Listopad 2015

New Photos from Belfast and New York City

24. listopadu 2015 v 21:35 | EW* |  Candids 2015

Emma má očividně nějaký talent přemisťovat se po světě bez toho, aniž by si ji všimli paparazzi. Ne, že bych chtěla, aby ji chudáka pořád otravovali, ale trošku častěji by mi nějaké kvalitnější fotky vůbec nevadily. :D Nicméně, nejdřív se Em podařilo odcestovat z Londýna do irského Belfastu, kde se 18. listopadu zúčastnila koncertu U2 a na sobě měla bílou barvu, čímž podpořila #WhiteOutBelfast a ukázala tak podporu Paříži a soucit nad teroristickými útoky. Vzhledem k tomu, že se v Paříži narodila a do 5 let tam i žila než se odstěhovala do Londýna, tak to pro ní bylo určitě důležité.
Z Belfastu se nevrátila domů do Londýna, ale odletěla opět do New Yorku, kde byla před třemi týdny a předevčírem ji vyfotila fanynka v restauraci Supper. Na fotografii pije víno s nám (prozatím?) neznámým mužem.

Fotky z New Yorku ale máme i ze včerejška, kdy měli fanoušci štěstí a potkali Emmu na místě bývalého Světového obchodního centra, kde nyní stojí památník obětem 9. září, 9/11 Memorial. K dispozici máme tři ne zrovna kvalitní fotky, ze kterých ale můžeme poznat, že tam s ní byl opět ten 'neznámý muž.' :D
Pokud jste si fotografie prohlédli alespoň trochu důkladně, tak vám určitě neuniklo, že Emma si opět ostříhala vlasy a to ne zrovna málo, přijde mi to, že vlasy v téhle délce nosila v koncem roku 2012 a začátkem 2013. Nebudu vám lhát, nemám z toho úplně radost, protože jsem se strašně těšila, že při progaci Krásky a zvířete bude mít krásně dlihé vlasy a bude vypadat jako princezna a ono zase ne, i když do března 2017 jí to třeba zase trochu doroste. :D


'Colonia' Stills and BTS Pictures

21. listopadu 2015 v 22:28 | EW* |  Gallery Update

Ani nevíte, jakou mám z těchto fotek radost, protože bylo zveřejněno celkem jedenáct nových promo stillsek ke Kolonii, což je prostě úplná paráda. Všechny stillsky jsou navíc úplně dokonalé, Emma tam vypadá vážně skvěle a strašně moc se mi líbí, jak během filmů vystřídá několik účesů a je to prostě opravdu poznat, kdy se ty určité části filmu odehrávají. Všechny fotky také vidíme poprvé, takže je to o to lepší, že nám neukazují fotky pořád na jedno brdo, jen jednu stillsku už známe a to z propagačního plakátu. Stills bylo zveřejněno ještě víc, ale na těch už není, Emma takže jsem je do galerie nenahrávala a na ty se, pokud chcete, můžete podívat například tady. Na film se strašně moc těším, protože z fotek se zdá, že Emma s Danielem tvoří opravdu super sehranou dvojku a na plátně budou parádní.

Kromě stillsek se ale také objevily dvě behind the scene fotky a na obou snímkách můžete vidět s Emmou také režiséra filmu Floriana Gallenberga, který zrovna vysvětluje nějaké pokyny.
Co se týče premiéry filmu, tak ta se nám znovu oddálila, konkrétně byla přesunuta na 18. února 2016 a to možná kvůli filmovému festivalu Berlinare. To by bylo úplně super, protože když bude světová premiéra v Berlíně v únoru, tak je pravděpodobné, že v USA a Velké Británii proběhne promo únor/březen a tím pádem by tomu nasvědčovala i informace o tom, že Emma by měla být na obláce březnového čísla Vogue USA, které vyjde právě v únoru.
Hodně jste se mě také ptali, kdy se film dostane do našich kin a vzhledem k tomu, že nikde nebyla ani ta nejmenší informace, tak jsem rozeslala několik emailů a Kolonii uvede do kin společnost CinemArt,datum premiéry ale zatím stanovený není, nicméně bych tipovala březen až duben 2016.
Rovnou jsem se ptala všech distributorů také na Regression, ale spíš počítejme s tím, že ten se do našich kin nedostane, protože všechny emaily zněly tak, že Regression uvádět neplánují.


Vogue Italia (by Vincent Peters)

17. listopadu 2015 v 10:39 | EW* |  Photoshoots 2015

Konečně Vám sem zveřejňuji fotografie z nejnovějšího photoshootu, který Emma nafotila a to pto listopadové číslo italské Vogue. Když jsem fotky viděla, tak mi udělaly ohromnou radost, protože letošní rok byl, co se týče photoshootů (no vlastně celkově všech novinek) opravdu chabý. Photoshoot nafotil Vinvent Peters, se kterým Emma nefotila poprvé, má už na svědomí dva její photoshooty - pro britský magazín GQ z roku 2013 a potom jeden z mých úplně nejoblíbenějších photoshootů, pro britský Glamour z roku 2012. Celkově máme zatím k dospozici 13 fotografií, které se sice hned objevily v opravdu velkém rozlišení, ale byly takové rozostřené, prostě ne moc kvalitní, takže jsem je přehrála fotkami sice v menším rozlišení, ale v krásně vysoké kvalitě. Photoshoot je takový temnější než jsme zvyklí, možná je to i tmavými vlasy a většinou černými outfity, ale i pozadí je temné a celkově má photoshoot takový zajímavý ráz. Jako asi u každého shootu se mi nějaké snímky líbí více a jiné méně, ale Peters to prostě umí a jako obvykle mu dávám palec nahoru.
Před pár dny se také objevila informace o tom, že Emma by měla být i na obálce březnového čísla americké Vogue a photoshoot měla nafotit začátkem měsíce v New Yorku s Mario Testinem, se kterým Emma fotila pro Vogue už v roce 2011. Informace ztaím není potvrzená, ale určitě by to bylo skvělé, takže snad se opravdu dočkáme dalšího photoshootu.


Leaving the Lemonia restaurant in North London (11.11.2015)

15. listopadu 2015 v 14:39 | [emmawatson-all] |  Candids 2015

Od piatku (13.11.) môžete v galérii nájsť 13 najnovších fotografií vo vysokej kvalite,kde môžete vidieť Emmu vyfotenú pred reštauráciou Lemonia do ktorej asi mala aj naplánované ísť. Emma nebola z fotografov príliš nadšená a na niektorým fotografiách si môžete všimnúť ako kašlala takže je dosť možné,že je chorá. Čo sa týka Emminho outfitu myslím,že nikoho tím neprekvapila a opäť zvolila čiernu.Na sebe mala čierny kabát,čierne nohavice,čierny sveter,veľmi pekné lakovky a celý outfit spestrila čierno bielym tričkom. Určite zaujala svojim účesom,ktorý je pre ňu skôr netypický ale veľmi jej pristane. Mám naozaj radosť s noviniek ktoré sa celkom dosť často zverejňujú,Em tiež nafotila krásny nový photoshoot a na článok k nemu sa určite môžete tešíť priebehom nasledujúceho týždňa.

leavinglemonia1111-003.jpg leavinglemonia1111-004.jpg leavinglemonia1111-010.jpg leavinglemonia1111-007.jpg leavinglemonia1111-013.jpg

Out And About in London (03.11.2015)

12. listopadu 2015 v 12:05 | EW* |  Candids 2015

Mám tu pro Vás další candids, tentokrát už z Londýna a to konkrétně ze 3. listopadu, čili hned z prvního dne, co se Emma vrátila z New Yorku domů do Londýna. Fotografové ji zachytili v ulicích města, když šla ke svému auto, což je i důvod, proč je fotek tak málo, protože Em hned nasedla do auta a odjela. Jak jsme už za ty roky zvyklí, opět na sobě měla černých a velmi jednoduchý outfit - pletený černý svetr, černé legíny, černé šňerovací boty, a aby té černé nebylo málo, celý outfit doplnila ještě černými slunečními brýlemi. Asi nikoho nepřekvapí, že nebyla nalíčená a vlasy si jednoduše svázala do drdůlku.

Dále se můžete ještě podívat na tři nekvalitní fotky od fanoušků, které se jim podařiy pořídit 4. listopadu, když Emma odjížděla z rozhovoru s Malalou Yousafzai. Všechny fotky jsou foceny buď zezhora nebo z nějaké větší vzdálenosti, takže tomu ta kvalita samozřejmě odpovídá, ale i tak je super, že fotografie máme k dispozici.


Having Lunch with Friends in New York City (02.11.2015)

8. listopadu 2015 v 16:12 | EW* |  Candids 2015

I když už je Emma zpátky doma v Londýně, tak já se ještě vrátím do New Yorku, kde trávila několik dní a mám pro Vás set fotografií z 2. listopadu, kdy Emma byla na obědě s přáteli. Jak je z fotek patrné, tak se skvěle bavili, protože se pořád smějou a určitě si kvěle popovídali. Emma na sobě měla šedý kabát, terý známe již z dřívějších fotek, bílý top s třásněmi, černé kratší kalhoty a opět známé černé botky. Osobně to moc nechápu, že chodí v listopadu takhle nalehko, ale třeba tam měli o něco tepleji než tady, i když se mi zto nezdá moc pravděpodoné, protože ostatní jsou tam oblečeni více. :D Jak je u Em v soukromí obvyklé, tak zase nebyla nalíčená a vlasy měla stažené v jednoduchém culíku. V galerii si nyní můžete prohlédnout šestnáct fotografií ve vysoké kvalitě.


Interviewing Malala Yousafzai - Into Film Festival in London (4.11.2015)

6. listopadu 2015 v 18:27 | [emmawatson-all] |  Appearances 2015

Emma sa 4.novembra po návrate domov do Anglicka zúčastnila na filmovom festivale pri príležitosti premietania filmu HE NAMED ME MALALA. Vrámci toho urobila s Malalou rozhovor,ktorý si môžete vypočuť nižšie.Emma mala na sebe veľmi pekný a elegantný outfit,ktorý je tvorený bielym tičkom s rozšírenými rukávmi a obyčajné čierne nohavice. Pri Emminom odjazde sa taktiež podarilo Emminim fanúšikom urobiť pár fotiek ktoré si môžete prezrieť v galérii.Na Emminom facebooku taktiež môžete nájsť aj vyjadrenie (v angličtine),ktoré Emma zverejnila krátko po rozhovore s Malalou.
Leaving the Richard Rodgers Theatre in NY (01.11.2015)

3. listopadu 2015 v 18:31 | EW* |  Candids 2015

A máme tu další candids z New Yorku, tentokrát jsou z neděle, kdy Emma odcházela z broadwayského divadla Richard Rodgers, kde se byla opět podívat na muzikál Hamilton. No těžko říct, proč tam byla znova, když už tam byla ve čtvrtek, tedy tři dny předtím, ale to se asi jen tak nedozvíme. :D Na internetu kolují různé teorie, třeba že Em by mohla v muzikálu hrát nebo, že tam třeba hraje nějaký její nový přítel, ale mně osobně se nezdá ani jedna verze příliš pravděpodobná. Tentokrát na sebe Em oblékla černé kalhoty a černé sako, pod které zvolila bílý top. Vlasy nechala rozpušěné a můžeme si tak všimnout, že kvli natáčení 'The Circle' je má zkrácené poměrně dost. Co se týče reakce na paparazzi, tak bych řekla, že její výraz mluví celkem za vše a radost z nich opravdu neměla. V galerii se můžete nyní podívat na čtyři nové fotografie, víc jich bohužel zveřejněno nebylo.


Poll Of The Month #18

1. listopadu 2015 v 8:45 | EW* |  Poll Of The Month
Hlasujte pro lepší outfit:
Arriving at Late Show With David Letterman in NYC (15.11.2010)
Out and About in NYC (07.05.2013)