Listopad 2016

Disney Studios Photoshoot (BTS)

24. listopadu 2016 v 18:49 | EW* |  Miscellaneous

Minulý týden pomalu začala propagace Krásky a zvířete. V úterý 15. listopadu se hlavní čtveřice (Emma - Belle, Dan Stevens - Zvíře, Luke Evans - Gaston a Josh Gas - Le Fou) sešla v Disney studiích v New Yorku, kde společně nafotila photoshoot. Josh Gad ten den měl také na starost Disneyho účet na instagramu a právě od něj máme tyto krásné a vtipné fotografie a videa. Emma na sobě měla model od Victorie Backham. Už teď se strašně moc těším na fotky. <3
'Beauty and the Beast' Live Chat in NYC (14.11.2016)

22. listopadu 2016 v 21:54 | EW* |  Appearances 2016

Minulé pondělí proběhl v rámci zveřjnění prvního traileru a také začínající propagace Krásky a zvířete Live Chat. Live Chat probíhal přes facebook a zúčastnili se ho hlavní herci - Emma, Dan Stevens (Zvíře), Luke Evans (Gaston) a Josh Gad (Le Fou) a také režisér Bill Condon. Níže se kromě dvou fotografií můžete podívat také na záznam. Já musím přiznat, že jsem z nich nadšená, je vidět jak si všichni perfektně sedli. Já bych asi víc nadšená už být ani nemohla, protože v jednom filmu se sejdou hned dva moji velcí oblíbenci, Luke Evans a hlavně Dan Stevens. <3 Jak na vás herci jako tým působí? Určitě mi nezapomeňtě napsat váš názor do komentářů :)Museum of Modern Art Film Benefit in NYC (15.11.2016)

18. listopadu 2016 v 20:06 | EW* |  Appearances 2016

Jak už jsem zmiňovala v předcházejícím článku, Emma se v úterý zúčastnila speciální akce v Muzeu moderního umění v New Yorku, která se konala na počest Toma Hankse, tedy Emminého kolegy z filmu The Circle, který půjde do kin příští rok. Emma na sebe oblékla černé mini šaty od australské módní návrhářky Kit Willow, ke kterým zvolila jednoduché sandálky. Tentokrát vsadila na takový jednoduchý nude make up a zapletené vlasy, které si během dne musela obarvit, protože ještě ten den ráno fotila photoshoot ve studiích Disney a tam měla vlasy ještě světlé. Emma celkově vypadala skvěle a jsem strašně ráda, že se na akci ukázala a přišla Toma podpořit, jen škoda, že spolu nemají žádnou společnou fotku. :)


Arriving at the Museum of Modern Art Film Benefit in NYC (15.11.2016)

17. listopadu 2016 v 13:59 | EW* |  Candids 2016

V úterý se Emma zúčastnila speciálí akce v Muzeu moderního umění v New Yorku, která probíhala na počest herce Toma Hankse, tedy i Emminého kolegy z filmu The Circle. Níže se můžete poívat na 17 fotografií, když Emma na akci přijížděla a já musím uznat, že vypadala opravdu skvěle. Moc se mi líbí outfit, ten kabát je úplně dokonalý a hlavně, Emma byla očividně dobře naladěná, protože se usmívala a dokonce i mávala, což normálně na candids fotkách nedělá. V pozadí si můžete všimnout jejího agenta Luka Windsora.

Při psaní tohoto článku mi také došlo, že sjem úplně zapomněla na blog přidat candids fotky, které byly pořízeny 2. listopadu v Londýně. Emma je tam klasicky nenalíčená a v jednoduchém outfitu a jako obvykle nebyla z fotografů moc nadšená a snažila se jich nevšmat.


'Beauty and the Beast' Official US Trailer

14. listopadu 2016 v 22:14 | EW* |  Videos
Dnes ráno newyorského času (u nás tedy odpoledne) byl přes Good Morning America uveřejněn plnohodnotný trailer na Krásku a zvíře. Já se tady nechci moc rozepisovat, protože trailer je ještě lepší než jsem očekávala a jsem neuěřitelně nadšená. Líbí se mi všechny postavy - hlavně Zvíře, Dan Stevens se opavdu povedl! Prostě jsem z traileru úplně nadšená a na film se neuvěřitelně těším! <3 Určitě mi do komentářů nezapomeňte napsat váš názor. :)

Rovnou do článku přidávám i trailer s českým dabingem, který mně osobně se vůbec nelíbí, hlavně Dan Stevens jako Zvíře to podle mě docela schytal. Flacon zatím plánuje uvést film do kin POUZE s českým dabingem, takže pokud s tím nesouhlasíte a rádi byste, aby si diváci mohli vybrat, zda chtějí film vidět s dabingem nebo v originále, tak jim to určitě napiště, ať už na email nebo třeba přes facebook. :)


Social Media Update & Andrea Carter-Bowman Portrait

13. listopadu 2016 v 21:09 | EW* |  Gallery Update

Dnes mám pro vás takový update fotek, které Emma sdílela na sociálních sítích, a protože na blog jsem je dlouho nepřidávala, tak jich bude docela hodně. Naleznete tam fotky ještě z New Yorku, kdy Emma slavila dvouleté výročí HeForShe, několik dalších je potom z Kanady, kde Em koncem září byla hostem na summitu One Young World. Z Kanady je i úvodní fotografie, na které Emmu můžete vidět s manželkou kanadského premiéra a fotka je pořízená na skútru, na kterém Emma a Sophie jezdily po Torontu a jeho okolí. Další dvě fotografie potom představují některé kousky z kolece Zady. Poslední fotografie se týkají knižního klubu Our Shared Shelf, kdy Emma představila knížku na listopad a prosinec, tentokrát se jedná o Mom & Me & Mom od Maye Angelou. Poslední dvě fotky jsou z metra v Londýně a v New Yorku, kde Emma na různých místech knihy schovávala a do každé napsala nějaký vzkaz.

Abych nemusela psát samostatný článek kvůli jedné fotce, tak do článku přidávám ještě nový portrét z photoshootu, který Emma nafotila minulý rok na podzim s Andreou-Carter Bowman. Tato fotografie byla použita na předávání cen Harper Bazaar's Woman of the Year, které proběhlo 31. října v Londýně a Emma tam byla oceněna jako nejvíce inspirativní žena roku.


'City of Joy' Premiere in NYC (11.11.2016)

12. listopadu 2016 v 22:33 | EW* |  Appearances 2016

Jak možná víte, ve čtvrtek večer proběhla premiéra Fantastických zvířat a kde je najít v New Yorku a jelikož Emma pár dní předtím do NY dorazila, tak jsem opravdu věřila, že se na premiéře objeví, nicméně k mému zklamání tomu tak nebylo a na 99% nebude ani na premiéře londýnské, která se uskuteční v úterý, protože si myslím, že to bude ještě pořád v New Yorku, jelikož v pondělí proběhně na facebooku live stream ke Krásce a zvířeti, na kterém budou přítomni ještě Dan Stevens, Luke Evans, Josh Gad a režisér filmu Bill Condon.
Na premiéře se Emma objevila o den později, kdy sice nešlo o Fantastická zvířata, ale o premiéru dokumentu City of Joy, která proběhla v rámci filmového festivalu DocNYC. Film se odehrává ve východní demokratické Republice Kongo a sděluje to, jak ženy musí trpět pro to, aby mohly zastávat vůdčí pozice.


Emma Watson as Belle in Beauty and the Beast: First Look

8. listopadu 2016 v 20:21 | EW* |  Gallery Update

Vzhldem k tomu, že fotografie zaplavily minulý týden internet, tak už jste je asi viděli, ale samozřejmě je musím zveřejnit také zde na bogu. Já jsem úplně nadšená, protože na Krásku a zvíře se staršně moc těším a fotky vypadají úplně fantasticky. Emma jako Belle vypadá nádherně, ty žluté šaty jsou naprosto dokonalé, sice trošku jednodušší než v animované verzi, ale to vůbec nevadí. Kromě dvou stillsek Belle ve žlutých šatech, kdy na jedné je přímo tanec Belle a zvířete, tak bylo publikováno ještě několik dalších, na kterých je Belle v modrých šatech (můžeme ji vidět s otcem nebo opět se Zvířetem) a i ty jsu krásné a Emmě to moc sluší. Byly zveřejněny i fotografie s dalšími postavami jako je Gaston a Le Fou nebo Cogsworth a další, ale ty jsem do galerie nenahrávala, nicméně můžete se na ně podívat například na csfd.

Rovnou využiji tohoto článku ke Krásce a zvířeti a přidávám ještě čtyři fotografie ze speciálního klipu, který byl vydán v rámci 25. výročí animované verze a Emmu tam můžeme vidět vedle Dana Stevense (Zvíře) pči čtení scénáře neo ve studii při nahrávání písniček pro film. Poslední fotka byla vydána minulý týden spolu se stillskami a pochází ze samotního natáčení a s Emmou je na fotce režisér Bill Condon.


Harper Bazaar's Woman of the Year (31.10.2016)

2. listopadu 2016 v 21:55 | EW* |  Appearances 2016

V pondělí večer se Emma zúčastnila slavnostního večera předávání cen Harper's Bazaar's Woman of the Year, kde byla oceněna jako nejvíce inspirativní žena roku. Já osobně musím uznat, že nikho lepšího vybrat nemohli a Em ocenění strašně moc přeju, protože si ho opravdu zaslouží. Jelikož byl v pondělí také Helloween, Emma dorazila v tématických šatech od Diora a ty jsou prostě senzační, takové správné halloweenské - jen se podívejte na pavučinky a netopýra, ale zároveň krásné a elegantní.
Na pódium Emmu uváděl David Heyman, který produkoval všech osm Potter filmů, takže se znají už dlouhých 16 let, a spolu s Emmou měli také produkovat Královnu Tearlingu, ale projekt byl kvůli Emmině časové vytíženosti pozastaven, tak uvídme, jestli z toho nakonec něco bude. S Davidem je Emma také na několika fotkách, a z ty mi udělaly opravdu radost, protože spolu měli vždycky blízký vztah, jen vzpomeňte na tuhle fotku z poslední premiéry Harryho Pottera nebo na tuhle z posledního natáčecího dne.
David o Emmě mluvil vážně krásně - nezapomněl vyzdvihnout HeForShe nebo i to, že je certifikovanou instruktorkou jógy, a když pak Em šla na pódium, tak vypadala opravdu dojatě.
David také nezapomněl zmínit známou historku, kdy během natáčení Vězně z Azkabanu v roce 2003 dostalo hlavní trio od režiséra Alfonsa Caruóna za úkol napsat něco o své postavě. Daniel Radcliffe odevzdal jednu stránku, Rupert Grint nenapsal nic a Emma napsala 15ti stránkovou esej.
Emma na akci kromě svého asistenta dorazila také s kamarádkou Becky a švagrovou Lauren, které děkovala i při přebírání ceny.Poll Of The Month #28

1. listopadu 2016 v 22:56 | EW* |  Poll Of The Month
Hlasujte pro lepší outfit:
Noah Premiere in Madrid (17.03.204)
Arriving at the 'Late Show With David Letterman' (25.03.2014)