Březen 2017

Reading at the Film Society Lincoln Center in New York City (13.03.2017)

26. března 2017 v 20:54 | EW* |  Appearances 2017

V pondělí 13. března měla Emma v New Yorku opravdu napilno - ještě před závěrečnou premiérou Krásky a zvířete (viz. předchozí článek) Em stihla předčítat Krásku a zvíře dětem v Lincolnově centru. Jak můžete vidět z fotografií, její šaty pro, které byly speciálně pro tuto příležitost navrženy a ušity módním domem Dior, byly inspirovány právě Bellinými šaty ze samotného filmu.'Beauty and the Beast' Premiere in New York City (13.03.2017)

19. března 2017 v 19:51 | EW* |  Appearances 2017

V pondělí se konala pátá a zároveň poslední premiéra Krásky a zvířete, která připadla na New York City. Emma na premiéru dorazila v nádherných černých saténových šatech Givenchy. Jak si můžete všimnout, tak šaty jsou poměrně takové 'odvážné, protože mají nejen holá záda a vysoký rozparek, ale také průhledný výstřih. Celý outfit ještě Emma doplnila o šperky Ana Khouri. Jako obvykle byla Emma jemněji nalíčená a celý look je podtržen výraznou rtěnkou.Celkově musím přiznat, že jak jsem po premiéře v Los Angeles byla trochu zklamaná, tak premiéra v New Yorku mi to vynahradila, protože Emma vypadala nádherně! :)
Na červeném koberci se kromě Emmy procházeli také samozřejmě Dan Stevens a Josh Gad, tentokrát se už ale museli obejít bez Luka Evanse, který po propagaci v LA odletěl do Budapeště, kde natáčí nový film. Z vedlejších postav dorazili Ian McKellen, Stanley Tucci, Audra McDonald a poprvé i Ewan Mcgregor, kterého jsem na první pohled s v tom klobouku a s oholenými vlasy vůbec nepoznala. :D Nechyběli ani hudební skladatel Alan Menken a režisér Bill Condon. :)Departing from LAX Airport in Los Angeles (07.03.2017)

12. března 2017 v 22:48 | EW* |  Candids 2017

Jelikož propagace Krásky a zvířete v Los Angles skončila, v úterý Emma město opustila, aby pokračovala s propagací v New Yorku. Paparazzi ji vyfotili při příjezdu na letiště LAX, což není úplně překvapující, protože tam jsou fotografové snad ve dne v noci a hlídají, jestli se tam neobjeví někdo slavný. :D Každopádně z toho videa je vidět, jak to mají celebrity s fotografy těžké, jak se na ně sesypou a otravují se stupidími otázkami. :D Nicméně Emma azchovala chladnou hlavu a paparazziů si vůbec nevšímala a komunikovala jen s bodyguardy, kteří tam na ní čekali. :) Tady musím fakt pochválit Emmin otfit, ten mi hned padl do oka a na Em vypadá přímo fantasticky! :)


Emma možná trochu překvapivě nepřistála na žádném z celkých newyorských letišť, ale na letišti Newark v New Jersey, které leží zhruba 20 km od Manhattanu. Ani tady ale fotografům úplně neunikla, nicméně podařilo se jim pořídit jen málo snímků a ještě poměrně z dálky. :)


The Ellen Degeneres Show (03.03.2017)

11. března 2017 v 21:45 | EW* |  Appearances 2017

Úplně jsem zapomněla přidát článek, o tom, že Emma byla 2. března hostem v Show Ellen Degeneres a tentokrát se nejednalo jen o obyčejný rozhovor, protože Ellen si pro Emmu připravila i takový speciální 'úkol'. Jednalo se o prank, konkrétně šlo to, že Emma měla předstírat pohovor na to, že hledá pro sebe chůvu. :D Emma to neměla vůbec jednoduché, protože mohla říkat jen to, co jí říkala Ellen přes sluchátko a je to opravdu neskutečně vtipné, chudák ta chůva, já bych po chvíli asi utekla a o Emmě si myslela, že je úplný blázen. :D :D
Jimmy Kimmel Live! (06.03.2017)

10. března 2017 v 16:02 | EW* |  Appearances 2017

V pondělí byla Emma hostem Jimmyho Kimmela v pořadu Jimmy Kimmel Live!. Níže Vám dávám k dispozici celý záznam a hned začátek je úplně parádní, jak je tam ta kraťounká ukázka z Krásky a zvířete a pak ten záběr na Jimmyho, jak se fakt upřímně směje. :D A pak jak Emma vypráví, že tou sněhovou koulí do obličeje skutečně dostala, sice nebyla tak velká jako v tom klipu, ale stejně. :D Emma pak ještě pokračovala s Kráskou a zvířetem, s Jimmym mluvili o natáčení nebo propagaci filmu v Číně. Další část rozhovoru se týkala Emmina knižního klubu, bavili se o tom, jak Emma nechává knížky se vzkazy v metru v Londýně a v New Yorku. Na závěr se hovor otočil ještě k Harrymu Potterovi a Jimmy pustil fakt vtipné video z natáčení Kamene mudrců, jak Emma uměla i scénář Dana a Ruperta a radila jim jejich linky. :D


Protože absolutně nestíhám přidávat to neskutečné množství novinek, tak rovnou do článku přidávám i candids, když Emma na natáčení přicházela a jelikož natáčení následování následovalo hned po Q&A, tak tam má Emma i stejný outfit, Ty fotky jsou každopádně fakt super, protože jak svítí to sluníčko a Emma byla skvěle naladěná a mávala fanouškům, navíc je docela vtipné, jak je ze všech stran obklopená těmi bodyguardy. :D

Fotografové na Emmu samozřejmě čekali i při jejím odchodu ze studia. Strašně moc se mi líbí ten kabát, jak má Emma přehozený přes overal, to vypadá parádně. Emma se tady už trochu věnovala fanouškům, rozdala několik autogramů a potom odjela. :)


'Beauty and the Beast' Press Conferences in Los Angeles (05.03.2017)

7. března 2017 v 22:28 | EW* |  Appearances 2017

V neděli se v Los Angeles v rámci světové propagace Krásky a zvířete konaly hned dvě tiskové konference. Ta první byla pro celý cast Krásky a zvířete, který se v Los Angeles nacházel, na konferenci byli tedy kromě Emmy ještě Dan Stevens, Luke Evans, Jpsh Gad, Audra McDonald, Bill Condon a Alan Menken. Emmě to moc slušelo, dorazila v bílo-černých šatech a moc se mi líbí také líčení a účes.

Jak jsem již psala výše, tak následovala ještě jedna tisková konference, tentokrát ale jen pro Emmu. Jak můžete vidět, účes a líčení má úplně stejně jako na předchozí konferenci, jen se převlékla do poměrně zajímavých a řekla bych i roztomilých :D šatů Oscara de la Renty.


Beauty and the Beast World Premiere in Los Angeles (02.03.2017)

5. března 2017 v 13:38 | EW* |  Appearances 2017

Ve čtvrtek večer proběhla v hollywoodském El Capitan Theatre světová premiéra Krásky a zvířete! Emma na premiéru dorazila v černém overalu od Oscara de la Renty, který byl oživen zlatou růží a Emma k tomu sladila i zlaté ozdoby ve vlasech, což vypadá naprosto fantasticky, celý outfit doplnila ještě o černé Burberry lodičky. Všimněte si také atypického líčení očí! Já osobně jsem z outfitu lehce rozpačitá, protože na jednu stranu se mi to strašně moc líbí, ale na druhou stranu jsem zklamaná, protože světová premiéra je taková největší a tím pádem jsem čekala i nějaký outfit, který by tomu odpovídal, navíc Emma tu hraje Disney princeznu. Tak nějak jsem počítala s tím, že Emma dorazí v nějakých bombastických šatech, prostě v něčem takovém jako před dvěma lety Lily James na světovou premiéru Popelky, navíc když ještě mají Emma s Lily stejnou stylistku. :D V galerii si můžete prohlédnout 100 HQ fotografií. Na premiéru kromě herců z filmu dorazili také například Céline Dion nebo John Legend s manželkou, ti se podíleli na soundtracku k filmu. Emma navíc na premiéru pozvala i bývalé kolegy z Harryho Pottera, takže po červeném koberci se prošel Matthew Lewis se svou snoubenkou a dorazil také Tom Felton, ten ale červený koberec vynechal. Matthew Lewis v jednom z rozhovorů prozradil, že je Emma pozvala přes WhatsApp, kde mají skupinovou konverzaci. :D Matthew a Tom ale nejsou jediní, kteří Emmino pozvání přijali, na londýnskou premiéru dorazila také Evanna Lynch. :)


Beauty and the Beast Premiere and Press Conference in Shanghai

1. března 2017 v 22:10 | EW* |  Appearances 2017

Po londýnském promu se herci přesunuli v sobotu do Číny a to konkrétně do jejího nejlidnatějšího města Šanghaje. Šanghajské promo tour začalo v pondělí kolem poledne našeho času, kdy v šanghajském Disneylandu začala premiéra Krásky a zvířete! Musí říct, že fotky mi skoro vyrazily dech, protože Emma dorazila v absolutně dokonalých šatech mého nejoblíbenějšího módního návrháře Elieho Saaba. Šaty jsou na ramínka a v tělové barvě, poseté kamínky a Emma v nich prostě vypadá naprosto božsky! Šaty doplnila vizážistka Charlotte Hayward jednoduchým make-upem oživeným tmavší karmínovou rtěnkou. Fotky z této premiéry jsou úplně skvělé, nejen Emma, ale i ostatní herci se fotili s fanoušky o sto šest a bylo vidět, že si to fakt užívají. Navíc si všimněte, jak oblek Dana Stevense ještě více podtrhuje tu blankytně modrou barvu jeho očí. <3 :D

Druhý propagační den byl v rámci tiskové konference, které se opět zúčastnila hlavní čtveřice ve složení Emmy, Dana, Luke a Joshe, která byla jako obvykle doprovázena režisérem Billem Condonem. Emma na sobě měla jednoduchý čený overal doplněný o bílé tenisky, což mě osobně se strašně líbí. :D Jako obvykle její vizážistka zvolila jen lehounké líčení, vlastně mi to přijde, jako kdyby nebyla vůbec namalovaná a vlasy měla spletené do copánku na straně. :)

Na závěr přidávám várku fotek ze sociálních sítí, ky většina fotek pochází z účtu _the_press_tour, který Emma založila speciálně pro promo tour ke Krásce a zvířeti. Některé fotky jsou ale i od ostatních herců. Ku příkladu hned tu první zveřejnil Luke Evans po jejich příletu do Číny a ta fotka je fakt super, jak všichni vypadají po dlouhém letu unaveně a Emma s Lukem jak jsou napresovaní v tom jedom křesle. :D Další osobní fotky zveřejnili také Josh Gad a Dan Stevens, který na instagram vyvěsil nejvíc rozromilé selfie s Emmou. <3 Nádherné jsou také fotky ze střechy hotelu, kdy Emma pózuje s výhledem na moderí centrum Šanghale, hlavně ta, kterou vidíte níže jako prostřední je naprosto dokonalá. <3