Květen 2016

Gallery Update #48

30. května 2016 v 21:13 | EW* |  Gallery Update

Omlouvám se za neaktivitu, ale bohužel opravdu nemám čas a když už si ho najdu, tak ho nechci prosedět u počítače. Nicméně dnes mám pro vás jeden velký gallery update a začneme další várkou fotek přímo z červeného koberce Met Gala.

Další tři fotografie jsou z instagramu Emminy stylistky Sarah Slutsky, která jakou obvykle nahrála fotky Emminých outfitů. První je z Večeře korespondentů v Bílém domě a další dvě z Met Gala.

Dále tu mám ještě jednu sérii fotek ze sociálních sítí, na první je Emma s dlouholetým kamarádem a hereckým kolegou Douglasem Boothem a Darrenem Aronofsky, režisérem filmu Noe. Další dvě jsou potom od Lupity Nyong'o.

Emma také před Met Gala natáčela s Derekem Blasbergem rozhovor pro CNN a mluvily spolu právě o Emminých šatech na Met Gala a v samotném videu je také vidět proces vzniku šatů. Emma následně sdílela na instagram fotku, kde jsou rozebrány jednotlivé části modelu od Calvina Kleina.


Na sociálních sítích se také objevila fotografie od Chris Columba, režiséra prvních dvou Potterovek a snímek byl pořízen v listopadu 2001, cestou na newyorskou premiéru Kamene mudrců a Em je na něm s Chrisovými dcerami - Violet, Eleanor a Emmou. Další dvě fotky už jsou opět od samotné Emmy - první je selfie, na kterém oznamuje další knihu na Our Shared Shelf a druhá byla na podpru Red Nose Day a Emma celý den nosila na hlavě lampu.Red Nose Day 2016: The Ultimate, Definitive, Multi-Celebrity Plea (feat. everyone we know)

26. května 2016 v 13:02 | EW* |  Videos
Nezapomeňte, že už dnes proběhne v Los Angeles přímý přenos z akce v rámci #RedNoseDayUSA a Emma by mezi zúčastněnými neměla chybět!


Beauty and the Beast Official US Teaser Trailer

23. května 2016 v 20:33 | EW* |  Videos
Minulý týden se na twitteru rozběhla konverzace mezi Joshem Gadem, Lukem Evansem a Datem Stevensem o tom, že brzy přijde velké překvapení ohledně Krásky a zvířete. Konverzace byla docela legrační, takže pokud Vás zajímá podrobnější info, tak se určitě na twitter mrkněte. Včera Disney video zveřejnilo video, ve kterém oznámilo, že se dnes dočkáme teaseru v Good Morning America!
A ano, dočkali jsme se, Disney dnes vypustilo první teaser trailer a ten překonal všechny moje očekávání, protože první teaser na Popelku před dvěma lety byl jen skleněný střevíček a tak jsem čekala jen něco s růžemi. Částečně jsem se trefila, protože růže tam opravdu je, navíc ale je tam několik pohledů na zámek, potom tam můžete slyšet hlasy Iana McKellena (Cogsworth) a Ewana Mcgregora (Lumiera) ve scéně, když Belle vchází do zámku. V poslední scéně už je potom samotná Emma jako Belle. :)
Já jsem navíc neskutečně nadšená z překrásné hudby! :)
Do komentářů mi samozřejě nezapoměňte napsat názor na teaser a jak se na film těšíte. :)


Poll Of The Month #23

16. května 2016 v 23:12 | EW* |  Poll Of The Month
Hlasujte pro lepší outfit:
Warner Brothers Leavesden Studios London Photocall (10.11.2010)
"Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1" London Press Conference (13.11.2010)


Leaving the Mark Hotel for the Costume Institute Gala in NYC (02.05.2016)

10. května 2016 v 21:00 | EW* |  Candids 2016

Po týdenní odmlce pro Vás mám várku fotek z minulého pondělí, když Emma odjížděla z hotelu Mark do Metropolitního muzea na Met Gala. Na fotkách můžte vidět, že na Emmu nečekala nejen spousta fotografů, ale také hodně fanoušků. Candids tohohle typu už jsme dlouho neměli a Emmě to moc sluší, také byla velmi dobře naladěná. :)

Ještě jsem do galerie nahrála jednu fotku z příjezdu na večeři korespondentů v Bílém domě ve Washingtonu.


Costume Institute Gala at the Metropolitan Museum of Art in NY (02.05.2016)

3. května 2016 v 21:54 | EW* |  Appearances 2016

Včera se Emma po třech letech opět zúčastnila Met Gala v Metropolitním muzeu umění v New Yorku a opět patřila mezi nejvýraznější osobnosti celého večera. Možná to způsobil model návrháře Calvina Kleina, který navrhl ve spolupráci s Eco Age a opět se jedná o Emminu oblíbenou variantu - sukně a kalhoty v jednom. Celý model se dohromady skládá z pěti částí a je vytvořen z recyklovatelných plastových lahví! Emma následně napsala na facebook poměrně dlouhou zprávu o tom, proč si právě tento model vybrala a mluví tam mimo jiné také právě o plastech, které jsem zmínila výše. Nelze popřít, že tento outfit byl velmi originální, ale narozdíl od mnoha ostatních také vkusný a elegantní, ta dlouhá vlečka zapůsobila hlavně, když Emma pózovala na schodech a jak padala dolů, tak to vypadalo prostě parádně. Určitě už víte, že během posledních let jsem už celkem otrávená z toho, že Em nosí jen černou, bílou nebo černobílou, ale tady se mi právě tahle barevná kombinace strašně moc líbí a myslím, že jiné barvy by se k tomuhle looku ani nehodily. (Je zajímavé, že jiné barvy než černou a bílou zatím na Met Gala neukázala, v roce 2010 oblékla bílé šaty Burberry a v roce 2013 černou róbu Prabal Gurung). Zároveň také musím pochválit lehounký make-up od Dotti Dotti a elegantní účes od Vi Sapyyapy. :)
V galerii su aktuálně můžete prohlédnout přesně 90 HQ fotek, na většině je Emma sama, na některých ale společně s Margot Robbie a Lupitou Nyong'o. Objevila se také fotka s Tylor Swift a já doufám, že se jich ještě objeví mnohem víc a potom vám je sem samozřejmě přidám: :)


White House Correspondents’ Dinner in Washington, D.C (30.04.2016)

1. května 2016 v 13:53 | EW* |  Appearances 2016

Emma se včera celkem nečekaně objevila na White House Correspondents' Dinner ve Washingtonu. Na některých stránkách se sice psalo, že by se akce měla zúčastnit, ale potom jsem našla několik guest listů a ani na jednom nebyla uvedená, tak jsem tomu moc neveřila a o to větší radost jsem potom měla.
Em dorazila, jak už je zvykem, v poměrně originálnějším modelu než měly ostatní přítomné dámy, jelikož se, stejně jako na Zlatých glóbech v roce 2014, ukázala v kalhoto-šatech nebo jak jinak to nazvat. :D Model má na svědomí studio Osman a pochází z kolekce podzim/zima 2016. Outfit jako obvykle s Emmou vybrala stylistka Sarah Slutsky a následně zveřejnila výslednou fotografii na instagramu. Já musím říct, že se mi celý outfit opravdu moc líbí, chápu, že nesedne každému, ale já jsem opravdu spokojená a navíc mě nadchlo, že je takový hravý a barevný, na což jsme si u Emmy v poslední době odvykli. :)
Na posledních fotkách můžete vidět Emmu v rozhovoru s hercem Damienem Lewisem, což je manžel Helen McCrory, která si v posledních Potterovkách zahrála Narcisu Malfoyovou, a není pochyb o tom, že si spolu opravdu rozuměli, protože Em je na fotkách pořádně vysmátá.: )
Celý outfit Sarah doplnila tmavě modrými lodičkami od Christiana Louboutina a jemné zlaté šperky. O účes se postarala Dotti Dotti a o make-up Vi Sapyyapy.
V galerii se můžete podívat na rovnýchá 50 fotek ve vysoké kvalitě, tak si je užijte. Do komenntářů mi samozřejmě nezapoměňte sdělit své názory na look, který Em včera zvolila. :)

Po večeři hosté zamířili na after party pořádanou Vanity Fair a i z té se objevilo pár fotek. Emma je na nich např. v rozhovoru s Ninou Dobrev, se kterou si v roce 2012 zahrála v The Perks of Being a Wallflower, ale na fotkách jsou pořádně vidět jedna nebo druhá, což je škoda, protože jejich společné fotky mám moc ráda! Em má na sobě stejný outfit jako na večeři, jen už tady nemá rudou rtěnku. VanityFair mělo na afterparty také fotokoutek a na instagramu potom zveřejnili video, jak se tam Emma fotí se Sophií Bush, Connie Britton, Jaimie Alexander a Constance Zimmer, tak snad potom budou fotky někde zveřejněny. :)