Říjen 2014

Elle UK - December 2014

29. října 2014 v 21:22 | EW* |  Magazine Scans 2014

Možná si pamatujete, že 21. září byla Emma vyfocena v Central Parku při rozhovoru a tenkrát jsem psala, že se s velkou pravděpodobností jedná o Lorraine Candy, redaktorku britské ELLE, jelikož prosincové číslo by měl být věnováno feminismu. K mé velké radosti byly všechny informace pravdivé a Emma dokonce nafotila i nový photoshoot. Zajímavé je, že na focení shootu pracovaly pouze ženy, o make-up se postarala viážistka Dotti, vlasy Em učesala kadeřnice Vi Sapyyapy a nehty si vzala na starost Emma Welsh. Photoshoot nafotila fotografka Kerry Halllihan, která Em fotila také minulý rok v prosinci pro únorové vydání magazíu Wonderland. Na obálce má Emma na sobě model od Stelly McCartney. Scany se zatím neobjevily, ale hned jak budou k dispozici, tak vám je samozřejmě okamžitě zveřejním.


Wonderland Photoshoot Update

28. října 2014 v 21:09 | EW* |  Photoshoots 2014

Do galerie jsem nahrála 5 fotografií z photoshootu pro únorové vydání magazínu Wonderland, kerý Emma nafotila minulý prosinec v Londýně s Christianem Oitou. Všechny fotky už jste sice viděli, ale až nyní se na ně můžete podívat ve vysoké kvalitě, jednu fotku jsme dokonce znali jen z obálky.
Tento týden bude se můžete těšit na pořádnou dávku novinek, dneska se objevila úplně skvělá 'věc', kterou ale na blog přidám, až se objeví kvalitnější fotografie, pokud jste ale už teď zvědaví o co jde, tak se podívejte na náš twitter. A už tento čtvrtek se Em zúčastní BAFTA Awards v Los Angeles, kde bude oceněna jako 'Bristký umělec roku' a ve svých 24 letech se tak stane nejmladší držitelkou této ceny.


New Interview for Colonia Dignidad

25. října 2014 v 19:40 | EW* |  News

O filmu "Kolonie":
"Většina scénářů je o chrabrém rytíři v lesklé zbroji, ale tohle je příběh ženy, která se vydá zachránit svého manžela, a to mě k němu přitáhlo," říká Emma Watson.

O své řeči pro OSN:
"Celou jsem ji napsala během tří nebo čtyř hodin ve svém hotelovém pokoji. A měla jsem pocit, jakoby najednou začali souvislosti v mém životě dávat smysl! Prostě jsem si to jen tak nevymyslela. Až do minulého měsíce jsem bojovala se svým postavením jako celebrita, s tím, co chci udělat se svým časem a kolik ze svého osobního života chci odhalit."

O práci herečky:
"Níkdy jsem o své práci nepřemýšlela jako o něčem, za co dostávám zaplaceno. Otec mi neřekl kolik jsem si vydělávala až do mých 18 let. V té době mě to celkem šokovalo! Abych pravdu řekla, líbí se mi práce, která přináší výzvy. A hlavně, od svých devíti až deseti let jsem nic jiného nedělala... Tohle je jediné co umím. Film je mým životem i domovem.
Tento film mi přinesl příležitost poprvé rozvinout roli od začátku do konce. Na mě stojí celý film, což je pro mě zcela nové. Je to osvěžující a osvobozující. A hlavně super."

O tom, jak se osobně jela podívat do bývalé kolonie v Chile:
"Na tenhle zážitek nikdy nezapomenu. Všechny budovy vypadají stejně jako v 70. letech, i když se tomu dnes říká Villa Baviera. Opravdu jsem se tam zhrozila. Začnete tam uvažovat o tom, jak se taková věc může vůbec stát."

O Michaelu Nyqvistovi, který hraje hlavního "záporáka", kněze Paula Schäfera:
"Michael řekl, že tohle vidí jako boj na život a na smrt mezi Lenou a Schäferem, kteří se snaží odzbrojit jeden druhého mentálně.
Prostě do toho šel na plno; kopal do mě, dupal po mě, kříčel "sednout, vstik, sednou" a funguje to.''

First HQ promotional still for 'Colonia'

24. října 2014 v 22:19 | EW* |  Gallery Update

I když má za sebou film 'Colonia' jen první část natáčení, dnes se objevila první stillska a to dokonce ve vysoké kvalitě. Jedná se o formu magazínového scanu, watsonuncensored scan získal ze švédského časopisu Dagens Nyheter. Na stillsce můžete vidět Emmu v roli hlavní hrdinky Leny a také uznávaného švédského herce Michaela Nygvista, který ztvárňuje hlavího záporáka, kněze Paula Shäfera. Další část natáčení bude probíhat v Německu, pravděpodobně začne začátkem listopadu, jelikož příští čtvrtek (30. října) se Emma záčastní BAFTA Awards v Los Angeles. Závěr natáčení poté proběhne v Argentině, kde skončí 12. prosince.


Layout #08

23. října 2014 v 20:59 | EW* |  Layouty
By: Katty~ | 17.07.2014 - 23.102014

In l'Isle sur la Sorgue, France (21.08.2014)

21. října 2014 v 17:09 | EW* |  Miscellaneous

Do galerie jsem nahrála dvě staronové fotografie od faoušků. První byla pořízena 27. května v Central Parku, když Emma byla v New Yorku kvůli své promoci na Brownově univerzitě. Na fotce s ní také můžete vidět i její maminku, ale jedná se o hodně nekvalitní snímek. Druhá fotografie je novější. byla vyfocena 21. srpna v jižní Francii, konkrétně v městečku I'Isle sur la Sorgue, když Emma trávila srpen cestováním po jižní Evropě - navštívila Řecko, Francii a její poslední destinací byla Itálie. Tady mě trošku mrzí, že ta fotka není kvalitnější, protože Em má úplně dokonalý outfit.


HeForShe Special Event Portraits

20. října 2014 v 18:53 | EW* |  Photoshoots 2014

20. září Emma hostila v New Yorku speciální HeForShe akci jakožto předsedkyně OSN za ženská práva. Právě na této události vznikly tyto dva portréty.


The 1000 - London's most influential people 2014: Global humanitarians

19. října 2014 v 18:40 | EW* |  News

Žijeme v době rozsáhlé technologické a vědecké inovace, ale chudoba, nemoci, konflikty a předsudky stále přetrvávají v příliš mnoha koutech světa. Toto jsou inspirativní vůdci, aktivisté a myslitelé, kteří podnikají různé kroky, aby pomohli těm méně šťastným, než jsou oni sami.

EMMA WATSON
Aktivistka a herečka
Proslavila se rolí Hermiony v Harrym Potterovi a také třeba tím, že byla modelkou pro Burberry. Poté se ale proměnila v silnou a výmluvnou bojovnici za práva žen. Minulý měsíc se obrtáila na Organizací spojených národů v roli velvyslankyně dobré vůle na podporu kampaně HeForShe. Watson tvrdí, že diskriminace na základě pohlaví poškozuje muže i ženy.

Emma Watson will receive an award at the BAFTA La Awards

16. října 2014 v 19:37 | EW* |  News

Emma Watson 30. října dostane cenu na letošním ročníku BAFTA Los Angeles Awards v kategorii Brtiský umělec roku! Tato cena byla doposud předána hercům jako jsou Daniel Craig, Kate Winslet, Tilda Swinton, Emily Blunt, Michael Sheen, Rachel Weisz nebo Helena Bonham Carter, ale Emma bude, ve svých 24 letech, nejmladší držitelkou této ceny.

Této pocty se Emmě dostana za její letošní vynikající výkon (ve filmu "Noe"), kterým ukázala vysokou kvalitu a dovednost svého řemesla.

Předávání cen se bude konat ve čtvrtek 30. října tohoto roku v Beverly Hilton Hotelu v Los Angeles a mezi dalšími oceněnými budou Robert Downey Jr., Mark Ruffalo, Dame Judi Dench a režisér Mike Leigh.

Dnes mi bylo přímo od BAFTA LA na twitteru potvrzeno, že Emma se ZÚČASTNÍ předávní cen, což doteď nebylo jisté.


Arriving at the Findel Airport in Luxembourg (12.10.2014)

13. října 2014 v 20:29 | EW* |  Candids 2014

Poté, co Emma strávila víkend doma v Londýně, se včera vrátila zpět do Lucemburska na natáčení filmu Colonia, kde hraje hlaví roli. Kolem 18. hodiny přistála na letišti Findel v Lucemburku, tedy v hlavním městě. Fotografií je bohužel jen málo, ale i tak to jsou po dlouhé době kvalitní candids. Natáčení v Lucembursku by mělo trvat do 23. října, poté se přesune do Německa a Argentiny, ještě ale není známo kdy, nicméně film by měl být dotočen 21. prosince. Emmě to na fotkách sluší, jako obvykle měla tmavý outfit a skoro na všech fotkách oblíbené Ray Banky, krémovou šálu také nevidíme poprvé.