Prosinec 2014

More Photos from 'Colonia' Filming

31. prosince 2014 v 12:04 | EW* |  Gallery Update

Na internetu byly zveřejněny dvě fotografie od fanoušků, které byly pořízeny během listopadového natáčení v Německu. Ani jedna není moc kvalitní, ale můžete si všimnut, že Emma je na fotkách s Danielem.A další fotka už je z Buenos Aires, kde natáčení probíhalo téměř celý prosinec. Je to opravdu super fotka, moc se mi líbí, jak je tam celý cast i všichni lidi kolem.


Elle Australia - December 2014

30. prosince 2014 v 12:20 | EW* |  Magazine Scans 2014

V galerii si můžete prohlédnout HQ scany z prosincového vydání australské Elle. Scany jsou skvělé, photoshoot je úplně dokonalý a určitě si přečtěte článek, který je velmi zajímavý.Abych nemusela psát samostatný článek, tak vám se rovnou dávám scany i z prosincového vydání britské Elle, pro kterou byl nafocen photoshoot a Emma momentálně zdobí titulky po celém světě hlavně z toho důvodu, že toto vydání je speciálně určené feminismu. Cover už jste mohli vidět v dříve zveřejněném články, ale scany máme k dispozici teprve teď.


Shopping in London with her dad (26.12.2014)

29. prosince 2014 v 11:39 | EW* |  Candids 2014

V galerii se můžete podívat na jednu novou fotografii od fanouška, který měl v pátek takové štěstí a potkal Emmu na nákupech v Londýně. Ta tam byla se svým otcem. Je super, že se objevila alespoň jedna fotka, protože nějaké novinky jsem čekala až po novém roce.


"Colonia" Wrap Party in Buenos Aires, Argentina (19.12.2014)

29. prosince 2014 v 10:40 | EW* |  Appearances 2014

Už v pátek 19. prosince se Emma v Buenos Aires zúčastnila wrap party, která byla uspořádaná na závěr natáčení filmu Colonia. Film se natáčel od od začátku října a natáčení probíhalo v Lucembursku, Německu a Arentině. Bohužel se objevila jen jedna fotografie a navíc v hodně špatné kvalitě.


Spotted waving fans in Buenos Aires, Argentina (17.12.2014)

25. prosince 2014 v 18:29 | EW* |  Candids 2014

Minulou středu byla Emma vyfocena v ulicích Buenos Aires, když byla na procházce se svjí manažerkou. Fotky jsou bohužel foceny z dálky a nekvalitní, ale i tak je super, že se alespoň nějaké fotografie objevily. Můžete si všimnout, že Emma měla očividně dobrou náladu, protože dokonce mávala fanouškům.


Promotional Picture of Emma Watson and Daniel Bruhl for 'Colonia'

23. prosince 2014 v 18:39 | EW* |  Gallery Update

Dnes byla na oficiální facebooku Emmy zveřejněna další stillska z filmu Kolonia, tentokrát na ní můžeme vidět i Daniela Bruhla. Stills je úlně super, vážně se filmu nemůžu dočkat. Spolu s fotografií byla zveřejněna i informace, že film bude mít premiéru později v roce 2015, uvidíme tedy, jestli zůstane premiéra v září 2015 nebo bude o trochu posunuta.Abych nemusela psát samostatná článek, tak se můžete rovnou podívat i na novou stills z Noema, která byla zveřejněna před pár dny. Stejně jako všechny ostatní je krásná, doufám, že se ještě nějaká objeví.


New Photos from 'Colonia' Filming in Bueos Aires, Argentina #02

20. prosince 2014 v 14:49 | EW* |  Gallery Update

Omlouvám se za neaktivitu, ale v poslední době to bylo poněkud hektické. Mezitím se nahromadila i várka fotek z natáčení 'Colonia' v Buenos Aires. 15. prosince Em opět natáčela s Danielem na letišti a k dispozici máme 4 fotografie od šťastných fanoušků.Fanouškům se podařilo pořídit fotky i 16. prosince a Emma měla očividně skvělou náladu, protože dokonce mávala. I když se opět nejedná o žádnou extra kvalitu, i tak jsem za fotky moc ráda.17. prosince se opět dostali na natáčení paparazzi a vyfotili Emmu na cestě do maskérny a následně i když šla z maskérny, to už s ní můžete na fotkách vidět její vizážistku Charlotte Hayward a také její manažerku. Můžete si všimnout, že Em má na sobě kostým, který měla už začátkem října na natáčení v Lucembursku. Emma měla zase super náladu, nejen že mávala, ale i se krásně usmívala.Ještě se objevila jedna fotografie ze čtvrtečního natáčení. Moc se mi líbí, je taková zajímavá, jak Em sedí na té zemi a kolem vojáci. Na sobě má šaty, které už jsme také viděli, natáčela v nich začátkem minulého týdne. Natáčení filmu podle informací mělo skončit v pátek 19. prosince, což potvrdili někteří fanoušci i Emmina trnérka a Emma je pravděpodobně už doma v Oxfordu.
EDIT: Přidány 3 další fotografie od fanoušků.


New Photos from 'Colonia' Filming in Bueos Aires, Argentina

13. prosince 2014 v 22:52 | EW* |  Gallery Update

Ve středu Emma natáčela s Danielem scény na letišti a i když se na natáčení nedostali parazzi, několika šťastným fanouškům se podařilo pořídit alespoň pár, i když ne moc kvalitních fotek.Paparazzi neměli štěstí ani ve čtrvrtek a my se tedy opět můžeme podívat jen na pár fotek od fanoušků. Můžete si všimnout, že Em má na sobě opět žlutou uniformu letušek, ve které natáčela už minulou sobotu.Ze včerejšího natáčení už máme opět k dispozici fotografie od profesionálních fotografů ve vysoké kvalitě. Fotky jsou vážně super, Em natáčela scénu s Danielem a měla úplně krásné šaty, které jste viděli už na fotkách ze středečního natáčení. Trošku mě udivilo, že by Emma měla až tak dlouhé vlasy, navíc když je má kudrnaté. Na fotce od fanouška, když má na zádech ten batůžek mi ale přijde, že má vlasy, nejen o trochu kratší, ale i rovné, tak je možné, že je bude mít v nějaké části filmu trošku prodloužené nebo nějaké příčesky. Všimněte si také, že i Daniel tady vypadá úplně jinak, třeba na fotkách z nedělního natáčení měl dlouhé vlasy.


Shopping in Buenos Aires, Argentina (08.12.2014)

11. prosince 2014 v 22:01 | EW* |  Candids 2014

Emma měla v pondělí den volna od natáčení 'Colonia' a tak vyrazila na nákupy. Nějaký šťastný fanoušek ji vyfotilv obchodě, kde byla se svou manažerkou. I když jsou fotky jen dvě a navíc ne moc kvalitní, i tak je super, že se objevily alespoň nějaké.


On The Set of 'Colonia' in Buenos Aires, Argentina (07.12.2014)

9. prosince 2014 v 21:13 | EW* |  Gallery Update

V galerii se můžete podívat na další set fotek z natáčení filmu 'Colonia', které právě teď probíhá v hlavním městě Argentiny, Buenos Aires a tyto fotografie byly pořízeny v neděli. Můžete vidět, že Em zrovna natáčela scénu s Danielem Bruhlem a fotky jsou dost akční, vypadá to, že utíkají před policíí. Jsem za fotky strašně moc ráda, protože jsou úplně skvělé.Do galerie jsem nahrála i kvalitnější fotky ze sobotního natáčení, kde Emma na sobě měla žlutou uniformu německých letušek. I když sou fotogrfie od paparazzi, stejně jsou malinko rozostřené, takže zřejmě byly pořízeny z dálky. Na fotkách si můžete s Em všimnout i Daniela Bruhla nebo Charlotte Hayward.