Prosinec 2016

'Beauty and the Beast' Stills & Theatre Display

17. prosince 2016 v 10:53 | EW* |  Gallery Update

Dnes jsem si pro Vás připravila článek, který se týká Krásky a zvířete, jejíž premiéra v českých kinec je přesně za 3 měsíce. Na první stillce, kterou vydal magazím Empire můžete vidět Belle na trhu a to ve společnosti Gatona v podání Luka Evanse. Na druhé still je Belle v paláci Zvířete v momentě, kdy poprvé spatří růži.

Druhá část článku se jedná 'plakátu' - nebo spíš 3D modelu plakátu, na kterém můžeme skoro všechny postavy vidět v lidské podobě. To mi přijde úplně parádní, všichni vypadají tak krásně. Zvíře je sice pořád v podobě Zvířete, ale to myslím vůbec nevadí, o to víc se těším na film, jak bude Dan Stevens jako princ vypadat. V galerii se můžete podívat na spoustu fotek plakátu a nahrála jsem i ty detailnější záběry se všemi postavami, nejen s Emmou. Strašně moc doufám, že tohle se objeví i v našich kinech, protože to by bylo super. :)


Social Media Gallery Update

12. prosince 2016 v 22:45 | EW* |  Miscellaneous

Protože se téměř neobevují novinky, tak jsem se rozhodla udělat opět takový menší update sociálních sítí, hlavně tedy instagramu. Všechny fotky jsou byly pořízeny v listopadu, konkrétně v New Yorku. Na první fotce Emma rozmisťuje další výtisky Mom & Me & Mom, takže nejen v Londýně, ale i v New Yorku měli lidé možnost najít výtisky knihy, navíc s krátkým vzkazem od Emmy. Další fotka je od Emminy kadeřnice, ta sdílela Emmin look na premiéru dokumentárního filmu City of Joy. Poslední fotky jsou z jednoho dne propagace Krásky a zvířete, která probíhala v polovině v listopadu.


The Circle - Official Teaser Trailer

9. prosince 2016 v 12:59 | EW* |  Videos
V úterý byl představen první teaser trailer na thriller The Circle, který Emma natáčela minulý rok na podzim v Los Angeles s Tomem Hanksem. Tom Hanks zde hraje roli Eamona Baileyho, zakladatele společnosti na technologie a sociální média, Emma roli Mae, mladé asistentky, která začne ve společnosti pracovat. V dalších rolí se představí John Boyega nebo Patton Oswald. Film je natočen podle knižní předlohy Dava Eggerse.
Já musím říct, že se na film strašně těším, protože už ten trailer je prostě pecka, přijde mi fakt skvěle udělaný, takový děsivý, což je způsobeno pravděpodobně i tou hudbou. Film vtrhne do kin v USA 28. dubna 2017, my se ho dočkáme dokonce o den dříve, 27. dubna 2017. Jak se vám trailer líbí a půjdete na něj do kina? :)


Domino Magazine's Holiday Pop Up in NYC (01.12.2016)

4. prosince 2016 v 23:32 | EW* |  Appearances 2016

Emma ve čtvrtek dorazila do vánočního obchodu magazínu Domino v New York City. Nešlo o žádnou velkou oficiální akci, jak můžete poznat už podle fotek, protože jich je opravdu malinko a navíc Emma na sebe oblékla neformální outfit. Černý základ doplnila o tmavě šedý kabát a dlouho béžovou šálu. Byla jen lehounce nalíčená a vlasy měla v culíku, ale i tak jí to slušelo. :)


Poll Of The Month #29

3. prosince 2016 v 23:13 | EW* |  Poll Of The Month
Hlasujte pro lepší outfit:
BAFTA Los Angeles Jaguar Britannia Awards (30.10.2014)
TIME100 Gala Night at the Lincoln Center in New York (21.04.2015)


Shopping in New York City (28.11.2016)

1. prosince 2016 v 20:26 | EW* |  Candids 2016

Emma trávila skoro celý listopad v New Yorku, jelikož v půlce měsíce se musela věnovat povinnostem týkajích se začínající propagace Krásky a zvířete. V pondělí si Emma vyrazila do města na nákupy a my tak máme k dspozici nový set fotografií, protože se jí nepodařilo vyhnout se fotografům. Jako obvykle na sobě měla pohodlný a tmavý outfit, který jí moc sluší, jen já osobně bych zvolila jiné kalhoty. :)