Únor 2016

Arriving at Emanuel Hall in Westminster for an Evening with Gloria Steinem (24.02.2016)

28. února 2016 v 14:11 | EW* |  Candids 2016

Ještě mám pro Vás jeden set fotografií ze čtvrtka, tentokrát se jedná o candids a ty byly pořízeny, když Emma přijížděla k Emanuel Hall do Westminsteru, kde proběhlo How to: Academy s Glorií Steinem. Fotky jsou v podstatě všechny stejné, Emma vystupuje z auta a potom na dalších je s bodyguardem, který se ji snaží dostat dovnitř. Emma se jako obvykle na fotografy vůbec nedívala a snažila se co nejrychleji dostat se od nich pryč. V galerii si můžete prohlédnout 21 HQ fotek, ale bohužel jsou potagované, protože jsou od ewd.org. Co se týče outfitu, Em je samozřejmě oblečená úplně stejně jako potom na akci, jen tady má navíc ještě černý kabát.


"How To: Academy" with Gloria Steinem (24.02.2016)

27. února 2016 v 11:49 | EW* |  Appearances 2016

Ve středu večer proběhla v Londýně první akce v rámci Emmina knižního klubu Our Shared Shelf a to konkrétně se spisovatelkou Glorií Steinem, autorkou první vybrané knihy - My Life On The Road. Níže si můžete přečíst nejzajímavější quotes podle stránky buzzfeed, které během večera zazněly.

O tom, proč začala s HeForShe
,,HeForShe jsem rozběhla prto, aby se začalo konečně mluvit o inkluzivních věcech a také kvůli tomu, že feministický se stalo synonymem s muži-nenávidějící a to je úplně špatně''

O Hermioně
,,Velkou část života jsem strávila snahou předstírat, že nejsem jako Hermiona. A kvůli tomu jsem byla úplně jako Hermiona. Takže teď jsem to konečně přijala.''

O nejlepší radě, kterou jí matka dala
,,Vážně jsem nenáviděla svoje husté obočí. Když mi bylo 9, zoufale jsem chtěla mít jen dvě úzké čárky. Mamka mi vysvětlila, že tyhle věci dělají můj obličej takový, jaký je a že za to se nemám stydět.''

O herectví a bytí sama sebou v očích veřejnosti
,,Je to opravdu ta nejvíc úžasná zkušenost a miluji to, co dělám. Ale mluvit sama za sebe, to je to, co zbožňuji.

O přátelství
,,Když jsem byla mladší, vždycky mě vyděsilo, když dal někdo najevo emoce nebo měl zrovna nějaké problémy, protože jsem měla pocit, že je mojí povinností najít řešení a napravit to, co nejrychleji to jde a také je utěšovat. Z toho jsem měla úplně panické pocity, protože jsem většinou nevěděla, jak to řešit a co dělat. Potom jsem si uvědomila, že tou nejlepší věcí je to, že prostě budu jako svědek a budu naslouchat, že to není nutně o tom, že hned musím někoho obejmout a podávat mu kapesníky, důležité je to, být s těmi lidmi ve složitých situacích. Doufám, že tohle mi pomohlo stát se lepším přítelem.''

Emmu tentokrát neoblékala Sarah Slutsky, ale Rebecca Corbin Murray a ta pro ni vybrala bílou Ellery blůzu, černé Edun kalhoty a lodičky Rupert Sanderson.


Emma Watson Is Taking a Year Away From Acting

20. února 2016 v 13:14 | EW* |  Gallery Update

Dnes byl zveřejněn rozhovor pro Paper Magazine, který Emma dělala začátkem prosince loňského roku a kromě HeForShe a Hermioně také mluvila sama o sobě a prozradila také to, že si na rok bere pauzu od herectví.

,,Na rok si beru pauzu od herectví, abych se mohla soustředit na dvě věci, vážně. Jednou z nich je můj osobní rozvoj. Budu číst jednu knížku týdně a potom jednu knížku za měsíc na můj knížní klub. Opravdu teď čtu mnohem více a sama studuji. Skoro jsem šla na rok studovat gender studia, ale pak jsem si uvědomila, že se toho tolik učím tím, že mluvím s lidmi a čtu knížky. Opravdu jsem se toho takhle hrozně moc naučila. Opravdu jsem se chtěla udržet na té cestě, na které právě jsem. Takže letos hodně čtu a také hodně poslouchám.''

K rozhovoru, který si můžete přečíst celý zde, byla také zveřejněna další fotografie z photoshootu od Andrey Carter Bowman, který spolu nafotily minulý podzim. Zároveň přidávám také soukromou fotku, která byla pořízená právě během tohoto rozhovoru.
EDIT - Přidána ještě jedna verze fotografie z photoshootu.
Unknown (by Andrea Carter Bowman)

16. února 2016 v 19:55 | EW* |  Photoshoots 2016

V galerii se můžete podívat na dvě fotografie z photoshootu od Andrey Carter Bowman, který Emma nafotila na podzim minulého roku. První se obejvila na Emmině profilu na Our Shared Shelf, na který se můžete podívat tady a samozřejmě se k jejímu knižnímu klub také připojit, číst knhy, které Em vybere, psát na ně recenze, hodnotit je a účastnit se diskuzí. Druhou fotku si Emma nastavila jako profilovou pro změnu na twitteru. Obě fotografie se mi strašně moc líbí, Emma na nich vypadá přímo skvěle a i pro to mě mrzí, že se jich neobjevilo víc, protože by byly určitě úplě stejně parádní.Layout #11

14. února 2016 v 14:16 | EW* |  Layouty
By: Em | 13.02.2016 - ?

Layout #10

14. února 2016 v 13:54 | EW* |  Layouty
By: Alex | 23.06.2015 - 14.02.2016

'Colonia Dignigad' Stills & US Trailer

12. února 2016 v 18:21 | EW* |  Gallery Update

Ani nevíte, jak jsem z tohohle filmu nadšená, do galerie jsem nahrála dalších pět nových propagačních stillsek, na dvou je Emma s Danielem Bruhlem. Navíc teď byla spuštěna i americká propagace filmu a vypadá to, že bude trošku jiná něž ta německá, kterou jsme měli doted. Bylo zveřejněno i americké logo, na které se můžete podávat tady, a film se i jmenuje jinak než v Německu a místo Colonia Dignidad je název filmu jen Colonia. Tohle jméno se chvíli používalo i v německé produkci a stejný název nese například také v češtině, kdy ho u nás distributoři také nazvali Kolonie.

Kromě nových stillsek a loga byl ale vypuštěn další trailer a je úplně jiný, než ten německý, je takový dramatičtějsí, ukauje plno nových scén a je prostě peckovní. Určitě se na něj podívejte, všichni tam podávají úplně neuvěřitelný výkon, ať Emma nebo Daniel a Michael Nyqvist ztvárňuje úplně šílenou postavu.
Film vtrhne do kin v USA 15. dubna, tedy dokonce o den později než u nás v České republice, slavnostní premiéra s herci, ale zatím datum nemá, tipovala bych to ale tak první týden v dubnu.
Co se týče prozatimních recenzí. tak film je hodnocen většinou hodně pozivivně a já jsem za to strašně moc ráda, protože pro Emmu je to po The Perks první velká role, takže doufám, že film opravdu bude slavit velké úspěchy narozdíl od Regression, které kritika i fanoušci spíš rizcupovali na kousky.


Emma Watson Dating History

9. února 2016 v 15:19 | EW*
William Knight
(2015 - ?)
35-letý počítačový expert byl s Emmou poprvé vyfotografován koncem října 2015 v New Yorku, jako o novém příteli se o něm začalo mluvit ale až počátkem rou 2016 a jeho identitu médiím podařilo vypátrat až v únoru 2016 - těsně po tom, co spolu strávili zamilovanou dovolenou v Kaliforni. Také spolu oslavili ve Skotsku příchod roku 2016.

Matthew Janney
(prosinec (?) 2013 - listopad 2014)
Vztah Emmy a Matta Janneyho, hráče rugby za oxfordskou univerzitu, se dostal na veřejnost v lednu 2014, kdy spolu zamilováný pár trávil dovolenou v Karibiku. V březnu Emmu Matt dorpovázel v Madridu na propagačním turné pro film Noah, v květnu spolu byli vyfoceni v New Yorku, když Emma promovala na Brownu a v srpnu procestovali Evropu od Řecka přes Francii až po Itálii. V září byl pár vyfocen v Londýně, když stěhovali věci z Emmina starého bytu. Na podzim Matt a celý jeho rugbyový tým popořili Emminu kampaň HeForShe. V polovině prosince vyšel najevo jejich rozchod, rozešli se prý z časových důvodů.

Will Adamowicz
(prosinec 2011 - červenec 2013)
Poprvé se spolu jako pár objevili na hudebním festivalu Coachella v dubnu 2012, ale o jejich vztahu se začalo mluvit již na konci roku 2011. Emma a americký student Will se seznámili na univezitě v Oxfordu. Rozešli se v červenci 2013, ale svět se o jejich rozchodu dozvěděl až začátkem roku 2014.

Johnny Simmons
(červenec 2011 - listopad 2011)
Emma a Johnny se seznámili při natáčení filmu The Perks Of Being A Wallflower. Pár se rozešel poté, co se Johnny odmítl přestěhovat do Anglie a Emma začala studovat na univerzitě v Oxfordu.

George Craig
(červen 2010 - září 2010)
Watson a Craig - model a frontman britské skupiny One Night Only - se poprvé ukázali jako pár na hudebním festivalu Glastonbury v červnu 2010. Byli tvářemi stejné kampaně Burberry a Emma si zahrála v klipu jeho písně Say You Don't Want It.

Jay Barrymore
(podzim 2008 - březen 2010)
Watson a Barrymore - britský finančník - se pravděpodobně stali obětí častého vraha mladé lásky - vysoké školy. Pár měl prý problémy několik měsíců a když Emma začala studovat na Brownu, velká vzdálenost byla definitivním koncem vztahu.

'Colonia Dignigad' Premiere in Berlin (05.02.2016)

7. února 2016 v 19:47 | EW* |  Appearances 2016

V pátek konečně proběhla evropská premiéra filmu Kolonie a to v německém Berlíně za přítomnosti všech hlavních hvězd, režiséra a producentů. Zatímco Daniel Brühl se účastnil už různých akcí před premiérou, Emma dorazila až na samotnou páteční slavnostní premiéru. Jak už samozřejmě víte, Emma ve filmu ztvárňuje hlavní roli, mladou ženu Lenu, která se vydá zachránit svého manžela - Daniel Brühl.
Emma se premiéry svého filmu zúčastnila po dlouhých dvou letech a zazářila celá v bílem - Sarah Slutsky pro ni vybrala šaty Maiyet, kabát Behno, lodičky Manolo Blahnik a šperky Vida Fede. Emma vypadala úplně překrásně, strašně se mi líbí i účes, je k tomu elegantnímu outfitu takový hravý a červená výrazná rtěnka zase krásně ''rozsekla'' bílou barvu.
Emma se na premiéře očividně i skvěle bavila, po příjezdu se se všemi přivítala a neustále se smála, hlavně s Danielem si pořád něco šuškali a něčemu se smáli, takže je vidět, že si spolu fakt parádně sedli a skvěle si rozumí.
Dále na fotkách kromě Emmy a Daniele můžete vidět také Michaela Nyqvista, který ve filmu ztvárňuje hlavní zápornou roli a potom také režiséra snímku Floriana Gallenbergera a spoustu dalších.
V galerii se aktuálně můžete podovat na něco kolem 70 fotografií,většinou ve vysoké kvalitě, tak si je užijte a nezapomeňte mi napsat názor na Emmy outfit. :)
V celém článku najdete také další videa z premiéry. :)