Září 2016

Meeting with Canada's Prime Minister Justin Trudeau & One Young World 2016 Opening Ceremony in Ottawa (28.09.2016)

29. září 2016 v 23:08 | EW* |  Appearances 2016

Emma je od úterý v Ottawě, kanadském hlavním městě, a to v rámci summitu One Young World, který právě v těchto dnech probíhá. Oficiální program pro Emmu začal včera, čili hned první den summitu, když se Emma ještě před samotným zahájením sešla v budově parlamentu s kanadským premiérem Justinem Trudeauem. V oficiálním videu, které bylo zveřejněno nejprve premiér Emmu vítá a potom krátce představuje kampaň HeForShe a potom mu Em děkuje za jeho aktivitu právě v této oblasti, konkrétně zmiňuje třeba i to, že kanadský parlament je rovnoměrně sestaven z žen i mužů.


Večer proběhl oficiální zahajovací ceremoniál a ani tam Emma nechyběla, mezi dalšími byl samozřejmě také premiér Trudeau a spoustu dalších aktivistů. Livestream z ceremoniálu jste mohli sledovat od půl 1 ráno středoevropského času.


HeForShe's Two Year Anniversary in New York City (20.09.2016)

28. září 2016 v 22:52 | EW* |  Appearances 2016

20. září byl pro Emmu opravdu velký den, protože se slavilo dvouleté výročí kampaně HeForShe. Emma tedy opět zavítala do newyorského sídla Organizace spojených národů, kde se dooledne účastnila tiskové konference, na kterou se Em oblékla do nové kolekce značky Zada, která byla navržena speciálně pro ni a celá byla vytvořena z obnovitelého materiálu.


Odpoledne se potom konala recepce v Muzeu moderního umění, na kterou Emma dorazila v krásných šatech Stelly McCartney. Emma ve svém projevu mluvila například o tom, že díky HeForShe za poslední dva roky nasbírala obrovské množství nových zkušeností nebo třeba i o tom, že ještě před dvěma lety by nevěřila tomu, že Spojené státy americké budou mít možná za dalšího prezidenta ženu, Spojené království premiérku a nebo i samotné OSN historicky první ženu jako bezpečnostního generála. Celkově samozřejmě mluvila o postavení žen a já musím říct, že tato řeč se mi opravdu moc líbila a Emma se rozhodně v mluvení zlepšila, když porovnáte tento projev s tím před dvěma lety. :)Paige O’Hara Reacts to Emma Watson's and Dan Steven's Casting in Live Action Film!

21. září 2016 v 21:33 | EW* |  News

Paige O'Hara, která namluvila Belle v původní animované Diesnyho verzi Krásky a zvířete v roce 1991 se v rámci oslav k 25. výročí filmu rozpovídala i nové hrané veri, která vtrhne do kin po celém světě v březnu 2017.

''Myslím, že casting je prostě geniální! Nemyslím si, že by se do role Belle hodil někdo jiný než Emma Watson. Je krásná, inteligentní a nesmírně chytrá. Myslím, že bude okouzlující. Opravdu!''


Paige nemluvila jen o Emmě, ale také o Danu Stevensovi, který se ve filmu představí v hlavní roli zvířete.

''Do Dana Stevense jsem se zamilovala v Downton Abbey (Panství Downton). Byla jsem tak rozzlobená, tak naštvaná ještě 3 dny potom, co v Downton Abbey zemřel - skoro jsem seriál přestala sledovat, až tak jsem byla naštvaná!''


Latest News

19. září 2016 v 11:58 | EW*
Zdravím všechny čtenáře blogu a zároveň vyhlašuji takový menší hiatus, protoze mám n nevim jak dlouho notebook v servisu a z telefonu je blogování dost nepraktické. :) Nicméně v tomto článku vám dopisu par novinek, které se v poslední době objevily a na blogu je zveřejním až budu mít notebook zpět. :)

- Emma darovala už třetí par bot do charity v rámci Small Step Project
- byla zveřejněna nová fotografie z photoshootu pro Porter Magazine, který Emma nafotila minuly rok na podzim v Los Angeles
- nové fotografie ze speciálního klipu ke 25. výročí Krásky a zvířete
- koncept modrých šatů a také domu Belle z Krásky a zvířete
- Europa Corp konečně upravila status The Circle na coming soon a nejvíce pravděpodobný vypadá prosinec
- v posledních týdnech se hodně mluvilo o remaku Zkrocene hory, ve kterém si měly hlavní role zahrát Emma a Margot Robbie, ale jednalo se o falešnou zprávu a remake filmu se v dohlédne dobe nechystá
- Emma je aktuálně v New Yorku, kam dorazila v rámci akce HeForShe, která proběhne v utery 20. září, čili zítra

With Daniel Brühl in Berlin Restaurant Cecconis (02.09.2016)

8. září 2016 v 22:20 | EW* |  Candids 2016

Emma se dokázala během prázdnin nepozorovaně přesunout z Londýna do New Yorku, kde taktéž nez pozornosti fotografů strávila několik týdnů, potom se stejně tiše vrátila i do Londýna a nakonec se přesunula do německého Berlína, kde už se paparazziům podařilo ji po dvou měsících konečně dostihnout.
Právě v Berlíně byla Emma o prvním zářijovém víkendu a v sobobtu večer ji fotografové vyfotili v restauraci Cecconis, kde byla s kolegou z filmu Kolonie a hlavně velmi dobrým kamrádem, německým hercem Danielem Brühlem. Fotky mi udělaly ohromnou radost, protože je mám spolu strašně moc ráda, už během natáčení Kolonie na podzim 2014 bylo vidět, že si neuvěřitelně sedli a vytvořili parádní a sehranou dvojku. Posle fotek je vidět, že se skvěle bavili a večer si určitě užili. :)


A glimpse at the Beauty and the Beast table read!

3. září 2016 v 23:19 | EW* |  Videos
Možná už jste zaregistrovali, že 6. září vyjde nová speciální DVD edice (Blue -Ray 18. září) animované Diesnyho verze Krásky a zvířete a to v rámci 25. výročí vzniku filmu. DVD i Blue-Ray disky budou obsahovat i spoustu bonusových materiálů včetně bts záběrů z nové - hrané - Krásky a zvířete. Nyní byla vydána malá ukázka a můžeme tak vidět např. podobu Lumiéra (Ian McKellen) a Cogswortha (Ewan McGregor), krátky tozhovor s režieérem Bilem Condonem a navíc také krátké čtení scénáře s Emmou a Danem Stevensem. Když se podíváte pozorně, tak v širším záběru jsou vidět opravdu všichni herci, vedle Emmy sedí Luke Evans, potom Josg Gad a tuto stranu stolu zakončuje Emma Thomspon. Celý klid by měl být uveřejněn v úterý 6. září. :)


Poll Of The Month #26

1. září 2016 v 20:30 | EW* |  Poll Of The Month
Hlasujte pro lepši outfit:
Cartier International Polo Day at Guards Polo Club in Egham, UK (27.07.2008)
Mulberry BBQ Pool Party at Coachella Festival (14.04.2012)