Červenec 2016

#LeanInTogether: Together Women Can...

28. července 2016 v 19:00 | EW* |  Videos
Emma si vybrala režisérku Sofii Coppolu, protože ji ve všem podporuje a dokáže ji přimět věřit v to, že je vždy schopná dosáhnout něčeho většího. Rozhodně se podívejte na celý klip, opravdu to za to stojí. :)


Emma Watson's Embarrassing Ringtone Revealed When Her Phone Goes Off Mid-Interview! | Lorraine

26. července 2016 v 19:00 | EW* |  Videos
29. června byl vysílán předtočený rozhovor pro Lorraine, který s Emmou dělal Mark Heyes a mluvili samozřejmě hlavně o Kolonii, ale i o módě a nebo o tom, že Em je pořád nervózní z červených koberců :)


Social Media Gallery Update

24. července 2016 v 19:00 | EW* |  Miscellaneous

Dnes jsem si pro Vás připravila update fotek, které Em v posledních týdnech sdílela na svých sociálních sítích. Jako první je selfie pro Our Shared Shelf, kde Emma propaguje knihu Persepolis od Marjane Satrapi a to na měsíc červen. Druhá je už tradičně nový outfit, opět od Sarah Slutsky, tentokrát pro projekt #LeanInTogether, Emma má na sobě šaty J. Mendel. Třetí fotografií Em vyzývala občany Spojeného království, aby volili v referendu ohledně Evropské unie. Poslední dvě fotky Em zveřejnila tento týden a opět souvisí s Our Shared Shelf a na letní měsíce červenec a srpen Emma zvolila knížku Hunger Makes Me a Modern Girl od Carrie Brownstein. Tentokrát se nejdená o selfie a o make-up a vlasy se postarala Emmina dlouholetá kamarádka, vizážistka a vlasová stylistka Charlotte Hayward, která s Em pracuje ještě od dob Harryho Pottera, pracuje s ní na většině filmových projektů, naposledy na Krásce a zvířeti, na různé akce se pak podle potřeby střídá i s jinými vizážistkami, například Vi Sapyyapy. :)

Emma Watson & Caitlin Moran In Conversation for Our Shared Shelf

22. července 2016 v 19:00 | EW* |  Videos
6. května se Emma sešla s Caitlin Moran, autorkou knihy How to be a Woman a z jejich rozhovoru bylo zveřejněno celkem 8 klipů, v každém pak probírají jiné téma.


Harry Potter and the Cursed Child in London (06.07.2016)

19. července 2016 v 18:00 | EW* |  Appearances 2016

Aneb moje srdéčko zaplesalo, ostatně jako vždycky, když se objeví něco související s Harrym Potterem! 6. července Em vyrazila do londýnského West Endu na hru Harry Potter and the Cursed Child a samozřejmě také zavítala do zákulisí, aby se seznámila se všemi herci, fotky potom nahrála na svůj oficiální facebookový profil. :)
Jako úvodní fotku jsem zvolila tu, na kterém je Emma se Samem Clemmentem (vlevo), který hraje Albuse Pottera a Anthonym Boylem, divadením Scorpiusem Malfoyem. Sam potom znovu přidal fotku na twitter a připsal, že mu bylo poctou Emmu poznat a že je moc rád, že se jí hra líbila. :)
Další tři fotografie jsou s Normou Dumezweni, tedy divadelní Hermionou a ani ta se o setkání s Emmou nezapomněla podělit na twitteru. :)
Poslední fotka je skupinová, opět na ní můžeme vidět Sama, Anthonyho i Normu a samozřejmě spoustu dalších lidí. Jen mě trošku zamrzelo, že na fotce chybí i další herci, jako například divadelní Harry nebo Ron, ale třeba Em na hru ještě zavítá a objeví se další fotky. :)

Emma také na facebook napsala dojmy, které v ní hra zanechala:
Včera jsem viděla hru Harry Potter and the Cursed Child. Vůbec jsem nevěděla, co mám očekávat a bylo to ÚŽASNÉ. Některé věci byly, dle mého názoru, možná ještě půvabnější než ve filmech. Když jsem hru sledovala, ještě víc jsem cítila propojení s Hermionou a příběhem, což se mi Od Relikvií smrti moc nedařilo a to byl dar. Setkání s Normou a sledování ji na jevišti bylo jako potkat mé starší já a bylo to opravdu neskutěčně uklidňující a emocionální! Úplně všichni mě přívítali, jako bych patřila do jejich rodiny a Norma je opravdu všechno, v co jsem doufala, že bude. Je úžasná. Hudba byla krásná... a mohla bych pokračovat. Tady je pár fotek z mého setkání s Normou a ostatními. S láskou, Emma.

P.S. Em byla ze hry tak nadšená, že kamžitě psala Matthewovi Lewisovi (Neville Longbottom), že musí hru také co nejdříve vidět! :)


Out and About in London with Mack Knight (04.07.2016)

18. července 2016 v 22:01 | EW* |  Candids 2016

4. července měli fotografové opět štěstí a podařilo se jim vyfotografovat Emmu v ulicích Londýna, tentokrát v doprovodu jejího přítele Macka Knighta. Nevím, jak vám, ale mně přijde, že Mack je snad jako chameleon, protože vždycky, když ho někde s Emmou vyfotí, tak podle mě prostě vypadá trošku jinak. :D
Em se zdála dobře naladěná, bylo vidět, že když má vedle sebe Macka, tak ani otravní fotografové jí nezkazí náladu. :) Na sobě měla jednoduchý dlouhý černý overal, přes který si potom oblékla ještě černý svetr. :)


First “Beauty and the Beast” Teaser Poster Released

10. července 2016 v 21:54 | EW* |  Gallery Update

Jsem tak nadšená, že mohu odhalit první teaser plakát ke Krásce a zvířeti, exkluzivně pro moje fanoušky naFacebooku! Doufám, že se vám líbí!

S láskou, Emma

Ani čeští distributoři nezaháleli a hned v zápětí zveřejnili i českou verzi plakátu.


Spotted in London (June 2016)

6. července 2016 v 22:26 | EW* |  Candids 2016

Strašně moc se omlouvám za nulovou aktivitu, ale na blog opravdu nemám vůbec žádný čas a v příštích týdnech to rozhodně nebude lepší, ale pokusím se zveřejňovat alespoň tak nějak pravidelně. :)
Dnes jsem si pro vás připravila candids Emmy, které byly pořízeny někdy během posledního červnového týdne, přesné datum ale bohužel zveřejněno nebylo. Fotografův se podařilo zachytit Emmu v ulicícíh Londýna, zrovna když se vracela z obchodu ke svému autu a nějaký muž jí pravděpoodbně sebral parkovací lístek a vypadá to, že ho chtěl vyměnit výměnou za pusu. :D
Em ale byla očividně ve velmi dobré náladě, protože celou situaci vzala s humorem, potom sedla za volant svého auta a odjela. Na fotkách také vidíte, že na sobě měla velmi jedoduchý a hlavně pohodlný outfit.