Březen 2016

'Colonia' Posters & Stills

27. března 2016 v 18:46 | EW* |  Gallery Update

Protože se nám nezadržitelně blíží premiéry Kolonie různě po světě, ve velké většině případů vtrhne do kin kolem poloviny dubna, tak se neustále objevují nové plakáty. V galerii se tedy můžete podívat na várku plakátů pro USA, Kanadu, Rusko, ale i třeba na thajský plakát a také samozřejmě na ten český, který se mi konečně podařilo sehnat v nádherné kvalitě.
Jak jste možná zaregistrovali, minulý týden proběhl v Praze Febiofest a jako hlavní zahraniční host tu byl právě Daniel Bruhl, který hraje po boku Emmy hlavní roli a film tu uvedl. Mě udělalo ohromnou radost, že film se setkal s opravdu pozitivním ohlasem, momentálně ho na csfd hodnotilo přes 100 lidí a hodnocení má 87%. V rámci Febiofestu proběhnou předpremiéry ještě v dalších kinech v České republice v Pardubicích, Českých Budějovicích, Chomutově a nakonec v Pardubicích, veškeré info a lístky jsou ZDE.
Do všech dalších kin se fim dostane 14. dubna, takže pokud půjdete, určitě mi nezapomeňte napsat, jak se Vám film líbil. :)

Kromě nových plakátů se v únoru objevilo dalších 22 propagačních stillsek, takže i na ty se můžete v galerii podívat. Omlouvám se, že je na blog přidávm až teď, do galerie jsem je sice nahrála hned, ale úplně jsem je zapomněla přidat na blog. :)

Photoshoots 2015 & 2016 Gallery Update

22. března 2016 v 21:51 | EW* |  Gallery Update

Dnes mám pro Vás opět více setů fotek v jednom článku a tentokrát se jedná o photoshooty z letošního a minulého roku.
Nejprve byly zveřejněny dvě fotografie z photoshootu pro listopadové číslo Vogue Italia, který Emma nafotila s Vincentem Petersem.

Objevilo se také několik nových fotek z photoshootu pro říjnové vydání španělské ELLE, ten Emma nafotila vloni v sprnu v Madridu s Bernardem Doralem a na fotkách není sama, ale s režisérem filmu Regression, Alejandrem Amenábarem. Jak už asi víte, tenhle shoot se mi strašně líbí, Emma je tam úplně dokonalá a z těch nových se mi nejvíc líbí ta, kterou jsem zvolila jako úvodní, ta je prostě perfektní a jak jsem ty fotky viděla, tak jsem si uvědomila, že mě vlastně strašně štve, že si Em zase ostříhala vlasy. :D

A jako poslední tu máme fotku pravděpodobně z photoshootu od Andrey Carter-Bowman a Emma si ji před pár dny zvolila jako novou profilovku na facebooku a na twitteru. Photoshoot byl nafocen na podzim minulého roku, protože Emma má na ní ještě dlouhé vlasy, do této délky si je nechala ostříhat v září kvůli natáčení The Circle, v prosinci už se pochlubila mikádem a (prozatím) se stříháním skončila letos v lednu, kdy si nechala ustřihnout ofinu. :D Ale jelikož byl zeveřněn až v lednu, automaticky jsem ho zařadila do letošních phoroshootů :)


Meeting with Lin-Manuel Miranda in New York

20. března 2016 v 11:42 | EW* |  Gallery Update

Protože mám teď celkem dost věcí do článků a času žalostně málo, tak jsem se rozhodla, že to jednoho článku Vám hodím všechny fotky ze sociálních sítí, které se v nedávné době objevily a nahrála je buď Emma nebo někdo z jejích přátel. Nejprve tu mám dvě fotografie od Emminy stylistky Sarah Slutsky, která je sdílela na svém instagramu a opět se jedná o Emminy outfity. První je z berlínské premiéry Kolonie, která proběhla 5. února a druhá je ze 24. února z Londýna, kde Emma dělala rozhovor se spisovatelkou Glorií Steinem. Dále je to selfie od samotné Emmy, které zveřejnila na twitteru a na facebooku, můžete si všimnout, že v ruce drží časopis Esquire a k tomu přidala popisek: ,,Tohle je obličej velmi pyšné a šťastné dámy''. Emma sdílela také dvě fotky z New Yorku, první je pohled na město z vyhlídky Empire State Building a ta druhá je rozsvícený Empire State Building v barvách HeForShe. Poslední fotka je také od Emmy a to z vyhlídky Empire State Building a je na ní s Chirlane McCray.

Nakonec pro vás mám dvě fotky, které zveřejnil Lin-Manuel Miranda, se kterým se Emma setkala minulý týden v rámci HeForShe Arts Week a samozřejmě spolu mluvili o HeForShe. Lin-Manuel aktutálně hraje na Broadwayi v divadelní hře Hamilton, na kterou se Emma byla podívat dokonce dvakrát minulý rok v říjnu a i tenkrát pořídili společnou fotku, na kterou se můžete podívat tady.


Arriving at the Empire State Building (08.03.2016)

19. března 2016 v 11:03 | EW* |  Candids 2016

V galerii se můžete podívat na fotky, které se podařilo získat paparazziům minulý týden, když Emma přijížděla k Empire State Building, kde následně proběhlo focení s Chirlane McCray a Em budovu dokonce rozsvítila v barvách HeForShe. Fotografie jsou bohužel jen čtyři, ale Emmě to moc sluší, byla dobře naladěná, usmívala se a přítomnost fotografů ji nijak nerozčilovala. Outfit má také stejný jako na předchozí akci, jen na cestu přes sebe hodila černý kabát.


Inauguration of HeForShe Arts Week for International Women's Day in NY (08.03.2016)

13. března 2016 v 12:46 | EW* |  Appearances 2016

V úterý, tedy na mezinárodní den žen, proběhla v New Yorku speciální akce pořádaná HeForShe v rámci HeForShe Ats Week. Emma byla samozřejmě nejen hostem, ale akci i několika slovy zahájila. Nejprve mluvila o tom, jak je vděčná, že tu může být a potom už o samotném HeForShe projektu a rovnosti pohlaví. Níže přikládám dvě videa - na prvním můžete vidět Emmu, jak akci zahajuje, druhé video už je samotný panel a trvá téměř 40 minut.Poté se Emma přemístila na Empire State Building, který společně se Chirlane McCray rozsvítila v barvě HeForShe a vy se můžete podívat na fotografie jak ze vnitřku budovy, tak i z oblíbené vyhlídky na celé město. Emmu doprovázela jak manažerka Denise, tak i publicista Luke Windsor. Em jako obvykle oblékla Sarah Slutsky a tentokrát se rozhodla pro šaty Narciso Rodriguez z podzimní kolekce a černé lodičy Gianvito Rossi.


Esquire UK - April 2016

6. března 2016 v 23:08 | EW* |  Magazine Scans 2016

Mám pro Vás úplně skvělou zprávu, Emma je na titulce dubnového vydání britského magazínu Esquire a to dokonce s americkým hercem Tomem Hanksem, se kterým na podzim natáčela v Los Angeles film 'The Circle'. Jedná se o speciální číslo Ženy & Muži - Potřebujeme si promluvit, které se celé věnuje boji za rovnoprávnost. Speciálně pro tuto příležitost nafotili Emma s Tomem nový photoshoot, fotografie pořídil fotograf Art Streiber.
Rozhovor jsem nepřekládala, protože jsem na to vůbec neměla čas, ale pokud máte problémy s angličtinou a chcete si ho přečíst v češtině, tak ho přeložila Sara na emmawatson.cz, kde si můžete počíst. Mluví spolu o feminismu, HeForShe, postavení žen, ale i mnoha dalších záležitostech týkajících se této problematiky.
Toto vydáné má také dvě obálky, barevnou pro prodej na stáncích a v obchodech a černobílou speciálně pro předplatitele. :)


Poll Of The Month #21

3. března 2016 v 22:54 | EW* |  Poll Of The Month
Hlasujte pro lepší outfit:
Harry Potter and the Half-Blood Prince London Premiere (07.07.2009)
BAFTA Awards (13.02.2011)