Gallery Update

'Colonia Dignidad' USA Poster + New Info

27. ledna 2016 v 15:32 | EW*

Dnes byl zveřejněn nový plakát na Kolonii, tentokrát pro Spojené státy americké. Tento plakát se mi opravdu velmi líbí, je takový tajemnější a záhadnější než ty německé, ale ty jsou taky super. Z plakát nyní už máme doopavdy potvrzené, že do kin v USA dorazí film 15. dubna. Nezapomeňte, že česká premiéra filmu bude dokonce o den dříve, čili 14. dubna.
Důležitou informací je ale to, že už příští pátek - 5. února se bude konat slavnostní premiéra filmu v Berlíně a oficiální facebooková stránka filmu potvrdil, že se proběhne za účasti všech hlavních hvězd, takže Emma by se po více než dvou letech měla účastnit premiéry svého filmu (naposledy to byl Noe v březnu 2014). V německých kinech se film začne promítat 18. února.

'Colonia' Press Junket & New Poster

16. ledna 2016 v 10:31 | EW*

Sice mi zbývá ještě několik zkoušek, ale včera jsem do galerie nahrávala nové fotky, které se objevily během posledních dní.
Jako první se objevila další plakát na Kolonii, na kterém je tentokrát kromě Emmy a Daniela také Michael Nyqvist, který ve filmu hraje hlavního filmového záporáka. Plakát je opět německý a kdo německy neumí, je na něm napsáno - Film oscarového režiséra Floriana Gallernbergera a Es Gibt Kein Zuruck - není cesty zpět.
Dále mám pro Vás jednu fotografi z instagramu Emminy stylistky Sarah Slutsky, kterou Emma později regramovala na svůj profil. Propagace Kolonie už tedy oficiálně začala a jako první čekal Emmu tento týden v Londýně Press Junket, na který Sarah pro Emmu zvolila šaty Alexandra McQueena, boty Pierre Hardy a šperky Jennifer Fisher. Vlasy dostala na starost opět Vi Sapyyapy a o make-up se tentokrát postarala Amanda Grossman.
Poslední fotka je přímo z Emmina twiteru, poté ji nahrála také na instagram. Jedná se o selfie, na kterém Emma drří knihu My Life On The Road od Glorie Steinem. Jendá se o první knihu, kterou Emma sdílela na svém knižním klubu Our Shared Self.

New 'Colonia Dignided' Poster + Trailer

23. prosince 2015 v 23:44 | EW*

Tenrol článek jsem chtěla přidat už včera, jenže pak jsem to nestihla a dneska jsem se k tomu také dřív než teď nedostala, takže se nedá nic dělat, usínám u notebooku, ale kdybych to nepřidala teď, tak bych se k tomu dostala až někdy po zkouškovém. :D Nicméně dost vykecávání a jdeme na novinku. :)
Minulý týden byla vypuštěna informace, že ještě před Vánoci bude zveřejněn nový trailer na Kolonii, takže jsme napjatě čekali a nakonec ho vypustili včera. Vzhledem k tomu, že režisér Florian Gallenberger je Němec, tak je trailer k dispozici prozatím s německým dabingem, ale i tak film vypadá úplně neskutečně parádně. <3 Řekla bych, že pro Emmu o bude opravdu zásadní role a já se navíc neskutečně těším, no koukněte na trailer a určitě se mnou budete souhlasit.
Kromě traileru byly zveřejněny také dva plakáty, tedy spíš jeden plakát, ale ve dvou trochu odlišných verzích a na obou je Emma s Danielem Bruhlem.
Z plakátů i traileru máme nyní potvrzené také to, že film je doopravdy opět přejmenován z 'Colonia' na 'Colonia Dignidad', což byl i původní název filmu.
A poslední informace, kterou pro Vás dneska mám je datum české premiéry. Jak jistě víte, tak jsem nedávnou obesílala všechny velké české distributory ohledně uvedení filmu do českých kin, protože nikde nebyla ani jedna informace a bylo mi sděleno, že film v našich kinech bude, ale zatím ještě noeví premiéru. Nyný už máme potvrzeno, že zatímco v Německu proběhne premiéra 18. února, tak u nás si budeme muset počkat do 14. dubna. Každopádně je to úplně parádní zpráva, já se do kina 100% chystám. A co vy, vyrazíte na film a Emmu do kina nebo si to necháte ujít? :)


New Outtakes from ELLE Spain (by Bernardo Doral)

22. prosince 2015 v 14:19 | EW*

Do galerie jsem nahrála tři fotografie pro španělkou ELLE, konkrétně pro říjnové číslo. Černobílé fotografie jsme prozatím znali jen ze scanů, samostatně jako fotky ze shootu se až doteď neobjevily. Třetí fotografii už dobře znáte, ale konečně ji zveřejnili nepopsanou a navíc v lepší kvalitě. Hlavně tu poslední jsem si prostě zamilovala, neskutečně jí to sluší. Photoshoot má na svědomí fotograf Bernardo Doral, který ho s Emmou nafotil v srpnu při její návštěvě Madridu v rámci propagace Regression.

'Colonia' Stills and BTS Pictures

21. listopadu 2015 v 22:28 | EW*

Ani nevíte, jakou mám z těchto fotek radost, protože bylo zveřejněno celkem jedenáct nových promo stillsek ke Kolonii, což je prostě úplná paráda. Všechny stillsky jsou navíc úplně dokonalé, Emma tam vypadá vážně skvěle a strašně moc se mi líbí, jak během filmů vystřídá několik účesů a je to prostě opravdu poznat, kdy se ty určité části filmu odehrávají. Všechny fotky také vidíme poprvé, takže je to o to lepší, že nám neukazují fotky pořád na jedno brdo, jen jednu stillsku už známe a to z propagačního plakátu. Stills bylo zveřejněno ještě víc, ale na těch už není, Emma takže jsem je do galerie nenahrávala a na ty se, pokud chcete, můžete podívat například tady. Na film se strašně moc těším, protože z fotek se zdá, že Emma s Danielem tvoří opravdu super sehranou dvojku a na plátně budou parádní.

Kromě stillsek se ale také objevily dvě behind the scene fotky a na obou snímkách můžete vidět s Emmou také režiséra filmu Floriana Gallenberga, který zrovna vysvětluje nějaké pokyny.
Co se týče premiéry filmu, tak ta se nám znovu oddálila, konkrétně byla přesunuta na 18. února 2016 a to možná kvůli filmovému festivalu Berlinare. To by bylo úplně super, protože když bude světová premiéra v Berlíně v únoru, tak je pravděpodobné, že v USA a Velké Británii proběhne promo únor/březen a tím pádem by tomu nasvědčovala i informace o tom, že Emma by měla být na obláce březnového čísla Vogue USA, které vyjde právě v únoru.
Hodně jste se mě také ptali, kdy se film dostane do našich kin a vzhledem k tomu, že nikde nebyla ani ta nejmenší informace, tak jsem rozeslala několik emailů a Kolonii uvede do kin společnost CinemArt,datum premiéry ale zatím stanovený není, nicméně bych tipovala březen až duben 2016.
Rovnou jsem se ptala všech distributorů také na Regression, ale spíš počítejme s tím, že ten se do našich kin nedostane, protože všechny emaily zněly tak, že Regression uvádět neplánují.

On The Set of 'The Circle' in Los Angeles (01.-14.10.2015)

24. října 2015 v 13:01 | EW*

1. října mělo několik fanoušků to štěstí, že se jim podařilo potkat Emmu při natáčení 'The Circle' a ta měla tak dobrou náladu, že si s noma vesele pořizovala selfie. V galerii si tak můžeme prohlédnout tři fotografie se šťastnými fanoušky. Můžete si všimnout, že na fotkách je tma, takže byly pořízeny pravděpodobně při nějaké noční nebo pozdní večerní scény.

Další fotografie je z 9. října a vyfotil ji fanoušek a to poměrně z velké dálky, takže tomu také odpovídá vekmi nízká kvalita. Poslední fotka je ze 14. října a kromě Emmy jsou na ní také další herci a i lidé z týmu. Emma je napravo a za ní stojí její manažerka Denise. Natáčení 'The Circle' včera oficiálně skončilo, samotná Emma to před pár hodinami potvrdila na svém twitteru.

New Photos from ELLE UK Photoshoot

18. října 2015 v 13:21 | EW*

Nedávno bylo zveřejněno sedm staronových fotografií z photoshootu od Kerry Hallihan, který Emma nafotila minulý rok pro speciální prosincové číslo britské ELLE, které bylo věnováno feminismu. Většina fotek je bohužel jen v nízké kvalitě a navíc jsou ještě potagované. Ne všechny snímky jsou ale nové, pár z nich už známe v černobílém provedení a vysoké kvalitě. Fotky si jsou také velmi podobné, Emma je na všech oblečená do světle modrého saka a modrých džínsů. Dohromady máme z photoshootu k dispozici prozatím sedmnáct fotografií a snad se časem dočkáme dalších.

New Posters of 'Regression'

17. října 2015 v 13:55 | EW*

V galerii si můžete prohlédnout několik nových plakátů k 'Regression', které se v poslední době objevily. Skoro na všech je kromě Emmy ještě Ethan Hawke, který ztvárňuje hlavní roli detektiva Bruce Kennera. Plakáty se od sebe nijak zásadně neliší, kromě detailů jsou v podstatě stejné, většinou grafici zvolili i stejné promo fotografie. Co se týče premiér, tak fanoušci mají možnost sledovat film v kinech např. ve Španělsku, Německu, Velké Británii, Irsku, Řecku a Turecku, ale třeba i na Filipínách nebo v Jižní Koree. Do konce října se fim dostane ještě do Francie a Kanady, v listpadu poté do Itálie, Holandska a Taiwanu. Další data premiér jsou zatím oznámeny až na rok 2016, kdy v lednu se film začne promítat v portugalských kinech a 5. února 2016 by měla proběhnout premiéra ve Spojených státech amerických, kde by se Emma v rámci propagace měla účastnit i různých akcí. Co se týče premiéry u nás, tak ta zatím stanovena nebyla a není vyloučeno, že film do našich kin nedorazí vůbec.

New/Old BTS of 'Harry Potter and the Goblet of Fire'

5. října 2015 v 10:57 | EW*

Na facebooku byla veřejněna jedna staronová behind the scene fotka z natáčení Ohnivého poháru, tedy z roku 2005. Je to úplně neuvěřitelné, že se jedná o 10 let starou fotku - 18. listopadu to bude přesně 10 let, co Ohnivý pohár dorazil do kin. A mně to přijde jako včera. Na fotce můžeme kromě Emmy vidět také Daniela Radcliffa s Rupertem Grintem. Řekla bych, že fotka byla pořízena během natáčení scény u jezera, kdy pozorují Viktora Kruma, za kterým běží dav fanynek. Fotka je každopádně úplně skvělá, jak se všichni tři smějí. Nevím jak vám, ale mně vždycky udělá strašnou radost, když zveřejní nějakou fotku z Harryho Pottera, kterou jsme zatím neviděli.

Emma Watson Likes Books That Have Memories In Themselves

29. září 2015 v 14:00 | [emmawatson-all]

Koncom minulého týždňa sa objavili nové fotky z natáčania The Circle tentokrát natáčanie prebiehalo v Californii.
Emma mala na sebe jednoduchý outfit zložený z klasického červeného topu,džínsy a veľmi pekné zelené plátené tenisky a jej časté čierne okuliare.
Okrem toho bol zverejnený aj zoznam 13 Emminých najobľúbenejších kníh.Medzi nimi nechýbali ani knihy ako sú:
The Fault in Our Stars,The BFG,The Little Prince ,Mom & Me & Mom,
zoznam kníh a Emmine recenzie si môžete prečítať TU.

tc01~2.jpg tc02~2.jpg tc05~2.jpg tc08~2.jpg tc09~2.jpg
 
 

Reklama
Reklama