Únor 2017

Beauty and the Beast Promo Tour in London

26. února 2017 v 12:50 | EW* |  Appearances 2017

Konečně se mi po třech dnes podařilo dostat do blogu, takže Vás dnes čeká opravdu dlouhý článek z celého londýnského proma, které trvalo od středy do pátku. Původně jsem chtěla novinky přidávat po dnech, že by každý den měl svůj článek, ale bohužel kvůli technickým problémům, které se objevily, bych potom absolutně nestíhala, jelikož herci už jsou zase v Číně, kde promo pokračuje, takže to bohužel jinak nejde. :D

Jak jsem psala výše, promo v Lndýně začalo ve středu, kdy herci celý den poskytovali různé rozhovory. Tento den se tak nějak obešel bez pozornosti paparazziů, máme tedy k dispozici jen málo fotek přímo z natáčení rozhovorů. Emma je na všech fotkách s Danem Stevensem.

Ve čtvrtek v 18 hodin londýnského času začala londýnská premiéra Krásky a zvířete nejdříve ve Spencer House a poté v interiérech kina Odeon na Leicester Square. Emma dorazila v nádherných světle modrých šatech s ohromnou vlečkou od návrhářky Emilie Wickstead. Emmě to dle mého názoru na premiéře neskutečně slušelo, strašně moc se mi líbí i lehké líčení a nádherný zapletený účes. Navíc s každé fotky s Danem mám radost jak malé dítě, je vidět, že si spolu neuvěřitelně sedli a fakt si rozumí, na jedné fotce z pódia při Emmině odchodu se Dan sehnul a nesl za ní tu vlečku. :D
Na premiéru dorazili také Luke Evans, Josh Gad, Emma Thompson, Stanley Tucci, Audra McDonald, Nathan Menken, hudební skladatel Alan Menken a režisér Bill Condon.

Po každé správné premiéře následuje také afterparty a ani v tomto případě nebyla žádná výjimka. Emma na premiéru dorazila v béžových šatech od Stelly McCartney, které na sobě měla v září v New Yorku na oslavách dvouletého výročí HeForShe. Zatímco v září měla šaty převázané černou stuhou, tentokrát vsadila na stuhu z červeného sametu. Ze samotné afterparty máme k dispozici bohužel jen jednu fotografii.


Výše jsem vám psala, jak si spolu herci hodně rozumí a jelikož ve čtvrtek slavil Josh Gad narozeniny, afterparty byla tak trochu spojena i s oslavou jeho narozenin a Luke Evans zveřejnil na twitteru a instagramu, jak Joshovi přejí vše nejlepší, je paráda, jak Luke zpívá z plných plic a nese ten dort a Dan jak čapne tu ohromnou kytku. :D Ve videu bohužel není vidět Emma, ale Johsovi tam přejí (zpívají :D) také Emma Thompson, Audra McDonald, Ian McKellen nebo Bill Condon.

Londýnské promo Krásky a zvířete bylo zakončeno pátečním photocallem, který se konal v hotelu The Corinthia. Emma dorazila v čeném overalu s průstřihy, který doplnila o černé lodičky Burberry. Na photocallu se k Emmě, Danovi a Lukovi připojili také Audra McDonald a Stanley Tucci s Billem Condonem a Alanem Menkenem, nicméně poprvé v rámci proma chyběl Josh Gad. Nedorazili ani Emma Thompson s Ianem McKellenem, kteří se účastnili čtvrteční premiéry.

Jako poslední bod článku přidávám sérii fotografií ze sociálních sítí, hlavně z instagramu _the_press_tour, který Emma založila právě na zákulisní fotky. Jedna fotografie je potom z twitteru Audry McDonald.


Candids from Paris and London (19.-21.02.2017)

23. února 2017 v 23:08 | EW* |  Candids 2017

V neděli po soukromém promítání Krásky a zvířete pro tisk v Paříži šli herci společně na večeři a paparazziům se podařilo zachytit Emmu při odchodu z restaurace. Bohužel máme k dispozici jen dvě fotografie.

O den později, tedy v pondělí, na Emmu čekali fotografové před hotelem Meurice, kde byla ubytovaná a vyfotili ji při odchodu z hotelu předtím než odjela na tiskovou konferenci a photocall. Kromě fanoušků na ni také čekal dav fanoušků, kterým Emma zamávala. Můžete vidět, že už má na sobě modré šaty Louise Vuittona, nicméně ještě není nalíčená ani nemá udělané vlasy. Na fotkách je ale úplně zlatá, jak se usmívá od ucha k uchu.

Poslední fotky z Paříže máme z úterý, ty jsou konkrétně z Emmina příjezdu na vlakové nádraží Gare de Nord, kde Em čekala na Eurostar, kterým odjela zpátky do Londýna. Naprosto zbožňuju Emmin outfit, tohle se vážně neskutečně povedlo! Tyhle fotografie jsou bohužel potagované, protože bez tagů jsem je nikde nenašla.

Poslední candids jsou taktéž z úterý a tentokrát už z Londýna, konkrétně z nádraží St Pancras, kam Emma přijela Eurostarem z Paříže. Na fotkách Emma zase vypadá skvěle, směje se na všechny strany. :D


Beauty and the Beast Press Conference and Photocall in Paris (20.02.2017)

21. února 2017 v 20:54 | EW* |  Appearances 2017

Emma včerejší propagační den v Příži začala s rozhovorem v televizním pořadu 50 Minutes Inside, z jehož natáčení máme k dispozici bohužel jen jednu fotografii. Rozhovor se bude vysílat na stanici TF1.

Odpoledne se konala tisková konference ke Krásce a zvířeti, na kterém už byli přítomni všichni, kteří se do Paříže sjeli - konkrétně tedy kromě Emmy ještě Dan Stevens, Luke Evans, Josh Gad, režisér Bill Condon a také Alan Menken, který skládal hudbu nejen pro tuto verzi Krásky a zvířete, ale i pro tu původní animovanou z roku 1991.

Ihned po tiskové konferenci následoval photocall. Právě na fotkách z photocallu můžeme konečně pořádně vidět Emmin outfot, ze kterého jsem byla nejdřív trochu rozhozená a říkala jsem si, co to jako je, ale teď se mi strašně líbí. :D Em na sobě měla model od Louise Vuittona, který jevyroben z recyklovaných plastových lahví.

Na závěr přidávám ještě takový mix fotek, který byla pořízeny během včerejšího dne a jedná se spíš o osobní fotky nebo o fotky s fanoušky. :)


Beauty and the Beast Press Screening in Paris (19.02.2017)

20. února 2017 v 16:09 | EW* |  Appearances 2017

Včera oficiálně začalo promo tour ke Krásce a zvířeti a první zastávkou je Paříž, což je docela tématické, protože právě ve Francii se příběh odehrává. První akcí bylo včerejší úplně první promítání Krásky a zvířete, nicméně pouze pro tisk a pozvané, takže o žádnou oficiální premiéru se nejednalo. Herci tedy ani nepózovali na červeném koberci, jen s nimi byl krátký panel na pódiu před samotným zahájením filmu. Spolu s Emmou se akce zúčastnili Dan Stevens (zvíře/princ), Luke Evans (Gaston), Josh Gad (Le Fou) a režisér Bill Condon. Emma dorazila v kalhotovém modelu od Oscara de la Renty a jak si můžete všimnout, tak má poměrně o dost prodoužené vlasy, což je vidět hlavně zezadu. :)

V rámci promo tour Emma také založila nový instagramový účet, kam hned začala přidávat zákulisní fotky. Od večerejšího odpoledne účet získal již 237 tisíc followerů, takže i vy určitě začněte účet sledovat, pokud máte instagram. :) Zároveň přidávám i další fotky ze sociálních sítí, hlavně tedy z instagramu, které se během včeješka objevily. Hodně z nihch je od Emminy stylistky Rebeccy Cobin Murray, se kterou Emma začala spolupracovat minulý rok. Upřímně vůbec netuším, jestli Emma ještě pracuje i se Sarah Slutsky, protože ta se starala o Emminy outfity několik let a jejich poslední spolupráce byla zhruba před rokem, takže vůbec nevím. Každopádně Rebecca je stylistkou také Lily James, se kterou objela před dvěma lety celé turné Popelky, kde Lily vypadala naprosto fantasticky, takže jsem zvědavá, jak se s tím Rebecca popere tentokrát. :)

Poslední fotografie v rámci tohoto článku jsou candids z Emminy včerejšího příjezdu do Paříže. Emma dorazila z Londýna Eurostarem a na nádraží už na ni čekalo několik fanoušků. Jak můžete vidět, Emma byla skvěle naladěná, fanouškům mávala a s některými se i vyfotila. Em samozřejmě nepřijela sama, ale s celým týmem (team Watson!), včetně stylistky Rebeccy Cobin Murray nebo agentem Lukem Windsorem (ten je jen tak pro zajímavost agentem např. také Toma Hiddlestona), který ji doprovází na všechny společenské akce, popřípadně se střídá s Emminou agentkou Denise, ta s Emmou byla například minulý měsíc ve Washingtonu.ELLE UK (March 2017)

18. února 2017 v 12:59 | EW* |  Magazine Scans 2017

Do galerie jsem nahrála všechny scany z březnové ELLE UK, pro kterou Emma samozřejmě nafotila i nový photoshoot, opět s Kerry Halihan, stejně jako v prosinci 2014. Emmu znovu vyzpovídala Lorraine Candy a mně osobně se strašně líbí název, který zvolili hned na titulní stránku a to The Activist Returns. Je to takové stručné a naprosto výstižné. :D Celý článek je převážně o feminismu a Emmině zapojení v této oblasti, ale také o eko módě a Emmině kniižním klubu. Jako obvykle ELLE zvolila dvě obálky - ta s růžovým pozadím se dostala doklasického prodeje, cover s šedým pozadím je jen pro předplatitele. :)


ELLE Style Awards (13.02.2017)

16. února 2017 v 21:12 | EW* |  Appearances 2017

V pondělí se Emma po třech letech opět zúčastnila ELLE Style Awards v Londýně, kde byla oceněna jako Žena roku! Emma bohužel z nějakého důvodu nedorazila na červený koberec, takže fotografií z galavečera je dost málo - já jsem pořád kontrolovala sociální sítě a ty už byly plné fotek z akce, všichni už měli červený koberec za sebou a Emma pořád nikde, tak jsem si asi v 11 řekla, že na to kašlu, že Emma asi nedorazí. :D Nicméně ráno jsem se podívala na instagram a Emma nakonec opravdu dorazila (a všechny fotila byly následně pořízeny v zákulisí) v náherných světlých krémových šatech od Diara, které mají na sobě barevné výšivky (podobné ale v černé měla na sobě v říjnu na Harper's Bazzar Woman Of The Year, které byly taktéž od Diora). Za šaty tedy dávám plný počet bodů, nicméně mě poměrně zklamal účes, který se dokonce na některých fotkách liší, na většině má Em pěšinku na straně, později se ale objevily ještě tři fotografie (jedna z nich jako úvodní) a tam má Emma pěšinku uprostřed a celý účes mi přijde prostě jiný, aždopádně ten druhý se mi líbí víc. :D Co ale beru jako největší mínus je to, že Emma mi na fotkách přijde buď nemocná nebo fakt hodně unavená a také hodně pohublá, tak snad je v pořádku. :)

Zároveň přidávám i fotogafie z odjezdu, kdy na Emmu čekali neodbytní paparazzi. Jak jsem již psala výše, tak Emma nejenže na akci pozdě přijela, ale také prý i brzy odjela. Podle fotek se snažila co nejrychleji se dostat do auta zachumlaná v černém kabátě.


Entertainment Weekly (by Kerry Hallihan)

12. února 2017 v 14:06 | EW* |  Photoshoots 2017

S Kerry Hallihan Emma nefotila jen pro britskou ELLE, ale také pro Entertainment Weekly, konkrétně pro březnové číslo, které vyjde jako speciální sběratelská edice s Kráskou a zvířetem na obálce. Prozatím byly z photoshootu zveřejněny dvě fotografie a i když nejsou v HQ, tak kvalita není úplně špatná. Jako všechny shooty, které Emma s Kerry nafotila, tak i tento je takový jednodušší, což mi přijde na jednu stranu trochu škoda, protože nějaký zajímavější shoot by vůbec nebyl na škodu, ale i tyto fotky jsou krásné. Co na phtotoshoot říkáte vy? Zaujal Vás více tento nebo ten pro ELLE, který jsem zveřejňovala v minulém článku? :)


ELLE UK (by Kerry Hallihan)

11. února 2017 v 14:43 | EW* |  Photoshoots 2017

Emma bude na obálce březnového čísla britské ELLE, která jde do prodeje 14. března a s novou titulkou samozřejmě přišel i nový photoshoot. Ten Emma nafotila s Kerry Hallihen, se kterou nespolupracovala poprvé, už spolu nafotili photoshoot pro ELLE UK, konkrétně pro prosincové číslo roku 2014. Z photoshootu zatím máme k dispozcici tři fotografie, ale do galerie jsem nahrála zatím pouze dvě, které byly hned zveřejněny jako HQ, třetí fotka příliš kvalitní nebyla. Já osobně mám ze shootu ohromnou radost, protože poslední pořádný photoshoot Emmy byl na podzim 2015. Co na photoshoot říkáte vy? :)

Zároveň bylo také potvrzeno, že se Emma zúčastní ELLE Style Awards 2017, jelikož byla jmenována Ženou roku. Akce proběhne v pondělí 13. února v Londýně. Pro Emmu to na ESA nebude první ocenění, v roce 2014 byla zvolena Herečkou roku a v roce 2011 Módní ikonou roku!


'The Circle' Trailer #2

9. února 2017 v 20:08 | EW* |  Videos
Před pár hodinami byl zveřejněn nový trailer na The Circle s Emmou a Tomem Hanksem v hlavních rolích a tentokrát už je to oprabdu pořádný trailer a ne jen teaser jako minule. Trailer odhaluje poměrně hodně záběrů z filmu a hlavně víc ukazuje příběh a samozřejmě také nové pohledy na postavy. Nezapomeňte, že světová premiéra filmu je 28. dubna, do českých kin se dostane o den dříve, tedy 27. dubna. :)


'Beauty and the Beast' Gallery Update

7. února 2017 v 18:03 | EW* |  Gallery Update

Premiéra Kráska a zvířete se nezadržitelně blíží, a protože je už příští měsíc, tak se poměrně pravidelně objevují ové fotky z flmu, nové promo produkty a plakáty. Právě plakáty přidávám jako první, tři nové jsou mezinárodní, jeden je konkrétně pro IMAX, další je francouzský a poslední dokonce japonský. Objevují se plakáty i jiných zemí, ale jak už víte, tak je nahrávám jen v případě, že už stejný nebyl vydán v mezinárodní nebo české verzi, což se tedy týká rávě japonského a francouzského plakátu, kterýé v jiných jazycích zveřejněny nebyly.

Další položkou tohoto článu jsou fotografie přímo z filmu, kterých bylo zveřejněno poměrně dost, ale v takové docela podivné kvalitě. :D Každopádně do galerie jsem je nahrála a doufám, že se později objeví už v pořádné kvalitě.

Stanoveny byly také dvě premiéry filmu, první se uskuteční v Londýně už 23. února, světová premiéra proběhne v Los Angeles 2. března. Další data a místa premiér zatím zveřejněna nebyla, ale hned jak se je dozvím, tak vám je vypíšu do menu. :)