Candids 2016

Shopping in New York City (28.11.2016)

1. prosince 2016 v 20:26 | EW*

Emma trávila skoro celý listopad v New Yorku, jelikož v půlce měsíce se musela věnovat povinnostem týkajích se začínající propagace Krásky a zvířete. V pondělí si Emma vyrazila do města na nákupy a my tak máme k dspozici nový set fotografií, protože se jí nepodařilo vyhnout se fotografům. Jako obvykle na sobě měla pohodlný a tmavý outfit, který jí moc sluší, jen já osobně bych zvolila jiné kalhoty. :)

Arriving at the Museum of Modern Art Film Benefit in NYC (15.11.2016)

17. listopadu 2016 v 13:59 | EW*

V úterý se Emma zúčastnila speciálí akce v Muzeu moderního umění v New Yorku, která probíhala na počest herce Toma Hankse, tedy i Emminého kolegy z filmu The Circle. Níže se můžete poívat na 17 fotografií, když Emma na akci přijížděla a já musím uznat, že vypadala opravdu skvěle. Moc se mi líbí outfit, ten kabát je úplně dokonalý a hlavně, Emma byla očividně dobře naladěná, protože se usmívala a dokonce i mávala, což normálně na candids fotkách nedělá. V pozadí si můžete všimnout jejího agenta Luka Windsora.

Při psaní tohoto článku mi také došlo, že sjem úplně zapomněla na blog přidat candids fotky, které byly pořízeny 2. listopadu v Londýně. Emma je tam klasicky nenalíčená a v jednoduchém outfitu a jako obvykle nebyla z fotografů moc nadšená a snažila se jich nevšmat.

With Daniel Brühl in Berlin Restaurant Cecconis (02.09.2016)

8. září 2016 v 22:20 | EW*

Emma se dokázala během prázdnin nepozorovaně přesunout z Londýna do New Yorku, kde taktéž nez pozornosti fotografů strávila několik týdnů, potom se stejně tiše vrátila i do Londýna a nakonec se přesunula do německého Berlína, kde už se paparazziům podařilo ji po dvou měsících konečně dostihnout.
Právě v Berlíně byla Emma o prvním zářijovém víkendu a v sobobtu večer ji fotografové vyfotili v restauraci Cecconis, kde byla s kolegou z filmu Kolonie a hlavně velmi dobrým kamrádem, německým hercem Danielem Brühlem. Fotky mi udělaly ohromnou radost, protože je mám spolu strašně moc ráda, už během natáčení Kolonie na podzim 2014 bylo vidět, že si neuvěřitelně sedli a vytvořili parádní a sehranou dvojku. Posle fotek je vidět, že se skvěle bavili a večer si určitě užili. :)

Out and About in London with Mack Knight (04.07.2016)

18. července 2016 v 22:01 | EW*

4. července měli fotografové opět štěstí a podařilo se jim vyfotografovat Emmu v ulicích Londýna, tentokrát v doprovodu jejího přítele Macka Knighta. Nevím, jak vám, ale mně přijde, že Mack je snad jako chameleon, protože vždycky, když ho někde s Emmou vyfotí, tak podle mě prostě vypadá trošku jinak. :D
Em se zdála dobře naladěná, bylo vidět, že když má vedle sebe Macka, tak ani otravní fotografové jí nezkazí náladu. :) Na sobě měla jednoduchý dlouhý černý overal, přes který si potom oblékla ještě černý svetr. :)

Spotted in London (June 2016)

6. července 2016 v 22:26 | EW*

Strašně moc se omlouvám za nulovou aktivitu, ale na blog opravdu nemám vůbec žádný čas a v příštích týdnech to rozhodně nebude lepší, ale pokusím se zveřejňovat alespoň tak nějak pravidelně. :)
Dnes jsem si pro vás připravila candids Emmy, které byly pořízeny někdy během posledního červnového týdne, přesné datum ale bohužel zveřejněno nebylo. Fotografův se podařilo zachytit Emmu v ulicícíh Londýna, zrovna když se vracela z obchodu ke svému autu a nějaký muž jí pravděpoodbně sebral parkovací lístek a vypadá to, že ho chtěl vyměnit výměnou za pusu. :D
Em ale byla očividně ve velmi dobré náladě, protože celou situaci vzala s humorem, potom sedla za volant svého auta a odjela. Na fotkách také vidíte, že na sobě měla velmi jedoduchý a hlavně pohodlný outfit.

Leaving the Chiltern Firehouse in London (09.06.2016)

13. června 2016 v 15:00 | EW*

Dnes tu pro Vás mám ještě jeden set candids fotek, prozatím poslední. V pátek večer vyfotili fotografové Emmu, když odcházela z hotelu Chiltern Firehouse v Londýně. I když to Emma vzala raději zadním vchodem, stejně se jí nepodařilo uniknout pozornosti ani paparazziům. Jak můžete na fotkách vidět, Em nebyla z fotografů moc nadšená a rychle zamířila do připraveného auta. Večer Emma strávila ve společnosti dlouholeté kamarádky a také bývalé spolubydlící Amy Vaver. Jak už jsme u Emmy zvyklí, opět měla na sobě takový jednoduchý basic outfit, tentokrát se jednalo o bílé krajkované šaty. :)

Out and About in London with Mack Knight (03.06.2016)

12. června 2016 v 11:16 | EW*

Minulý týden se podařilo paparazziům Emmu v Londýně vyfotit ještě jednou, na tomto setu fotek už ale není sama, nýbrž s přítelem Willem Knightem. K fotkám nemám úplně moc co říct, Emma má na sobě úplně stejný outfit jako na předešlých stránkách, jen tady má navíc ještě tmavě modrou šálu. A z fotek mám opravdu radost, protože Emma září jako sluníčko a vypadá opravdu šťastně. :)

Out and About London (03.06.2016)

6. června 2016 v 18:47 | EW*

Strašně moc se omlouvám, ale mám teď jednu zkoušku za druhou a vůbec nic nestíhám, natož pak psát články na blog. :) Nicméně, aby to tady úplně nestálo, tak přidávám candids fotky, které se před pár dny objevily a byly pořízeny v pátek, 3. června, v Londýně. Emmu paparazzi zachytili ve městě, když akorát přicházela ke svému autu, do kterého nastoupila a odjela. Na fotkách to Em moc sluší, jako obvykle má na sobě jednoduchý tmavší outfit a opět má na sobě ten parádní kabátek, který už jsme viděli na konci dubna na candids fotkách v New Yorku. Pokud si fotky prohlédnete detalněji, tak si můžete všimnout, že Em má po straně zapletený ve vlasech takový malý copánek. :)

Leaving the Mark Hotel for the Costume Institute Gala in NYC (02.05.2016)

10. května 2016 v 21:00 | EW*

Po týdenní odmlce pro Vás mám várku fotek z minulého pondělí, když Emma odjížděla z hotelu Mark do Metropolitního muzea na Met Gala. Na fotkách můžte vidět, že na Emmu nečekala nejen spousta fotografů, ale také hodně fanoušků. Candids tohohle typu už jsme dlouho neměli a Emmě to moc sluší, také byla velmi dobře naladěná. :)

Ještě jsem do galerie nahrála jednu fotku z příjezdu na večeři korespondentů v Bílém domě ve Washingtonu.

Heading Out From a Restaurant in New York (27.04.2016)

29. dubna 2016 v 16:34 | EW*

Dnes mám pro vás další candids z New Yorku, kde Emma tráví, kromě krátkého výletu do Los Angeles, celý měsíc. Tentokrát ji paparazzi vyfotili ve středu, když odcházela z restaurace. Měla na sobě jedoduchý outfit, já jí strašně závidím ten super kabát, ten bych brala hned. Byla jen velmi lehounce nalíčená a vlasy měa vzadu sepnuté.
Jen tak pro informaci, Emmina stylistka Sarah Slutsky včera sdílela na instagram fotku s hastagem #MetGala2016, takže je jisté, že někoho bude na akci oblékat a jelikož Met Gala je už tohle pondělí a Emma je pořád v New Yorku, tak bych si strašně přála, aby se tam letos ukázala, stejně jako v letech 2010 a 2013. Ale těžko říct, Sarah obléká i mnoho dalších celebrit, takže uvidíme v pondělí. :)

 
 

Reklama