Appearances 2017

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon (27.04.017)

13. června 2017 v 14:54 | EW*

Ještě v dubnu se Emma v rámci propagace thrilleru The Circle objevila jako host v The Tonight Show Jimmyho Fallona. Emma se do show vrátila po 5 letech a tenotkrát dorazila v kalhotovém autfitu návrháře Oscara de la Renty a černých sandálkách Manolo Blahnik. Níže si můžete pustit ukázku z rozhovoru a tam zrovna Emma s Jimmym probírají to, jak si při jejich prvním setkání Emma spletla Jimmyho Fallona s Jimmym Kimmlem. Dále už se baví o samotném filmu. :)


MTV Movie & TV Awards in Los Angeles (07.05.2017)

13. května 2017 v 18:28 | EW*

Emma se v neděli zúčastnila MTV Movie & TV Awards v Los Angeles, které byly letos vůbec poprvé genderově neutrální. Emma byla za Krásku a zvíře nominovaná v kategorii nejlepší herec ve filmu, kterou také vyhrála. Samotná Kráska a zvíře také slavila úspěch, protože zvítězila v kategorii nejlepší film. Cenu za nejlepší film Emma převzala společně s Joshem Gadem a režisérem Krásky a zvířete Billem Condonem. Emma na akci dorazila v krásných asymetrických černých šatech se stříbrnými detaily z dílny Kitx, čených sandálkách Susi Studio a šperkách Forevermark. Celkově jsem z looku úplně nadšená, Emma vypadala naprosto fantasticky, strašně moc se mi líbí outfit, líčení i vlasy! :)
V galerii si můžete prohlédnout celkem 100 fotografií ve vysoké kvalitě a společně s Emmou na nich můžete vidět kolegy Joshe Gada a Billa Condona z Krásky a zvířete, dále také Hugha Jackmana, kterého Emma porazila v boji o nejlepšího herce, Goldie Hawn s Amy Schumer a také třeba Emminu kamarádku Caru Delevingne. :)


'The Circle' World Premiere at the Tribeca Film Festival (26.04.2017)

7. května 2017 v 11:27 | EW*

Minulou středu se v New York City v rámci Tribeca Film Festival konala světová premiéra thrilleru The Circle s Emmou a Tomem Hanksem v hlavních rolích. Emma na červený koberec dorazila v jednoduchých bílých šatech Burberry, které doplnila o červenou kabelku, černé páskové sandálky a šperky Monique Pean. Celkově se mi outfit líbil, jen nevím proč, ale něco mi vadí na líčení, přijde mi, že Emmu dělá starší a účes mi přijde takový jako obvykle no, mám takový pocit, že Emmina kadeřnice zná snad jeden čes a podle toho vytváří všechny účesy pro Emmu. :D V galerii sei můžete prohlédnout 70 HQ fotografií z červeného koberce. :)

Po premiéře se konala ještě afterparty, na kterou se Emma převlékla a opět na sebe oblékla černý overal, který už známe z propagace Krásky a zvířete, protože ho měla na sobě 6. března v Show Jimmyho Kimmela. Na některých fotkách můžete Emmu vidět společně s Tomem Hanksem. :)

Good Morning America & SiriusXM's Town Hall (10.03.2017)

3. dubna 2017 v 21:33 | EW*

10. března nejprve Emma ráno zamířila do ABC studí, protože ji čekalo natáčení živého přenosu pořadu Good Morning America. Bohužel máme k dispozici jen dvě a navíc ještě nevalitní fotografie. Niže se můžete podívat na záznam celého rozhovoru.


Hned z ABC stdudií se Emma přesunul do newyorské SiriusXM's Town Hall, kde pro změnu dělala rozhovor pro Entertainment Weekly Radio. Tady už máme k dispozici krásné kvalitní fotografie, protože tady bylo pro Emmu připravené oficiální focení.


Reading at the Film Society Lincoln Center in New York City (13.03.2017)

26. března 2017 v 20:54 | EW*

V pondělí 13. března měla Emma v New Yorku opravdu napilno - ještě před závěrečnou premiérou Krásky a zvířete (viz. předchozí článek) Em stihla předčítat Krásku a zvíře dětem v Lincolnově centru. Jak můžete vidět z fotografií, její šaty pro, které byly speciálně pro tuto příležitost navrženy a ušity módním domem Dior, byly inspirovány právě Bellinými šaty ze samotného filmu.


'Beauty and the Beast' Premiere in New York City (13.03.2017)

19. března 2017 v 19:51 | EW*

V pondělí se konala pátá a zároveň poslední premiéra Krásky a zvířete, která připadla na New York City. Emma na premiéru dorazila v nádherných černých saténových šatech Givenchy. Jak si můžete všimnout, tak šaty jsou poměrně takové 'odvážné, protože mají nejen holá záda a vysoký rozparek, ale také průhledný výstřih. Celý outfit ještě Emma doplnila o šperky Ana Khouri. Jako obvykle byla Emma jemněji nalíčená a celý look je podtržen výraznou rtěnkou.Celkově musím přiznat, že jak jsem po premiéře v Los Angeles byla trochu zklamaná, tak premiéra v New Yorku mi to vynahradila, protože Emma vypadala nádherně! :)
Na červeném koberci se kromě Emmy procházeli také samozřejmě Dan Stevens a Josh Gad, tentokrát se už ale museli obejít bez Luka Evanse, který po propagaci v LA odletěl do Budapeště, kde natáčí nový film. Z vedlejších postav dorazili Ian McKellen, Stanley Tucci, Audra McDonald a poprvé i Ewan Mcgregor, kterého jsem na první pohled s v tom klobouku a s oholenými vlasy vůbec nepoznala. :D Nechyběli ani hudební skladatel Alan Menken a režisér Bill Condon. :)


The Ellen Degeneres Show (03.03.2017)

11. března 2017 v 21:45 | EW*

Úplně jsem zapomněla přidát článek, o tom, že Emma byla 2. března hostem v Show Ellen Degeneres a tentokrát se nejednalo jen o obyčejný rozhovor, protože Ellen si pro Emmu připravila i takový speciální 'úkol'. Jednalo se o prank, konkrétně šlo to, že Emma měla předstírat pohovor na to, že hledá pro sebe chůvu. :D Emma to neměla vůbec jednoduché, protože mohla říkat jen to, co jí říkala Ellen přes sluchátko a je to opravdu neskutečně vtipné, chudák ta chůva, já bych po chvíli asi utekla a o Emmě si myslela, že je úplný blázen. :D :DJimmy Kimmel Live! (06.03.2017)

10. března 2017 v 16:02 | EW*

V pondělí byla Emma hostem Jimmyho Kimmela v pořadu Jimmy Kimmel Live!. Níže Vám dávám k dispozici celý záznam a hned začátek je úplně parádní, jak je tam ta kraťounká ukázka z Krásky a zvířete a pak ten záběr na Jimmyho, jak se fakt upřímně směje. :D A pak jak Emma vypráví, že tou sněhovou koulí do obličeje skutečně dostala, sice nebyla tak velká jako v tom klipu, ale stejně. :D Emma pak ještě pokračovala s Kráskou a zvířetem, s Jimmym mluvili o natáčení nebo propagaci filmu v Číně. Další část rozhovoru se týkala Emmina knižního klubu, bavili se o tom, jak Emma nechává knížky se vzkazy v metru v Londýně a v New Yorku. Na závěr se hovor otočil ještě k Harrymu Potterovi a Jimmy pustil fakt vtipné video z natáčení Kamene mudrců, jak Emma uměla i scénář Dana a Ruperta a radila jim jejich linky. :D


Protože absolutně nestíhám přidávat to neskutečné množství novinek, tak rovnou do článku přidávám i candids, když Emma na natáčení přicházela a jelikož natáčení následování následovalo hned po Q&A, tak tam má Emma i stejný outfit, Ty fotky jsou každopádně fakt super, protože jak svítí to sluníčko a Emma byla skvěle naladěná a mávala fanouškům, navíc je docela vtipné, jak je ze všech stran obklopená těmi bodyguardy. :D

Fotografové na Emmu samozřejmě čekali i při jejím odchodu ze studia. Strašně moc se mi líbí ten kabát, jak má Emma přehozený přes overal, to vypadá parádně. Emma se tady už trochu věnovala fanouškům, rozdala několik autogramů a potom odjela. :)

'Beauty and the Beast' Press Conferences in Los Angeles (05.03.2017)

7. března 2017 v 22:28 | EW*

V neděli se v Los Angeles v rámci světové propagace Krásky a zvířete konaly hned dvě tiskové konference. Ta první byla pro celý cast Krásky a zvířete, který se v Los Angeles nacházel, na konferenci byli tedy kromě Emmy ještě Dan Stevens, Luke Evans, Jpsh Gad, Audra McDonald, Bill Condon a Alan Menken. Emmě to moc slušelo, dorazila v bílo-černých šatech a moc se mi líbí také líčení a účes.

Jak jsem již psala výše, tak následovala ještě jedna tisková konference, tentokrát ale jen pro Emmu. Jak můžete vidět, účes a líčení má úplně stejně jako na předchozí konferenci, jen se převlékla do poměrně zajímavých a řekla bych i roztomilých :D šatů Oscara de la Renty.

Beauty and the Beast World Premiere in Los Angeles (02.03.2017)

5. března 2017 v 13:38 | EW*

Ve čtvrtek večer proběhla v hollywoodském El Capitan Theatre světová premiéra Krásky a zvířete! Emma na premiéru dorazila v černém overalu od Oscara de la Renty, který byl oživen zlatou růží a Emma k tomu sladila i zlaté ozdoby ve vlasech, což vypadá naprosto fantasticky, celý outfit doplnila ještě o černé Burberry lodičky. Všimněte si také atypického líčení očí! Já osobně jsem z outfitu lehce rozpačitá, protože na jednu stranu se mi to strašně moc líbí, ale na druhou stranu jsem zklamaná, protože světová premiéra je taková největší a tím pádem jsem čekala i nějaký outfit, který by tomu odpovídal, navíc Emma tu hraje Disney princeznu. Tak nějak jsem počítala s tím, že Emma dorazí v nějakých bombastických šatech, prostě v něčem takovém jako před dvěma lety Lily James na světovou premiéru Popelky, navíc když ještě mají Emma s Lily stejnou stylistku. :D V galerii si můžete prohlédnout 100 HQ fotografií. Na premiéru kromě herců z filmu dorazili také například Céline Dion nebo John Legend s manželkou, ti se podíleli na soundtracku k filmu. Emma navíc na premiéru pozvala i bývalé kolegy z Harryho Pottera, takže po červeném koberci se prošel Matthew Lewis se svou snoubenkou a dorazil také Tom Felton, ten ale červený koberec vynechal. Matthew Lewis v jednom z rozhovorů prozradil, že je Emma pozvala přes WhatsApp, kde mají skupinovou konverzaci. :D Matthew a Tom ale nejsou jediní, kteří Emmino pozvání přijali, na londýnskou premiéru dorazila také Evanna Lynch. :)

 
 

Reklama