rok 2009 - je to neuvěřitelné, ale 7. července to bude 6 let od celosvětové londýnské premiéry šesté Potterovky. Strašně moc se mi líbí stillska, kterou jsem zvolila jako úvodní, Emma je na ní úplně dokonalá, parádní jsou ale všechny. Doufám, že se časem ještě nějaké fotky z filmů objeví.

A abych nemusela psát samostatný článek, tak přidávám ještě staronovou fotografii z propagačního photoshootu k druhé Potterovce - Tajemné komnatě. Jelikož je fotka z roku 2002, tedy 13 let stará, Emma je tu ještě takové škvrně. :D Nicméně se jedná o úplně parádní fotku, Em je tu strašně roztomilá.

Regression: Stills, Posters + Trailer

14. června 2015 v 20:36 | EW*

Již před rokem, ještě během natáčení, byla zveřejněna první stillska s Emmou k thrilleru Regression. Nyní, po celém roce, byly zveřejněny další čtyři stills, na kterých můžeme vidět Emmu, která zde hraje postavu Angely Gray, a také Ethana Hawka jakožto detektiva Bruce Kennera. Na jedné fotografii můžete vidět také Davida Thawlise, na kterého se zde můžeme těšit jako na profesora Kennetha Rainese a vy ho určitě všichni znáte z Harryho Pottera, kde jsme ho vídali jako profesora a vlkodlaka Remuse Lupina. Všechny fotky jsou úplně super a dokonce byly všechny zveřejněny ve vysoké kvalitě. Pokud bystě chtěli vidět i ostatní stillsky, nejen ty s Emmou, tak na ty se můžete podívat ZDE.Zveřejněny nebyly ale jen stillsky, dočkali jsme se dokonce i dvou plakátů. Jsou tedy v podstatě stejné, na tom prvním vidíme pouze samotnou Emmu jako Angelu Gray a na druhém je přidáno ještě pozadí staré chatrče, kterou jsme viděli už na úplně prvním plakátu k filmu, ale protože na něm nebyla Emma, tak jsem ho do galerie nenahrávala, pokud byste ho ale chtěli vidět, tak můžete ZDE. Vypuštěn byl také plakát s Ethanem Hawkem jako detektivem Brucem Kennerem a ten je k dispozici ZDE. Ty plakáty s Emmou jsou úplně parádní, má tam super takový ten vyděšený výraz a opravdu působí tak jako 'thrillerově'.A nakonec tu pro Vás mám i nový (první) trailer. Píšu to tak záměrně, protože první zveřejněný 'trailer' byl spíše teaser a pořádný trailer byl zveřejněn až nyní. Po teaseru jsem se na film těšila, ale teď se ho nemůžu dočkat, protože vypadá vážně parádně a Emmu jsme v thrilleru ještě neviděli, takže se těším i o to více. Určitě se na trailer podívejte a v komentářích mi dejte vědět, jestli na film zajdete do kina nebo si ho nechátě ujít a někdy v budoucnu se na něj podíváte. Co se týče premiéry, tak původní premiéra 28. srpna byla zrušena a ve Španělsku (španělský režisér Alejandro Amenábar) je nyní stanovena na 2. října, premiéry jinde ve světě jsou zatím zahaleny tajemstvím, ale hned jak se objeví nějaká informace, hned Vám ji na blogu zveřejním.

 
 

Reklama