Leden 2016

Sarah Slutsky Shared Some New Photos of Emma Watson

30. ledna 2016 v 14:00 | EW* |  Gallery Update

Emmina stylistka Sarah Slutsky nás pilně zásobuje fotografiemi všech nových outfitů, které společně s Emmou vyyslely a ani návštěva švýcarského Davosu nebyla výjimkou.
Na slavnostní večeři pořádanou Global Goals Dinner Emma oblékla černý kostýmek Antonio Berandi, černé lodičky Paul Andrew a šperky Jennifer Fisher.
Na HeForShe IMPACT 10x10x10 Parity Report Launch následující den olky vybraly model J. Mendel, který se ručně vyráběl v New Yorku, čené lodičky Roger Vivier, náušnice Móniquepean a prstýnky Slight Jewerly.


Emma Watson interview in Scoop With Raya

29. ledna 2016 v 14:00 | EW* |  Videos
Emmo, je tak skvělé tě znovu vidět a mluvit s tebou o tomhle filmu. Je opravdu velmi zajímavé, že film je podle skutečnýc událostí, tak nám prozraď, co je pravidvé a co je fikce.
No, vlastně všechno kromě příběhu Daniela a Leny je pravdivé. Tole se skutečně stal, tihle lidé vážně existovali. Takže jen moje zápletka s Danielem, to jak jsem ho zachraňovala, bohužel není pravdivé. Ale jinak je opravdu všechno podle skutečných událostí.

Skučně jsem se stala posedlou, když sem film viděla. Šla jsem na wikipedii a všechno jsem si o tom hledala. Stalo se to už před několika lety a pořád se o tom mluví.
Já vím. Mám to úplně stejně. Všichni se mě ptali, proč jsem se rozhodla v tom hrát. A já.. prostě o tom jednou začnete číst a je to tak neuvěřitelné, že o tom prostě potřebujete vědět všechno.

Je zajímavé, jaké typy filmů sis doposud vybrala. Pokaždé je to jiný druh filmu a hlavně odlišné prostředí. Je to pro tebe vzrušující?
To je. Vždycky se toho tolik naučím, což miluji. Myslím, že je oblíbená část mé práce, když se staneš někým jiným, naučíš se vždycky nové a hlavně úplně odlišné věci, někdy jiný jazyk, jindy jiný přízvuk a to je skvělé. Vážně se toho tímhle způsobém hodně naučíš.

Co je pro tebe důležité na tom být herečkou a celebritou? Když jsi herečka, vidímě tě v kinech a když celebrita tím myslém červené koberce a tyhle věci. Jak to máš v životě?
Snažm se být celebritou, co nejméně jít od toho tak daleko jak jen můžu. Beru svoji práci hodně vážně a velkou součástí naší práce je propagace takže prostě musíš brát to špatné s tím dobrým.

Rozhodně. A teď jsi navíc ambasadorkou Goodwill Ambassadorship a víš, jak se v těhle věcech orientovat.
Přesně! Všechno kolem toho je velmi nápomocné.

A pak si myslím, že máš velkou výhodou v tom, že jsi začala tak mladá. Pořád si tě pamatuu, když ti bylo 9.
Já vím, je to šílené. Byla to opravdu dlouhá cesta. Nikdo vám nedá knihu s pravidly. Učíte se za pochodu, ale myslím, že jsem se do cíle dostala.

Je tohle ten nejzajímavější film od Haryho Pottera? Wallflower byl skvělý, potom Blin Ring a ty ostatní. Každá zkušenost byla jiná, takkže který film pro tebe nejvíc znamená?
Bože. Vážně miluju The Perks of Being a Wallflower. Miluju ten příběh a zbožňuju tu postavu, miluju ty, se kterými jsem na filmu pracovala. Byla to opravdu neskutečně pozitivní zkušenost a byla jsem opravdu nadšená výsledkem, takže jo, pravděpodobně Perks.

Perks byl skvělý. Které herečky jsou tvé oblíbené?
Bože! Úplně zbožňuju Cate Blanchett. Meryl Streep, Natalie Portman. Miluju Julii Roberts, tu jsme milovala vždycky. Nedávnou jsem si znovu pouštela Erin Brockowich a je to vážně skvělý film. Je jich tolik skvělých... Výkon Brie Larson v Room byl neuvěřielný, potom Daisy Ridley v nových Hvězdných válkách, její výkon byl parádní. Takže jo, právě ted jsou v kinech pro ženy skvělé věci.

Je to ženská síla v tenhle moment.
Rozhodně! Rozhodně!


Shopping in a Nike Store in London (23.01.2016)

28. ledna 2016 v 14:00 | EW* |  Candids 2016

V sobotu měl nějaký fanoušek takové štěstí, že se mu podařilo potkat Emmu v Londýně na nákupech, konkrétně v obchodě Nike. Na fotkách můžete Emmu vidět s její nevlatní sestrou. Fanouškovui se podařilo pořídit celkem čtyři fotografie a ani jedna není moc kvalitní. Em vsadila opět na jednoduchý černý outfit, kerý oživila červenou šálou omotanou kolem krku. Tyhle fotky mi strašně připomínají rok 2012, kdy Emma nosila takhle dlouhé vlasy, takže kdybych nevěděla, že jsou z letoška, tak bych je automaticky zařadila o několik let zpět.


'Colonia Dignidad' USA Poster + New Info

27. ledna 2016 v 15:32 | EW* |  Gallery Update

Dnes byl zveřejněn nový plakát na Kolonii, tentokrát pro Spojené státy americké. Tento plakát se mi opravdu velmi líbí, je takový tajemnější a záhadnější než ty německé, ale ty jsou taky super. Z plakát nyní už máme doopavdy potvrzené, že do kin v USA dorazí film 15. dubna. Nezapomeňte, že česká premiéra filmu bude dokonce o den dříve, čili 14. dubna.
Důležitou informací je ale to, že už příští pátek - 5. února se bude konat slavnostní premiéra filmu v Berlíně a oficiální facebooková stránka filmu potvrdil, že se proběhne za účasti všech hlavních hvězd, takže Emma by se po více než dvou letech měla účastnit premiéry svého filmu (naposledy to byl Noe v březnu 2014). V německých kinech se film začne promítat 18. února.


Global Goals Dinner in Davos, Switzerland (21.01.2016)

26. ledna 2016 v 17:43 | EW* |  Appearances 2016

Ještě před oficiální akcí HeForShe IMPACT 10x10x10 Parity Report Launch v rámci Světového ekonomického fóra se Emma ve čtvrtek večer zúčastnila večeře pořádané Global Goals. Emma měla na sobě černý kostýmek Antonio Berandi, černé lodičky Paul Andrew a šperky Jennifer Fisher. Krom toho také Emma představila nový účes, za který jí osobně dávám palec dolů, protože se mi vůbec nelíbí. Mikádo mi samo o sobě nevadí, třeba v prosinci na promítání The True Cost (fotky) vypadala Em přímo senzačně, ale teď jak si to ještě o další kus zkrátila a navíc si nechala takhle podivně ostříhat ofinu, za mě prostě rozhodně ne. Ale jedná se jen o můj názor, na instagramu jsem četla mraky komentářů, jak jí nový účes sluší. :)


HeForShe IMPACT 10x10x10 Parity Report Launch in Davos, Switzerland (22.01.2016)

25. ledna 2016 v 22:17 | EW* |  Appearances 2016

Jak jsem Vás již informovala v inulém článku, v pátek Emma se v pátek po roce vrátila do švýcarského Davosu a to opět v rámci Světového ekonomického fóra. Pokud si chcete připomenout fotografie z minulého roku, můžete se podívat TADY.
V pátek dopoledne proběhl HeForShe IMPACT 10x10x10 Parity Report Launch, který Emma dokonce moderovala. Celkem hodinu a půl Emma diskutovala s několika významnými lidmi z oblasti lidských práv a je vidět, že je do celé věci opravdu zapálená a neskutečně se o tuto problematiku zajímá.
Co se týče outfitu, Emmina stylistka Sarah Slutsky vybrala model J. Mendel, který se ručně vyráběl v New Yorku, čené lodičky Roger Vivier, náušnice Móniquepean a prstýnky Slight Jewerly.

Z celé akce probíhal livestream, který já osobně jsem nestihla, protože jsem zrovna seděla ve vlaku a byla na cestě na zkoušku, ale naštěstí je na youtube dostupný záznam.


Emma Watson introduces the new HeForShe website

20. ledna 2016 v 18:34 | EW* |  News

Háleluja, druhý článek během dvou dní a to ještě není konec zkouškového :D
Před pár dny bylo zveřejněno video, ve kterém Emma představujen novou webovou stránku pro HeForShe. Video má téměř 15 minut a určitě stojí za slédnutí, Emma v podstatě celou dobu mluví o tom, co má kampaň za účel, že se může zapojit opravdu každý - nyní už i ženy a jakým způsobem se do kampaně zapojit, jak pomáhat. Na konci videa přijde řeč také na nový knižní klub, který Emma nedávno založila, Our Shared Shelf. Tam se může připojit také úpně každý, nyní se počet členů blíží ke 100000, což je opravdu rychlost a z videa je poznat, že Emma je z tohoto projektu úplně nadšená.
Dále Emma ve videu také prozrazuje, že se po roce opět dostaví na Světové ekonomické foŕum ve švýcarském Davosu a to už tento víkend, takže se určitě můžete těšit na spoustu nových fotek :)
Nakonec pro Vás mám také novou fotgrafii, která byla pořízena právě ku příležitosti nových webových stránek. Přijde mi hodně podobná jako ta první z roku 2014, ale nic to nemění na tom, že je krásná a ke kampani se skvěle hodí. :)Out and About in London (15.01.2016)

19. ledna 2016 v 13:50 | EW* |  Candids 2016

Zdravím, opět se po pár dnech hlásím a tentokrát Vám přináším první candids tohoto roku. Fotografům se podařilo vyfotit Emmu v pátek večer v Londýně, když někam odjížděla, můžete ji tedy vidět v doprovodu řidiče. Měla na sobě pohodlný outfit - džíny, černé triko a khaki parku.
Další candids se objevily ještě z brzkého rána dalšího dny, kdy Emma kolem půl 6 ráno odjížděla z podniku Chiltern Firehouse, ale ty fotky přidávat nebudu, protože jsou prostě hrozné. Emma má na nich obličej schovaný pod bundou a řidič se ji snaží dostat co nejrychleji do auta a Emma se dokonce bouchla do hlavy, jak se snažila před paparazzi schovat. Navíc se objevila ještě jedna fotka zevnitř, na které Emma brečí a nějaká kamarádka ji tam objímá. Těžko říct, proč Emma brečela, možná to má spojitost s vlnou kritiku, která se na Emmu sesypala poté, co na svém twitteru zveřejnila fotografii Alana Rickmana s jeho výrokem o feminismu.
O Alanovi určitě všichni už víte, protože to bylo snad úplně všude, já tomu pořád tak nějak nemůžu uvěřit, že už není mezi námi, ale jsem si jistá, že na takového velikána nikdo z nás nikdy nezapomeneme.'Colonia' Press Junket & New Poster

16. ledna 2016 v 10:31 | EW* |  Gallery Update

Sice mi zbývá ještě několik zkoušek, ale včera jsem do galerie nahrávala nové fotky, které se objevily během posledních dní.
Jako první se objevila další plakát na Kolonii, na kterém je tentokrát kromě Emmy a Daniela také Michael Nyqvist, který ve filmu hraje hlavního filmového záporáka. Plakát je opět německý a kdo německy neumí, je na něm napsáno - Film oscarového režiséra Floriana Gallernbergera a Es Gibt Kein Zuruck - není cesty zpět.
Dále mám pro Vás jednu fotografi z instagramu Emminy stylistky Sarah Slutsky, kterou Emma později regramovala na svůj profil. Propagace Kolonie už tedy oficiálně začala a jako první čekal Emmu tento týden v Londýně Press Junket, na který Sarah pro Emmu zvolila šaty Alexandra McQueena, boty Pierre Hardy a šperky Jennifer Fisher. Vlasy dostala na starost opět Vi Sapyyapy a o make-up se tentokrát postarala Amanda Grossman.
Poslední fotka je přímo z Emmina twiteru, poté ji nahrála také na instagram. Jedná se o selfie, na kterém Emma drří knihu My Life On The Road od Glorie Steinem. Jendá se o první knihu, kterou Emma sdílela na svém knižním klubu Our Shared Self.


'Colonia Dignidad' International Trailer

7. ledna 2016 v 19:36 | EW* |  Videos
Omlouvám se za neaktivitu, ale zkouškové je zkouškové a nemám na blog vůbec čas, i když ono je to vcelku jedno, protože se skoro nic nového u Emmy neobjevuje. Nicméně včera byl konečně zveřejněn nový trailer, tentokrát jsme se ho dočkali v angličtině, je tedy úplně stejný jako ten německý, terý byl zveřejněn před Vánoci, ale teď to dává tak nějak větší smysl. :D Já se nemůžu dočkat, protože tohle vypadá prostě úplně parádně. <3 Nezapoměňte, že česká premiéra filmu je 14. dubna. :)