Září 2015

Emma Watson Likes Books That Have Memories In Themselves

29. září 2015 v 14:00 | [emmawatson-all] |  Gallery Update

Koncom minulého týždňa sa objavili nové fotky z natáčania The Circle tentokrát natáčanie prebiehalo v Californii.
Emma mala na sebe jednoduchý outfit zložený z klasického červeného topu,džínsy a veľmi pekné zelené plátené tenisky a jej časté čierne okuliare.
Okrem toho bol zverejnený aj zoznam 13 Emminých najobľúbenejších kníh.Medzi nimi nechýbali ani knihy ako sú:
The Fault in Our Stars,The BFG,The Little Prince ,Mom & Me & Mom,
zoznam kníh a Emmine recenzie si môžete prečítať TU.

tc01~2.jpg tc02~2.jpg tc05~2.jpg tc08~2.jpg tc09~2.jpg

Fotogramas - October 2015

27. září 2015 v 22:04 | EW* |  Magazine Scans 2015

V galerii se můžete nyní podívat na 9 HQ scanů z říjnového vydání španělského magazínu Fotogramas. Emma pro časopis nafotila také nový photoshoot, opět společně s Alejandrem Amenabárem, režisérem thrilleru Regression. Právě v rámci propagace Regression je Emma na obálce, takže i nový rozhovor se týká hlavně filmu. Nicméně kromě Regression se Emma rozpovídala i o dalších věcech - např. o slávě, HeForShe, Harrym Potterovi nebo také o připravované Královně Tearlingu. . Vzhledem k tomu, že rozhovor je ve španělštině, tak předpokládám, že spíš uvítáte překlad do angličtiny, který najdete například na TÉTO stránce. Z photoshooty zatím známe jen dvě fotografie - tu na titulce s Emmou a Alejandrem a potom ještě jednu samostatně s Emmou, ale snad časem zveřejní ještě další.


Elle Spain - October 2015

24. září 2015 v 20:42 | EW* |  Magazine Scans 2015

Jak už jistě víte z jednoho z předcházejících článků, Emma je na coveru říjnového vydání španělské ELLE, nicméně jen čísla pro předplatitele, klasické vydání má obálku jinou. Emma samozřejmě při této příležitosti nafotila i nový photoshoot a to společně s Alejandrem Amenabárem, režisérem thrilleru Regression. Phootoshoot nafotili koncem srpna v Madridu, kdy probíhala jedna část propagace Regression a právě v rámci propagace filmu se můžeme těšit i z tohoto vydání ELLE. K dispozici je také úplně nový rozhovor nejen s Emmou, ale i s Alejandrem, kde je samozřemě hlavním tématem Regression a s ním spojená odvětví. Já rozohovor pekládat nebudu, ale pokud neumíte španělsky a nebo se vám nechce číst rozhovor v angličtiě, tak si ho můžete přečíst, na emmawatson.cz, kde si Sara dala tu práci a rozhovor přeložila. V galerii si nyní můžete prohlédnout 13 scanů ve vysoké kvalitě.


Photo Of The Month #16

23. září 2015 v 12:01 | [emmawatson-all] |  Photo Of The Month


On The Set of 'The Circle' in Fillmore (21.09.2015)

22. září 2015 v 21:40 | EW* |  Gallery Update

Mám tu pro vás další várku fotofrafií z natáčení 'The Circle', které byly pořízeny včera při natáčení scén ve Fillmore, které leží asi hodinu jízdy od Los Angeles. Z fotek je patrné, že se zrovna natáčela nějaká scéna v autě, protože Emma sedí za volantem. Fotky jsou v menší kvalitě než ty dosavadní a také je poznat, že byly vyfoceny z větší vzdálenostim navíc jsou i různě potagované. Emmě to jako obvykle moc slušelo, opět měla jen jednoduchý outfit, tentokrát složený ze světle růžového trika a černé sukně. Přijde mi, že Emma není nalíčená a ani nemá udělané vlasy jako na fotkách z minulého úterý, takže pravděpodobně jsou to fotky z takových těch zkoušek a herci jdu teprve potom do maskérny. v galerii se můžete podívat na 11 fotografií, tentokrát ale není ani jedna ve vysoké kvalitě.

K článku rovnou přikládám i první 'behind the scene' fotky z natáčení, ty zatím můžete najít v galerii tři, ale určittě časem budeme mít ještě další. Hned první fotka je úplně parádní a zveřejnil ji na svém twitteru Patton Oswalt, který je na selfie společně s Emmou a Tomem Hanksem. Fotka mi přijde vážně povedená, jak se Emma vzadu kření, je tam prostě skvělá. Druhá fotografie je záběr z kamery během natáčení nějaké interiérové scény a kromě Emmy tam můžeme vidět také Karen Gillan, která ve filmu hraje Emminu nejlepší kamarádku. Na poslední fotce je Emma společně s Tomem Hanksem před zeleným plátnem v rozhovor s režisérem. Tom je asi velký pohodář a na natáčení si spolu s Emmou velmi rozumí, protože ta dnes zvřejnila tento tweet: Právě jsem zkontrolovala své fotoalbum a zjistila jsem, že mám v mobilu 5 selfies Tma Hankse. Je tu nějaký klub, ke kterému se můžu připojit?#tomhanksselfielove


On The Set of 'The Circle' in Pasadena (18.09.2015)

20. září 2015 v 14:47 | EW* |  Gallery Update

V galerii se můžete podívat na další fotografie z natáčení 'The Circle', které byly pořízeny v pátek, kdy se natáčelo v Pasadeně, což je město kousek od Los Angeles. Emma na fotkách vypadá opavdu krásně, je opět nenalíčená a jako obvykle v jednoduchém oufitu. Navíc se zdá, že byla skvěle naladěná, protože se na fotkách zase usmívá. Podle visačky na tašce s kostýmem Emmu zrovna čekalo natáčení scény v bílé halence. S Emmou ten den natáčel samozřejmě také Tom Hanks, na fotky s ním se mpžete podívat ZDE. Jsem strašně moc ráda, že se objevuje z natáčení 'The Circle' tolik fotografií - je to opravdu příjemná změna oproti Krásce a zvířeti, kdy jsme za čtyřměsíční natáčení neměli ani jednu fotku.


Elle Spain - October 2015

19. září 2015 v 15:15 | [emmawatson-all] |  Magazine Scans 2015

Emma sa objavila na titulnej strane októbrového čísla španielskej verzie ELLE.
No výtlačok bude dostupný iba pre predplatiteľov.Emma spoločne s Alejandrom Amenabarom (režisér a scenárista filmu Regression),ktorého môžete vidieť na druhej fotografii objímajúc sa spoločne s Emmou nafotili photoshooty pre podporu Regression.Čo sa týka photoshootu,ktorý nafotil Alejandro ten zverejnený ešte nebol.Z minulého článku možno viete,že Emma si nechala pristrihnúť vlasy,čo svečí,že photoshoot musel byť fotení niekedy koncom augusta až začiatkom septembra a pravdepodobne Emma photoshoot nafotila keď bola ešte v Madride.Zatiaľ sa nevie kto shoot fotil kedže všetky fotografie boli zverejnené len včera a informácii z fotenia je naozaj málo.


On The Set of 'The Circle' in Los Angeles (15.+16.09.2015)

17. září 2015 v 21:54 | EW* |  Gallery Update

První fotky z natáčení 'The Circle' jste mohli vidět v minulém článku a nyní si můžete prohlédnout další várku. Nejprve vyfotili fotografové Emmu v úterý ráno pravděpodobně při příchodu na natáčení, kdy na sobě měla stejné kalhoty jako v pátek, tentokrát ale s modrým trikem. Později ji vyfotili znovu, to už byla Em nalíčená a místo modrého trika měla červenou halenku, modré kalhoty vyměnila za černé. Můžete si také všimnout, že má Emma zkrácené vlasy, ještě před pár dny je měla při propagaci Regression v Madridu o dost delší, pro porovnání se podívejte třeba na tuhle fotografii. Hodně lidí se shoduje na tom, že vypadá úplně stejně jako na natáčení Harryho Pottera před několika lety a jako důkaz vytvořili třeba tuto koláž, kdy první fotka byla pořízena v roce 2009 na natáčení Prince dvojí krve.

Fotografie máme i ze včerejška, ty už ale nejsou od fotografů, protože se natáčelo v interiérech, konkrétně na Citrus College. K dispozici tedy máme pár méně kvalitních fotografií od fanoušků, kteří měli to štěstí a Emmu potkali. Můžete si všimnout, že má na sobě úplně stejný outfit jako v úterý. Jeden fanoušek také pověsil na internet krátké video, na které se můžete podívat níže.Emma Watson Brings the Tears in First 'Colonia' Trailer - Watch Now!

17. září 2015 v 9:30 | [emmawatson-all] |  Videos

Emma v pondelok (14.septembra) zverejnila oficiálny trailer k jej najnovšiemu filmu Colonia!
Colonia bude v januári vydaná v Nemecku 2016.No zatiaľ je premietaná na filmovom festivale v Toronte (Toronto International Film Festival)
V priložených fotografiaách nižšie na prvej fotke môžete vidieť prvý plagát ku Colonii.Neskutočne sa mi páči jej líčenie,je jemné a decentné a Emme sa presne niečo takéto hodí. Čo sa týka druhej fotky nemám proti nej žiadne výhrady a Emme to celkom svečí :)

Emma má talent pre hranie žien ktoré si stoja za tým čo chcú a jej úloha v Colonii nebude iná.
Emma si v Colonii zahrala Lenu,mladú ženu,ktorá sa spolu so svojou láskou Danielom (Daniel Brühl) zapletú do vojenského prevratu v Čile.Daniel je unášaný vojenskou vládou tajnej polície. Lena ho sleduje na miesto zvané Colonia Dignidad a charakterizované ako charitatívny kult,ale čo je to vlastne za kult z ktorého sa nik nikdy nevracia a panuje tam násilie? Lena sa rozhodne pripojiť k kultu v nádeji Daniela zachrániť.
Zaujímavosťou filmu je že,bol natáčaný podľa skutočnej udalosti!On The Set of 'The Circle' in Los Angeles (11.09.2015)

12. září 2015 v 11:37 | EW* |  Gallery Update

Včera v Los Angeles oficiálně začalo natáčení filmu 'The Circle', kde Emma hraje hlavní roli po boku Toma Hankse, a již dnes se můžeme podívat na první fotografie z natáčení. Je vidět, že Emma byla skvěle naladěná, protože se krásně usmívala. Na fotkách také můžeme jako obvykle vidět její manažerku Denise nebo také herce Pattona Oswalta.
Snímek režíruje James Ponsoldt (Kouzlo přítomného okamžiku) a jde o adaptaci stejnojmenného románu Davea Eggerse, v němž se mladá žena Mae Holland (Emma Watson) rozhodne ucházet o pozici ve firmě, která propojuje všechna osobní data svých zaměstnanců do jedné velké sítě. Tento systém, popisovaný jako "nový věk společenské průhlednosti v rámci online identity člověka", však zahrnuje i osobní emaily, údaje ze sociálních sítí i záznamy toho, co a kde kdo nakupoval...
Z fotek mám velkou radost a doufám, že se brzy dočkáme dalších, už teď se těším na fotky s Emmou a Tomem. :)