Duben 2015

Arriving at LAX Airport (22.04.2015)

26. dubna 2015 v 22:03 | EW* |  Candids 2015

Po Time100 Gala si to Emma překvapivě nezamířila domů do Londýna, ale do Los Angeles. Vzhledem k domu, že do LA dorazila sama bez doprovodu agenta, tak bylo jasné, že tam není pracovně nebo kvůli nějaké akci. Nyní už víme, že se ženil Emmin nejstarší nevlastní brácha a Em na jeho svatbě samozřejmě nemohla chybět. Můžete si všimnout, že na letišti to byl pořádný blázinec, LAX je snad vážně noční můrou celebrit. Na Emmu tam čekali lovci autogramů, kteří byli dost neodbytní. Nejde o fanoušky, ale o lidi, kdeří čekají na letištích na celebrity a potom za draho prodávají jejich autogramy. Chudák Emma vypadala dost otráveně a ještě jak tam byla sama, já bych se na jejím místě snad i bála.TIME100 Gala Night at the Lincoln Center in New York (21.04.2015)

23. dubna 2015 v 21:30 | EW* |  Appearances 2015

Jak jsem vás již informovala, Emma se umístila na 6. místě v žebřížku nejvlivnějších lidí světa, který vydal magazne Time. A právě pro tuto příležitost se v úterý konalo v New Yorku speciální gala. Em byla oblečená celá do Diora, šperky měla Eva Fahren. Jako obvykle jí to moc slušelo, ale za mě už je to docela nuda. Opět černá a opět kalhoty, model mi navíc přijde téměř totožný (až na barvy) s tím, který oblékla v říjnu na BAFTA LA. Na druhou stranu mě strašně moc potěšily fotky s Bradley Cooperem, ze kterých jsem skoro skákala štěstím. Co vy, jak se vám Emma a její outfit líbí?


Arriving at JFK Airport with Luke Windsor (20.04.2015)

21. dubna 2015 v 22:00 | EW* |  Candids 2015

Juchůůůů, vážně, ani nevíte, jakou radost z těhle fotek mám, protože to období bez novinek bylo až neuvěřitelně dlouhé. Emma a také celý cast Krásky a zvířete má teď před květnovým natáčením pauzu, zatímo Dan Stevens začal natáčet nový nový film a Luke Evans odletěl pracovně do Istanbulu, tak Emma se po delší době přesunula do New Yorku, kde ji paparazzi vyfotili s jejím manažerem Lukem Windsorem těsně po příletu na Kennedyho letiště. Podle informací byly tyto fotografie pořízeny včera, ale zprávy o tom, že je Emma v New Yorku se objevují už od pátku. Hlavní je ale důvod, proč Emma do New Yorku přiletěla. Magazín Time ji zařadil na žebříček 100 nejvlivnějších lidí a právě pro tuto příležitost se dnes v New Yorku koná Time 100 Gala, kterého by se měla Emma zúčastnit. Sice nic oficiálně potvrzeno nebylo, ale vzhledem k tomu, že Emm do NY dorazila s Lukem, tak jsem si téměř jistá, že ji tam uvidíme, což by bylo naprosto skvělé, protože už strašně dlouho nikde nebyla. Můžete si také všimnout, že Em měla doubrou náladu a usmívala se, na obličeji měla jako obvykle černé Ray Bany a na sobě černé sako značky Smythe.


Emma Watson & 'Beauty' Cast Take First Group Photo

19. dubna 2015 v 21:09 | EW* |  Gallery Update

Konečně jsme se dočkali, máme první společnou fotku části castu z Krásky a zvířete. Samotné natáčení sice začne až za měsíc, ale už teď probíhá čtení scénaře a herci nahrávají ve studii písničky. A Josh Gad právě z jedé zkoušky poslal do světa skvělé selfie, které zveřejnil na svém instagramu. Kromě již míněného Joshe na něm samozřejmě můžeme vidět i Emmu a také i její 'Zvíře' Dana Stevense. Vedle něj je nad Emmou vysmátý Luke Evans a úplně vpravo můžete vidět Kevina Klina. Pokud jste to ještě nezaregistrovali, tak k filmu se připojil i Ian McKellen, kterého určitě všichni znáte jako Gandalfa z Pána prstenů nebo Hobita.


Happy birthday, Emma Watson!

15. dubna 2015 v 22:43 | EW* |  News

Je to přesně 25 let, co se v Paříži narodila krásná, inteligentní, talentovaná a prostě dokonalá Emma Watson. Od svých 9-ti let stihla natočit 17 celovečerních filmů, v květnu začne natáčení Krásky a zvířete, čeká ji také hlavní role v Královně Tearlingu.

Kromě jiného stihla Emma za uplynulý rok odpromovat na Brownově univerzitě a stala se velvyslankyní OSN za ženská práva, kampaň HeForShe boduje po celém světě a Emma se stala feministkou roku 2014.

Za celý tento blog a určítě i všechny české fanoušky bych chtěla Emmě popřát všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky...

VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

New still from Deathly Hallows: Part 2

14. dubna 2015 v 20:43 | EW* |  Gallery Update

V galerii si můžete prohlédnout staronovou stillsku z druhé části Relikvií srti, na které můžete vidět Hermionu s Ronem během závěrečné bivy o Bradavice. Nevím proč, ale vždycky mám ohromnou radost, když se něco objeví okolo Harryho Pottera - asi nostalgie. Jinak nezapomeňte, že zítra slaví Emma 25. narozeniny a ppozítří budeme konečně vědět, jestli se bude Regression promítat na filmovém festivalu v Cannes.


2 Years Online

10. dubna 2015 v 15:00 | EW* |  Site Info

Ten pocit, když máte z maturity úplně vygumováno a 7. dubna ve 23:11 si vzpomenete, že je vlastně duben, a že někdy začátkem dubna jste kdysi zakládali tento blog. Tak se podíváte na blog a zjistíte, že 4. dubna měl narozeniny a vy jste na chudáča úplně zapomněli. :D

Je to tedy už 2 roky, co jsem se rozhodla založit emmawatson-all, protože Emma je můj vzor už... hodně let a v té době žádný blog nebyl. Navíc jsem už časově nestíhala blog o hercích z Harryho Pottera, tak jsem se tedy rozhodla s ním skončit a vytvořit blog jen o Emmě, o které mě stejně bavilo přidávat ze všech nejvíc. :)

Musím opět poděkovat nejúžasnějšímu blogovému človíčku - Lexi, bez té by blog asi vůbec nevzniknul, nebyl by první layout, natož nějaká galerie. Zapomenout nesmím ani na Katty, která v posledním roce blog oblékala a krásněší layouty jsem si ani nemohla přát. <3

Děkuji také všem pravidelným i náhodným návštěvníkům blogu, všem affilaties, které obíhají, i když to já o sobě moc vůbec říct nemůžu. :D

S blogem to teď bude takové 'nijaké', přidávat budu, ale vzhledem k maturitě a přijímačkám na vysokou na blog opravdu nemám čas ani náladu, nehledě na to, že stejně nejsou novinky. V květnu by se ale mělo vše změnit, bude se natáčet Kráska a zvíře a je i malá pravděpodobnost, že se Emma zúčastní filmového festivalu v Cannes.

Doudám ale, že moje velmi omezená aktivita vás alespoň od občasných návštěv neodradí a blog se vám bude i nadále líbit, abych mohla při troše štěstí psát příští rok o třetích narozeninách. :)


Spotted in London with Alex (07.03.2015)

8. dubna 2015 v 23:02 | EW* |  Candids 2015

Před měsícem měl nějaký fanoušek to štětí a Emmu, dokonce i s Alexem, potkal v jedné londýnské restauraci a díky němu máme k dispozici tuto fotografii. Nebyl asi zrovna nenápadný, protože mi přijde, že oba koukají do foťáku. Škoda, že v poslední době se neobjevuje víc společných fotek Emmy s Alexem, docela mi chybí ty doby, kdy ji doprovázel na premiéry a tak.


ELLE Canada - March 2015

6. dubna 2015 v 13:07 | EW* |  Magazine Scans 2015

Už asi měsíc se o Emmě neobjevily vůbec žádné novinky, občas jen něco k HeForShe a potom tweety od fanoušků, že Emmu potkali v Londýně nebo v Oxfordu. Snad se to zlepší v květnu, kdy bude Em natáčet v Londýně Krásku a zvíře. Nicméně se mi alespoň konečně podařilo do galerie nahrát scany z kanadské ELLE, jejíž březnové číslo Emma zdobila. Samozřejmě pouižili photoshoot pro prosincovou ELLE UK. Soubory jsem se snažila nahrát asi měsíc, ale pořád mi to psalo nějaký problém, tak jsem ráda, že dnes se konečně zadařilo.


Poll Of The Month #12

2. dubna 2015 v 10:50 | EW* |  Poll Of The Month
Hlasujte pro lepší outfit:
Leaving a cafe in Santa Monica (31.07.2011)
Leaving Urth Caffe in Hollywood (30.03.2012)