Duben 2016

Birthday Celebration with Derek Blasberg in New York City (22.04.2016)

30. dubna 2016 v 11:11 | EW* |  Miscellaneous

Konečně se dostávám k updatu fotek, které se objevily během posledního týdne na sociálních sítích. První fotka se objevila minulý pátek odpoledne, když nějaký fanouše vyfotil Emmu v newyorském obchodě s matracemi. Večer měla Emma double oslavu narozenin s dlouholetým kamarádem Derekem Blasbergem, který sdílel jejich společnou fotku. Další fotku sdílela na instagramu samotná Emma a jedná se o další selfie v rámci Our Shared Shelf, tentokrát zvolila knížku How To Be a Woman od spisovatelky Caithlin Moran. Poslední fotka z New Yorku je z pondělí a jedná se o behind the scene, jelikož Emma něco fotila (nebo natáčela) pro britskou ELLE a fotku sdílela na instagramu Scarlett Curtis, ale později ji vymazala. Můžete si všimout, že Em má na sobě úplně stejný outfit jako na pondělních candids fotkách. Nakonec tu mám pro Vás ještě jednu fotku z Kalifornie, kde byla Emma na pár ndí v polovině měsíce a fotka je vyfocená ze záznamu z kamery a Em je na ní s Mackem.


Heading Out From a Restaurant in New York (27.04.2016)

29. dubna 2016 v 16:34 | EW* |  Candids 2016

Dnes mám pro vás další candids z New Yorku, kde Emma tráví, kromě krátkého výletu do Los Angeles, celý měsíc. Tentokrát ji paparazzi vyfotili ve středu, když odcházela z restaurace. Měla na sobě jedoduchý outfit, já jí strašně závidím ten super kabát, ten bych brala hned. Byla jen velmi lehounce nalíčená a vlasy měa vzadu sepnuté.
Jen tak pro informaci, Emmina stylistka Sarah Slutsky včera sdílela na instagram fotku s hastagem #MetGala2016, takže je jisté, že někoho bude na akci oblékat a jelikož Met Gala je už tohle pondělí a Emma je pořád v New Yorku, tak bych si strašně přála, aby se tam letos ukázala, stejně jako v letech 2010 a 2013. Ale těžko říct, Sarah obléká i mnoho dalších celebrit, takže uvidíme v pondělí. :)


Leaving a Pub with her Boyfriend in West Village, NYC (25.04.2016)

25. dubna 2016 v 21:39 | EW* |  Candids 2016

Juchů, mám pro Vás další candids z New Yorku a to dokonce ze dneška. Paparazzi Emmu zachytili v ulicích města, konkrétně ve West Village na Mannhattanu, zrovna ve chvíli, ldyž odcházela z restaurace a ani dnes nebyla sama, jen kamaráda vyměnila za svého přítele, Williama Knighta. Mack je s ní pouze na prvních fotkách, potom to vypadá, že se jejich cesty rozdělili, Emma s někým telefonovala, nastoupila do auta a někam odjela. Em na sobě měla jako obvykle skvělý outfit, bílou košili, přes kterou oblékla hnědou bundičku, džíny nad kotníky a přes rameno měla hozený super batůžek, který se mi moc líbí, taky bych takový nějaký potřebovala. :) Do galerie jsem nahrála celkem 27 fotek, opět ve vysoké kvalitě. :)


Out and About with a Friend in New York City (23.04.2016)

24. dubna 2016 v 20:08 | EW* |  Candids 2016

V pátek se Emma vrátila z Los Angeles zpátky do New Yorku, kde společeně s Derekem Blasbergem oslavili svoje narozeniny a na fotku z právě této oslavy se můžete těšit v příštím článku, protože se před malou chvílí objevily nové candids fotky, kterým jsem pro dnešek dala přednost. Fotografové totiž včera zastihli Emmu v ulicích New Yorku a tak máme další set candids fotek, kterých je rok od roku méně. Včera Em nebyla sama, ale ve společnosti kamaráda, se kterým byla vyfocena například i minulý rok v červnu ve skotském Edinburghu. Nepřepkvapivě na sobě Emma měla jednoduchý outfit, zvolila krásné bílé šaty, které doplnila o tmavé mokasíny a oblíbené Ray Bany. V galerii si můžete prohlédnout 30 fotografií ve vysoké kvalitě.
Docela by mě zajímalo, co Em ve Spojených státech dělá, protože tam tráví celý duben a to pro ni není moc obvyklé. Navíc několik dní strávila i v Los Angeles a o Emmě je známo, že LA moc ráda nemá a vždycky tam je jenom, když musí. New York je naopak jedním z jejích nejoblíbenějších měst, bydlela tam během svých studií na Brownu a v pátek byla vyfocena fanouškem v obchodě s matracemi, tak je možné, že se Em opět v New Yorku víc zabydluje. :)


Esquire UK (by Art Streiber)

23. dubna 2016 v 14:40 | EW* |  Photoshoots 2016

Jelikož se teď neobjevují vůbec žádné novinky, tak jsem prohledala galerii a zjistila, co všechno mi chybí přidat na blog a narazila jsem na photoshoot, který Emma nafotila s fotografem Artem Streiberem pro dubnové číslo britského vydání magazínu Esquire. Tenhle shoot je úplně perfektní, navíc je Em na fotkách společně s Tomem Hanksem, se kterým vloni na podzim natočila thriller The Circle a zatím to vypadá, že film by se měl dostat do kin někdy kolem září. Photoshoot je takový jednoduchý, ale o to půvabnější a i z fotek je poznat, že Emma si s Tomem opravdu rozumí, tím se netajila ani při natáčení snímku, kdy psala na twitter, že právě našla ve svém telefonu několik selfie právě Toma. :D


Emma Watson Promotes Caitlin Moran's 'Moranisfesto'

19. dubna 2016 v 20:50 | EW* |  Miscellaneous

Před pár dny zveřejnila Emma na sociálních sítích novou fotku v rámci Our Shares Shelf, tentokrát Em propaguje knížku Moranisfesto od anglické spisovatelky Caithlin Moran.


Leaving Face Place Beauty Salon in West Hollywood (12.04.2016)

16. dubna 2016 v 13:49 | EW* |  Candids 2016

Emma se z New Yorku nevrátila domů do Londýna, ale přesunula se do slunného Los Angeles, kde ji v tomto týdnu již dvakrát vyfotili paparazzi. Poprvé to bylo v úterý, když Emma odcházela ze salónu krásy Face Place v západním Hollywoodu. Em na sobě měla velmi jednoduchý outfit, světlé džíny doplnila černým topem, sáčkem a černými botkami.

Druhý set fotek je ze středy, to fotografové zastihli Emmu zrovna ve chvíli, když nastupovala k někomu do auta. Em je na fotkách vidět v podstatě jen hlava, ale určitě vám neunikla ta úžasná rudá rtěnka.


Happy Birthday, Emma Watson!

15. dubna 2016 v 15:13 | EW* |  News

Je to neuvěřitelné, ale Emma dnes slaví už 26. narozeniny. Jak jistě víte, narodila se v roce 1990 v Paříži, ale od 5 let žije v anglickém Oxfordu, kde ji také v roce 2000 objevili pro roli Hermiony v Harrym Potterovi. Od té douby natočila několik dalších filmů, byla tváří nejvýznamnějších značek, navrhla vlastní kolekci fair trade oblečení a od roku 2014 bojuje za práva žen jako velvyslankyně dobré vůle OSN v kampani #HeForShe.


Za celý blog přeji Emmě všechno nejlepší k narozeninám, přeji jen to nejlepší - a to ve všem, na co sáhne! :)


P.S. Při psaní tohohle mini článku mi také došlo, že 4. dubna oslavil tento blog už 3. narozeniny, takže i blogu a sobě samotné bych chtěla popřát všechno nejlepší a doufám, že vás blog nepřestane bavit a pořád sem budete chodit hledat novinky o Emmě. :)

Emma Was Spottted ad Adele's Concert in London

10. dubna 2016 v 12:09 | EW* |  Miscellaneous

Emma je momentálně v New Yorku, už potřetí se byla podívat na muzikál Hamilton a také byla spatřena v Condé Nast, kde se pracuje s magazíny jako Vogue, Vanity Fair, Glamour a další, tak držte palce, ať se tam Emma nebyla jen podívat a my se dočkáme nějakého nového rozhovoru nebo photoshootu. :)
Aby to tu ale nestálo, tak pro Vás mám několik nových i starších fotek od fanoušků. Nejdřív se můžete podívat na dvě fotky z prosince, když byla Emma v Kalifornii - první je z kanceláře Palo Alto a druhá z letiště v Los Angeles. Další fotka byla vyfocena v únoru v Oxforu v Lady Margaret Hall. Předposlední fotka je starší, konkrétně byla pořízena v roce 2007 v Paříži, když se Emma byla podívat v Muzeu D'Orsay. Poslední fotka je z 21. března a fanoušek Emmu vyfotil na londýnském koncertě Adele a na fotce se Emma zrovna baví s Carou Delevingne. :)


Arriving at the JFK Airport in New York (03.04.2016)

4. dubna 2016 v 22:01 | EW* |  Candids 2016

Konečně se objevily nějaké novinky, které se netýkají Kolonie, konkrétně se jedná o nové candids. Paparazzi včera Emmu vyfotili po příletu na Kennedyho letiště v New Yorku a prozatím nevíme, zda tam jela pracovně nebo soukromě, ale vzhledem k tomu, že s ní nebyl nikdo z jejích manažerů, tak se přikláním spíše ke druhé možnosti. Všimnout si také můžete toho, že Emma po opravdu dlouhé době není all in black - naopak zvolila takový jemňoučký jarní outfit a je to moc příjemná změna. Jako obvykle nebyla nalíčená, vklasy měla rozpuštěné a vzadu sepnuté. V galerii se aktuálně můžete podívat na 14 nových fotek ve vysoké kvalitě. :)