Září 2014

Emma Watson to Star in Political Thriller 'Colonia'

29. září 2014 v 21:19 | EW* |  News

Konečně je oficiálně potvrzeno, že si Emma zahraje ve filmu Colonia Ddignidad pod taktovkou německého reřiséra Floriana Gallenbergera. S tím byla v polovině září v Čile a právě proto se začalo mluvit o tom, že Emma by si v jeho připravovaném snímku mohla zahrát.

Minulý týden napsala na svojé stránku do svého životopisu Charlotte Hayward (Emmina vizážistka a vlasová stylistka od roku 2011), že je vizážistkou a vlasovou stylistkou Emmy Watson pro film Colonia Dignigad. Když se ale zpráva začala šířit rychlostí blesku po internetu, Charlotte informaci smazala.

Dnes ale na oficiálním facebooku Emmy byla zpráva potvrzena, dále to potvrdil na svém twitteru také Luke Windsor, Emmin agent. U obou zpráv byl odkaz na tento článek:

Emma Watson a držitel Zlatého glóbu Daniel Buhm si zahrají v Colonia Dignidad, jihoamerickém politickém thrilleru oscarového režiséra Floriana Gallenbergera.

Podle informací od tvůrců začalo natáčení toto pondělí (29. září) a bude probíhat až do konce roku (21. prosince) v Německu, Lucembursku a Jižní Americe.

Děj se bude odehrávat během čilského vojenského převratu v roce 1973 a film sleduje mladý německý pár - Lenu a Daniela kteří se zapletli do násilí, které vedlo ke svržení demokraticky zvoleného prezidenta Salvadora Allendeho. Daniel je unesen tajnou policií a diktátorem Augustem Pinochetem. Lena je držena v oblasti zvané Colonia Dignidad, v čele s kazatelem Paulem Schaferem. Brzy však vyjde najevo, že oblast je používána pro mučení a jen málo lidí z ní odejde.

Tak co, těšíte se na nový projekt Emmy? :)

Spotted making interview in Central Park (21.09.2014)

27. září 2014 v 19:49 | EW* |  Candids 2014

Omlouvám se za nektivitu, ale jak jsem již psala, takhle to tu teď bude vypadat. Nicméně, Emma byla vyfocena minulou neděli v Central Parku při rozhovoru. Je docela dost možné, že na fotkách je s Lorraine Candy, šéfredaktorku britské Elle. Nic samozřejmě nebylo potvrzeno, ale prosincové vydání britské Elle má být věnované feminismu, takže by to i docela sedělo.


Leaving UN Women's HeForShe Events in New York (20.09.2014)

23. září 2014 v 20:39 | EW* |  Candids 2014

Omlouvám se, ale jsem teď v časovém skluzu a nemám vůbec volný čas a když už ho mám, tak se mi ho nechce prosedět u počítače, proto to teď bude s články ještě horší než obvykle a affs se moc omlouvám, že skoro vůbec neobíhám. V galerii si můžete prohlédnout 8 HQ fotek ze soboty, kdy Emma odjížděla z budovy OSN. Měla dobrou náladu, protože paparazziům dokonce i chvilinku zapózovala.Další set fotografií je také ze soboty, ale byly vyfoceny, když Emma opouštěla hotel Peninsula, kde se konala after-party. Tady už Em na fotografy moc náladu neměla, což se jí vůbec nedivím, protože to musel být neuvěřitelně náročný den. Fotky jsou tedy foceny jen z boku a s Emmou je tam pravděpodobně Luke Windsor, ale jelikož není pořádně vidět, tak si tím nejsem úplně jistá, ale osobně bych sázela na Luka, jejího agenta.


UN Women's HeForShe Event in New York (20.09.2014)

21. září 2014 v 16:20 | EW* |  Appearances 2014

Včera byla Emma v hlavním sídle OSN v New Yorku spoluhostitelkou speciální akce HeForShe, která byla zároveň i zahájením kampaně. Emma oblékla bílo-stříbrné šaty se stříbrným páskem od Diora a hnědé lodičky. Vlasy měla stažené do uzly a vypadala jako obvykle překrásně. Emma měla dva projevy, ten první byl poměrně dlouhý, já ho měla puštěný live a Em byla úplně úžasná, nebylo divu, že se dočkala potlesku ve stoje, vážně si to zasloužila.
Projev si můžete pustit níže ve videu a v celém článku najdete dokonce i jeho překlad, za který můžete poděkovat báječné Sarah z emmawatson.cz. Já sama jsem plánovala projev přeložit, ale časově bych to dala až někdy v průbehu týdne, takže dík Sarah si to můžete přečíst už dnes.V hotelu Peninsula se večer konala ještě after-party a ani na té samozřejmě Emma nesměla chybět. Můžete si všimnout, že se převlékla, zvolila jednoduché delší černé šaty opět od Diora, vyměnila hnědé lodičky za černé a změnila účes i líčení. Omlouvám se, že fotografie přidávám do jednoho článku, což obvykle nedělám, ale protože už se objevily další novinky, tak to takhle bude (alespoň pro mě) lepší. Jak na akci, tak i na after-party byli s Emmou přátelé, publicista Luke Windsor, stylistka Sarah Slutsky, vizážistka a vlasová stylistka Charlotte Hayward a také dlouholetý kamarád Derek Blasberg, který pracuje jako editor např. pro Vogue.UN event at Parliament in Montevideo, Uruguay (17.09.2014)

19. září 2014 v 19:29 | EW* |  Appearances 2014

Ve středu předávala Emma v uruquayském parlamentu petici za zlepšení politických práv žen. Jako velvyslankyně OSN pronesla řeč, ve které poděkovala všem, kteří přišli do parlamentu a řekla, že je velmi poctěna místním přivítáním a je neskutečně šťastná, že v Uruquay může být právě v den, kdy je prioritou místní vlády zapojení do svých řad, protože bez toho by ženy byly dálem terčem nespravedlnosti. Na Emmu čekalo přes 1000 lidí, parlament byl vevnitř úplně plný, venku čekaly další davy a docela dlouhou dobu to vypadalo, že Emma se dovnitř vůbec nedostane, ale nakonec vše dobře dopadlo.
V galerii si můžete prohlédnout 19 HQ fotografií, které jsou vážně nádherné, Emmě to neskutečně slušelo. I když článek na blog přidávámčlánek se zpožděním, tak na naší twitter stránce jsem přidávala fotografie ihned ve středu a u první zveřejněné HQ fotky je neuvěřitelných 150 retweetů a 87 favourites, za což moc děkuji.Flying to Uruquay (15.09.2014)

17. září 2014 v 15:49 | EW* |  Miscellaneous

Emma v pondělí přiletěla do Uruquaye, kde dnes v tamním parmalentu předává petici za zlepšení politických práv žen. Díky pozornému fanouškovi máme fotku z letadla a i když je v horší kvalitě, tak to vůbec nevadí. Na interneu koluje zpráva, že Emma musela dokonce změnit hotel, kvůli ohromnému počtu fanoušků, kteří na ni čekali před hotelem, to ale NENÍ potvrzené. Jisté ovšem je, že fanouškům před hotelem poslala několik krabic s pizzou a také várku autogramů. Akce v parlamentu touto dobou už probíhá, ale zatím se objevují jen nekvalitní fotografie.


Poll Of The Month #05

16. září 2014 v 21:09 | EW* |  Poll Of The Month
Hlasujte pro lepší outfit:
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 Premiere in London (11.11.2010)
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 Photocall in London (06.07.2011)


Gallery Update #46

14. září 2014 v 21:49 | EW* |  Gallery Update

Z předchozího článku víte, že Emma v pátek přiletěla do Čile v Jižní Americe. Podle informací tam ale nebyla na dovolené, jednalo se spíše o pracovní cestu. V Čile měla nafotit photoshoot, což doufám, že je pravdivá informace. Dále se také na internetu psalo, že je tam se svojí maminkou a kamarádkou, což potvrzené nemáme, ale jisté je, že tam s ní byla její agentka a také německý režisér Florian Gallenberg. Tady už zase koluje více verzí, mluví se o tom, že by si Emma mohla zahrát v jeho připravovaném filmu Colonia Dignidad, druhá verze je ta, že Gallengerg by mohl být režisérem The Queen of the Tearling, Emma je producentkou filmu a zároveň bude hrát havní roli. V galerii se můžete podívat na další fotku, která byla pořízena v pátek, opět je ze stejné restaurace, ale na této fotce můžete s Emmou vidět i Gallenberga. Emma by už v Čile být neměla, kam odletěla nikdo neví, nicméněuž v sobotu hostí akci v New Yorku.Objevily se dvě fotografie s fanoušky. První byla pořízena pravděpodobně v Londýně nejspíš v roce 2007 (maximálně 2008), protože má Emma blond vlasy. Druhá fotka je už aktuální, byla vyfocena v pátek na letišti v Čile a můžete si všimnou, že má Emma obarvené vlasy, protože ještě na candids fotkách z 2. září je měla světle hnědé.V galerii se můžete podívat na 2 nové fotografie z photoshootu pro magazín The Edit, který Em nafotila v New Yorku v sprnu 2013. Obě fotky jsou moc krásné, Emma na nich vypadá dokonale. I když fotky nejsou v HQ, pořád se jedná o pěknou kvalitu.A jako poslední přidávám bts fotografii z focení photoshootu pro Gloss In Love, což je poslední kampaň, kterou Emma nafotila pro Lancome. Podle délky vlasů bych řekla, že propagační shoot byl nafocen na podzim či konci roku 2012, kampaň byla ale samozřejmě vydána až v roce 2013.


Spotted in Chile, South America (12.09.2014)

13. září 2014 v 18:29 | EW* |  Candids 2014

I když většina fanoušků očekavála účast Emmy na londýnském Fashion Weeku, který probíhá právě v těchto dnech, ona odletěla do Jiží Ameriky, konkrétně do Chile. Podle informací od fanoušků je v Chile se svojí maminkou a kamarádkou a také kolují informace, že by tam měla nafotit i nějaký photoshoot. Včera ji vyfotil fanoušek v restauraci a my tak máme k dispozici 2 nekvalitní fotografie. V Chile se nicméně zdrží maximálně týden, jelikož jako velvyslankyně dobré vůle OSN pořádá 20. září akci v New Yorku, která bude symbolizovat začátek kampaně HeForShe.


Emma Watson is confirmed for La La Land

10. září 2014 v 21:20 | EW* |  News

V červnu kolovaly po internetu informace, že by si Emma mohla zahrát v připravovaném muzikálu La La Land. Nyní ale bylo potvrzeno, že Emma si ve filmu zahraje a ztvární hlavní roli.

Jedná se o muzikálový projekt režiséra Damiena Chazelleho, který vypráví příběh o osamělé mladé ženě Mie, která se rozhone přestěhovat do Los Angeles a uskutečnit svůj sen stát se herečkou. V novém městě potká muzikanta jménem Sebastian, který se taktéž snaží odstartovat svojí kariéru. Oba dva si velmi rozumějí a netrvá dlouho než se do sebe zamilují. Když jim to v lásce začne klapat, tak zjistí, že v LA rozhodně není jednoduché plnit si umělecké sny a být zamilovaný je více překážka než pozitivum.

Roli Sebastiana si zahraje americký herec Miles Teller (27, např. Divergence), který před pár dny na filmovém festivalu v Torontu osobně prozradil. že bude natáčet v Los Angeles film s Emmou Watson.

Natáčení filmu se neočekává dříve než v únoru 2015.