Appearances 2017

Beauty and the Beast Premiere and Press Conference in Shanghai

1. března 2017 v 22:10 | EW*

Po londýnském promu se herci přesunuli v sobotu do Číny a to konkrétně do jejího nejlidnatějšího města Šanghaje. Šanghajské promo tour začalo v pondělí kolem poledne našeho času, kdy v šanghajském Disneylandu začala premiéra Krásky a zvířete! Musí říct, že fotky mi skoro vyrazily dech, protože Emma dorazila v absolutně dokonalých šatech mého nejoblíbenějšího módního návrháře Elieho Saaba. Šaty jsou na ramínka a v tělové barvě, poseté kamínky a Emma v nich prostě vypadá naprosto božsky! Šaty doplnila vizážistka Charlotte Hayward jednoduchým make-upem oživeným tmavší karmínovou rtěnkou. Fotky z této premiéry jsou úplně skvělé, nejen Emma, ale i ostatní herci se fotili s fanoušky o sto šest a bylo vidět, že si to fakt užívají. Navíc si všimněte, jak oblek Dana Stevense ještě více podtrhuje tu blankytně modrou barvu jeho očí. <3 :D

Druhý propagační den byl v rámci tiskové konference, které se opět zúčastnila hlavní čtveřice ve složení Emmy, Dana, Luke a Joshe, která byla jako obvykle doprovázena režisérem Billem Condonem. Emma na sobě měla jednoduchý čený overal doplněný o bílé tenisky, což mě osobně se strašně líbí. :D Jako obvykle její vizážistka zvolila jen lehounké líčení, vlastně mi to přijde, jako kdyby nebyla vůbec namalovaná a vlasy měla spletené do copánku na straně. :)

Na závěr přidávám várku fotek ze sociálních sítí, ky většina fotek pochází z účtu _the_press_tour, který Emma založila speciálně pro promo tour ke Krásce a zvířeti. Některé fotky jsou ale i od ostatních herců. Ku příkladu hned tu první zveřejnil Luke Evans po jejich příletu do Číny a ta fotka je fakt super, jak všichni vypadají po dlouhém letu unaveně a Emma s Lukem jak jsou napresovaní v tom jedom křesle. :D Další osobní fotky zveřejnili také Josh Gad a Dan Stevens, který na instagram vyvěsil nejvíc rozromilé selfie s Emmou. <3 Nádherné jsou také fotky ze střechy hotelu, kdy Emma pózuje s výhledem na moderí centrum Šanghale, hlavně ta, kterou vidíte níže jako prostřední je naprosto dokonalá. <3

Beauty and the Beast Promo Tour in London

26. února 2017 v 12:50 | EW*

Konečně se mi po třech dnes podařilo dostat do blogu, takže Vás dnes čeká opravdu dlouhý článek z celého londýnského proma, které trvalo od středy do pátku. Původně jsem chtěla novinky přidávat po dnech, že by každý den měl svůj článek, ale bohužel kvůli technickým problémům, které se objevily, bych potom absolutně nestíhala, jelikož herci už jsou zase v Číně, kde promo pokračuje, takže to bohužel jinak nejde. :D

Jak jsem psala výše, promo v Lndýně začalo ve středu, kdy herci celý den poskytovali různé rozhovory. Tento den se tak nějak obešel bez pozornosti paparazziů, máme tedy k dispozici jen málo fotek přímo z natáčení rozhovorů. Emma je na všech fotkách s Danem Stevensem.

Ve čtvrtek v 18 hodin londýnského času začala londýnská premiéra Krásky a zvířete nejdříve ve Spencer House a poté v interiérech kina Odeon na Leicester Square. Emma dorazila v nádherných světle modrých šatech s ohromnou vlečkou od návrhářky Emilie Wickstead. Emmě to dle mého názoru na premiéře neskutečně slušelo, strašně moc se mi líbí i lehké líčení a nádherný zapletený účes. Navíc s každé fotky s Danem mám radost jak malé dítě, je vidět, že si spolu neuvěřitelně sedli a fakt si rozumí, na jedné fotce z pódia při Emmině odchodu se Dan sehnul a nesl za ní tu vlečku. :D
Na premiéru dorazili také Luke Evans, Josh Gad, Emma Thompson, Stanley Tucci, Audra McDonald, Nathan Menken, hudební skladatel Alan Menken a režisér Bill Condon.

Po každé správné premiéře následuje také afterparty a ani v tomto případě nebyla žádná výjimka. Emma na premiéru dorazila v béžových šatech od Stelly McCartney, které na sobě měla v září v New Yorku na oslavách dvouletého výročí HeForShe. Zatímco v září měla šaty převázané černou stuhou, tentokrát vsadila na stuhu z červeného sametu. Ze samotné afterparty máme k dispozici bohužel jen jednu fotografii.


Výše jsem vám psala, jak si spolu herci hodně rozumí a jelikož ve čtvrtek slavil Josh Gad narozeniny, afterparty byla tak trochu spojena i s oslavou jeho narozenin a Luke Evans zveřejnil na twitteru a instagramu, jak Joshovi přejí vše nejlepší, je paráda, jak Luke zpívá z plných plic a nese ten dort a Dan jak čapne tu ohromnou kytku. :D Ve videu bohužel není vidět Emma, ale Johsovi tam přejí (zpívají :D) také Emma Thompson, Audra McDonald, Ian McKellen nebo Bill Condon.

Londýnské promo Krásky a zvířete bylo zakončeno pátečním photocallem, který se konal v hotelu The Corinthia. Emma dorazila v čeném overalu s průstřihy, který doplnila o černé lodičky Burberry. Na photocallu se k Emmě, Danovi a Lukovi připojili také Audra McDonald a Stanley Tucci s Billem Condonem a Alanem Menkenem, nicméně poprvé v rámci proma chyběl Josh Gad. Nedorazili ani Emma Thompson s Ianem McKellenem, kteří se účastnili čtvrteční premiéry.

Jako poslední bod článku přidávám sérii fotografií ze sociálních sítí, hlavně z instagramu _the_press_tour, který Emma založila právě na zákulisní fotky. Jedna fotografie je potom z twitteru Audry McDonald.

Beauty and the Beast Press Conference and Photocall in Paris (20.02.2017)

21. února 2017 v 20:54 | EW*

Emma včerejší propagační den v Příži začala s rozhovorem v televizním pořadu 50 Minutes Inside, z jehož natáčení máme k dispozici bohužel jen jednu fotografii. Rozhovor se bude vysílat na stanici TF1.

Odpoledne se konala tisková konference ke Krásce a zvířeti, na kterém už byli přítomni všichni, kteří se do Paříže sjeli - konkrétně tedy kromě Emmy ještě Dan Stevens, Luke Evans, Josh Gad, režisér Bill Condon a také Alan Menken, který skládal hudbu nejen pro tuto verzi Krásky a zvířete, ale i pro tu původní animovanou z roku 1991.

Ihned po tiskové konferenci následoval photocall. Právě na fotkách z photocallu můžeme konečně pořádně vidět Emmin outfot, ze kterého jsem byla nejdřív trochu rozhozená a říkala jsem si, co to jako je, ale teď se mi strašně líbí. :D Em na sobě měla model od Louise Vuittona, který jevyroben z recyklovaných plastových lahví.

Na závěr přidávám ještě takový mix fotek, který byla pořízeny během včerejšího dne a jedná se spíš o osobní fotky nebo o fotky s fanoušky. :)

Beauty and the Beast Press Screening in Paris (19.02.2017)

20. února 2017 v 16:09 | EW*

Včera oficiálně začalo promo tour ke Krásce a zvířeti a první zastávkou je Paříž, což je docela tématické, protože právě ve Francii se příběh odehrává. První akcí bylo včerejší úplně první promítání Krásky a zvířete, nicméně pouze pro tisk a pozvané, takže o žádnou oficiální premiéru se nejednalo. Herci tedy ani nepózovali na červeném koberci, jen s nimi byl krátký panel na pódiu před samotným zahájením filmu. Spolu s Emmou se akce zúčastnili Dan Stevens (zvíře/princ), Luke Evans (Gaston), Josh Gad (Le Fou) a režisér Bill Condon. Emma dorazila v kalhotovém modelu od Oscara de la Renty a jak si můžete všimnout, tak má poměrně o dost prodoužené vlasy, což je vidět hlavně zezadu. :)

V rámci promo tour Emma také založila nový instagramový účet, kam hned začala přidávat zákulisní fotky. Od večerejšího odpoledne účet získal již 237 tisíc followerů, takže i vy určitě začněte účet sledovat, pokud máte instagram. :) Zároveň přidávám i další fotky ze sociálních sítí, hlavně tedy z instagramu, které se během včeješka objevily. Hodně z nihch je od Emminy stylistky Rebeccy Cobin Murray, se kterou Emma začala spolupracovat minulý rok. Upřímně vůbec netuším, jestli Emma ještě pracuje i se Sarah Slutsky, protože ta se starala o Emminy outfity několik let a jejich poslední spolupráce byla zhruba před rokem, takže vůbec nevím. Každopádně Rebecca je stylistkou také Lily James, se kterou objela před dvěma lety celé turné Popelky, kde Lily vypadala naprosto fantasticky, takže jsem zvědavá, jak se s tím Rebecca popere tentokrát. :)

Poslední fotografie v rámci tohoto článku jsou candids z Emminy včerejšího příjezdu do Paříže. Emma dorazila z Londýna Eurostarem a na nádraží už na ni čekalo několik fanoušků. Jak můžete vidět, Emma byla skvěle naladěná, fanouškům mávala a s některými se i vyfotila. Em samozřejmě nepřijela sama, ale s celým týmem (team Watson!), včetně stylistky Rebeccy Cobin Murray nebo agentem Lukem Windsorem (ten je jen tak pro zajímavost agentem např. také Toma Hiddlestona), který ji doprovází na všechny společenské akce, popřípadně se střídá s Emminou agentkou Denise, ta s Emmou byla například minulý měsíc ve Washingtonu.


ELLE Style Awards (13.02.2017)

16. února 2017 v 21:12 | EW*

V pondělí se Emma po třech letech opět zúčastnila ELLE Style Awards v Londýně, kde byla oceněna jako Žena roku! Emma bohužel z nějakého důvodu nedorazila na červený koberec, takže fotografií z galavečera je dost málo - já jsem pořád kontrolovala sociální sítě a ty už byly plné fotek z akce, všichni už měli červený koberec za sebou a Emma pořád nikde, tak jsem si asi v 11 řekla, že na to kašlu, že Emma asi nedorazí. :D Nicméně ráno jsem se podívala na instagram a Emma nakonec opravdu dorazila (a všechny fotila byly následně pořízeny v zákulisí) v náherných světlých krémových šatech od Diara, které mají na sobě barevné výšivky (podobné ale v černé měla na sobě v říjnu na Harper's Bazzar Woman Of The Year, které byly taktéž od Diora). Za šaty tedy dávám plný počet bodů, nicméně mě poměrně zklamal účes, který se dokonce na některých fotkách liší, na většině má Em pěšinku na straně, později se ale objevily ještě tři fotografie (jedna z nich jako úvodní) a tam má Emma pěšinku uprostřed a celý účes mi přijde prostě jiný, aždopádně ten druhý se mi líbí víc. :D Co ale beru jako největší mínus je to, že Emma mi na fotkách přijde buď nemocná nebo fakt hodně unavená a také hodně pohublá, tak snad je v pořádku. :)

Zároveň přidávám i fotogafie z odjezdu, kdy na Emmu čekali neodbytní paparazzi. Jak jsem již psala výše, tak Emma nejenže na akci pozdě přijela, ale také prý i brzy odjela. Podle fotek se snažila co nejrychleji se dostat do auta zachumlaná v černém kabátě.

2017 Women’s March in Washington, D.C. (21.01.2017)

1. února 2017 v 13:48 | EW*

Jak jsem Vám psala v předcházejícím článku, Emma spolu s její maminkou dorazily do Washigtonu za účelem pochodu za práva žen, který probíhal nejen v různých městěch Spojených států amerických, ale i třeba v Londýně a dalších městech po celém světě. Emma byla celou dobu skvěle naladěná, fotila se s fanoušky a dokonce požádala ochranku, aby dala pryč zábrany a ona mohla za fanoušky. Níže můžete vidět video, kde Em právě přeskakuje zábrany a běží za fanoušky, potom si je i natáčela na mobil a dávala videa na instagram. 
 

Reklama