Gallery Update

'The Circle' Stills, Posters & Synopsis

15. dubna 2017 v 13:18 | EW*

Premiéra thrilleru The Circle se nezadržitelně blíží a s tím se také rozšiřuje propagace filmu. Zveřejněno bylo několik nových propagačních stills, na kterých je Emma jakožto Mae většinou s Karen Gillian, Johnem Boyegou, Pattonem Oswaldem a samozřejmě také s Tomem Hanksem. Možná Vás stejně jako mě napadlo, že stillsky jsou takové docela ponuré, takže se teď na film těším ještě víc. :D

Jak jsem Vás již dříve informovala, tak světová premiéra filmu proběhne 26. dubna na Filmovém festivalu Tribecca a zatímco účast Toma Hankse je již potvrzená, tak o Emmě zatím nic nevme, ale snad na premiéru také dorazí. :)

Kromě stillsek se objevilo také poměrně velké množství nových plakátů a to nejen mezinárodních, ale Bontonfilm nás solidně zásobuje i plakáty českými. Na plakátech jsou ve většině případů slogany jako třeba Kdo nesdílí, podvádí nebo Kdo má tajemství, lže. Zveřejněny byly také dva plakáty s Emmou a Tomem, jeden je mezinárodní a druhý italský.

Na závěr přidávám českou synopsi k filmu a také informaci, že Bontonfilm uvede pouze s českými titulky, film se tedy alespoň prozatím dabovat nebude. :)

VĚDĚT JE DOBRÉ. VĚDĚT VŠECHNO, JE JEŠTĚ LEPŠÍ.

Svět bez hladu. Svět bez válek. Svět bez nemocí. Neomezené možnosti. V úchvatné a největší high-tech společnosti The Circle neexistuje problém, který by nebylo možné vyřešit. Její technologie mají moc doslova změnit svět. Právě sem, do zaměstnání snů, nastupuje mladá a ambiciózní dívka Mae (Emma Watson). SDÍLET ZNAMENÁ STARAT SE

Šéf a zakladatel (Tom Hanks) společnosti je vizionář, který vybudoval v Circle ráj na Zemi a který touží po dokonalém světě. Jeho receptem na pokrok a na šťastné a spokojené lidstvo je svět bez tajemství, naprostá otevřenost a transparentnost všech lidí, sdílení . . . a sledování. CHOVÁŠ SE HŮŘ NEBO LÍP, KDYŽ TĚ NĚKDO SLEDUJE?

Mae je obklopená vymoženostmi supermoderní společnosti. Ohromena ideály a vzájemností se na návrh samotného šéfa Circle zapojí do experimentu, který by štěstí a pokrok v Circle mohl rozšířit do celého světa. Současně s tím začne potkávat tajemného muže. Stane se její nový život pohádkovým snem nebo dostane příchuť hororové noční můry? Bude mít kruh, do něhož vstoupila, cestu ven? KDO MÁ TAJEMSTVÍ, LŽE.

'Beauty and the Beast' Gallery Update

7. února 2017 v 18:03 | EW*

Premiéra Kráska a zvířete se nezadržitelně blíží, a protože je už příští měsíc, tak se poměrně pravidelně objevují ové fotky z flmu, nové promo produkty a plakáty. Právě plakáty přidávám jako první, tři nové jsou mezinárodní, jeden je konkrétně pro IMAX, další je francouzský a poslední dokonce japonský. Objevují se plakáty i jiných zemí, ale jak už víte, tak je nahrávám jen v případě, že už stejný nebyl vydán v mezinárodní nebo české verzi, což se tedy týká rávě japonského a francouzského plakátu, kterýé v jiných jazycích zveřejněny nebyly.

Další položkou tohoto článu jsou fotografie přímo z filmu, kterých bylo zveřejněno poměrně dost, ale v takové docela podivné kvalitě. :D Každopádně do galerie jsem je nahrála a doufám, že se později objeví už v pořádné kvalitě.

Stanoveny byly také dvě premiéry filmu, první se uskuteční v Londýně už 23. února, světová premiéra proběhne v Los Angeles 2. března. Další data a místa premiér zatím zveřejněna nebyla, ale hned jak se je dozvím, tak vám je vypíšu do menu. :)

'Beauty and the Beast' Posters

20. ledna 2017 v 16:04 | EW*

V galerii se můžete podívat na novou várku plakátů ke Krásce a zvířeti, které se v poslední době objevily. Dohromady je to pět nových verzí a na dvou z nich dokonce můžeme vidět všechny postavy, na třech je pouze Belle se zvířetem. Plakáty jsem jako obvykle nahrála jen v angličtině a v češtině, pokud Falcon vytvořil českou verzi. Na facebooku jsem našla i poslední plakát v češtině, ale kvalita fotek z facebooku není moc velká, takže si počkám na lepší kvalitu a do galerie plakát nahraji až potom. Jeden plakát je v portugalštině, protože ten samý se v češtině ani angličtině neobjevil.

Zároveň se také objevil cover alba oficiálního soundtracku a navíc byli onámeni interpreti dvou nových songů. O píseň 'Beauty and the Beast' se postarají Ariana Grande a John Legend, song 'How Does a Moment Last Forever' nazpívá Celine Dion.

New Outtakes by Bjorn Iooss

16. ledna 2017 v 17:26 | EW*

V galerii se můžete podívat na dva staronové fotografie z photoshootu pro magazín The Edit, který Emma nafotila s Bjornem Ioossem v roce 2013. Z fotek mám ohromnou radost, protože tohle je jeden z mých oblíbených photoshootů a tyhle jsou stejně krásné jako ty ostatní.

'Beauty and the Beast' Synopsis, Still & Posters

11. ledna 2017 v 14:15 | EW*

V hrané adaptaci animované klasiky Kráska a zvíře společnosti Disney, jež je ohromující filmovou oslavou jednoho z nejpopulárnějších příběhů vůbec, velkolepým způsobem ožívají příběh a postavy, které diváci znají a zbožňují. Kráska a zvíře popisuje pozoruhodný příběh Krásky, bystré, krásné a nezávislé mladé dívky, kterou ve svém zámku uvězní děsivé zvíře. Navzdory strachu se spřátelí se zakletým zámeckým služebnictvem a uvědomí si, že se pod obludným zvířecím zevnějškem ukrývá vlídná duše skutečného prince.

V galerii se také můžete podívat na nový plakát a to v mezinárodní i české verzi. Na plakátu jsou tentokrát všechny postavy v jejich lidské podobě - kromě Dana Stevense, na jehož podobu prince si ještě budeme muset nějakou dobu pravděpodibně počkat.

Poslední tři fotografie jsou z různých promo produktů, které se v poslední době objevují. Na jedné fotce je Emma jako Belle ve žlutých šatech, na druhé v modrých, které bude pravděpodobně mít ze začátku filmu. Na poslední fotce je Emma v šatech, které byly původně označeny jako svatební, nicméně producenti je označili jako šaty na královskou oslavu, tak uvidíme. :)

'The Circle' Reshooting in Los Angeles (06.01.2017)

8. ledna 2017 v 11:35 | EW*

V předcházejícím článku jsem vás informovala, že Emma je momentálně v Los Angeles, jelikož se ještě na poslední chvíli musí přetočit nějaké scény z thrilleru 'The Circle', který se do českých kin dostane 27. dubna 2017, světová premiéra je stanovena o den později, tedy na 28. dubna 2017. Na plac se musela vrátit i v pátek, kdy se na natáčení dostali paparazzi a my tak máme první pořádné fotky roku 2017. Em vypadala, že je dobře naladěná, moc jí to slušelo, hlavně se mi líbí ty tenisky, ty fialové jsou parádní.

'The Circle' Stills, Poster & Reshooting in Los Angeles

6. ledna 2017 v 23:02 | EW*

V galerii se můžete podívat na dvě stillsky k filmu The Circle. Mně osobně se spíše zdají jako screeny z traileru, ale jsu v opravdu vysoké kvalitě a vydané byly jako stills, tak jsem je tak tedy zařadila. Poslední fotografie je první vydaný plakát.

Natáčení filmu skončilo v říjnu 2015, nicméně někteří herci se museli dnes vrátit na plac, aby přetočili některé scény. Na dnešním přetáčení scén se v Los Angeles objevili Patton Oswald, Tom Hanks a také Emma. ZDE se můžete podívat na kraťounké video, které pořídila jedna šťastná studentka na univerzitě v LA. Světová premiéra filmu je stanovena na 28. dubna 2017, k nám se ale film dostane dokonce o den dříve, tedy 27. dubna 2017.

'Beauty and the Beast' Stills & Theatre Display

17. prosince 2016 v 10:53 | EW*

Dnes jsem si pro Vás připravila článek, který se týká Krásky a zvířete, jejíž premiéra v českých kinec je přesně za 3 měsíce. Na první stillce, kterou vydal magazím Empire můžete vidět Belle na trhu a to ve společnosti Gatona v podání Luka Evanse. Na druhé still je Belle v paláci Zvířete v momentě, kdy poprvé spatří růži.

Druhá část článku se jedná 'plakátu' - nebo spíš 3D modelu plakátu, na kterém můžeme skoro všechny postavy vidět v lidské podobě. To mi přijde úplně parádní, všichni vypadají tak krásně. Zvíře je sice pořád v podobě Zvířete, ale to myslím vůbec nevadí, o to víc se těším na film, jak bude Dan Stevens jako princ vypadat. V galerii se můžete podívat na spoustu fotek plakátu a nahrála jsem i ty detailnější záběry se všemi postavami, nejen s Emmou. Strašně moc doufám, že tohle se objeví i v našich kinech, protože to by bylo super. :)

Social Media Update & Andrea Carter-Bowman Portrait

13. listopadu 2016 v 21:09 | EW*

Dnes mám pro vás takový update fotek, které Emma sdílela na sociálních sítích, a protože na blog jsem je dlouho nepřidávala, tak jich bude docela hodně. Naleznete tam fotky ještě z New Yorku, kdy Emma slavila dvouleté výročí HeForShe, několik dalších je potom z Kanady, kde Em koncem září byla hostem na summitu One Young World. Z Kanady je i úvodní fotografie, na které Emmu můžete vidět s manželkou kanadského premiéra a fotka je pořízená na skútru, na kterém Emma a Sophie jezdily po Torontu a jeho okolí. Další dvě fotografie potom představují některé kousky z kolece Zady. Poslední fotografie se týkají knižního klubu Our Shared Shelf, kdy Emma představila knížku na listopad a prosinec, tentokrát se jedná o Mom & Me & Mom od Maye Angelou. Poslední dvě fotky jsou z metra v Londýně a v New Yorku, kde Emma na různých místech knihy schovávala a do každé napsala nějaký vzkaz.

Abych nemusela psát samostatný článek kvůli jedné fotce, tak do článku přidávám ještě nový portrét z photoshootu, který Emma nafotila minulý rok na podzim s Andreou-Carter Bowman. Tato fotografie byla použita na předávání cen Harper Bazaar's Woman of the Year, které proběhlo 31. října v Londýně a Emma tam byla oceněna jako nejvíce inspirativní žena roku.

Emma Watson as Belle in Beauty and the Beast: First Look

8. listopadu 2016 v 20:21 | EW*

Vzhldem k tomu, že fotografie zaplavily minulý týden internet, tak už jste je asi viděli, ale samozřejmě je musím zveřejnit také zde na bogu. Já jsem úplně nadšená, protože na Krásku a zvíře se staršně moc těším a fotky vypadají úplně fantasticky. Emma jako Belle vypadá nádherně, ty žluté šaty jsou naprosto dokonalé, sice trošku jednodušší než v animované verzi, ale to vůbec nevadí. Kromě dvou stillsek Belle ve žlutých šatech, kdy na jedné je přímo tanec Belle a zvířete, tak bylo publikováno ještě několik dalších, na kterých je Belle v modrých šatech (můžeme ji vidět s otcem nebo opět se Zvířetem) a i ty jsu krásné a Emmě to moc sluší. Byly zveřejněny i fotografie s dalšími postavami jako je Gaston a Le Fou nebo Cogsworth a další, ale ty jsem do galerie nenahrávala, nicméně můžete se na ně podívat například na csfd.

Rovnou využiji tohoto článku ke Krásce a zvířeti a přidávám ještě čtyři fotografie ze speciálního klipu, který byl vydán v rámci 25. výročí animované verze a Emmu tam můžeme vidět vedle Dana Stevense (Zvíře) pči čtení scénáře neo ve studii při nahrávání písniček pro film. Poslední fotka byla vydána minulý týden spolu se stillskami a pochází ze samotního natáčení a s Emmou je na fotce režisér Bill Condon.

 
 

Reklama