Gallery Update

First “Beauty and the Beast” Teaser Poster Released

10. července 2016 v 21:54 | EW*

Jsem tak nadšená, že mohu odhalit první teaser plakát ke Krásce a zvířeti, exkluzivně pro moje fanoušky naFacebooku! Doufám, že se vám líbí!

S láskou, Emma

Ani čeští distributoři nezaháleli a hned v zápětí zveřejnili i českou verzi plakátu.

'Colonia' Posters

21. června 2016 v 17:20 | EW*

Jelikož Kolonie měla premiéru zatím jen v určitých státech a například ve Spojeném království vtrhne do kin až 1. července, tak se pořád objevují nové plakáty. Tentokrát bylo představených pět speciálních plakátů od Scotta Woolstona. Dále se objevil plakát britský a také francouzský. Ve Francii si diváci budou muset počkat na film ještě o něco déle než v Británii, protože francouzská premiéra je naplánovaná až na 20. července.

Gallery Update #48

30. května 2016 v 21:13 | EW*

Omlouvám se za neaktivitu, ale bohužel opravdu nemám čas a když už si ho najdu, tak ho nechci prosedět u počítače. Nicméně dnes mám pro vás jeden velký gallery update a začneme další várkou fotek přímo z červeného koberce Met Gala.

Další tři fotografie jsou z instagramu Emminy stylistky Sarah Slutsky, která jakou obvykle nahrála fotky Emminých outfitů. První je z Večeře korespondentů v Bílém domě a další dvě z Met Gala.

Dále tu mám ještě jednu sérii fotek ze sociálních sítí, na první je Emma s dlouholetým kamarádem a hereckým kolegou Douglasem Boothem a Darrenem Aronofsky, režisérem filmu Noe. Další dvě jsou potom od Lupity Nyong'o.

Emma také před Met Gala natáčela s Derekem Blasbergem rozhovor pro CNN a mluvily spolu právě o Emminých šatech na Met Gala a v samotném videu je také vidět proces vzniku šatů. Emma následně sdílela na instagram fotku, kde jsou rozebrány jednotlivé části modelu od Calvina Kleina.


Na sociálních sítích se také objevila fotografie od Chris Columba, režiséra prvních dvou Potterovek a snímek byl pořízen v listopadu 2001, cestou na newyorskou premiéru Kamene mudrců a Em je na něm s Chrisovými dcerami - Violet, Eleanor a Emmou. Další dvě fotky už jsou opět od samotné Emmy - první je selfie, na kterém oznamuje další knihu na Our Shared Shelf a druhá byla na podpru Red Nose Day a Emma celý den nosila na hlavě lampu.


'Colonia' Posters & Stills

27. března 2016 v 18:46 | EW*

Protože se nám nezadržitelně blíží premiéry Kolonie různě po světě, ve velké většině případů vtrhne do kin kolem poloviny dubna, tak se neustále objevují nové plakáty. V galerii se tedy můžete podívat na várku plakátů pro USA, Kanadu, Rusko, ale i třeba na thajský plakát a také samozřejmě na ten český, který se mi konečně podařilo sehnat v nádherné kvalitě.
Jak jste možná zaregistrovali, minulý týden proběhl v Praze Febiofest a jako hlavní zahraniční host tu byl právě Daniel Bruhl, který hraje po boku Emmy hlavní roli a film tu uvedl. Mě udělalo ohromnou radost, že film se setkal s opravdu pozitivním ohlasem, momentálně ho na csfd hodnotilo přes 100 lidí a hodnocení má 87%. V rámci Febiofestu proběhnou předpremiéry ještě v dalších kinech v České republice v Pardubicích, Českých Budějovicích, Chomutově a nakonec v Pardubicích, veškeré info a lístky jsou ZDE.
Do všech dalších kin se fim dostane 14. dubna, takže pokud půjdete, určitě mi nezapomeňte napsat, jak se Vám film líbil. :)

Kromě nových plakátů se v únoru objevilo dalších 22 propagačních stillsek, takže i na ty se můžete v galerii podívat. Omlouvám se, že je na blog přidávm až teď, do galerie jsem je sice nahrála hned, ale úplně jsem je zapomněla přidat na blog. :)
Photoshoots 2015 & 2016 Gallery Update

22. března 2016 v 21:51 | EW*

Dnes mám pro Vás opět více setů fotek v jednom článku a tentokrát se jedná o photoshooty z letošního a minulého roku.
Nejprve byly zveřejněny dvě fotografie z photoshootu pro listopadové číslo Vogue Italia, který Emma nafotila s Vincentem Petersem.

Objevilo se také několik nových fotek z photoshootu pro říjnové vydání španělské ELLE, ten Emma nafotila vloni v sprnu v Madridu s Bernardem Doralem a na fotkách není sama, ale s režisérem filmu Regression, Alejandrem Amenábarem. Jak už asi víte, tenhle shoot se mi strašně líbí, Emma je tam úplně dokonalá a z těch nových se mi nejvíc líbí ta, kterou jsem zvolila jako úvodní, ta je prostě perfektní a jak jsem ty fotky viděla, tak jsem si uvědomila, že mě vlastně strašně štve, že si Em zase ostříhala vlasy. :D

A jako poslední tu máme fotku pravděpodobně z photoshootu od Andrey Carter-Bowman a Emma si ji před pár dny zvolila jako novou profilovku na facebooku a na twitteru. Photoshoot byl nafocen na podzim minulého roku, protože Emma má na ní ještě dlouhé vlasy, do této délky si je nechala ostříhat v září kvůli natáčení The Circle, v prosinci už se pochlubila mikádem a (prozatím) se stříháním skončila letos v lednu, kdy si nechala ustřihnout ofinu. :D Ale jelikož byl zeveřněn až v lednu, automaticky jsem ho zařadila do letošních phoroshootů :)

Meeting with Lin-Manuel Miranda in New York

20. března 2016 v 11:42 | EW*

Protože mám teď celkem dost věcí do článků a času žalostně málo, tak jsem se rozhodla, že to jednoho článku Vám hodím všechny fotky ze sociálních sítí, které se v nedávné době objevily a nahrála je buď Emma nebo někdo z jejích přátel. Nejprve tu mám dvě fotografie od Emminy stylistky Sarah Slutsky, která je sdílela na svém instagramu a opět se jedná o Emminy outfity. První je z berlínské premiéry Kolonie, která proběhla 5. února a druhá je ze 24. února z Londýna, kde Emma dělala rozhovor se spisovatelkou Glorií Steinem. Dále je to selfie od samotné Emmy, které zveřejnila na twitteru a na facebooku, můžete si všimnout, že v ruce drží časopis Esquire a k tomu přidala popisek: ,,Tohle je obličej velmi pyšné a šťastné dámy''. Emma sdílela také dvě fotky z New Yorku, první je pohled na město z vyhlídky Empire State Building a ta druhá je rozsvícený Empire State Building v barvách HeForShe. Poslední fotka je také od Emmy a to z vyhlídky Empire State Building a je na ní s Chirlane McCray.

Nakonec pro vás mám dvě fotky, které zveřejnil Lin-Manuel Miranda, se kterým se Emma setkala minulý týden v rámci HeForShe Arts Week a samozřejmě spolu mluvili o HeForShe. Lin-Manuel aktutálně hraje na Broadwayi v divadelní hře Hamilton, na kterou se Emma byla podívat dokonce dvakrát minulý rok v říjnu a i tenkrát pořídili společnou fotku, na kterou se můžete podívat tady.

Emma Watson Is Taking a Year Away From Acting

20. února 2016 v 13:14 | EW*

Dnes byl zveřejněn rozhovor pro Paper Magazine, který Emma dělala začátkem prosince loňského roku a kromě HeForShe a Hermioně také mluvila sama o sobě a prozradila také to, že si na rok bere pauzu od herectví.

,,Na rok si beru pauzu od herectví, abych se mohla soustředit na dvě věci, vážně. Jednou z nich je můj osobní rozvoj. Budu číst jednu knížku týdně a potom jednu knížku za měsíc na můj knížní klub. Opravdu teď čtu mnohem více a sama studuji. Skoro jsem šla na rok studovat gender studia, ale pak jsem si uvědomila, že se toho tolik učím tím, že mluvím s lidmi a čtu knížky. Opravdu jsem se toho takhle hrozně moc naučila. Opravdu jsem se chtěla udržet na té cestě, na které právě jsem. Takže letos hodně čtu a také hodně poslouchám.''

K rozhovoru, který si můžete přečíst celý zde, byla také zveřejněna další fotografie z photoshootu od Andrey Carter Bowman, který spolu nafotily minulý podzim. Zároveň přidávám také soukromou fotku, která byla pořízená právě během tohoto rozhovoru.
EDIT - Přidána ještě jedna verze fotografie z photoshootu.'Colonia Dignigad' Stills & US Trailer

12. února 2016 v 18:21 | EW*

Ani nevíte, jak jsem z tohohle filmu nadšená, do galerie jsem nahrála dalších pět nových propagačních stillsek, na dvou je Emma s Danielem Bruhlem. Navíc teď byla spuštěna i americká propagace filmu a vypadá to, že bude trošku jiná něž ta německá, kterou jsme měli doted. Bylo zveřejněno i americké logo, na které se můžete podávat tady, a film se i jmenuje jinak než v Německu a místo Colonia Dignidad je název filmu jen Colonia. Tohle jméno se chvíli používalo i v německé produkci a stejný název nese například také v češtině, kdy ho u nás distributoři také nazvali Kolonie.

Kromě nových stillsek a loga byl ale vypuštěn další trailer a je úplně jiný, než ten německý, je takový dramatičtějsí, ukauje plno nových scén a je prostě peckovní. Určitě se na něj podívejte, všichni tam podávají úplně neuvěřitelný výkon, ať Emma nebo Daniel a Michael Nyqvist ztvárňuje úplně šílenou postavu.
Film vtrhne do kin v USA 15. dubna, tedy dokonce o den později než u nás v České republice, slavnostní premiéra s herci, ale zatím datum nemá, tipovala bych to ale tak první týden v dubnu.
Co se týče prozatimních recenzí. tak film je hodnocen většinou hodně pozivivně a já jsem za to strašně moc ráda, protože pro Emmu je to po The Perks první velká role, takže doufám, že film opravdu bude slavit velké úspěchy narozdíl od Regression, které kritika i fanoušci spíš rizcupovali na kousky.

New HQ promotional stills from'Colonia Dignidad'

2. února 2016 v 15:18 | EW*

Vzhledem k tomu, že premiéra Kolonie se nezadržitelně blíží, konkrétně v Berlíně proběhne už tento pátek a to za účasti hlavních hvězd filmu - Emma Watson, Daniel Bruhl a Michael Nyqvist, tak bylo včera zveřejněno dalších 23 promo stillsek. Ještě večer jsem je chtěla nahrát do galerie, ale pak jsem byla unavená a šla jsem raději spát a ještě, že jsem to nuedělala, protože dnes ráno zveřejnily všechny stillsky navíc v opravdu nádherném rozlišení. Já osobně se na film strašně moc těším, podle mě to bude pro Emmu první opravdu velká role po The Perks of Being a Wallflower v roce 2012. Všechny stillsky vypadají úplně parádně a je vážně skvělé, že jich tolik zveřejnily, snad se ještě nějaké objeví. V galerii najdete jen ty, na kterých je Emma, pokud se chcete podívat i na ty ostatní, tak je najdene například na csfd. Jak už jsem vám několikrát psala, tak česká premiéra filmu proběhne 14. dubna. :)

Sarah Slutsky Shared Some New Photos of Emma Watson

30. ledna 2016 v 14:00 | EW*

Emmina stylistka Sarah Slutsky nás pilně zásobuje fotografiemi všech nových outfitů, které společně s Emmou vyyslely a ani návštěva švýcarského Davosu nebyla výjimkou.
Na slavnostní večeři pořádanou Global Goals Dinner Emma oblékla černý kostýmek Antonio Berandi, černé lodičky Paul Andrew a šperky Jennifer Fisher.
Na HeForShe IMPACT 10x10x10 Parity Report Launch následující den olky vybraly model J. Mendel, který se ručně vyráběl v New Yorku, čené lodičky Roger Vivier, náušnice Móniquepean a prstýnky Slight Jewerly.

 
 

Reklama