Červenec 2015

Poll Of The Month #15

31. července 2015 v 22:03 | EW* |  Poll Of The Month
Hlasujte pro lepší outfit:
National Movie Awards 2008 (08.09.2008)
The Perks of Being a Wallflower LA Premiere (10.09.2012)


'Colonia' World Premiere at Toronto International Film Festival 2015

28. července 2015 v 22:30 | EW* |  News

Dnes bylo na tiskovové konferenci Mezinárodního filmového festivalu v Torontu oznámeno, že film Colonia, bude mít na letošním festivalu světovou premiéru. Letošní ročník bude probíhat ve dnech 10. - 20. září, přesný den premiéry ale zatím zveřejněn nebyl. Stejně tak zatím neznáme festivalové hosty, jejich seznam bude k dispozici ke konci srpna. Jelikož se jedná o světovou premiéru filmu, tak s účastí Emmy můžeme předběžně počítat, ale v září ji čeká také natáčení filmu The Circle v Los Angeles a právě to by mohlo její účast zkomplikovat.

Ke Kolonii bylo zatím zveřejněno jen několik stillsek, ale vzhledem k blížící se premiéře je velmi pravděpodobné, že se brzy dočkáme i traileru, ze kterého bylo prozatím odhaleno pouze pár screenshotů.


Připomeňme si také, že natáčení filmu probíhalo od září do prosince 2014 a to v Německu, Lucembursku a Argentině. Natáčení v Německu bylo poměrně dost střežené, ale v Argentině měli paparazzi pré a my tak měli k dispozici několik setů fotografií přímo z placu.


Synopse k filmu:
Film je o mladém německém páru Leně a Danielovi (Emma Watson a Daniel Brühl), kteří se nachází v Chile v době vojenského převratu v roce 1973. Lena a Daniel jsou rozděleni, když Daniela zatkne a odvede soukromá policie generála a později také chilského diktátora Augusta Pinocheta. Lena se za Danielem vydá a vypátrá ho na jihu země v uzavřené oblasti jménem Colonia Dignidad. Celá kolonie se vydává za dobročinnou misi vedenou kazatelem Paulem Schäferem, ale ve skutečnosti je to místo mučení a útlaku, ze kterého už nikdy nikdo nevyvázne. Lena se na oko přidá ke kultu, který v kolonii působí, aby odtamtud svého Daniela zachránila.

Noe

26. července 2015 v 13:39 | EW*

Zneklidňující vidina smrtící záplavy pronásleduje Noema (Russell Crowe) ve snách čím dál častěji. Tu i další podivná znamení mu pomůže rozluštit moudrý Metuzalém (Anthony Hopkins). Země se ocitla na kraji propasti, kam ji zavlekla lidská rasa. Nejvyšší se rozhodl pro kompletní restart v podobě gigantické potopy a pro obnovu člověčího druhu si vybral právě Noema a jeho početnou rodinu. A protože Noe ví, že zkáza přijde s vodou, začne stavět archu, obří loď, na níž by se on i jeho rodina zachránili. Během stavby se musí potýkat nejen s nedostatkem času, vlastními pochybami, obavami svých blízkých, ale i s otevřenou nenávistí soukmenovců v čele s krutým potomkem slavného bratrovraha Kaina (Ray Winstone). Kromě toho musí na plavbu přizvat i zástupce všech živočišných druhů, aby život na "nové" Zemi mohl být úplný. Největší katastrofa v dějinách planety v tu chvíli může začít.Out in London with her Friend Amy Vaver (02.07.2015)

12. července 2015 v 20:18 | EW* |  Candids 2015

Mám pro váš candids ještě z minulého čtvrtka, kdy fotky jsem nahrávala do galerie hned v pátek, ale od té doby jsem téměř nebyla na úpčítači a pkud ano, tak se mi absolutně nechtělo trávit čas na počítači. Na fotkách mlžete s Emmou vidět také její nejlepší kamarádku Amy Vaver, ktrerá byla nedávno s Em i na londýnském koncertu Taylor Swift. Paparazzi holky vyfotili pozdě večer v centru Londýna, když opouštěly nějaký podnik. Emmě to na fotkách moc sluší, měla na sobě úplně parádní outfit. Jako obvykle ale nebyla z fotografů moc nadšená a snažila se co nejrychleji zmizet do auta.
V tento den se také v Londýně konalo předávání cen Observer Ethical Awards 2015 a Emma zvítězila v kategorii Campaigner of the Year. Cenu si ale převzít nepřišla (pravděpodobně kvůli pozdnímu natáčení Krásky a zvířete) a místo sebe poslala Livii Firth. Na twitteru Emma ale potom zveřejnila tweet o tom, jaká pocta pro ni je takové ocenění získat.


Poll Of The Month #14

1. července 2015 v 21:19 | EW* |  Poll Of The Month
Hlasujte pro lepší outfit:
Arriving at LAX airport in Los Angeles (16.10.2013)
Arriving at Heathrow Airport in London (21.04.2014)