Emma Watson interview in Scoop With Raya

29. ledna 2016 v 14:00 | EW* |  Videos
Emmo, je tak skvělé tě znovu vidět a mluvit s tebou o tomhle filmu. Je opravdu velmi zajímavé, že film je podle skutečnýc událostí, tak nám prozraď, co je pravidvé a co je fikce.
No, vlastně všechno kromě příběhu Daniela a Leny je pravdivé. Tole se skutečně stal, tihle lidé vážně existovali. Takže jen moje zápletka s Danielem, to jak jsem ho zachraňovala, bohužel není pravdivé. Ale jinak je opravdu všechno podle skutečných událostí.

Skučně jsem se stala posedlou, když sem film viděla. Šla jsem na wikipedii a všechno jsem si o tom hledala. Stalo se to už před několika lety a pořád se o tom mluví.
Já vím. Mám to úplně stejně. Všichni se mě ptali, proč jsem se rozhodla v tom hrát. A já.. prostě o tom jednou začnete číst a je to tak neuvěřitelné, že o tom prostě potřebujete vědět všechno.

Je zajímavé, jaké typy filmů sis doposud vybrala. Pokaždé je to jiný druh filmu a hlavně odlišné prostředí. Je to pro tebe vzrušující?
To je. Vždycky se toho tolik naučím, což miluji. Myslím, že je oblíbená část mé práce, když se staneš někým jiným, naučíš se vždycky nové a hlavně úplně odlišné věci, někdy jiný jazyk, jindy jiný přízvuk a to je skvělé. Vážně se toho tímhle způsobém hodně naučíš.

Co je pro tebe důležité na tom být herečkou a celebritou? Když jsi herečka, vidímě tě v kinech a když celebrita tím myslém červené koberce a tyhle věci. Jak to máš v životě?
Snažm se být celebritou, co nejméně jít od toho tak daleko jak jen můžu. Beru svoji práci hodně vážně a velkou součástí naší práce je propagace takže prostě musíš brát to špatné s tím dobrým.

Rozhodně. A teď jsi navíc ambasadorkou Goodwill Ambassadorship a víš, jak se v těhle věcech orientovat.
Přesně! Všechno kolem toho je velmi nápomocné.

A pak si myslím, že máš velkou výhodou v tom, že jsi začala tak mladá. Pořád si tě pamatuu, když ti bylo 9.
Já vím, je to šílené. Byla to opravdu dlouhá cesta. Nikdo vám nedá knihu s pravidly. Učíte se za pochodu, ale myslím, že jsem se do cíle dostala.

Je tohle ten nejzajímavější film od Haryho Pottera? Wallflower byl skvělý, potom Blin Ring a ty ostatní. Každá zkušenost byla jiná, takkže který film pro tebe nejvíc znamená?
Bože. Vážně miluju The Perks of Being a Wallflower. Miluju ten příběh a zbožňuju tu postavu, miluju ty, se kterými jsem na filmu pracovala. Byla to opravdu neskutečně pozitivní zkušenost a byla jsem opravdu nadšená výsledkem, takže jo, pravděpodobně Perks.

Perks byl skvělý. Které herečky jsou tvé oblíbené?
Bože! Úplně zbožňuju Cate Blanchett. Meryl Streep, Natalie Portman. Miluju Julii Roberts, tu jsme milovala vždycky. Nedávnou jsem si znovu pouštela Erin Brockowich a je to vážně skvělý film. Je jich tolik skvělých... Výkon Brie Larson v Room byl neuvěřielný, potom Daisy Ridley v nových Hvězdných válkách, její výkon byl parádní. Takže jo, právě ted jsou v kinech pro ženy skvělé věci.

Je to ženská síla v tenhle moment.
Rozhodně! Rozhodně!


JDE O VLASTNÍ PŘEKAD, KOPÍRUJTE JE SE ZDROJEM!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi Emmu Watson?

Ano
Nevadí mi
Ne
Neznám

Komentáře

1 brre brre | Web | 30. ledna 2016 v 16:15 | Reagovat

super rozhovor! moc děkuju za překlad!:o) z Emmy se stal úžasný člověk...celebrity co začínají moc mladé často nekončí moc dobře ale ona je pravý opak neuvěřitelně se vypracovala a už teď toho hodně dokázala a jsem si jistá že zdaleka nekončí!:o)

2 Katty~ Katty~ | Web | 1. února 2016 v 22:51 | Reagovat

Skvělý rozhovor :) Emma je úžasná a velmi se mi líbí, co řekla o Perks of Being a Wallflower :) I mně se ten film moc líbí, ten příběh je opravdu krásný, takový netradiční a Emma je tam opravdu skvělá :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.