Říjen 2015

Out and about in New York City (30.10.2015)

31. října 2015 v 18:40 | EW* |  Candids 2015

U včerejšího článku jsem psala, že je odst pravděpodobné, že z New Yorku se dočkáme dalších fotek, tak jsem měla pravdu. Paparazzi včera vyfotili Emmu v ulicích New Yorku v doprovodu manažarky a bodyguardky Denise. Em na sobě (nepřekvapivě) měla jednoduchý outfit, tentokrát složený z úplně parádních světlýchjeansů (ty se mi vážně moc líbí), černého roláku, šedého kabátu, který známe už ze čtvrtečních fotek, a celý outfit doplnila originálními černými botkami a černým batůžkem. Jako obvykle nebyla nalíčená a vlasy měla stažené do culíku. Fotografové Emmu ale včera rozhodně nešetřili, protože ji pak vyfotili ještě věčer, byla úplně stejně oblečená, jen kabát si nesla v ruce a přes rameno měla navíc ještě tašku. Podle výrazu lze usoudit, že jao vždycky neměla Em z paparazzi moc velkou radost, což na jednu strannu samozřejmě chápu, protože to musí být otrava, ale na druhou stranu jsem ráda, že jsou konečně nějaké novinky. :D


'Hamilton' at the Richard Rodgers Theatre in New York (29.10.2015)

30. října 2015 v 12:24 | EW* |  Appearances 2015

Minulý týden Emma ukončila v Los Angeles natáčení filmu 'The Circle', kde si zahrála po boku Toma Hankse. Nebyly ale žádné informace o tom, jestli Em zůstala v LA nebo se vrátila domů do Londýna. Nyní už víme, že ani jedn varianta nebyla správná, protože Emmě se podařilo nepozorovaně přemístit do New Yorku a včera si zašla na Broadway do divadla Richard Rodgers na divadelní hru 'Hamilton' a my máme k dispozici několik fotek ze zákulisí, kde si Emma povídala a fotila se s herci a očividně se skvěle bavila. Na fotkách ji tak můžete vidět s Andrewem Rannelsem, kterého znám z 9. série How I Met Your Mother, kde hostoval ve dvou epizodách. S Arianou DeBose spolu holky vyfotily několik selfie povídaly si o HeForShe. Emma na sobě měla opět jednoduchý outfit, hnědé šaty, přes ně šedý kabát a na nohou čené kozačky. Přijde mi, že ani nebyla nalíčená a vlasy měla jen jednoduše stažené, když jsem ty fotky prvně viděla, tak mě napadlo, že jsou starší, protože Em tady zase vypadá strašně mlaďounce.

Emma se včea nefotila jen s herci, ale také s fanoušky, v divadle měla štěstí jedna fanynka, které se podařilo Emmu odchytit a ta se s ní ochotně vyfotila. Teď je twitter plný statusů o tom, jak lidé potkávají Emmu v ulicích New Yorku, takže je možné, že se ještě brzy dočkáme dalších fotek, protože to by bylo úplně super.


Small Steps Project

28. října 2015 v 15:26 | [emmawatson-all] |  Miscellaneous


Emma tak ako po iné roky aj tento rok sa naplno venovala charite.A po druhý krát venovala svoje lodičky do aukcie ktorú usporiadáva každý rok britská organizácia Small Steps.Ide charitu do ktorej rôzny herci,návrhári,speváci a modelky posielajú svoje topánky ktoré sa následne predajú a celá suma putuje k deťom na ulici v Rumunsku,Cambodži či Laosu.Do projektu sa zapojil herec Benicio del Toro,herec Benedict Cumberbatch,britský herec,komik,režisér a producent Ricky Gervais,herečka ktorú určite všetci poznáte z Harry Pottera Helena Bonham Carter a britský herec Colin Firth a veľa ďalších skvelých hercov,herečiek,speváčok...
Emma do aukcie venovala svoje lodičky Jimmy Choo (veľkosť 37.5).

Taktiež bol 17.októbra zverejnený zoznam 25 najvplyvnejších hercov celého času medzi ktorými nechýbala ani Emma.
V rebríčku sa na prvom mieste objavil Johnny Depp následne za ním Brad Pitt a Angelina Jolie...Emma sa umiestnila na úžasnom 13. mieste! Tom Hanks s,ktorým Emma natáčala film The Cirlce sa umiestnil na krásnom 25.mieste. Pokiaľ sa chcete pozrieť na celý zoznam kliknite tu.

On The Set of 'The Circle' in Los Angeles (01.-14.10.2015)

24. října 2015 v 13:01 | EW* |  Gallery Update

1. října mělo několik fanoušků to štěstí, že se jim podařilo potkat Emmu při natáčení 'The Circle' a ta měla tak dobrou náladu, že si s noma vesele pořizovala selfie. V galerii si tak můžeme prohlédnout tři fotografie se šťastnými fanoušky. Můžete si všimnout, že na fotkách je tma, takže byly pořízeny pravděpodobně při nějaké noční nebo pozdní večerní scény.

Další fotografie je z 9. října a vyfotil ji fanoušek a to poměrně z velké dálky, takže tomu také odpovídá vekmi nízká kvalita. Poslední fotka je ze 14. října a kromě Emmy jsou na ní také další herci a i lidé z týmu. Emma je napravo a za ní stojí její manažerka Denise. Natáčení 'The Circle' včera oficiálně skončilo, samotná Emma to před pár hodinami potvrdila na svém twitteru.


New Photos from ELLE UK Photoshoot

18. října 2015 v 13:21 | EW* |  Gallery Update

Nedávno bylo zveřejněno sedm staronových fotografií z photoshootu od Kerry Hallihan, který Emma nafotila minulý rok pro speciální prosincové číslo britské ELLE, které bylo věnováno feminismu. Většina fotek je bohužel jen v nízké kvalitě a navíc jsou ještě potagované. Ne všechny snímky jsou ale nové, pár z nich už známe v černobílém provedení a vysoké kvalitě. Fotky si jsou také velmi podobné, Emma je na všech oblečená do světle modrého saka a modrých džínsů. Dohromady máme z photoshootu k dispozici prozatím sedmnáct fotografií a snad se časem dočkáme dalších.


New Posters of 'Regression'

17. října 2015 v 13:55 | EW* |  Gallery Update

V galerii si můžete prohlédnout několik nových plakátů k 'Regression', které se v poslední době objevily. Skoro na všech je kromě Emmy ještě Ethan Hawke, který ztvárňuje hlavní roli detektiva Bruce Kennera. Plakáty se od sebe nijak zásadně neliší, kromě detailů jsou v podstatě stejné, většinou grafici zvolili i stejné promo fotografie. Co se týče premiér, tak fanoušci mají možnost sledovat film v kinech např. ve Španělsku, Německu, Velké Británii, Irsku, Řecku a Turecku, ale třeba i na Filipínách nebo v Jižní Koree. Do konce října se fim dostane ještě do Francie a Kanady, v listpadu poté do Itálie, Holandska a Taiwanu. Další data premiér jsou zatím oznámeny až na rok 2016, kdy v lednu se film začne promítat v portugalských kinech a 5. února 2016 by měla proběhnout premiéra ve Spojených státech amerických, kde by se Emma v rámci propagace měla účastnit i různých akcí. Co se týče premiéry u nás, tak ta zatím stanovena nebyla a není vyloučeno, že film do našich kin nedorazí vůbec.


Out And About In Los Feliz, California (04.10.2015)

8. října 2015 v 18:06 | [emmawatson-all] |  Candids 2015

V galérii môžete nájsť 31 HQ fotografii z 4.októbra na ktorých je Emma spoločne so zvojim dlhoročným priateľom Robertom v Kalifornskom meste Los Fenix.Ako ste sa už mohli v predchádzajúcich článkoch dočítať Emma v Amerike natáča jej najnovšie pripravovaný film The Circle.
Čo sa týka Emminho outfitu je pre ňu netradičný kedže ju väčšinou môžte vidieť v nohaviciach a sukne sú pre ňu celkom netypické,no musím povedať,že jej pristanú a spoločne s bielim svetrom vyzerala krásne.Z fotky prisudzujem,že s Robertom boli na obede kedže Emma drží v ruke istý biely balíček.
Emma sa taktiež 5.októbra zúčastnila rannej šow s Nickom Grimshawom v rádii BBC 1.
Emma v rádiu hovorila hlavne o Regression,o svojej láske k jóge či 15.vyróčí Harryho Pottera.Bohužiaľ bol rozhovor predtočený a (zatiaľ) sa neobjavili žiadne fotky narozdiel od roku 2012 kedy sa Emma v Nickovej šow naposledy objavila.
Nick pri rozhovore spomenul ich výročie- teda uplynulé 3 roky od roku 2012 kedy sa spolu naposledy videli.Taktiež spomínal aj Emmine vegánstvo a ďalšie zaujímavé otázky.Pokiaľ vás rozhovor zaujal môžte si ho vypočuť tu.

normal_outinlosfelix041015-003.jpg normal_outinlosfelix041015-021.jpg normal_outinlosfelix041015-019.jpg normal_outinlosfelix041015-029.jpg normal_outinlosfelix041015-031.jpg


New/Old BTS of 'Harry Potter and the Goblet of Fire'

5. října 2015 v 10:57 | EW* |  Gallery Update

Na facebooku byla veřejněna jedna staronová behind the scene fotka z natáčení Ohnivého poháru, tedy z roku 2005. Je to úplně neuvěřitelné, že se jedná o 10 let starou fotku - 18. listopadu to bude přesně 10 let, co Ohnivý pohár dorazil do kin. A mně to přijde jako včera. Na fotce můžeme kromě Emmy vidět také Daniela Radcliffa s Rupertem Grintem. Řekla bych, že fotka byla pořízena během natáčení scény u jezera, kdy pozorují Viktora Kruma, za kterým běží dav fanynek. Fotka je každopádně úplně skvělá, jak se všichni tři smějí. Nevím jak vám, ale mně vždycky udělá strašnou radost, když zveřejní nějakou fotku z Harryho Pottera, kterou jsme zatím neviděli.


Poll Of The Month #17

3. října 2015 v 13:26 | EW* |  Poll Of The Month
Hlasujte pro lepší outfit:
Le Grand Journal in Cannes (17.05.2013)
The Bling Ring Press Conference in LA (05.06.2013)