Listopad 2014

Miscellaneous Photos Gallery Update

29. listopadu 2014 v 14:55 | EW* |  Miscellaneous

Do galerie jsem nahrála celkem 4 fotografie z lerošního udílení Oscarů, na fotkách s Emmou můžete vidět Leonarda DiCapria, Jonaha Hilla, Cate Blanchett, Jennifer Lawrence nebo Josepha Gordon Lewitta. Další 2 obrázky jsou s kosmetičkou, která se stará Emmě o obočí. Poslední fotku Emma sdílela na twitteru, je jejího děství a je na ní s Alexem a tátou.Dále se také můžete podívat na bts fotku z focení photoshootu pro agenturu Public Eye, která Emmu zastupuje. Na fotografii můžete s Em vidět i její stylistku, Sarah Slutsky.Jako poslední jsem to galerie nahrála staronovou fotku od fanouška, který někdy začátkem roku vyfotil Emmu v restauraci v Oxfordu. Na fotce je také její bývalý přátel Will, se kterým v té době začala chodit. Fanoušek měl i to štěstí, že mu Em dala autogram.


Gallery Update #48

25. listopadu 2014 v 17:53 | EW* |  Gallery Update

V galerii se můžete podívat na 2 staronové fotografii, které byly pořízeny minulý rok v prosinci, když Emma byla navštívit dětskou nemocnici Great Ormond v Londýně. Tenkrát jim vzala ukázat Hermionin obračec času, hůlku kouzelnický plášť. Na fotách ji můžete vidět s holčičkou Mayou, která má rakovinu. Doufám, že i letos Em něco podobného podnikne, protože i když těm dětem nemůže pomoct se vyléčit, alespoň jim dělá radost a zlepšuje náladu, což je podle mě velmi důležité.Objevily se také 4 další fotografie z photoshootu pro dubnové vydání americké Elle od Cartera Smitha. Bohužel zase malá kvalita, ale i tak jsou fotky super a Em to na nich moc sluší.


At Tegel Airport In Berlin (21.11.2014)

23. listopadu 2014 v 13:29 | EW* |  Candids 2014

Již v předcházejícím článku jsem vás informovala, že Emma v pátek přiletěla do Berlína, kde pokračuje v natáčení filmu 'Colonia', kde hraje hlavní ženskou roli. Paparazzi ji vyfotili na letišti Tegel a Emma si jich jako obvykle moc nevšímala. Měla úplně super outfit, akorát je škoda, že není vidět úplně celý. Na očích měla jako téměř vždy černé Ray-Banky a celkově vypadala prostě skvěle. Bohužel se objevily jen 4 fotografie ve vysoké kvalitě.


New HQ promotional still for 'Colonia'

22. listopadu 2014 v 14:05 | EW* |  Gallery Update

I když natáčení filmu Colonia ještě zdaleka neskončilo, k dispozici máme už druhou stillsku a to dokonce opět ve vysoké kvalitě. Nevím, jak vy, ale já se na ten film strašně těším, stills je skvělá, celkově to vypadá parádně. Natáčelo se zatím v Lucembursku a v Mnichově, včera Emma začala natáčet v Berlíně a v prosinci ji čeká natáčení ještě v Argentině, kde by mělo končit koncem prosince.


New Pictures from ELLE US

17. listopadu 2014 v 19:49 | EW* |  Photoshoots 2014

Na internetu se objevilo 10 nových fotografií pro dubnové vydání americké ELLE, které Emma fotila začátkem roku v Londýně. Celý photoshoot má prý kolem 900 fotek a ewd.org každý den nějaké publikuje na tumblr. Fotky sice nejsou ve vysoké kvalitě, ale i tak je super, že se objevují pořád nové a nové.


New BTS Picture from 'Colonia' Filming

16. listopadu 2014 v 18:35 | EW* |  Gallery Update

Emma natáčela v posledních dvou týdnech film Colonia v německém Mnichově a ve čtvrtek štáb natáčel scény v Dachau, které leží asi 20 km severně od Mnichova. Právě v Dachau byla pořízena tato fotografie, na které můžete vidět Emmu se dvěma dobrmany. Ta fotka je skvělá, škoda, že se z natáčení skoro žádné neobjevují. Nyní je Emma doma v Oxfordu, je tedy možné, že se po víkendu vrátí do Německa a nebo její natáčení bude pokračovat až v Argentině.


Britannia Awards Portraits

16. listopadu 2014 v 13:30 | EW* |  Photoshoots 2014

V galerii se můžete podívat na čtyři portréty, které Emma nafotila 30. října v Los Angeles na BAFTA LA, kde byla oceněna jako nejlepší britská herečka. Všechny fotky jsou krásné a Em tam vypadá úplně skvěle, vážně jí to moc sluší. Časem by se mohlo objevit více fotografií.


Gallery Update #47

12. listopadu 2014 v 21:53 | EW* |  Gallery Update

V galerii se můžete podívat na dvě nové stillsky z Noema, kde Emma ztvárila postavu Ily. Na té první je s Russelem Crowem - Noe. Jsem ráda, že se stills pořád objevují, snad se ještě nějakých dočkáme.Zveřejněna byla také jedna fotka z natáčení, fotka se mi moc líbí, je taková zajímavá a navíc v překrásné HQ kvalitě.Dále se můžete také podívat na dvě fotografie z naáčení The Perks of Being a Wallflower, který byly pořízeny v květnu 201. První fotil Logan Lerman a Emma na ní čte právě The Perks. Fotku už jste možná viděli, jen mi chyběla v galerii. Druhá fotka je bohužel v nízké kvalitě, ale můžete na ní krom Emmy vidět i ostatní herce z The Perks, např. Logana Lermana, Ezru Millera a další. Fotografii zveřejnil před pár dny na instagramu právě Logan.A jako poslední jsem do galerie nahrála HQ stillsku z nejnovějšího filmu Colonia, který Emma momentálně natáčí v německém Mnichově.


ELLE UK (by Kerry Hallihan)

10. listopadu 2014 v 16:59 | EW* |  Photoshoots 2014

V galerii si můžete prohlédnout už 10 fotografií z nejnovějšího photoshootu, pro speciální feministické prosincové vydání britské ELLE. Shoot nafotila fotografka Kerry Hallihan, se kterou Emma spolupracovala také minulý prosinec na photoshootu pro únorové vydání magazínu Wonderland. Určitě jte si všimli, že fotky jsou takové jednoduché, ale krásné a právě to se mi na nich líbí. Zajímavé je, že na focení shootu pracovaly pouze ženy, o make-up se postarala viážistka Dotti, vlasy Em učesala kadeřnice Vi Sapyyapy a nehty si vzala na starost Emma Welsh. Em má na jedné fotce mikinu s nápisem ''This is what a feminist looks like'' (''Takhle vypadá feminista/ka')', kterou si můžete koupit na Whistles v přepočtu za 2650 Kč, tričko stojí 1400 Kč. Emmu podporuje několik celebrit, tričku si zakoupili její přátelé Douglas Booth a Eddie Redmayne nebo také Tom Hiddleston.


Departing from LAX Airport in Los Angeles (31.10.2014)

8. listopadu 2014 v 13:30 | EW* |  Candids 2014

Omlouvám se za neaktivitu, ale jsem v časovém skluzu a když už čas mám, tak není nálada. Nicméně minulý pátek vyfotili paparazzi Emmu na letišti LAX, když odlétala z Los Angeles po BAFTA Awards. Em to moc slušelo, měla skvělý outfit, i když jako tradičně v tmavých barvách a na očích obvyklé Ray Bany. Když jsem viděla ty fotky ze strany, tak jsem si uvědomila, že má Emma strašně dlouhé vlasy, normálně to skoro není poznat, protože většinou nosí vlasy nějak svázané.