Srpen 2015

Emma Watson Kicks Off 'Regression' Promo in Madrid! (27.08.2015)

30. srpna 2015 v 10:48 | [emmawatson-all] |  Appearances 2015

Ako už s predchádzajúcich dvoch článkov možno viete,že Emma sa nachádza v Španiesku konkrétne v Madride kde sa vo štvrtok zúčastnila svojho propagačného turné k jej najnovšiemu filmu Regression.Emma bola na fotení sprevádzaná režisérom,producentom a spisovateľom filmu Alejandrom Amenabarom.
Emma mala na sebe nádhernú sukňu od britského návrhára Christophera Kane známeho ako tvorcu farebných a kreativných modelov.Podľa Emminej stylistky Sarah Slutsky urobil Kane pre Emminu sukňu tlač rukou vo svojom londínskom štúdiu.Pochybujem,že by to urobil len tak pre niekoho takže je jasné,že Em je pre neho špeciálna zákazníčka.Emma sukňu zladila s jednoduchou čiernov blúzkou a celkový outfit doladila čiernym opaskom.Tiež mala na sebe jednu manžetu a jemný náhrdelník rovnako ako jednoduchý ale sofistikovaný pár semišových čiernych lodičiek.


Day 2 And 3 of 'Regression' Promo Tour in Madrid, Spain

28. srpna 2015 v 22:24 | EW* |  Miscellaneous

Nejprve tu mám jednu fotofrafii ještě ze středy, kdy Emma byla oblečena do černého topu a zlaté sukně Raplh Lauren, kterou stylistka Sarah Slutsky doplnila černými lodičkami Paul Andrew a šperky Cartier. Fotka je poměrně nekvalitní, protože Emma je focena zezadu a navíc za chůze, pravděpodobně ji vyfotil jen narychlo někdo v hotelu.

Včerejšek, tedy druhý den propagace filmu, byl pro nás, co se týče outfitů i fotografií, nejpestřejší. Hned ráno Sarah Slutsky na svém instagramu zeveřjnila fotku Emmy v barevných dlouhých šatech Wes Gordon, které byly vytvářeny nejprve v Londýně a potom v New Yorku a v Itálii. Páskové černé lodičky pocházejí z dílny Alexandera Whiteldta a Sarah s Emmou je vybraly kvůli poctivé ruční výrobě a hlavně z toho důvodu, že na ně nebyla použita žádná 'chemie'. Šperky zvolily WWAKE, které jsou vyráběny z recyklovatelných materiálů a WWAKE studio dbá na to, aby jejich zaměstatnci nebyli řádným způsobem poškozeni na zdraví.
Odpoledne Sarah sdílela další fotku, tentokrát můžeme vidět Emmu v elegantních černých šatech Edun, ty byly vybrány například z důvodu spolupráce s africkými návrháři. Botky jsou opět z dílny Paula Andrewa a opět byly ručně vyráběny v Itálii a to umělci, kteří se tímto oborem zabývají několik desetiletí, mnohdy i generačně. Prsteny Vieri se pyšní tím, že každý kousek je vyráběn s maximálním ohledem na lidské zdraví a životnímu prostředí. Náušnice Jennifer Fisher jsou z New Yorku a byly vytvořeny jen z šetrných materiálů. Kabelka pochází z dílny Lautem.
Ze včera máme k dispozici také jednu fotografii pořízenou běhěm nějakého rozhovoru, žádné podrobnosti ale prozatím nevíme, protože všechny rozhovory budou k dispozici až po premiéře Regression, které proběhne 18. září na Filmovém Festivalu San Sebastian. Emma má na sobě koskované černobílé šaty, které jí moc sluší, líbí se mi i makeup a vlasy.
Odpoledne se Emma zúčastnila také photocallu, ale tomu věnuji samostatný článek, který se na blogu objeví někdy během zítřka.

A poslední fotografie je ze dneška, opět z instagramu Sarah Slutsky, tentokrát v modelu Erdem, jehož výraba probíhala v dílnách v Portugalsku a Itálii. Černé botičky Alexa Wagner pocházejí z italského Milána. Jednoduchý look Sarah doplnila šperky Monique Pean a hlavně originální Feminine/Masculin kabelkou Clare Vivier. O make-up se Emmě po celou dobu stará jako obvykle Charlotte Hawards, účesy jsou ale tentokrát od Vi Sapyapy. Charlotte je Emminou osobní vizážistkou a vlasovou stylistkou nejen během akcí, ale i při natáčení filmů od Relikvií smrti v roce 2009. S Emmou zná již od roku 2004, kdy pracovala na natáčení Ohnivého poháru, později také na Fénixové řádu a Princi dvojí krve.


Promo Tour for Alejandro Amenabar's 'Regression' Has Started

27. srpna 2015 v 12:06 | EW* |  Miscellaneous

Jak jsem vám již psala, v pátek Emma skončila v Londýně po 4 měsících natáčení Krásky a zvířete a téměř ihned odjela s rodinou do Francie na takovou kratší dovolenou. Nyní je ale Emma ve španělském Madridu, kde včera začala s propagací 'Regression'. Její stylistka Sarah Slutsky nejprve na svůj instagram postovala fotku šatníku, ze kterého budou vybírat outfity na různé rozhovory a potom zveřejnila dokonce samotnou fotku Emmy v černo-zlatém modelu od Ralpha Laurena, lodičkách Palula Andrewa a šperkách Cartier. O make up se jako vždy postarala vizážistka Charlotte Hayward. Sarah se u fotografií i poměrně dost rozepisovala a také víme, že modely vybírají podle toho, jakým způsobem je značky vyrábějí, Emma se už opravdu dlouho o tuto problematiku zajímá, již před několika lety byla v Bangladéši a také spolupracovala se značkou People Tree, která vyrábí fait trade oblečení.
Emma včera dělala rozhovor s Jerome Josephem Martinem, který později prozradil, že rozhovor bude zveřejněn až po světové premiéře Regression na Filmovém festivalu San Sebastian, která se koná 18. září a samotný festival zahajuje. Nyní už také víme, že Emma se premiéry Regression bohužel nezúčastní. V minulém článku jsem vám psala, že nebude ani na světové premiéře Kolonie, která proběhne 13. září na Filmovém festivalu v Torontu. Důvodem její nepřítomnosti na akcích je natáčení filmu The Circle, které začíná v září v Los Angeles a Emma si v něm zahraje po boku Toma Hankse.


Emma Watson Won't Attend World Premiere of 'Colonia' at TIFF on September, 13

25. srpna 2015 v 22:41 | EW* |  News

Před pár dny jsem Vám psala článek, ve kterém jste se mohli dočíst, že Kolonie bude mít světovou premiéru na letošním 40. ročníku Filmového festivalu v Toronru, který proběhne od 10. do 20. září. Zatím jsme ale nevěděli přesné datum premiéry filmu ani seznam hostů, kterí se festivalu zúčastní.

Dnes TIFF na oficiálních stránkách zveřejnil, že premiéra Kolonie se uskuteční v neděli 13. září a po uveřejnění seznamu hostů nyní také víme, že Emma se premiéry bohužel nezúčastní. Film tak na festivalu budou zastupovat režisér Florian Gallenberger a herci Daniel Bruhl a Michael Nyqvist.

Pro všechny fanoušky to je opravdu špatná zpráva, protože Emmin poslední film Noe měl premiéry v březnu 2014 a také je pro Emmu první hlavní role od roku 2012, kdy ztvárnila Sam v The Perks of Being a Wallflower.

Vzhledem k její neúčasti na světové premiéře Kolonie v Torontu je i velmi pravděpodobné, že nebude ani na světové premiéře Regression, která se koná 18. září na Filmovém festivalu San Sebastian.

Důvodem Emminy neúčasti je pravděpodobně natáčení snímku The Circle, které začíná v září v Los Angeles. kdy přesně natáčení začne ale zatím nevíme.

'Beauty and the Beast' at D23 Expo 2015

24. srpna 2015 v 17:17 | EW* |  News

Od 14. do 16. srpna probíhalo v Los Angeles D23 Expo, kde Walt Disney představovalo několik filmů, na které se můžeme těšit v příštích dvou letech. Svůj panel zde měla například Kniha džunglí nebo už pátý díl Pirátů z Karibiku, na který se osobně dostavil Johny Depp v kostýmu Jacka Sparrowa a byl tam vážně skvělý, takže pokud ho máte rádi, určitě se podívejte, protože je to opravdu legrace. :)

Pro nás ale byly nejdůležitější dva panely, které se konaly 14. a 15. srpna a to panely s Kráskou a zvířetem. Výkonný ředitel Sean Bailey Disneyho Krásku a zvíře uvedl, zveřejnil oficiální logo filmu a představil herce, které ve filmu uvidíme. Nevím, jak vy, ale já jsem výběrem herců úplně nadšená, protože nashromáždit tolik hvězd do jednoho filmu, to se jen tak nevidí. :)

Dále Bailey prozradil, že Emma se chtěla D23 osobně zúčastnit, ale nemohla, prtože stále natáčela film v Londýně, nahrála ale alespoň krátkou zprávu (i když pravděpodobně nebyla zvřejeněna celá).


Během D23 bylo zveřejněno několik fotografií z natáčení a také exkluzivní záběry z filmu a publikum vidělo Emmu ve žlutých šatech i modrých šatech Belle. Zaměstnanci ale vše přísně hlídali, takže žádné fotografie ani videa se nedostala ven a budeme si tak muset ještě nějakou chvíli počkat.

Také bylo znovu potvrzeno, že světová preméra filmu proběhne 17. března 2017, k nám se Kráska a zvíře dostane ale o den dříve a to 16. března 2017.

Teď odběnu od D23, ale u Krásky a zvířete pořád zůstaneme. V pátek, tedy 21. srpna, oficiálně skončilo natáčení Krásky a zvířete, což Emma potvrdila na svém twitteru. Napsala tweet, ve kterém se s námi podělila o to, že 21. srpen je pro ni opravdu mimořádný, protože nejen že dotočila svůj první muzikál, ale 21. srpna 2000 proběhla tisková konference, na které byli odhaleni herci pro Harryho Pottera a Kámen mudrců :)

Ještě si připomeňme, že Emma natáčela Krásku a zvíře v Londýně v Shepperton Studios a to od května, samotné natáčení tedy zabralo 4 měsíce. :)

''21. srpen je pro mě opravdu významný. Před 15 lety začala moje cesta Hermiony a o 15 let později jsem jako Belle dokončila svůj první muzikál.''

Vogue UK (by Josh Olins)

20. srpna 2015 v 23:30 | EW* |  Photoshoots 2015

V galerii se můžete prohlédnout všechny (prozatím) zveřejněné fotografie z nejnovějšího photshootu, který Emma nafotila a to pro britskou Vogue, konkrétně zářijové číslo. Fotek je k dispozici zatím pět a všechny známe ze scanů, které můžete vidět ZDE, ale jsem si jistá, že časem se ještě nějaké snímky objeví. Photoshoot má na svědomí fotograf Josh Olins, který si práci s Emmou velmi pochvaloval, každý snímek prý chtěla vidět a konzultovat, říkala své názory, třeba že tyhle a tyhle šaty si na sebe prostě nevezme a tečka. To se dočteme právě v rozhovoru pro Vogue, který jsem slíbila, že Vám přeložím, ale zatím jsem se k tomu nedostala, takže spíše platí ta půlka září, jak jsem Vám psala v minulém článku. :) Na fotkách je Emma oblečená v šatech různých návrhářů. například ty růžové jsou od Stelly McCartney, zelené jsou Erdem...
Názor na photoshoot jsem Vám také psala v článku se scany, na který je odkaz výše, ale je pravda, že už jsem si zvykla a fotky se mi začínají líbit. Jen zatím pořád nechápu, proč má Emma na všech fotkách tak upláclé vlasy, na ty si asi nezvyknu. :D Celkově se mi ale shoot celkem líbí, přijde mi takový originální a mám z něj velkou radost, nicméně si pořád stojím za tím, že Emma má i lepší photoshooty. :)
Teď trochu odběhnu od Vogue, ale Emma začala tento týden na twitteru sledovat Vanity Fair a protože ji v září čekají premiéry (a s tím i propagace) Regression a Kolonie, tak je možné, že se dočkáme i nového shootu pro Vanity Fair. Naposledy Emma pro Vanity Fair fotila v roce 2013 v rámci propagace The Perks of Being a Wallflower. Další shoot by byl každopádně úplně parádní a my můžeme držet pěsti, ať to vyjde, protože Em většinou začne někoho sledovat kvůli nějaké spolupráci. Říjnové číslo Vanity Fair vyjde začátkem září, tak uvidíme, zda na jeho civeru bude právě Emma... :)


'Regression' and 'Colonia' Gallery Update

17. srpna 2015 v 16:30 | EW* |  Gallery Update

Už přes 2 měsíce mám v galerii nahranou tuhle stillsku z Kolonie a teprve teď jsem si uvědomila, že jsem úplně zapomněla ji zveřejnit na blogu. Na promo stillsce můžete vidět Emmu jako Lenu a fotka je úplně parádní, vypadá to, jako by Lena někoho potají pozorovala.
Jestli jste si přečetli článek, který jsem psala před pár dny, tak víte, že Kolonie bude mít světovou premiéru na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu, který letos proběhne od 10. do 20. září. Zatím se neví přesné datum premiéry, ale zítra budou oznámeny další informace o letošním ročníku, včetně různých fotografií, trailerů a ukázek z filmu, takže zítra bychom se měli dozvědět i přesné datum premiéry. Na oficiálním twitteru bylo dnes zveřněno, že premiéry filmů se dozvíme 25. srpna a během srpna zveřejní i seznam hostů. Také bylo potvrzeno, že film bude promítán na Filmovém festivalu v Zurichu, jehož letoční 11. ročník se koná od 24. září do 24. října, přesný den promítání ale zatím také nevíme, jelikož program bude zveřejněn 10. září.

Něco málo bylo zveřejněno i k Regression a v galerii si tak můžete aktuálně prohlédnout další stillsku, na které opět vidíme Emmu s Ethanem Hawkem jako detektivem Brucem Kennerem. O víkendu jsem na mobilu projížděla twitter a narazila tam ještě na jednu stillsku, ae teď ji nikde nemůžu najít, ani na žádných fanstránkách, takže tu bohužel neuvidíte. :D Dále byl zveřejněn další plakát v rámci propagace světové premiéry, který je úplně stejný jako ten předchozí, jen tentokrát je k dispozici v angličtině a tak si například můžeme všimnout, že na plakátu je napsáno, že strach si vždy najde svoje oběti, což mi přijde k Regression úplně výstižné.
Nyní už také víme, že světová premiéra Regression proběhne 18. září na Filmovém festivalu v San Sbeastian, který dokonce zahájí. Účast Emmy není zatím ani na jednom festivalu potvrzená, protože v září ji také čeká natáčení The Circle v Los Angeles a právě od toho se bude odvíjet její účast na všech akcích. :)


Kontrola affiliates!

17. srpna 2015 v 9:21 | [emmawatson-all] |  Site Info

KONTROLA AFFILIATES!

Na blogu práve prebieha kontrola affiliates s dôvodu,že niektoré blogy sú neaktívne alebo zrušené! Vyhodnotenie kontroly bude na blogu zverejnené 22.8.2015.Pokiaľ máte stále záujem navštevovať blog a zostať zapísaný v affiliates napíšte do komentáru:/Pokiaľ záujem nemáte článok prosím ignorujte alebo to napíšte do komentáru (:


Photo Of The Month #15

16. srpna 2015 v 20:52 | [emmawatson-all] |  Photo Of The Month


The expected cast of the film Beauty and the Beast

16. srpna 2015 v 19:00 | [emmawatson-all] |  Filmy


•MENO: Emma Watson
•POSTAVA: Belle
•POZNÁTE Z: Regression,Colonia,Noah,The Bling Ring,Harry Potter,

•MINI BIOGRAPHY•
Ako pätnásťročná sa Emma stala najmladšou herečkou v histórii, ktorá sa objavila na obálke časopisu Teen Vogue. Voľný čas na pľaci zvyčajne trávi pri videohrách alebo stolnom tenise. Mala len trinásť rokov, keď sa umiestnila na desiatom mieste v rebríčku najsexi žien showbiznisu. Rozpráva plynule po francúzsky, taliansky a nemecky. Zaujímavosťou je, že má narodeniny v rovnaký deň ako Emma Thompson, ktorá si vo filmoch zo série o Harrym Potterovi zahrala profesorku Sybil Trelawney.