Srpen 2016

New Pictures Taken By Fans

17. srpna 2016 v 21:16 | EW* |  Miscellaneous

Jelikož se neobjevují vůbec žádné novinky, tak přidávám alespoň fotografie od fanoušků, které byly pořízeny během posledních dnů. Všechny foty jsou z USA, takže je jisté, že minimálně od konce července je Emma ve Státech. První fotografie pochází ze 31. července a byla vyfocena v restauraci, když byla Emma na večeři s přítelem Mackem Knightem. Dalčí dvě jsou potom z New Yorku, konkrétně z 8. a 10. srpna, takže je velmi pravděpodobné, že z NYC je i ta první.
Co se týče toho minima novinek, co se objevilo kolem Emmy, tak nás zajímá datum 20. září, protože Emma se zúčastní v New Yorku akce HeForShe IMPACT University Champions.
Na podzim také byla očekávána premiéra filmu The Circle, který Emma natáčela s Tomem Hanksem vloni v září, ale kolem filmu se bohužel zatím absolutně nic neobjevilo. O filmu se také mluvilo v souvislostech s filmovými festivaly v Benátkách a v Torontu, které proběhnou začátkem září, nicméně v Benátkách film na 100% uveden nebude a TIFF už také oznámil většinu filmů a o The Circle zatím nic, takže ani tam to nevypadá moc nadějně. Co se týče české premiéry filmu v kinech, tak se mi podařilo zjistit, že práva na film získal Bonton Film, ale jelikož zatím není známe datum světové premiéry, nemůžou zatím vědět ani datum té české.


Emma Watson Promotes #FromWhereIStand Project

14. srpna 2016 v 22:26 | EW* |  News

Emma se podílela na novém projektu v rámci #HeForShe, konkrétně se jedná o projekt #FromWhereIStand. Jeho úkolem je zjitit pohlavní rovnoprávnost v okolí respondentů, kteří vyplní TENTO dotazník. Na základě vyplněných údajů bude následně vytvořena mapa celého světa, ve které bude vyzobrazena pohlavní rovnoprávnost v různých profesích.

V rámci projektu také Emma natočila video a navíc s Andreou Carter-Bowman nafotily i novou portrétovou fotografii.Poll Of The Month #25

1. srpna 2016 v 21:45 | EW* |  Poll Of The Month
Hlasujte pro lepší oufit:
Lancôme's Trôsor Midnight Rose Launch Party in Paris (09.05.2011)
Lancôme's VIP dinner in Hong Kong (07.12.2011)