Appearances 2015

'The True Cost' Screening in London (08.12.2015)

10. prosince 2015 v 20:45 | EW*

Po dlouhé době se Emma konečně ukázala na nějaké veřejné akci, tentokrát se ukázala na promítání dokumentárního filmu The True Cost - Dokument o oblečení, které nosíme, o lidech, kteří ho vyrábějí, a o vlivu tohoto průmyslu na náš svět. The True Cost nás nechá nahlédnout za oponu a ukáže nám příběhy a fakta, o kterých se nemluví. Jaká je skutečná cena našeho oblečení?
Emma společně s Livií Firth tuto událost hostila, což je úplně famtastické a jsem na ni strašně pyšná, že se v rámci HeForShe nevěnuje jen rovnosti pohlaví, ale jde i do dalších oblastí. Na akci přijali pozvání mimo jiných také mí oblíbenci Colin Firth a Patrick Dampsey. K dispozici máme bohužel jen jednu oficiální fotografii, ale je opravdu krásná a můžete vidět, že Emma na sobě měla pletené tmavě modré šaty Gabriela Herst, které doplnila o originální kabelku Stella McCartney a lodičky Paul Andrew.

Dále jsem si pro vás do tohoto článku ještě připravila tři fotografie, které se objevily na sociálních sítích. První fotografii přidal na twitter Emmin asistent Luke Windsor s popiskem úžasná žena s úžasnými novými vlasy. Druhá fotka je z instagramu Sarah Slutsky, Emminy stylistky. Poslední fotku přidala na twitter sama Emma a je na ní právě s Livií Firth.

Interviewing Malala Yousafzai - Into Film Festival in London (4.11.2015)

6. listopadu 2015 v 18:27 | [emmawatson-all]

Emma sa 4.novembra po návrate domov do Anglicka zúčastnila na filmovom festivale pri príležitosti premietania filmu HE NAMED ME MALALA. Vrámci toho urobila s Malalou rozhovor,ktorý si môžete vypočuť nižšie.Emma mala na sebe veľmi pekný a elegantný outfit,ktorý je tvorený bielym tičkom s rozšírenými rukávmi a obyčajné čierne nohavice. Pri Emminom odjazde sa taktiež podarilo Emminim fanúšikom urobiť pár fotiek ktoré si môžete prezrieť v galérii.Na Emminom facebooku taktiež môžete nájsť aj vyjadrenie (v angličtine),ktoré Emma zverejnila krátko po rozhovore s Malalou.'Hamilton' at the Richard Rodgers Theatre in New York (29.10.2015)

30. října 2015 v 12:24 | EW*

Minulý týden Emma ukončila v Los Angeles natáčení filmu 'The Circle', kde si zahrála po boku Toma Hankse. Nebyly ale žádné informace o tom, jestli Em zůstala v LA nebo se vrátila domů do Londýna. Nyní už víme, že ani jedn varianta nebyla správná, protože Emmě se podařilo nepozorovaně přemístit do New Yorku a včera si zašla na Broadway do divadla Richard Rodgers na divadelní hru 'Hamilton' a my máme k dispozici několik fotek ze zákulisí, kde si Emma povídala a fotila se s herci a očividně se skvěle bavila. Na fotkách ji tak můžete vidět s Andrewem Rannelsem, kterého znám z 9. série How I Met Your Mother, kde hostoval ve dvou epizodách. S Arianou DeBose spolu holky vyfotily několik selfie povídaly si o HeForShe. Emma na sobě měla opět jednoduchý outfit, hnědé šaty, přes ně šedý kabát a na nohou čené kozačky. Přijde mi, že ani nebyla nalíčená a vlasy měla jen jednoduše stažené, když jsem ty fotky prvně viděla, tak mě napadlo, že jsou starší, protože Em tady zase vypadá strašně mlaďounce.

Emma se včea nefotila jen s herci, ale také s fanoušky, v divadle měla štěstí jedna fanynka, které se podařilo Emmu odchytit a ta se s ní ochotně vyfotila. Teď je twitter plný statusů o tom, jak lidé potkávají Emmu v ulicích New Yorku, takže je možné, že se ještě brzy dočkáme dalších fotek, protože to by bylo úplně super.

Emma Watson Kicks Off 'Regression' Promo in Madrid! (27.08.2015)

30. srpna 2015 v 10:48 | [emmawatson-all]

Ako už s predchádzajúcich dvoch článkov možno viete,že Emma sa nachádza v Španiesku konkrétne v Madride kde sa vo štvrtok zúčastnila svojho propagačného turné k jej najnovšiemu filmu Regression.Emma bola na fotení sprevádzaná režisérom,producentom a spisovateľom filmu Alejandrom Amenabarom.
Emma mala na sebe nádhernú sukňu od britského návrhára Christophera Kane známeho ako tvorcu farebných a kreativných modelov.Podľa Emminej stylistky Sarah Slutsky urobil Kane pre Emminu sukňu tlač rukou vo svojom londínskom štúdiu.Pochybujem,že by to urobil len tak pre niekoho takže je jasné,že Em je pre neho špeciálna zákazníčka.Emma sukňu zladila s jednoduchou čiernov blúzkou a celkový outfit doladila čiernym opaskom.Tiež mala na sebe jednu manžetu a jemný náhrdelník rovnako ako jednoduchý ale sofistikovaný pár semišových čiernych lodičiek.

Evgeny Lebedev's Birthday Party in London (09.05.2015)

2. června 2015 v 14:49 | EW*

Konečně jsem zpět na blogu, více o mé nepřítomnosti a jak to bude s blogem dál se dozvíte na asku, na en máte odkaz v menu. Jako první přidávám fotografii Emmy z narozeninové oslavy Evgeny Lebedev, který se konala 9. května v Londýně. Na fotce můžete Emmou vidět s herečkou Salmou Hayek a Lenou Perminovou. Je ohromná škoda, že se neobjevilo víc fotek, protože Emmě to tam strašně sluší. <3
Už 3. týden probíhá v Londýně natáčení Krásky a zvířete, ale pořád nemáme žádné fotografie, jen 3 BTS fotky, které přidalo Disney na Snapchat, ale žádná není s herci. Na jedné je scénář, na druhé byl jen kousek nějakého nábytku a na té poslední, která byla zveřejněna v pátek, jsme mohli vidět Emminu židli. Pokud byste chtěli sledovat snapy, které Disney vysílá do světa, tak se jedná o účet, který najdete velmi snadno pod uživatelským jménem Disney.

TIME100 Gala Night at the Lincoln Center in New York (21.04.2015)

23. dubna 2015 v 21:30 | EW*

Jak jsem vás již informovala, Emma se umístila na 6. místě v žebřížku nejvlivnějších lidí světa, který vydal magazne Time. A právě pro tuto příležitost se v úterý konalo v New Yorku speciální gala. Em byla oblečená celá do Diora, šperky měla Eva Fahren. Jako obvykle jí to moc slušelo, ale za mě už je to docela nuda. Opět černá a opět kalhoty, model mi navíc přijde téměř totožný (až na barvy) s tím, který oblékla v říjnu na BAFTA LA. Na druhou stranu mě strašně moc potěšily fotky s Bradley Cooperem, ze kterých jsem skoro skákala štěstím. Co vy, jak se vám Emma a její outfit líbí?

HeForShe Conversation on International Women's Day 2015 in London (08.03.2015)

18. března 2015 v 21:00 | EW*

Strašně moc se omlouvám za neaktivitu, ale do maturity mi zbývá jen pár týdnů a já ani nevím, kde mi hlava stojí. :D
8. března se Emma na Mezinárodní den žen v zúčastnila v Londýně akce, na které odpovídala na otázky fanoušků ohledně feminismu. Celou akci, která se konala v lodnýnském sídle facebooku, skvěle moderoval Greg James. Emma samozřejmě mluvila o kampani HeForShe a také třeba o tom, jak jí minulý rok v září po řeči v sídle OSN vyhrožovali se zveřejněním nahých fotek.
Emma byla jako vdy úplně skvělá, všechno měla perfektně připravené, je strašně super, jak je do toho zapálená. Určitě si pusťte alespoň část ze záznamu livestreamu.


Charles Finch & Chanel Pre-BAFTAs Dinner at Annabel's in London (07.02.2014)

24. února 2015 v 17:29 | EW*

Už 7. února se Emma v Londýně zúčastnila savnostní večeře, která proběhla v předvečer předávání filmových cen BAFTA, i když na samotný ceremoniál už bohužel nedorazila. Fotografií se bohužel objevilo jen málo, ale Em na nich můžete vidět s Amy Adams nebo režisérem Tomem Hooperem, který se postaral např. o poslední filmové zpracování Bídníků.

UN Women Launch HeForShe IMPACT 10X10X10 Initiative in Davos, Switzerland (23.01.2015)

24. ledna 2015 v 18:24 | EW*

Emma se včera v rámci Světového ekonomického fóra ve švýcarském Devosu zúčastnila tiskové konference OSN. Právě tam byla uvedena novou HeForShe kampaň IMPACT 10X10X10, která chce slyšet reakce podporovatelů HeForShe. Cílem kampaně je, aby se zapojily vlády, různé korporace, univerzity a pomohly řešit nedostatky v posílení postavení žen a rovnosti žen a mužů. OSN zapojí nejméně 10 vlád, univerzit a korporací. V galerii najdete HQ fotografie z tiskové konference, na kterou Emma zvolila černý kostým Maiyet, který pochází z podzimní kolekce 2015. 
 

Reklama