New Interview for Colonia Dignidad

25. října 2014 v 19:40 | EW* |  News

O filmu "Kolonie":
"Většina scénářů je o chrabrém rytíři v lesklé zbroji, ale tohle je příběh ženy, která se vydá zachránit svého manžela, a to mě k němu přitáhlo," říká Emma Watson.

O své řeči pro OSN:
"Celou jsem ji napsala během tří nebo čtyř hodin ve svém hotelovém pokoji. A měla jsem pocit, jakoby najednou začali souvislosti v mém životě dávat smysl! Prostě jsem si to jen tak nevymyslela. Až do minulého měsíce jsem bojovala se svým postavením jako celebrita, s tím, co chci udělat se svým časem a kolik ze svého osobního života chci odhalit."

O práci herečky:
"Níkdy jsem o své práci nepřemýšlela jako o něčem, za co dostávám zaplaceno. Otec mi neřekl kolik jsem si vydělávala až do mých 18 let. V té době mě to celkem šokovalo! Abych pravdu řekla, líbí se mi práce, která přináší výzvy. A hlavně, od svých devíti až deseti let jsem nic jiného nedělala... Tohle je jediné co umím. Film je mým životem i domovem.
Tento film mi přinesl příležitost poprvé rozvinout roli od začátku do konce. Na mě stojí celý film, což je pro mě zcela nové. Je to osvěžující a osvobozující. A hlavně super."

O tom, jak se osobně jela podívat do bývalé kolonie v Chile:
"Na tenhle zážitek nikdy nezapomenu. Všechny budovy vypadají stejně jako v 70. letech, i když se tomu dnes říká Villa Baviera. Opravdu jsem se tam zhrozila. Začnete tam uvažovat o tom, jak se taková věc může vůbec stát."

O Michaelu Nyqvistovi, který hraje hlavního "záporáka", kněze Paula Schäfera:
"Michael řekl, že tohle vidí jako boj na život a na smrt mezi Lenou a Schäferem, kteří se snaží odzbrojit jeden druhého mentálně.
Prostě do toho šel na plno; kopal do mě, dupal po mě, kříčel "sednout, vstik, sednou" a funguje to.''

ZDROJ: emmawatson.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi Emmu Watson?

Ano
Nevadí mi
Ne
Neznám

Komentáře

1 Claire* Claire* | Web | 26. října 2014 v 15:30 | Reagovat

Předem se omlouvám za zkopírovaný komentář, ale nastala změna ohledně oslavy narozenin blogu a ty máš možnost se na této změně podílet :) Hlasuj v anketě, kdy se má oslava konat a naplánuj to tak, abys mohl/a dorazit. Děkuji http://jules-hough.blog.cz/1410/1-narozeniny-program

2 Claire* Claire* | Web | 26. října 2014 v 17:52 | Reagovat

Omlouvám se za zkopírovaný komentář, ale nesu zprávu :) Oslava narozenin na blogu jules-hough.blog.cz se nakonec bude konat už ZÍTRA! Dobře se vyspi a vybav se dobrou náladou a přijď to zítra oslavit se mnou! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.