Duben 2017

'The Circle' Twitter Q&A in San Francisco (24.04.2017)

26. dubna 2017 v 17:35 | EW* |  Videos
V pondělí proběhla první promo akce k The Circle, konkrétně se jednalo o Q&A v sídle twitteu v San Francisku. Přítomni kromě Emmy byli také herečtí kolegové z filmu Tom Hanks a Patton Oswald a režisér James Ponsoldt.


Disney (by Art Streiber)

23. dubna 2017 v 23:05 | EW* |  Photoshoots 2017

Ještě než začne promo k The Circle, tak jsem se rozhodla přidat alespoň jeden článek týkající se propagace Krásky a zvířete, ostatní články, a že jich je ještě poměrně dost, si nechávám na beznovinkové období. Dnes se tedy můžete podívat na photoshoot, který nafotil Art Streiber speciálně pro Disney. Photoshoot má dvě varianty, jednu elegantní, ze které jsem úplně nadšená, protože tam Emma vypadá prostě neskutečně nádherně, druhá verze je potom taková pohodová. Na většině fotograií je Emma buď sama nebo s Danem, ale k dispozici jsou i dva portréty, na kterém je už více herců z Krásky a zvířete. :)


'The Circle' Stills, Posters & Synopsis

15. dubna 2017 v 13:18 | EW* |  Gallery Update

Premiéra thrilleru The Circle se nezadržitelně blíží a s tím se také rozšiřuje propagace filmu. Zveřejněno bylo několik nových propagačních stills, na kterých je Emma jakožto Mae většinou s Karen Gillian, Johnem Boyegou, Pattonem Oswaldem a samozřejmě také s Tomem Hanksem. Možná Vás stejně jako mě napadlo, že stillsky jsou takové docela ponuré, takže se teď na film těším ještě víc. :D

Jak jsem Vás již dříve informovala, tak světová premiéra filmu proběhne 26. dubna na Filmovém festivalu Tribecca a zatímco účast Toma Hankse je již potvrzená, tak o Emmě zatím nic nevme, ale snad na premiéru také dorazí. :)

Kromě stillsek se objevilo také poměrně velké množství nových plakátů a to nejen mezinárodních, ale Bontonfilm nás solidně zásobuje i plakáty českými. Na plakátech jsou ve většině případů slogany jako třeba Kdo nesdílí, podvádí nebo Kdo má tajemství, lže. Zveřejněny byly také dva plakáty s Emmou a Tomem, jeden je mezinárodní a druhý italský.

Na závěr přidávám českou synopsi k filmu a také informaci, že Bontonfilm uvede pouze s českými titulky, film se tedy alespoň prozatím dabovat nebude. :)

VĚDĚT JE DOBRÉ. VĚDĚT VŠECHNO, JE JEŠTĚ LEPŠÍ.

Svět bez hladu. Svět bez válek. Svět bez nemocí. Neomezené možnosti. V úchvatné a největší high-tech společnosti The Circle neexistuje problém, který by nebylo možné vyřešit. Její technologie mají moc doslova změnit svět. Právě sem, do zaměstnání snů, nastupuje mladá a ambiciózní dívka Mae (Emma Watson). SDÍLET ZNAMENÁ STARAT SE

Šéf a zakladatel (Tom Hanks) společnosti je vizionář, který vybudoval v Circle ráj na Zemi a který touží po dokonalém světě. Jeho receptem na pokrok a na šťastné a spokojené lidstvo je svět bez tajemství, naprostá otevřenost a transparentnost všech lidí, sdílení . . . a sledování. CHOVÁŠ SE HŮŘ NEBO LÍP, KDYŽ TĚ NĚKDO SLEDUJE?

Mae je obklopená vymoženostmi supermoderní společnosti. Ohromena ideály a vzájemností se na návrh samotného šéfa Circle zapojí do experimentu, který by štěstí a pokrok v Circle mohl rozšířit do celého světa. Současně s tím začne potkávat tajemného muže. Stane se její nový život pohádkovým snem nebo dostane příchuť hororové noční můry? Bude mít kruh, do něhož vstoupila, cestu ven? KDO MÁ TAJEMSTVÍ, LŽE.

Good Morning America & SiriusXM's Town Hall (10.03.2017)

3. dubna 2017 v 21:33 | EW* |  Appearances 2017

10. března nejprve Emma ráno zamířila do ABC studí, protože ji čekalo natáčení živého přenosu pořadu Good Morning America. Bohužel máme k dispozici jen dvě a navíc ještě nevalitní fotografie. Niže se můžete podívat na záznam celého rozhovoru.


Hned z ABC stdudií se Emma přesunul do newyorské SiriusXM's Town Hall, kde pro změnu dělala rozhovor pro Entertainment Weekly Radio. Tady už máme k dispozici krásné kvalitní fotografie, protože tady bylo pro Emmu připravené oficiální focení.