Červen 2015

HQ Photos from Taylor Swift's Concert in Hyde Park, London (27.06.2015)

30. června 2015 v 21:43 | EW* |  Gallery Update

Jak jsem čekala, objevily se fotky ze sobotního koncertu Taylor Swift ve vysoké kvalitě. V předešlém článku jsem vám psala, že v sobotu Emma se svojí kamarádkou Amy Vaver a švagrovou Lauren vyrazily na londýnský koncert Taylor Swift, konkrétně do Hyde Parku. Holkám dělala společnost ještě Emmina bodyguardka a osobní asistentka Denise. Na VIP balkoně seděla Emma ještě např. s modelkami Karlie Kloss a Carou Delevigne, se kterými se přátelí, ale byla tam s nimi také Kendal Jenner. Po koncertu šla Emma do zákulisí za Taylor a vzniklo několik společných fotek, které jsou úplně parádní. Emma měla celou dobu skvělou náladu, usmívala se od ucha k uchu a fotila se s fanoušky. V galeri si aktuálně můžete prohlédnout 131 fotografií a přes 80 fotek je v HQ.


At Taylor Swift's Concert in Hyde Park, London (27.06.2015)

28. června 2015 v 22:50 | EW* |  Candids 2015

Včera se během večera začaly objevovat nečekané, ale velmi milé fotky, Emma totiž vyrazila na londýnský koncert Taylor Swift, který se konal v Hyde Parku. Em koncert nepřekvapivě trávila ve VIP prostoru a užívala si ho v přítomnosti kamarádky Amy a švagrové Lauren, nechyběla ani její asistentka a bodyguardka Denise, ta je s Emmou vždy, když je někde na nějaké velké akci. Emma baly také v zákulisí, kde se potkala například s modelkami Karlie Kloss nebo Carou Delevigne. Po koncertě se ještě holky sešly se samotnou Taylor Swift a pořídily spolu několik fotek, které jsou úplně parádní. <3 Emma se s holkama moc dobře zná, třeba před dvěmi lety se na veřejnost dostaly fotky z narozeninové oslavy Karlie Kloss a na těch byla Em právě s Karlie i Carou a myslím, že tam tenkrát byla i Taylor. Emma měla každopádně úplně skvělou náladu, bylo vidět, že se báječně baví, z balkonu mávala fanouškům a usmívala se na celé kolo a s fanoušky se po koncertě dokonce i fotila. Co se týče outfitu, který Em na koncert zvolila, tak dávám palec nahoru, protože jí to moc slušelo, oblékla si proužkované triko a k němu zvolila džínové kraťasy, opět tedy jednoduchý, ale moc slušivý a pravděpodobně také pohodlný outfit. Líbí se mi i líčení a ten copánek na stranu je úplně parádní, Em dlouho takhle vlasy neměla a určitě udělala dobře. V galerii si můžete prohlédnout poměrně dost fotografií, ale většina je jen od fanoušku, takže o nějakou extra kvalitu se nejedná, ale stejně mám ohromnou radost, protože jsem je vůbec nečekala.


Spotted at the Atatürk Airport in Istanbul, Turkey (25.06.2015)

27. června 2015 v 22:41 | EW* |  Candids 2015

Ve čtvrtek vyfotili paparazzi Emmu na letišti Ataturk v Istanbulu, největším tureckém městě. Podle dostupých informací strávila v Turecku 3 dny na krátké dovolené, včera už byla opět v Londýně na natáčení Krásky a zvířete a dokonce poslala přání Matthewovi Lewisovi (Neville Longbottom) k dnešním 26. narozeninám - ten na twitter okamžitě napsal, že dostal od Emmy a celého castu to nejlepší narozeninové přání a všichni byli v kostýmech. Na letišti nicméně nebylo moc veselo, Emma se chtěla vyhnout fotografům a několikrát objížděla letiště a nakonec vstoupila VIP vchodem, jenže paparazziům se stejně nevyhnula. Snažila se tedy rychle projít letištěm, ale při kontrole začala pípat a byly tam nějaké problémy. Emma byla očividně docela nervózní, jak jak tam neustále cvakaly fotoaparáty a potom se prý i dost naštvala a stěžovala si na fotografy ochrance na letišti. Nakonec zasáhla Emmina bodyguardka, která před ni otevřela deštník a tak společně došly až k letadlu. Co se týče outfitu, tak na sobě Emma měla jednoducé bílé krajkované šaty a na oěi si jako obvykle nasadila černé Ray Bany.


Emma Watson to Star Alongside Tom Hanks in 'The Circle'

26. června 2015 v 21:13 | EW* |  News

Emma získala hlavní roli v připravovaném thrilleru The Circle a nahradila tak na tomto postu původně zvažovanou Alicii Vikander.

Snímek The Circle bude režírovat James Ponsoldt (Kouzlo přítomného okamžiku) a půjde o adaptaci stejnojmenného románu Davea Eggerse, v němž se mladá žena Mae Holland rozhodne ucházet o pozici ve firmě, která propojuje všechna osobní data svých zaměstnanců do jedné velké sítě. Tento systém, popisovaný jako "nový věk společenské průhlednosti v rámci online identity člověka", však zahrnuje i osobní emaily, údaje ze sociálních sítí i záznamy toho, co a kde kdo nakupoval.

Je patrné, že cílem filmu bude vyjádřit se ke stavu moderního světa a přispět do čím dál obsáhlejší debaty ohledně zachování soukromí a sdílení osobních informací na internetu. Jakou roli v něm bude hrát Emma Watson, je zřejmé, dohady však kolují okolo Toma Hankse, jehož postava je popisována pouze jako "mysteriózní starší kolega hlavní hrdinky". V každém případě číní obsazení obou těchto kvalitních hereckých osobností film velice atraktivním.

Zpráva kolovala po internetu již před pár týdny, ale nejednalo se o nic oficiálního. Dnes bylo zveřejněno na oficiálním Emmině facebooku, že si ve filmu doopravdy zahraje a poté to potvrdil i její publicista Luke Windsor. Natáčení začne v září v Kalifornii.

New Stills from Harry Potter and the Half Blood Prince

24. června 2015 v 23:05 | EW* |  Gallery Update

Ani nevíte, jakou já mám vždycky radost, když se objeví něco okolo Harryho Pottera, protože se tak nějak vrátím v čase a dýchne na mě trocha nostalgie. A jelikož se teď objevilo pár staronových stillsek z Prince dvojí krve, tak jem je okamžitě nahrála do galerie a vy si tak můžete zavzpomínat, konkrétně na rok 2009 - je to neuvěřitelné, ale 7. července to bude 6 let od celosvětové londýnské premiéry šesté Potterovky. Strašně moc se mi líbí stillska, kterou jsem zvolila jako úvodní, Emma je na ní úplně dokonalá, parádní jsou ale všechny. Doufám, že se časem ještě nějaké fotky z filmů objeví.

A abych nemusela psát samostatný článek, tak přidávám ještě staronovou fotografii z propagačního photoshootu k druhé Potterovce - Tajemné komnatě. Jelikož je fotka z roku 2002, tedy 13 let stará, Emma je tu ještě takové škvrně. :D Nicméně se jedná o úplně parádní fotku, Em je tu strašně roztomilá.


Layout #09

24. června 2015 v 16:10 | EW* |  Layouty
By: Katty~ | 23. 10. 2014 - 23. 6. 2015

Je to neuvěřitelné, ale tento layout zdobil blog přesně 8 měsíců a máme tu tak nový rekord. Layout byl od skvělé Katty~, u které jsem byla ve wardrobe a chtěla bych jí tak poděkovat, za všech 5 nádherných designů, které pro tento blog vytvořila. :)

Arriving at Chiltern Firehouse in London (20.06.2015)

21. června 2015 v 22:48 | EW* |  Candids 2015

Konečně máme opět nové a kvalitní fotky, o které se paparazzi postarali včera v Londýně, když Emma přijela na večeři do restaurace Chiltern Firehouse. Hned jak jsem fotky viděla, tak jsem byla úplně nadšená, protože Emma je na nich prostě překrásná. Po dlouhé době je na paparazzi fotkách nalíčená a také se mi strašně moc líbí, jak má udělané vlasy, je to něco jiného než obvykle, jak jsou takové lehce zvlněné, tak to vypadá parádně. Palec nahoru dávám i za outfit, ta bílá košile Emmě skvěle sedne a super je i sukně. Jediné co bych já osobně vytkla, tak jsou boty. Em je sice nosí často, ale k tomuto outfitu bych dala spíš třeba nějaké lodičky, sandálky nebo klidně i slip-ony. V restauraci Emmu potkala také fanynka Lottie Brown, která tam slavila narozeniny a nebála se ji oslovit. Em ji prý popřála vše nejlepší k narozeniným a dokonce Lottie i objala.


Sneaky Pictures Taken in London (10.06.2015)

19. června 2015 v 11:43 | EW* |  Miscellaneous

Neobjevují se vůbec žádné novinky, už měsíc se v Londýně natáčí Kráska a zvíře, ale musí to být asi úplně uzavřené, protože nejsou fotky ani třeba z příjezdu herců na plac, prostě vůbec nic, což je ohromná škoda. Minulý týden měl ale nějaký fanoušek štěstí a někde v Londýně potkal Emmu, který zrovna seděla v autě, ale vzhledem ke 'kvalitě' fotky ani pořádně nedokážu rozeznat, jestli seděla za volantem nebo na místě spolujezdce, vypadá to spíš ale, že auto řídila. Fanouškovi se podařilo pořídit dvě nekvalitní fotky, ale pořád lepší něco než vůbec nic,


Regression: Stills, Posters + Trailer

14. června 2015 v 20:36 | EW* |  Gallery Update

Již před rokem, ještě během natáčení, byla zveřejněna první stillska s Emmou k thrilleru Regression. Nyní, po celém roce, byly zveřejněny další čtyři stills, na kterých můžeme vidět Emmu, která zde hraje postavu Angely Gray, a také Ethana Hawka jakožto detektiva Bruce Kennera. Na jedné fotografii můžete vidět také Davida Thawlise, na kterého se zde můžeme těšit jako na profesora Kennetha Rainese a vy ho určitě všichni znáte z Harryho Pottera, kde jsme ho vídali jako profesora a vlkodlaka Remuse Lupina. Všechny fotky jsou úplně super a dokonce byly všechny zveřejněny ve vysoké kvalitě. Pokud bystě chtěli vidět i ostatní stillsky, nejen ty s Emmou, tak na ty se můžete podívat ZDE.Zveřejněny nebyly ale jen stillsky, dočkali jsme se dokonce i dvou plakátů. Jsou tedy v podstatě stejné, na tom prvním vidíme pouze samotnou Emmu jako Angelu Gray a na druhém je přidáno ještě pozadí staré chatrče, kterou jsme viděli už na úplně prvním plakátu k filmu, ale protože na něm nebyla Emma, tak jsem ho do galerie nenahrávala, pokud byste ho ale chtěli vidět, tak můžete ZDE. Vypuštěn byl také plakát s Ethanem Hawkem jako detektivem Brucem Kennerem a ten je k dispozici ZDE. Ty plakáty s Emmou jsou úplně parádní, má tam super takový ten vyděšený výraz a opravdu působí tak jako 'thrillerově'.A nakonec tu pro Vás mám i nový (první) trailer. Píšu to tak záměrně, protože první zveřejněný 'trailer' byl spíše teaser a pořádný trailer byl zveřejněn až nyní. Po teaseru jsem se na film těšila, ale teď se ho nemůžu dočkat, protože vypadá vážně parádně a Emmu jsme v thrilleru ještě neviděli, takže se těším i o to více. Určitě se na trailer podívejte a v komentářích mi dejte vědět, jestli na film zajdete do kina nebo si ho nechátě ujít a někdy v budoucnu se na něj podíváte. Co se týče premiéry, tak původní premiéra 28. srpna byla zrušena a ve Španělsku (španělský režisér Alejandro Amenábar) je nyní stanovena na 2. října, premiéry jinde ve světě jsou zatím zahaleny tajemstvím, ale hned jak se objeví nějaká informace, hned Vám ji na blogu zveřejním.


Spotted with friends in Edinburgh, Scotland (06.06.2015)

12. června 2015 v 16:49 | EW* |  Candids 2015

Minulý víkend strávila Emma ve Skotsku, konkrétně v jeho hlavním městě, Edinburghu. V sobotu ji vyfotili paparazzi, když s několika přáteli odcházela z Národní galerie moderního umění. Nicméně se nezdá, že by ji přítomnost fotografů nějak zkazila náladu, na všech fotkách se směje a vypadá vesele a spokojeně. Také si můžete všimnout, že počasí bylo asi poměrně chladné, protože Emma má na sobě bundu, stekně jako lidé v pozadí. V galerii najdete 8 fotek ve vysoké kvalitě. Sice se jich objevilo víc, ale byly potagované, tak jsem je do galerie ani nenahrávala.