Květen 2017

MTV Movie & TV Awards in Los Angeles (07.05.2017)

13. května 2017 v 18:28 | EW* |  Appearances 2017

Emma se v neděli zúčastnila MTV Movie & TV Awards v Los Angeles, které byly letos vůbec poprvé genderově neutrální. Emma byla za Krásku a zvíře nominovaná v kategorii nejlepší herec ve filmu, kterou také vyhrála. Samotná Kráska a zvíře také slavila úspěch, protože zvítězila v kategorii nejlepší film. Cenu za nejlepší film Emma převzala společně s Joshem Gadem a režisérem Krásky a zvířete Billem Condonem. Emma na akci dorazila v krásných asymetrických černých šatech se stříbrnými detaily z dílny Kitx, čených sandálkách Susi Studio a šperkách Forevermark. Celkově jsem z looku úplně nadšená, Emma vypadala naprosto fantasticky, strašně moc se mi líbí outfit, líčení i vlasy! :)
V galerii si můžete prohlédnout celkem 100 fotografií ve vysoké kvalitě a společně s Emmou na nich můžete vidět kolegy Joshe Gada a Billa Condona z Krásky a zvířete, dále také Hugha Jackmana, kterého Emma porazila v boji o nejlepšího herce, Goldie Hawn s Amy Schumer a také třeba Emminu kamarádku Caru Delevingne. :)'The Circle' World Premiere at the Tribeca Film Festival (26.04.2017)

7. května 2017 v 11:27 | EW* |  Appearances 2017

Minulou středu se v New York City v rámci Tribeca Film Festival konala světová premiéra thrilleru The Circle s Emmou a Tomem Hanksem v hlavních rolích. Emma na červený koberec dorazila v jednoduchých bílých šatech Burberry, které doplnila o červenou kabelku, černé páskové sandálky a šperky Monique Pean. Celkově se mi outfit líbil, jen nevím proč, ale něco mi vadí na líčení, přijde mi, že Emmu dělá starší a účes mi přijde takový jako obvykle no, mám takový pocit, že Emmina kadeřnice zná snad jeden čes a podle toho vytváří všechny účesy pro Emmu. :D V galerii sei můžete prohlédnout 70 HQ fotografií z červeného koberce. :)

Po premiéře se konala ještě afterparty, na kterou se Emma převlékla a opět na sebe oblékla černý overal, který už známe z propagace Krásky a zvířete, protože ho měla na sobě 6. března v Show Jimmyho Kimmela. Na některých fotkách můžete Emmu vidět společně s Tomem Hanksem. :)