Leden 2017

Arriving in Washington DC (20.01.2017)

21. ledna 2017 v 12:06 | EW* |  Candids 2017

Emma včera odpoledne dorazila do Washingtonu DC v doprovodu své maminky. Podle některých zpráv přijela z New Yorku a je velmi pravděpodobné, že do Washingtonu dorazila za účelem dnešního pochodu žen, který začne v 10 hodin dopoledne tamního času, ale nebude se konat jen ve Washingtonu, nýbrž ve městech po celém světě. Emma dorazila jako obvykle v jednoduchém černém outfitu a opět nebyla nalíčená, ale i tak jí to moc slušelo.


'Beauty and the Beast' Posters

20. ledna 2017 v 16:04 | EW* |  Gallery Update

V galerii se můžete podívat na novou várku plakátů ke Krásce a zvířeti, které se v poslední době objevily. Dohromady je to pět nových verzí a na dvou z nich dokonce můžeme vidět všechny postavy, na třech je pouze Belle se zvířetem. Plakáty jsem jako obvykle nahrála jen v angličtině a v češtině, pokud Falcon vytvořil českou verzi. Na facebooku jsem našla i poslední plakát v češtině, ale kvalita fotek z facebooku není moc velká, takže si počkám na lepší kvalitu a do galerie plakát nahraji až potom. Jeden plakát je v portugalštině, protože ten samý se v češtině ani angličtině neobjevil.

Zároveň se také objevil cover alba oficiálního soundtracku a navíc byli onámeni interpreti dvou nových songů. O píseň 'Beauty and the Beast' se postarají Ariana Grande a John Legend, song 'How Does a Moment Last Forever' nazpívá Celine Dion.


Total Film (March 2017)

18. ledna 2017 v 11:02 | EW* |  Magazine Scans 2017

Kráska a zvíře dorazí do kin po celém světě již za méně než dva měsíce a tak se přirozeně začíná rozjíždět plná propagace filmu. Titulní stranu Krásce a zvířeti věnoval Total Film, konkrétně jeho březnové číslo. Uvnitř dostala Kráska a zvíře prostor na deset dtran, které jsou plné nových fotografií, komentářů a rozhovorů s herci a zajímavostmi o filmu (například o tom, jak se vytvářela grafická podoba zvířete). Na závěr tam jsou dva samostané rozhovory, jeden s Danem a druhý s Emmou.


New Outtakes by Bjorn Iooss

16. ledna 2017 v 17:26 | EW* |  Gallery Update

V galerii se můžete podívat na dva staronové fotografie z photoshootu pro magazín The Edit, který Emma nafotila s Bjornem Ioossem v roce 2013. Z fotek mám ohromnou radost, protože tohle je jeden z mých oblíbených photoshootů a tyhle jsou stejně krásné jako ty ostatní.


'Beauty and the Beast' Synopsis, Still & Posters

11. ledna 2017 v 14:15 | EW* |  Gallery Update

V hrané adaptaci animované klasiky Kráska a zvíře společnosti Disney, jež je ohromující filmovou oslavou jednoho z nejpopulárnějších příběhů vůbec, velkolepým způsobem ožívají příběh a postavy, které diváci znají a zbožňují. Kráska a zvíře popisuje pozoruhodný příběh Krásky, bystré, krásné a nezávislé mladé dívky, kterou ve svém zámku uvězní děsivé zvíře. Navzdory strachu se spřátelí se zakletým zámeckým služebnictvem a uvědomí si, že se pod obludným zvířecím zevnějškem ukrývá vlídná duše skutečného prince.

V galerii se také můžete podívat na nový plakát a to v mezinárodní i české verzi. Na plakátu jsou tentokrát všechny postavy v jejich lidské podobě - kromě Dana Stevense, na jehož podobu prince si ještě budeme muset nějakou dobu pravděpodibně počkat.

Poslední tři fotografie jsou z různých promo produktů, které se v poslední době objevují. Na jedné fotce je Emma jako Belle ve žlutých šatech, na druhé v modrých, které bude pravděpodobně mít ze začátku filmu. Na poslední fotce je Emma v šatech, které byly původně označeny jako svatební, nicméně producenti je označili jako šaty na královskou oslavu, tak uvidíme. :)


'The Circle' Reshooting in Los Angeles (06.01.2017)

8. ledna 2017 v 11:35 | EW* |  Gallery Update

V předcházejícím článku jsem vás informovala, že Emma je momentálně v Los Angeles, jelikož se ještě na poslední chvíli musí přetočit nějaké scény z thrilleru 'The Circle', který se do českých kin dostane 27. dubna 2017, světová premiéra je stanovena o den později, tedy na 28. dubna 2017. Na plac se musela vrátit i v pátek, kdy se na natáčení dostali paparazzi a my tak máme první pořádné fotky roku 2017. Em vypadala, že je dobře naladěná, moc jí to slušelo, hlavně se mi líbí ty tenisky, ty fialové jsou parádní.


'The Circle' Stills, Poster & Reshooting in Los Angeles

6. ledna 2017 v 23:02 | EW* |  Gallery Update

V galerii se můžete podívat na dvě stillsky k filmu The Circle. Mně osobně se spíše zdají jako screeny z traileru, ale jsu v opravdu vysoké kvalitě a vydané byly jako stills, tak jsem je tak tedy zařadila. Poslední fotografie je první vydaný plakát.

Natáčení filmu skončilo v říjnu 2015, nicméně někteří herci se museli dnes vrátit na plac, aby přetočili některé scény. Na dnešním přetáčení scén se v Los Angeles objevili Patton Oswald, Tom Hanks a také Emma. ZDE se můžete podívat na kraťounké video, které pořídila jedna šťastná studentka na univerzitě v LA. Světová premiéra filmu je stanovena na 28. dubna 2017, k nám se ale film dostane dokonce o den dříve, tedy 27. dubna 2017.


Poll Of The Month #30

1. ledna 2017 v 20:24 | EW* |  Poll Of The Month
Hlasujte pro lepší outfit:
'Gravity' Premiere in NYC (01.10.2013)
'Colonia Dignidad' Premiere in Berlin (05.02.2016)


'Beauty and The Beast' TV Spot & Something There Sneak Peek

1. ledna 2017 v 7:00 | EW* |  Videos
Disney zveřejnilo o Vánocích TV Spot, který na začátku s přáním k Vánocům uvádí Emma, Dan Stevens, Luke Evans a Josh Gad. V posledním dni roku byla zveřejněna další verze, tenokrát už jen s Emmou a Danem, kteří přejí vše nejlepší do nového roku. Co se týče spotu, tak kromě jedné scény jsme už všechno viděli v traileru. :)

Nakonec tu mám pro Vás první ukázku hudební. Je na ní Emma, která zpívá Something There a zní naprosto úžasně. Strašně moc se na hudební čísla těším, protože písničky z Krásky a zvířete jsou prostě dokonalé. :)