Prosinec 2015

New 'Colonia Dignided' Poster + Trailer

23. prosince 2015 v 23:44 | EW* |  Gallery Update

Tenrol článek jsem chtěla přidat už včera, jenže pak jsem to nestihla a dneska jsem se k tomu také dřív než teď nedostala, takže se nedá nic dělat, usínám u notebooku, ale kdybych to nepřidala teď, tak bych se k tomu dostala až někdy po zkouškovém. :D Nicméně dost vykecávání a jdeme na novinku. :)
Minulý týden byla vypuštěna informace, že ještě před Vánoci bude zveřejněn nový trailer na Kolonii, takže jsme napjatě čekali a nakonec ho vypustili včera. Vzhledem k tomu, že režisér Florian Gallenberger je Němec, tak je trailer k dispozici prozatím s německým dabingem, ale i tak film vypadá úplně neskutečně parádně. <3 Řekla bych, že pro Emmu o bude opravdu zásadní role a já se navíc neskutečně těším, no koukněte na trailer a určitě se mnou budete souhlasit.
Kromě traileru byly zveřejněny také dva plakáty, tedy spíš jeden plakát, ale ve dvou trochu odlišných verzích a na obou je Emma s Danielem Bruhlem.
Z plakátů i traileru máme nyní potvrzené také to, že film je doopravdy opět přejmenován z 'Colonia' na 'Colonia Dignidad', což byl i původní název filmu.
A poslední informace, kterou pro Vás dneska mám je datum české premiéry. Jak jistě víte, tak jsem nedávnou obesílala všechny velké české distributory ohledně uvedení filmu do českých kin, protože nikde nebyla ani jedna informace a bylo mi sděleno, že film v našich kinech bude, ale zatím ještě noeví premiéru. Nyný už máme potvrzeno, že zatímco v Německu proběhne premiéra 18. února, tak u nás si budeme muset počkat do 14. dubna. Každopádně je to úplně parádní zpráva, já se do kina 100% chystám. A co vy, vyrazíte na film a Emmu do kina nebo si to necháte ujít? :)New Outtakes from ELLE Spain (by Bernardo Doral)

22. prosince 2015 v 14:19 | EW* |  Gallery Update

Do galerie jsem nahrála tři fotografie pro španělkou ELLE, konkrétně pro říjnové číslo. Černobílé fotografie jsme prozatím znali jen ze scanů, samostatně jako fotky ze shootu se až doteď neobjevily. Třetí fotografii už dobře znáte, ale konečně ji zveřejnili nepopsanou a navíc v lepší kvalitě. Hlavně tu poslední jsem si prostě zamilovala, neskutečně jí to sluší. Photoshoot má na svědomí fotograf Bernardo Doral, který ho s Emmou nafotil v srpnu při její návštěvě Madridu v rámci propagace Regression.


Arriving at LAX Airport in Los Angeles (09.12.2015)

20. prosince 2015 v 11:14 | EW* |  Candids 2015

Strašně se omlouvám za (ještě horší :D) neaktivitu, ale tenhle týden jsem potřebovala všechno uzavřít ve škole před zkouškovým a měla jsem čas akorát tak na jídlo a spaní. :D Pojďme se tedy podívat na novinky, které se trochu nahromadily za poslední týden. Minulou středu vyfotili paparazzi Emmu na letišti LAX v Los Angeles, kam přiletěla z Londýna v doprovodu své manažerky. Jak je u Emmy zvykem, měla na sobě tmavý jednoduchý outfit . černý svetr, černé tepláky, černé tenisky, tmavě šedivý kabát a černou kabelku - vzhledem k dlouhému letu zvolila hlavně pohodlí. Původně jsem vám ještě chtěla přiložit video z letiště které natočil fanoušek, ale video už byo odstraněno. Pokud si ale vyhledáte nějaká starší videa, tak je to pořád takový ten stejný blázinec. :)
Hodně lidí si původně myslelo, že Emma do LA letěla kvůli pondělní premiéře Star Wars, jelikož si tam ahrálo i několik jejích kolegů, ale na premiéře se Emma ukázala a podle informací se zdržovala na severu Kalifornie, bližsí informace jsou ale neznámé. Účast na nějaké akci se očekávala také kvůli tomu, že Emma přiletěla se svojí manažerkou a většinou, když cestuje někam soukromě, tak létá sama a navíc i Emmina stylistka Sarah Slutsky na jeden den do LA odletěla z New Yorku, tak je možné, že Emma třeba něco fotila, ale to se zatím nedozvíme :)


Arriving at the screening of 'The True Cost' in London (08.12.2015)

13. prosince 2015 v 11:37 | EW* |  Candids 2015

Z předchozího článku víte, že Emma tento týden hostila promítání dokumentárního filmu 'The True Cost' a jakožto pořadatelka se musela náležitě připravit. Zatímco o outfit se jí jako obvykle postarala stylistka Sarah Slutsky, tak o vlasy a makeup se musela Emma postarat sama, jelikož její vizážistka a vlasová stylistka Charlotte Hayward pracuje na natáčení filmu v USA. Emma se tedy vydala do londýnského salonu, kde jí upravily vlasy, ale make-up si vytvořila úplně sama. To samozřejmě neušlo fotografům a vznikly z toho snad nejlepší candids fotky, které s Emmou máme. :D

Později vyfotili paparazzi Emmu ještě jednou a to už při samotném příjezdu na promítání filmu. Emma má na sobě tmavě modré šaty Gabriela Hearst, lodičky Paul Andrew, kabelku Stella McCartney a nádherný béžový kabát Behno. V galerii si můžete prohlédnout 47 fotografií ve vysoké kvalitě.


'The True Cost' Screening in London (08.12.2015)

10. prosince 2015 v 20:45 | EW* |  Appearances 2015

Po dlouhé době se Emma konečně ukázala na nějaké veřejné akci, tentokrát se ukázala na promítání dokumentárního filmu The True Cost - Dokument o oblečení, které nosíme, o lidech, kteří ho vyrábějí, a o vlivu tohoto průmyslu na náš svět. The True Cost nás nechá nahlédnout za oponu a ukáže nám příběhy a fakta, o kterých se nemluví. Jaká je skutečná cena našeho oblečení?
Emma společně s Livií Firth tuto událost hostila, což je úplně famtastické a jsem na ni strašně pyšná, že se v rámci HeForShe nevěnuje jen rovnosti pohlaví, ale jde i do dalších oblastí. Na akci přijali pozvání mimo jiných také mí oblíbenci Colin Firth a Patrick Dampsey. K dispozici máme bohužel jen jednu oficiální fotografii, ale je opravdu krásná a můžete vidět, že Emma na sobě měla pletené tmavě modré šaty Gabriela Herst, které doplnila o originální kabelku Stella McCartney a lodičky Paul Andrew.

Dále jsem si pro vás do tohoto článku ještě připravila tři fotografie, které se objevily na sociálních sítích. První fotografii přidal na twitter Emmin asistent Luke Windsor s popiskem úžasná žena s úžasnými novými vlasy. Druhá fotka je z instagramu Sarah Slutsky, Emminy stylistky. Poslední fotku přidala na twitter sama Emma a je na ní právě s Livií Firth.


Porter (by Cass Bird)

3. prosince 2015 v 13:03 | EW* |  Photoshoots 2015

Mám tu pro vás zbrusu nový photoshoot, tentokrát pro zimní číslo Porter Magazine. Photoshoot má na svědomí fotografka Carter Bird a vzhledem k pozadí to vypadá, že byl nafocen v Los Angeles, kde Emma byla během září a října. Fotky jsou úplně dokonalé, Emma tam vypadá neskutečně, líbí se mi celkově ta koncepce přirozenosti, ale shoot je nápaditý a jsem z něj prostě maximálně nadšená, rozhodně se jedná o můj nejoblíbenější photoshoot z těch, které Emma letos nafotila. V galerii si můžete tak prohlédnout zatím celkem osm úplně nových fotografií a to ve vysoké kvalitě. Časopis bude k zakoupení od 4. prosince, čili od zítřka, ale na scany si zatím musíme stále počkat, protože ty zatím dostupné jsou opravdu velmi nekvalitní, takže jsem se ani nenahrávala do galerie, tam se zatím můžete podávat jen na titulní stranu, kterou zdobí další nádherná fotka z tohoto shootu a Emma na ní má na sobě černobílou proužkovanou košili Louis Vuitton.