Emma Watson to Star in Political Thriller 'Colonia'

29. září 2014 v 21:19 | EW* |  News

Konečně je oficiálně potvrzeno, že si Emma zahraje ve filmu Colonia Ddignidad pod taktovkou německého reřiséra Floriana Gallenbergera. S tím byla v polovině září v Čile a právě proto se začalo mluvit o tom, že Emma by si v jeho připravovaném snímku mohla zahrát.

Minulý týden napsala na svojé stránku do svého životopisu Charlotte Hayward (Emmina vizážistka a vlasová stylistka od roku 2011), že je vizážistkou a vlasovou stylistkou Emmy Watson pro film Colonia Dignigad. Když se ale zpráva začala šířit rychlostí blesku po internetu, Charlotte informaci smazala.

Dnes ale na oficiálním facebooku Emmy byla zpráva potvrzena, dále to potvrdil na svém twitteru také Luke Windsor, Emmin agent. U obou zpráv byl odkaz na tento článek:

Emma Watson a držitel Zlatého glóbu Daniel Buhm si zahrají v Colonia Dignidad, jihoamerickém politickém thrilleru oscarového režiséra Floriana Gallenbergera.

Podle informací od tvůrců začalo natáčení toto pondělí (29. září) a bude probíhat až do konce roku (21. prosince) v Německu, Lucembursku a Jižní Americe.

Děj se bude odehrávat během čilského vojenského převratu v roce 1973 a film sleduje mladý německý pár - Lenu a Daniela kteří se zapletli do násilí, které vedlo ke svržení demokraticky zvoleného prezidenta Salvadora Allendeho. Daniel je unesen tajnou policií a diktátorem Augustem Pinochetem. Lena je držena v oblasti zvané Colonia Dignidad, v čele s kazatelem Paulem Schaferem. Brzy však vyjde najevo, že oblast je používána pro mučení a jen málo lidí z ní odejde.

Tak co, těšíte se na nový projekt Emmy? :)


http://www.hollywoodreporter.com/
!!!! VLASTNÍ PŘEKLAD, KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM !!!!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi Emmu Watson?

Ano
Nevadí mi
Ne
Neznám

Komentáře

1 Bonnie Bonnie | Web | 30. září 2014 v 16:24 | Reagovat

Jsem na ní zvědavá, ale nejhorší je, že když jí vidím ve filmu nebo slyším mluvit, představím si vždycky Hermionu :D

2 Eva K. Eva K. | Web | 1. října 2014 v 13:04 | Reagovat

Těším se a moc! Přiznám se, že si ji v jiných filmech než je Harry Potter nikdy představit neumím, ale po každém zhlédnutí něčeho nového, kde je ona jsem nadšená a nevnímám, že je to moje oblíbená Hermiona :D ;) Na tenhle film jsem hodně zvědavá :)) Líbí se mi téma... :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.